Opinie o Mag Tec Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mag Tec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mag Tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mag Tec Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Pozytywny

Mądrzy w gębie a w oczy nie potrafią powiedzieć cwaniaczki najeźdżać co stracili za głupotę

.....
@Pozytywny

Ci co plują jadem zostali zwolnieni z tej firmy to tylko za picie,ćpanie i w kulki granie. I jest to normalne w każdej szanującej się firmie.

Xxx
@.....

Dokładnie, ukrócili trochę, bo porządek chcą zrobić w tym (usunięte przez administratora) i już się burzą.. Ja uważam że wszystko idzie ku dobremu, ale czas pokaże..

@Pozytywny

Twój wpis jest trochę mało konkretny. Obrażanie osób z Mag Tec na forum też jest średnio w porządku. Możesz napisać, co nie odpowiada Ci w tej firmie?

......
@Elżbieta

Może źle zrozumiałaś autora - jemu chyba chodzi o to że osoby które zostały zwolnione np. za pijaństwo,miały tutaj spokojną pracę. Nikt ich nie gonił ani nie wymagał niczego za bardzo. Byle robisz co do ciebie należy a masz święty spokój. To nie - musieli odstawiać cyrki.

Uwaga nie płacom na czas

@Michał

Jest pan pracownikiem ? Czy osoba która chciała tam pracować? Bo mam inne zdanie i nie przypominam sobie żadnego Michała

Elżbieta

@Pracownik Ile wynosi pensja w Mag Tec Sp. z o.o. ? Jest ona zależna od stanowiska i posiadanego doświadczenia? Czy każdy otrzymuje taką sama kwotę na starcie? Z góry dziękuję.

ktos
@Elżbieta

bardziej od stanowiska, prawie każdy ma to samo

@ktos

Dzięki za informację. A osoby bez żadnego doświadczenia w pracy mogą tam liczyć na zatrudnienie? Jeśli wiesz, czy mają oferty dla takich osób, to daj proszę znać.

Pracownik2
@Michał

Istna bzdura,kłamstwo i oszczerstwo. Pieniądze są zawsze na czas a nawet dzień lub dwa przed 10-tym.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mag Tec Sp. z o.o.?

Arkdes

Podejście słabe..... gonią ludzi....obóz.... pewne grono zrobiło sobie z czyjeś firmy swoją prywatną firemke..... a jak pracujesz na dole A masz bliską znajomość z osobą z biura która zajmuję się zatrudnieniem nowych pracowników to masz dobrze nic nie robisz tylko mydlisz oczy właścicielowi i innym no i pilnujesz niczym (usunięte przez administratora) w obozie...

@Arkdes

Coś w tym jest ....z tego co słyszałem to prawie cała kadra odchodzi....Nie mają pieniędzy na rozwój....więc że jest dynamicznie rozwijającą to wielka ściema. Teraz podobno jest nowy kierownik który nie umie mówić po polsku... A niby polska firma....no i najważniejsze jeśli chcesz urlop to zapomnij 2 tygodnie wcześniej musisz zgłosić....ps.uważajcie na tego co nic nie robi mały śniady paker.

robol

Byłem na rozmowie i nie proponują najniższej krajowej, nawet się zdziwiłem.. Może to zależy od stanowiska

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mag Tec Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Zatrudnię pielęgniarkę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Faja 8000

(usunięte przez administratora) !!!

@rgd powiesz coś więcej o zarobkach ?

Rgd

Nie polecam....małe pieniądze...nie warto tam pracować

On
@Rgd

2400 na rękę a wymagania że tylko chcą od ciebie żebyś miał dwie sprawne ręce to mało?

Okomaroko

Jak wygląda praca na odlewni czy jest skomplikowana?

Stefan

Firma młoda ale prężnie rozwijająca się. Interesuje mnie praca i myślałem, ze na forum dowiem się czegoś więcej a tu nic nie ma, dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Mag Tec Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Mag Tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mag Tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mag Tec Sp. z o.o.?

Mag Tec Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Szkolna 17
    47-225 Kędzierzyn-Koźle