Opinie o Wifama Prexer w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Wifama Prexer, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wifama Prexer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wifama Prexer w Łódź

Pracownica.

Witam wszystkich. Zaczynając od tematu mistrza z oczyszczalni, uważam iż wymienianie nazwiska w takich portalach jest dość nie na miejscu, widocznie ktoś ma mało jaj w sobie i odwagi żeby powiedzieć komuś prosto w oczy, a nie malować w Internecie takie rzeczy. Warunki są jakie są, zarobki chyba też nie najgorsze , ponieważ mi osobiście pieniążków nie brakuje. Ale pracy jest dużo można się zwolnić, nikt nikogo tutaj nie trzyma ( mistrz oczyszczalni również) . Osobiście uważam ze jakby poprawiła się atmosfera i było mniej fałszywych"koleżanek" byloby spoczko :) Ale...czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Pozdrawiam. M. :)

Olgierd

Może słyszeliście czy firma potrzebuje teraz pracowników?

Radek

Może jednak ktoś podzieli się własną opinią o pracy? Pewnie w najbliższym czasie trudno myśleć o rekrutacji?

Pracownica.

Zimny 82
@Pracownica.

Jaj psujesz i w twarz a mówią że pada !!!!!!kto nie ma jaj chyba oni !!!!taka jesteś zadowolona!!!!to ile osób tam zostaje z osób przyjmowanych?jak się bieze 500+ to kasy nie brakuje!!!!nie jest tak !!!!?!!!??!!!

@Zimny 82

Jezu, chłopie, co Ty bierzesz?

robo
@Nix

bylem ostatnio na rozmowie o pracę w tej firmie, pani z hr cały czas mówiła jak to jest super firma , kart fity , paczki świąteczne..., ale kiedy zapytałem o możliwość rozwoju to już za dużo nie miała do powiedzenia, a wymagania wysokie

@robo

a w jakim kierunku chcesz się rozijać

Nix

czyżby panie z produkcji postanowiły wyżyć się w internecie? Jak zwykle chętnie rzucają nazwiskami, ale swoim się nie podpiszą. Pewnie są nieśmiałe.

anonymous

ale wiesz że te wpisy nie są anonimowe ?

Dex
@Nix

Każdy wie że co weekend matusiakowa siedziała pod biurkiem u tego zboczeńca Bednara A wifamy to (usunięte przez administratora) z gilem

Ewa Nowy wpis
@Pracownica.

No tak uderz w stół nożyce się odezwą wiadomo kto pod stołem u bednara siedział i po co panna K????????????

Pytanie Nowy wpis

Czym w Wifama Prexer zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wifama Prexer?

Pytalski Nowy wpis

6 -14 i 14 - 22

Radek

@Radek

nie polecam pod każdym względem, wyzysk, brak poszanowania ludzi, obiecanki cacanki, pensje głodowe

Halyna :-)
@Radek

Daj se luzu z robotą tu... Od maja z powodu wirusa w koronie i w Wifamie cięcia - 80%wyplaty i mniej godzin w pracy a co dalej to się okaże bo raczej na tym się nie skonczy

Ariwederczi roma
@Radek

Jedynie o kotów dbają tu należycie... Pozdrawiam kocice Larose co jeździ na kocie z olewni (usunięte przez administratora) Mrrrrr miauuuuu

odlewnik
@Halyna :-)

To cieszcie się że o was myślą u nas wywalili 10 osób a pensje dostaliśmy w ratach w kwietniu 50% a reszta podobno będzie w maju co z majową nie wiadomo. Są może do was przyjęcia?

odlewnik
@Halyna :-)

Halyna po co tam robisz zwolnij się i zostań fryzjerką one mają teraz ekstra.

Pytalski

20% mniej wypłaty

barman Nowy wpis
@anonim

tak to prawda niestety, traktują ludzi jak śmieci

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olgierd

Może słyszeliście czy firma potrzebuje teraz pracowników?

Nick
@Olgierd

Wyślij swoje CV bezpośrednio nie czekając na oferty pracy. Ja tak zrobiłem i się udało

trzeźwy pracownik Wifamy
@Olgierd

Firma poszukuje pracowników ale jako pracownik z kilkunastoletnim stazem w tej firmie gorąco nie polecam. Firma ma jeszcze komunistyczną politykę zarządzania. Każe się tych co pracują za darmo po godzinach a nagradza nierobów co głośniej krzycza. Pracownicy którzy piją w pracy mają lepsze względy w u prezesów niż sumienni pracownicy. Po hali strach chodzić bo wózkowi jeżdżą po pijaku jak wariaci ae takich zarząd nie zwolni nawet jak przełożony o to wniosoku bo przecież sa potrzebni. Niekompetentni technolodzy którzy nie potrafią od roku niczego wdrożyć. Ustawienie prostego detalu z dwoma otworami na obróbce ich przerasta przez co nie ma pieniędzy w firmie. Takie jest obraz tej firmy i problem lezy głęboko w zarządzaniu firmą. Po co tutaj pracuje? teraz już wiem że to byl bład liczyc na dobre zmiany i pieniądze.

Nowy
@trzeźwy pracownik Wifamy

Nic się nie zmieni jeśli dyrektor produkcji nie ma dla nas czasu. Trzy razy prosiłem o rozmowę i mnie olewał, mistrzowie mają czas kawę pić a nas mają gdzieś.

Janusz
@Nowy

W jakiej sprawie chciałeś umówić się na rozmowę z dyrektorem produkcji? Czy ma to związek z obecnie panującymi warunkami, które mają pracownicy tam zatrudnieni? Napisz, proszę coś więcej na ten temat.

Juras

Tak cały czas

Gej
@trzeźwy pracownik Wifamy

to prawda, niestety ta firma to smutek i żal

Gej
@Nowy

dokładnie tak

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Wifama Prexer?

@Pytanie

Możesz mówić po Polsku, Ukraińsku, Rosyjsku, Niemiecku i po Angielsku oraz Francusku. Mamy pracowników z tych krajów ale jesteśmy 100% firmą POLSKĄ i to jest język obowiązujący. :)

gast
@pracownik

Niewazne czy angielski biznesowy, czy francuski, czy rosyjski. I tak podejrzewam, ze zadnego z tych jezykow nie znasz. Poza tym nie rozumiem sensu Twojego komenatrza????

gast
@Pytanie

Zastanow sie jakiego angielskiego powinienes uzywac podczas rozmowy o prace....

Roman

ile zarobi operator cnc?

Nowy
Klient

Jaka jest teraz sytuacja firmie? Jaka jest pensja? Jakie warunki socjalne? Czy się opłaca?

Czy Wifama Prexer praktykuje "luźne piątki"?

Ja
@Pytanie

Tak i jeszcze cukierki rozdają

Pytalski
@Pytanie

Nie. W piątki jest chyba najwięcej pracy, żeby zamknąć tydzień

UkaR

Chciałbym sie dowiedziec jakie zarobki maja operatorzy cnc z doswiadczeniem? Jakie obowiazki?

Ewa
@UkaR

Niestety nie wiem na jakie konkretnie zarobki można liczyć na tym stanowisku, ale mam nadzieję, że ktoś z pracowników firmy wkrótce udzieli nam odpowiedzi na to pytanie. Widziałam, że firma oferuje swoim pracownikom min. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kursy i szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje pracowników oraz motywacyjny system premiowania. Dlaczego zainteresowałeś się pracą akurat w tej firmie? Słyszałeś dobre opinie?

cnc master
@UkaR

Zależy co umiesz, jak długo piszesz prosty program na CNC ile czasu zajmuje Ci bardziej skomplikowany z doborem narzędzi i takie tam. Najlepiej złóż CV i jak cię zakwalifikują to zaproszą na rozmowę. A jak będziesz dobry to dołączysz do nas :)

ukaR
@cnc master

Nieskromnie powiem ze teraz jestem juz na etapie ze chciałbym byc zachecony do przejscia do jakiejs firmy, obecnie pracuje w jednej z lepszych firm w Łodzi ale szukac nikt mi nie zabroni. Na tokarkach Haassa jestem w pelni samodzielny od wymyslenia technologii po dobor narzedzi i napisanie programu. Od jakuegos czasu pracuje na frezarce tez haassa i uwazam ze tez nie idzie mi zle, wczesniej pracowalem na maszynach z sinumerikiem i nakladka shopturn. Chciałbym poprostu dowiedzieć ile moge dostać w tzkuej firmie jak Wifama, interesuja mnie widelki zarobkowe bez nadgodzin i sobot, z gory dziekuje za odpowiedź.

JACEK GMOCH
@ukaR

PAnie CNC Master w tej firmie zapraszaja na rozmowe wszystkich, a jedyne pytanie to jest o korzystanie ze średnicówki, a Ty ukaR jak lubisz wódkę to na pewno się w tej postkomunistycznej firmie odnajdziesz szczególnie na 2 zmianie

ukaR
@JACEK GMOCH

Wodke lubie, ale pod zakaske i w domu. Realne jest tam 5tys brutto?

Bezimienny
@ukaR

@ukaR Sky's the limit :) 5tys brutto jak twierdzisz ze jestes doswiadczony, to jesteś ciekawą amebą... Idź na rozmowę, powodzenia. Dostaniesz 7 ;) A na kontroli jakości w poniedziałek zobaczysz jak się dziadkom trzęsą ręce po weekendzie :) Co kto lubi

Ewa
@ukaR

Bardzo dobra odpowiedź - picie alkoholu w czasie pracy jest fatalnym pomysłem. Mam nadzieję, że uda Ci się dostać pracę w Wifama Prexer i wynegocjować taką kwotę. To jak wobec tego będzie? Jesteś zdecydowany na wysłanie tam swojego CV?

Nadimienny
@Bezimienny

Myślisz, że lepiej jeździć taryfą, albo Uberem ?

Ipo

Mam pytanie , jak jest na ,,obróbce ręcznej odlewów,, ile zmian i czy da się tam coś zarobic ?

Kubowy
@Ipo

Chodzi ci o oczyszczalnie odlewów? Gorzej już być nie może. Siedzi się na zardzewiałym krześle i piłuje żelastwo jedno za drugim, zwykłym ręcznym pilnikiem i tak całą zmianę. Mistrzunio to zdziadziały tetryk, o wszystko pretensje np. przyjdziesz do roboty na czas, to wyskoczy do ciebie, że trzeba być kilka minut wcześniej. (usunięte przez administratora) Zarobić się nie da, stawka to minimalna krajowa, żadnej premii. Nawet ci którzy pracują tam po kilka lub kilkanaście lat nie mogą liczyć na żadne podwyżki (tzn. podwyżki są jak rząd podniesie minimalną krajową). Hala wygląda jak by miała 200 lat i nigdy nie remontowana. Zimno jak w psiarni. Wewnątrz mieszka pełno dzikich kotów, kocie odchody są tam wszędzie, nawet w szatni. Krajobraz jak z najgorszego koszmaru. Ja uciekłem po 3 miesiącach. Sam jestem zdziwiony, że tak długo wytrzymałem. Zdecydowanie najgorsza firma w jakiej pracowałem. Dobrze ci radze, i wszystkim innym, omijać z daleka wifame.

@Kubowy

Kubowy jak dawno pracowałeś w wifamie bo ja mam premie kwartalną 600zł i jeszcze uznaniową i większość tak ma. A koty akurat lubię i sami pracownicy je dokarmiają to i powinni po nich sprzątać. Napisz gdzie teraz robisz bo jak jest dużo lepiej to może się przeniosę są może wolne miejsca.

@Ipo

Ipo zależnie od stanowiska zmiany są dwie lub jedna. Na prasach dwie na stołach jedna choć czasem trzeba zostać ale to ekstra płatne.

Ipo
@rura

Jest dzienna norma? czy nowy daje radę za starszym pracownikiem

@Ipo

Są normy i za wykonanie jest premia, średnio sprawny daje radę. Tylko nie wiem czy są przyjęcia.

Filip

A jak z językami w tej firmie ? Trzeba bardzo dobrze znać jezyk angielski?

Ka
@Filip

Tak trzeba znać język emerytów i PRL-u

Dominika

Na stronie internetowej Wifama Prexer znalazłam kilka ofert pracy. Dokumenty aplikacyjne można składać na poniższe stanowiska: Kontroler jakości Operator CNC Operator pras Operator Maszyn Odlewniczych Więcej informacji znajdziecie pod adresem: http://www.wifama.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ Czy zaglądający tu pracownicy tej firmy mogliby napisać czy warto wysłać cv? Ktoś z Was jest zainteresowany udziałem w aktualnej rekrutacji?

cncmaster

Zero szacunku dla starszych pracowników. Brak perspektyw rozwojów, kursów ani szkoleń. Pensje głodowe - 2100 brutto dla wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Zapijaczeni pracownicy którzy nadal mają w głowie czasy komunizmu. Pełno ledwo chodzących, dogorywających emerytów. Niekompetentni "technolodzy" przez których nie idzie robota na frezarkach, albo jest pełno braków. Ukraińcy nawet stąd uciekają. Zimą przeciągi i 5 stopni na hali, latem 30 stopni i duchota dym i smród z odlewni. Zero zainteresowania ze strony przełożonych, czy nie jest ci zimno. Dostajesz na wejście tylko zielone gacie i cienką bluzę. Resztę sam musisz sobie zapewnić (3 pary kaleson, 2 bluzy, 2 pary skarpet i czapkę) jak chcesz popracować zimą. Brak grzejników, wentylatorów jak nie przyniesiesz swojego zamarzniesz. Praca przy obróbce metali, pyle, oparach, smarach i ciekłym gorącym aluminium, a w całym zakładzie nie ma jednego nawet stanowiska któremu płaciliby za szkodliwe warunki pracy... rok temu wyremontowali kibel i prysznice (ten na uboczu, do ktorego blisko tylko Ukraińcom z oczyszczalni) drugi dla pozostałych działów wyglada jak jaskinia trola. JA ODSZEDŁEM 3 MIESIĄCE TEMU, ZNALAZŁEM PRACE ZA 2x WIĘCEJ. NIE POLECAM NIKOMU WIFAMY, CHYBA, ŻE CHCE COFNĄĆ SIĘ DO CZASÓW KOMUNY I DOŁĄCZYĆ DO TOWARZYSZY ZE WSCHODU.

Dominika

@anonymous dziękuję Ci za Twoją aktywność na forum. Zwróć, proszę, jednak uwagę na to, że zależy nam na merytorycznych opiniach o wifama prexer jako o pracodawcy. Bardzo chętnie dowiemy się w szczegółach o tym jakie warunki pracy oferuje wifama prexer, niekoniecznie przez pryzmat konkretnych osób. Rzeczywiście używanie danych osobowych na forum i opisywanie ich prywatnej sytuacji nie jest wskazane, ale z pewnością, jako obecny pracownik wifama prexer możesz się z nami podzielić konkretnymi, merytorycznymi przykładami na to jakie warunki pracy oferuje wifama prexer. Zachęcam cię do tego. Tym bardziej, że na stronie internetowej firmy http://www.wifama.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ znalazłam kilka aktualnych ofert pracy. Z pewnością potencjalni kandydaci będą wdzięczni za wskazówki.

Bolek21
@Dominika

Dominika warunki pracy poprawiają się bardzo szybko i dynamicznie. rośnie pensja, są premie, dodatkowe benefity, zadbali o dzieciaki na dzień dziecka. Atmosfera super, mistrzowie maja podejście ludzkie. Uważam, że firma bardzo zmieni się na plus

Co powiecie o zarobkach w wifama prexer? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

DD

Witam wszystkich bardzo serdecznie Jak wygląda praca w narzedziowni na maszynach CNC dużo jest zleceń ? I czy można godnie zarobić ?

lol

szału nie ma: brak jakiegokolwiek socjalu, paczki na święta tylko dla dzieci i też nie dla wszystkich, nowy pracownik dostaje więcej kasy, ogólnie (usunięte przez administratora) , hr jakaś zakręcona obiecuje gruszki na wierzbie, brak szans na większe wynagrodzenia, jakiś dziwnie premie zamiast podwyżek, nie polecam nie ma szans na rozwój

Zimny82
@lol

13,lat z największymi normami!!!!i co? Nic ani premie ani podwyżki!!!!nigdy nie chorował człowiek bo pracą,pracą !!!!!mają w (usunięte przez administratora) ludzi!!!!paczki,social jaki kowiek !!!!!!ludzie to jest masssssssakra w tej firmie tylko koledzy kierownika mają dobrze a nic nie potrafią!!!!!!

@Zimny82

skoro jest Ci tam tak strasznie źle, to co tam jeszcze robisz? Zwolnij się. Ulży Ci. Bo innym na pewno.

zadowolony

Niko pewnie ty jesteś jeden z tych nieudaczników który normy nie wykonujesz a kasę za to byś chciał. Ja nie przemęczając się normę robię i co kwartał 600 złotych dostaję ekstra. Od miesiąca mam za 19 zł kartę fitsport widać że coś się dzieje w firmie i idzie w dobrym kierunku. A że nowy dyr. bierze się za leserów to im się to nie podoba.

@zadowolony

Widac jak ludzie chca tam pracować skoro zatrudniaja tylu Ukraińców. Podstawa to 1600zl za prace w strasznych warunkach. Tylko desperaci tam pracuja.

Zimny
@anonymous

Fit !!!!!!chyba się pomyliłeś rolkażu!!!!90 zł plus 20zł podatku !!!!!!pokazać ci pasek baranie?!!!!!taki fit kasy w wifamie jak się pocisz to masz fit byle kasę zabrać a witraki dostała ukraińscy bo oni są lepsi od polaków a Polak nie dostanę bo się przeziębi !!!!!!!polityka Ubranka bo kolegów trzeba dofinasowac premiami !!!

@Zimny

Zimny ty idz do kadr i się użal wszyscy z kim rozmawiałem płaca 19zł za kartę fitsport tylko ty 90zł to pewnie sponsorujesz innych :))) albo idz od razu pod sejm że podatki od każą ci płacić maruda z ciebie i tyle nie dac narzeka dać też nie dobrze pewnie masz menopauzę sprawdź

zdziwiony
@Zimny

Zimny czegoś nie rozumie jak karty fit są dobrowolne a tobie się nie opłaca je mieć to po co je brałeś ty chyba naprawdę powinieneś odpocząć od pracy bo ci na głowę padło

@Zimny

Zimny, skoro nie stać Cie na lepszą kartę to po cholerę ją brałeś? I co do tego mają Ukraińcy, wiatraki i premie?! o_O

Jac

Jak tam koledzy na brotherze robicie jeszcze czy robot już stoi?

@Jac

Robiłem to cholerne mando i naprawdę robi się tam jak robot

Zimny82
@anonymous

Mando robią bo ich terminy gonią ????????????????nawet z odzysku biorą byle co

@Zimny82

widzę że u was trzeba pracować oj jak mi was żal każdy chciałby kasę za nic a tu wymagają pracy jakaś masakra. Proponuję przenieść się do przedszkola tam jest leżakowanie i nic nie wymagają.

Zostaw merytoryczną opinię o Wifama Prexer - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wifama Prexer
2.4/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Niciarniana 45