Opinie o Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o. w Warszawa

Judyta Nowy wpis

Przeczytałam w wątku, że pracownicy mają umowę o pracę. A po jakim czasie firma daje umowę na czas nieokreślony, zastanawiam się czy jest możliwość zdobycia takiej umowy wcześniej niż ustawowo?

Pracownik Nowy wpis

Bardzo ciekawe opinie. Śmiech na sali. Ja pracuję już ponad 2 lata i nigdy nie było spóźnienia z wynagrodzeniem nawet 1 dnia.

Ewa Nowy wpis

A z perspektywy którego stanowiska piszesz? Ludzie mają tutaj może jakieś różne formy umowy czy coś? Pytam, bo te rozbieżności mnie po prostu zastanawiają

Pracownik Nowy wpis
@Ewa

Piszę z perspektywy pracownika serwisu. Z tego co Ja wiem to wszyscy pracownicy mają umowy o pracę.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o. na Pracownik Biurowy? 21 maja ogłoszenie na Pracuj.pl.

Ktoś

W taki że będziesz szukał pieniędzy w sądzie

AUTEX

Firma nie płaci za dwie faktury z lipca 2021 za czynnik chłodniczy. Właściciel blokuje numery z których dzwonię w sprawie płatności. W rozmowie wydawał się człowiekiem godnym zaufania, jednak to była maska gdy potrzebował pilnie towar. Czyny jednak świadczą że NIE WOLNO CZŁOWIEKOWI UFAĆ. Konkretnie suma 1500.60gr za którą robi z siebie drobnego (usunięte przez administratora) Autex Cezary Sobótka.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

...

Nie pchaj się w (usunięte przez administratora) od kwietnia 2019 czekam na pieniądze

Lidia

Zastanawiam się, czy warto składać CV do Mobilnego Centrum Serwisu. Można tam dobrze zarobić?

Beti
@Lidia

Jeśli lubisz pracować „za darmo” - aplikuj....

Czy można liczyć w Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Byly

W MCS na nic nie możesz liczyć nawet na wynagrodzenie i składki w ZUS. Pan pseudo prezes ma postępowanie na policji za nie płacenie wynagrodzenia

Podwykonawca

Firma MCS nie jest wiarygodna!!! Nie płaci podwykonawcą, nawet własnym pracownikom. Radzę trzymać się od tej firmy z daleka. (usunięte przez administratora) podwykonawca.

obiecują złote góry a w rzeczywistości nie płacą wynagrodzenia nie płacą składek ZUS .Mnie zalegają około 8,5 tyś. Nie polecam zatrudnienia w tej firmie.

Były

Nie płacą wynagrodzenia. Nie płacą składek ZUS. Nie płacą podwykonawcom. Żenada

X

Dzień jak codzień... Hahahahahahahahahajjajajajaj szukajcie se roboty bo kofeina was wciągnie :P przy natłoku roboty

Były

Tragedia.(usunięte przez administratora)Biorą się za robotę o której nikt z zarządzających nie ma pojęcia. Nie polecam współpracy w żadnej formie. Prezes (a tak naprawdę prokurent zna się na kibicowaniu Legii a nie na prowadzeniu firmy. Chcesz zostać oszukany??? Zapraszam do MCS ...

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Jesteśmy wyjątkowi bo: (usunięte przez administratora) 3. Będziemy wymagali poświęcenia, pracy w nadgodzinach a i czasem dołożenia od siebie paru groszy (usunięte przez administratora)

Wyzyskany

Prezes zyje w swiecie pilki noznej. Nie ma bladego pojecia o robieniu interesow. Pewnie slup. Firma nie placi pracownikom zatrudnia na czarno ubrania robocze to jakies lachmany. Tylko obiecujom i obiecujom.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o.?

Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o.
  • Jamesa Gordona Bennetta 2B lok. 306
    02-159 Warszawa

Mobilne Centrum Serwisu Sp. z o.o.