Opinie o Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o. w Elbląg

Arek Nowy wpis

@Konrad no właśnie ja też nie mogę znaleźć żadnych info, ktoś coś wie o tej firmie?

Gaulin Nowy wpis

Na portelu jest ogłoszenie. Do rzeczy: Instalator dają 15zł/h brutto. Praca od 7-15 lub 17.

Ewa Nowy wpis

Co w ostatnim czasie dzieje się w Przedsiębiorstwie Projektowo-Usługowym Expro? Czy uważacie tę firmę za godnego polecenia pracodawcę? Czy pracownicy mogą liczyć na zwrot kosztów dojazdu bądź mają zagwarantowany transport do pracy?

belus

Bardzo zła firma, brak kompetencji właściciela oraz Pana Marka. Kontakt utrudniony w razie problemów lub reklamacji (nie odbierają telefonów). Brak podstawowej wiedzy na temat pomp ciepła oraz rekuperacji. Mimo atrakcyjnych cen tzw. Białego montażu nie polecam firmy. Szkoda nerwów oraz pieniędzy i czasu na poprawki.

jeszcze bezdomny
@belus

Witam belus, czy podzieliłbyś się opinią o Expro na żywo? Zamierzam skorzystać z ich oferty.

expro
@belus

Z przykrością czytamy ten anonimowy wpis i zachęcamy anonimowego autora do podpisania się i zweryfikowania opinii, która w naszej opinii jest krzywdząca. W ten sposób każdy może oczernić każdą firmę żeby utrudnić działalność konkurencji. Według naszej wiedzy, dotychczasowi Klienci są usatysfakcjonowani z naszych prac w szczególności z instalacji opartych na pompach ciepła. Podtrzymujemy kontakty z Klientami, monitorujemy prace instalacji i wiemy jak duże oszczędności mają nasi Klienci. Wykonywane przez nas instalacje oparte są zawsze na szczegółowych obliczeniach, dostosowane do potrzeb Klientów oraz warunków budynków i ich położenia. Zapraszam autora opinii do podania szczegółów będących podstawą do niezadowolenia i do zamieszczenia takiej opinii. EXPRO

expro Nowy wpis
@belus

Drodzy Klienci znaleźliśmy ten niechlubny wpis w miejscu, które zupełnie nie jest dedykowane tego typu wpisom. Jest to miejsce wymiany opinii o pracodawcach tymczasem wpis wyraża opinię na temat świadczonych przez nas usług. Trudno nam się odnieść do zamieszczonej opinii ponieważ osoba zamieszczająca ją nie uznała za stosowne aby się podpisać, internet przyjmie wszystko każdy z nas może anonimowo zniszczyć opinię drugiej osoby lub firmy. Zachęcamy autora wpisu do podania faktów i wskazania dokładnie jakie błędy według niego zostały przez nas popełnione i jak skutkują w przypadku jego inwestycji. Zapewniam, że nie zdarzyło się aby jakikolwiek Klient był niezadowolony z jakości funkcjonowania projektowanych i montowanych przez nas instalacji, zwłaszcza instalacji pomp ciepła. Zachęcamy zainteresowanych naszą ofertą aby nie sugerowali się takimi komentarzami ale sami skonfrontowali naszą ofertę i jakość świadczonych przez nas usług z naszymi Klientami w realu, twarzą w twarz. Uważamy, że ten wpis może być skutkiem nieuczciwej konkurencji lub uprzedzeń personalnych. Mamy doświadczenie w ciepłownictwie jakiego może pozazdrościć nam niejedna firma, dlatego tym bardziej zachęcam Państwa do szukania własnych opinii i konfrontowania przeczytanych komentarzy z rzeczywistością. Serdecznie pozdrawiamy EXPRO Elbląg

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o. - Elbląg

Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o.
  • Dąbrowskiego 2 E
    82-300 Elbląg

Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o.