Expro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe

Elbląg

Opinie o Expro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe

belus

Bardzo zła firma, brak kompetencji właściciela oraz Pana Marka. Kontakt utrudniony w razie problemów lub reklamacji (nie odbierają telefonów). Brak podstawowej wiedzy na temat pomp ciepła oraz rekuperacji. Mimo atrakcyjnych cen tzw. Białego montażu nie polecam firmy. Szkoda nerwów oraz pieniędzy i czasu na poprawki.

expro
@belus 16.10.2014 08:35

Z przykrością czytamy ten anonimowy wpis i zachęcamy anonimowego autora do podpisania się i zweryfikowania opinii, która w naszej opinii jest krzywdząca. W ten sposób każdy może oczernić każdą firmę żeby utrudnić działalność konkurencji. Według naszej wiedzy, dotychczasowi Klienci są usatysfakcjonowani z naszych prac w szczególności z instalacji opartych na pompach ciepła. Podtrzymujemy kontakty z Klientami, monitorujemy prace instalacji i wiemy jak duże oszczędności mają nasi Klienci. Wykonywane przez nas instalacje oparte są zawsze na szczegółowych obliczeniach, dostosowane do potrzeb Klientów oraz warunków budynków i ich położenia. Zapraszam autora opinii do podania szczegółów będących podstawą do niezadowolenia i do zamieszczenia takiej opinii. EXPRO

expro
@belus 16.10.2014 08:35

Drodzy Klienci znaleźliśmy ten niechlubny wpis w miejscu, które zupełnie nie jest dedykowane tego typu wpisom. Jest to miejsce wymiany opinii o pracodawcach tymczasem wpis wyraża opinię na temat świadczonych przez nas usług. Trudno nam się odnieść do zamieszczonej opinii ponieważ osoba zamieszczająca ją nie uznała za stosowne aby się podpisać, internet przyjmie wszystko każdy z nas może anonimowo zniszczyć opinię drugiej osoby lub firmy. Zachęcamy autora wpisu do podania faktów i wskazania dokładnie jakie błędy według niego zostały przez nas popełnione i jak skutkują w przypadku jego inwestycji. Zapewniam, że nie zdarzyło się aby jakikolwiek Klient był niezadowolony z jakości funkcjonowania projektowanych i montowanych przez nas instalacji, zwłaszcza instalacji pomp ciepła. Zachęcamy zainteresowanych naszą ofertą aby nie sugerowali się takimi komentarzami ale sami skonfrontowali naszą ofertę i jakość świadczonych przez nas usług z naszymi Klientami w realu, twarzą w twarz. Uważamy, że ten wpis może być skutkiem nieuczciwej konkurencji lub uprzedzeń personalnych. Mamy doświadczenie w ciepłownictwie jakiego może pozazdrościć nam niejedna firma, dlatego tym bardziej zachęcam Państwa do szukania własnych opinii i konfrontowania przeczytanych komentarzy z rzeczywistością. Serdecznie pozdrawiamy EXPRO Elbląg

Zostaw opinię o Expro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe