Opinie o Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o. w Elbląg

Arek Nowy wpis
Inne

@Konrad no właśnie ja też nie mogę znaleźć żadnych info, ktoś coś wie o tej firmie?

Gaulin Nowy wpis

Na portelu jest ogłoszenie. Do rzeczy: Instalator dają 15zł/h brutto. Praca od 7-15 lub 17.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewa Nowy wpis
Inne

Co w ostatnim czasie dzieje się w Przedsiębiorstwie Projektowo-Usługowym Expro? Czy uważacie tę firmę za godnego polecenia pracodawcę? Czy pracownicy mogą liczyć na zwrot kosztów dojazdu bądź mają zagwarantowany transport do pracy?

belus

Bardzo zła firma, brak kompetencji właściciela oraz Pana Marka. Kontakt utrudniony w razie problemów lub reklamacji (nie odbierają telefonów). Brak podstawowej wiedzy na temat pomp ciepła oraz rekuperacji. Mimo atrakcyjnych cen tzw. Białego montażu nie polecam firmy. Szkoda nerwów oraz pieniędzy i czasu na poprawki.

jeszcze bezdomny
@belus

Witam belus, czy podzieliłbyś się opinią o Expro na żywo? Zamierzam skorzystać z ich oferty.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
expro
@belus

Z przykrością czytamy ten anonimowy wpis i zachęcamy anonimowego autora do podpisania się i zweryfikowania opinii, która w naszej opinii jest krzywdząca. W ten sposób każdy może oczernić każdą firmę żeby utrudnić działalność konkurencji. Według naszej wiedzy, dotychczasowi Klienci są usatysfakcjonowani z naszych prac w szczególności z instalacji opartych na pompach ciepła. Podtrzymujemy kontakty z Klientami, monitorujemy prace instalacji i wiemy jak duże oszczędności mają nasi Klienci. Wykonywane przez nas instalacje oparte są zawsze na szczegółowych obliczeniach, dostosowane do potrzeb Klientów oraz warunków budynków i ich położenia. Zapraszam autora opinii do podania szczegółów będących podstawą do niezadowolenia i do zamieszczenia takiej opinii. EXPRO

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
expro Nowy wpis
@belus

Drodzy Klienci znaleźliśmy ten niechlubny wpis w miejscu, które zupełnie nie jest dedykowane tego typu wpisom. Jest to miejsce wymiany opinii o pracodawcach tymczasem wpis wyraża opinię na temat świadczonych przez nas usług. Trudno nam się odnieść do zamieszczonej opinii ponieważ osoba zamieszczająca ją nie uznała za stosowne aby się podpisać, internet przyjmie wszystko każdy z nas może anonimowo zniszczyć opinię drugiej osoby lub firmy. Zachęcamy autora wpisu do podania faktów i wskazania dokładnie jakie błędy według niego zostały przez nas popełnione i jak skutkują w przypadku jego inwestycji. Zapewniam, że nie zdarzyło się aby jakikolwiek Klient był niezadowolony z jakości funkcjonowania projektowanych i montowanych przez nas instalacji, zwłaszcza instalacji pomp ciepła. Zachęcamy zainteresowanych naszą ofertą aby nie sugerowali się takimi komentarzami ale sami skonfrontowali naszą ofertę i jakość świadczonych przez nas usług z naszymi Klientami w realu, twarzą w twarz. Uważamy, że ten wpis może być skutkiem nieuczciwej konkurencji lub uprzedzeń personalnych. Mamy doświadczenie w ciepłownictwie jakiego może pozazdrościć nam niejedna firma, dlatego tym bardziej zachęcam Państwa do szukania własnych opinii i konfrontowania przeczytanych komentarzy z rzeczywistością. Serdecznie pozdrawiamy EXPRO Elbląg

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o. - Elbląg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dąbrowskiego 2 E
    82-300 Elbląg
  • NIP: 5780002387 KRS: 0000112135
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Expro Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii