Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne

Gdynia

Opinie o Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Chcecie dowiedzieć się więcej o Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne? Wiele informacji możecie znaleźć również na stronie internetowej firmy: http://www.promar-bep.pl/o-nas,1,pl.html

pawełek
użytkownik zarejestrowany

no właśnie wydaje mi się, ze staże były u nich normalnie oferowane z tego co mysle, ale teraz sporo się zmieniłol i chyba tylko na wakacje biorą ludzi.

misiek
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się @Adam, że wszystko zależy od tego na jakie konkretnie chcesz aplikowac stanowisko, bo poszczególne rekrutacje na pewno różnią się miedzy sobą. Jeśi w ogłoszeniu, na które patrzyłeś była wymagana biegła znajomość języka obcego, to na pewno albo będa chcieli porozmawiać albo sprawdzą przy okazji na teście.

Adam
użytkownik zarejestrowany

Hej, nie wiecie może, czy promar poszukuje obecnie osób do pracy? Nie wiecie w związku z tym, gdzie mogę znaleźć ich aktualne ogłoszenia? Interesuje mnie również o co oni mogą zapytać podczas rozmowy rekrutacyjnej, jakie pytania padają, czy robią jakieś testy, jak sprawdzają język? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

były klient

Kobieto -wyłowić perełki za 12 h pracy??? Zatrudniasz ludzi bez wiedzy, z dużymi wymogami i najlepiej płaciłabyś najniższą krajową. Pracownicy skarżą się klienteli ,że zarabiają mało, poniżej krytyki!!!! A rozmowa z krzykaczkami ,furiatkami nastawionymi na "kasę" za nic- świadczy o poziomie biura[usunięte przez admina] Klienci-nie oddawajcie tam swoich dokumentów.

były pracownik

Nie polecam tego pracodawcy, to kanał dla niedoświadczonych-nie ma tam nawet 1-go pracownika z kilkuletnim stażem, wszystko robione na "wariackich papierach". [usunięte przez admina]

Vanyel

A czy w ogóle PROMAR ma szansę na przetrwanie? Biuro rachunkowe to jedno, a jak wygląda sprawa z audytem? Czy warto się angażować?

rozczarowana

najbardziej niedouczona to niestety jest osoba "najważniejsza" w tej firmie

dobra księgowa

byłam tam jakiś czas temu na rozmowach... ich nie interesują kwalifikacje i wiedza potencjalnego pracownika. Tylko kasa jaką muszą zapłacić. Biorą tych, którzy chcą najmniej i dlatego nikt nie spełnia potem ich oczekiwań- stąd ta duża rotacja. Płacić chcą mało a kompetencji i wiedzy żądają takiej jaką mają doświadczeni, dobrzy księgowi ... i nie rozumieją że wtedy musieliby mi lub mi podobnym odpowiednio zapłacić :))

klient3

myśle podobnie :((((

klient 2

mnie tam nie cieszy, że co miesiąc kto inny moją firmę księguje. Obiecuję, że zatrudnię jedną z tych odchodzących księgowych u siebie jak jeszcze raz się coś zmieni. Coś musi tam się źle jednak dziać... skoro nikt nie zostaje... lecą wszyscy. I kto wtedy jest odpowiedzialny za moją księgowość? Jak przyjdzie urząd skarbowy to i tak tylko do podatnika się przyczepi....

jeszcze pracownik

nawet perły uciekną. ja pewnie też :(

klient

każda firma ma dziś problemy z kadrą ... ja jestem zadowolona... trzeba czasem rotacji, nawet dużej aby znaleźć właściwych ludzi... co w dzisiejszych czasach... wielu niedouczonych księgowych jest naprawdę trudne... aby wyłowić te PEREŁKI :)

księgowa

Nie wiedziałam dlaczego u nich jest taka rotacja, aż sie sama zatrudniłam,. żadna z osob ktore z nam tam nie wytrzyma.. Pani .. wykończy wszystkich.. nerwowo.. bravo !!! a szkoda bo fajna firma ale się nie da,. niestety

Zostaw opinię o Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promar - Biuro Ekonomiczno-Prawne