Agro-Visbek Bydgoszcz

Bydgoszcz

Opinie o Agro-Visbek Bydgoszcz

pracownica

Ja pracuje 2 lata w Paderborn i jestem zadowolona z pracy i płacy.przez ten czas ogrom ludzi się przewinal którzy myśleli że na wiecznej imprezie są co róż nie chodząc do pracy a potem blagajc o kolejne szanse albo takich co myśleli że wystarczy pachnieć a robota sama się zrobi.nie mam opinii o pakowaniu bo tam nie byłam Ale w Paderborn jest on naprawdę.gdyby było tak złe jak się wyjedzie z Agro to tyle ludzi by tam nie siedziało już po tyle lat ....

Masza
@pracownica 14.09.2016 09:23

Bartek, pamiętaj o interpunkcji następnym razem :)

Jarek
@Przyszly pracownik 06.11.2017 17:29
Wyslesz zdj na e-maila??

Potwierdzam!!!! Ludzie tam się nie da zarobić dobrych pieniędzy, a nawet ciężko o takie które spokojnie się zarobi w pl. Warunki są tragiczne. Paderborn i firmę Agro Visbek omijajcie z daleka. Banda (usunięte przez administratora)!!!!!

Tomek 34

Co do osób , którze odpowiadają za ludzi, organizacje i miejsce gdzie i na jaką zmianę trafimy to jest dopiero dno. Trio :pan Bruno ma gdzieś wszystko, a przypomnę że jest głównym brygadzistą w całym Paderborn. Drugi pan mówią na niego kitek, to ciężko chory alkoholik, już od rana pije i w takim stanie jeździ z ludzmi meldować ich na tych spelunach. I ostatni z panów Maciej -Najbardziej fałszywy typ w Paderborn. Takie cuda obiecuje że masakra. Ciekawe czy Żona jak to się chwalił Policjantka wie że w Niemczech prowadzi drugie życie... Tak tak życie z przyjaciółką ;-)

rigl

Pracował ktoś przy sokach i może coś więcej powiedzieć?

Tomek34
@rigl 18.07.2017 17:22
Pracował ktoś przy sokach i może coś więcej powiedzieć?

Proszę nie podejmować pracy przez to pseudo biuro. Byłem przy skokach. Zarobki +warunki =dramat!!!

Przyszly pracownik
@Tomek34 27.10.2017 10:27

Asz taka lipa jest tam przy tych sokach bo chcem jechac i zaczynam watpic jak patrze na te opinie

DAN

Czy warunki placowe porawi się w tej firmie mam okazję wyjechać więc się zastanawiam?

Marian

Omijajcie ta firme z daleka szczerze radze

UWAGA

Niech nikt nie jedzie do zadnej pracy nie placa Zus zadne swiadczenia dostalem wezwanie do Sadu

bobas
@UWAGA 15.01.2017 08:34

potwierdzam również otrzymałem powiadomienie z sądu o rozprawie kolosalne zadłużenie

pracownica

Do dwpx wypraszam sobie bo bo jestem poczciwa kobieta po 50 r.ż a nie żadną desperatka! !!przepracowałam w kraju równe 25lat ale jak skończy się przysłowiową 50 to w Polsce jest się jakby druga kategoria, a jeszcze jak ktoś nie ma prawo jazdy to wogole jest wykluczony na rynku pracy.chciałam pracować ale nie miałam jak w Polsce,wyjechalam 2lata temu i pracuje w Niemczech, nie z desperacji ale z przyjemnością bo lubię to co robię,jestem doceniona w tym wieku i spokojnie jeszcze sobie odkładam.

BB

TA FIRMA W OGOLE NIE POWINNA ISTNIEC BO TO SA OSZUSCI CHOLERNI MOWILI ZE BEDZIE SIE ZARABIAC DO 1250 EURO LUB 1300 EURO A W OGOLE NIEBYLO TYLE ZA MIESIAC TYLKO ZA MIESIAC BYLO ZALEDWIE 650 EURO DO 700 EURO TO SA OSZUSCI PROSZE NIE POLECAM TEJ FIRMY ZA MIESIAC MIESZKANIA POTRACAJA 240 EURO TO SA MIESZKANIA W KONTYNERACH W TYM BUDYNKU SA MYSZY I SZCZURY AZ STRACH TAM MIESZKAC TO NIE SA WARUNKI MIESZKALNE W TOALETACH MESKICH JEST PO PROSTU SYF CHOLERNY I PO PROSTU ZOSTALEM OSZUKANY WYPLATA PIENIEZNA ZA MALO DOSTALEM WYPLATY W EURO ZA MIESIAC PRACY

zuza

@Bywalec. W jakiej branży lub mieście pracowałeś, proszę o odpowiedzi bo nie chce się naciąć wyjeżdżając.

majko

@pracownica wszystko z Twojej perspektywy wygląda inaczej, bo Ty chciałaś i się starałaś. Ja zawsze powtarzam, że zamiast narzekać na wszystko w okół warto zacząć zmiany od siebie. Przecież dobry pracownik to wartość dla naprawdę każdego pracodawcy...

dwbx
@majko 19.09.2016 11:42

desperaci zawsze w cenie....

pracownica

Dodam że pierwszej młodości nie jestem i pierwszy tydzień dwa lekkie nie byly-zanim się nie wdrozylam co gdzie,z czym i kiedy szybko załapałam bo...Bardzo chciałam pracować! !!i być gdzieś doceniona w moim wieku,bo tu w kraju to niemożliwe. Nie chce żeby ktoś mnie niesłusznie atakowali tematu rzeźni nie znam więc się nie wypowiadam Ale tu w Paderborn jest ok.a co do biura w Bydgoszczy to zawsze mieli czas żeby odpowiedzieć na pytania i dalej służą pomocą gdy się czegoś nie wie.

dec

Pracowalem w tej firmie ok 3 lat,,, Bak szacunku do ludzi ,mala placa za tak ciezka prace. DAJCIE SOBIE SPOKUJ LUDZIE!!!!

Marian

Czy ktos byl w pracy kolo Bielefeldu z tej firmy??

Rybaciota

Masz niecale 5 euro do reki. Robisz 310 h w miesiacu w pracy Biegasz i Cie gnębią wyjdzie Ci 1400 do reki za kolkoz

ktoś

Super praca tylko trzeba robic ,sama kasa nie spada z nieba....

Koper

Panowie nie jedzcie do hulhorsta w Verl! Placa marne grosze po 6euro a obiecuja kokosy. Praca na maciorach. Ubuj rozbior . Po 13h. Brak szacunku. Problem z zaopatrzeniem w noze ,rekawice itp. Urlop ohh to dopiero. Nie traccie ludzie kasy na wyjazd. Bylem tam widzialem. I zaplacil mi 3,5e/h.

piotr

"bart" to dep ,po nim mozna sie wszystkiego spodziewac ! a kto obcy znalby takie szczeguly jak te "firanki" a to akurat prawda

bartek c.

nie jedzcie do pracy przez firmy mojego starego,on placi ludziom grosze,potraca za wszystko -nawet za oddychanie- mi tez malo placi ,za to moja siora natalia np.zamawia sobie w gdansku firanki za 20 tys/pokoj; a jak myslicie kto na nie pracuje?

kil

masakra a ja mam tam jechac..

załamana24

kur... ja miałam wyjeżdżać od tego pośrednika jestem spakowana pożyczyłam pieniądze mam chore dziecko i chciałam zarobić cieszyłam się z tej pracy nie domyśliłam się a powinnam,że to bajeczka nienawidzę takich cwaniaczków dorobkiewiczów co w dupie mają krzywdę ludzką OSZUŚCI!!!!

janusz31

expracownik
@janusz31 23.05.2015 16:32
witam jak w końcu jest z tą agencją czy ktoś pracował w Padeborn przy sokach jaka płaca jakie warunki proszę o odpowiedź...

człowieku nie pytaj jak jest tylko szukaj pracy u innych pośredników ,ale jeśli chcesz sprawdzić jak to jest być śmieciem i zarabiać tyle co w naszym zrujnowanym kraju tylko,że kilka set km od ojczyzny w warunkach rodem z afryki to polecam dobra szkoła życia

Do 5656

Drogi (usunięte przez administratora)i - moze do 40stki poznasz fundamentalne zasady ortografii?? Chcąc bronić firmy przed upadkiem popełniasz wiecej błędów niz 5cio latek. Czyżby od koksu i alko za nasze - pieniążki lepetynka tak zgłupiała? Czy z zagarnietego ludziom dobra w dupie sie proprzewracalo? Ludzie, ta rodzina to banda nierobów. Powyższy Bartek w zyciu nie przepracował w sumie tylu godzin - ile Wy pracujecie miesięcznie.. Pozywajcie ich zbiorowo.. Oszukany

rychu oszust
@Do 5656 27.04.2015 23:16

bart to len ale po co ma synalek sie wysilac jak ja nakradlem wystarczajaco duzo , ze nikt z moich nie musi pracowac -proste? -proste -gorzej jak podziele losy np. kulczyka (bo cholera wie) to wtedy firma-wydymka lezy ,te jelopy piotr czy pawel nie wspomne o barcie - sa za tepi aby "prosto pisiu zrobic" nie zalewajac calego kibla....

jaro

ta firma to jedno wielkie oszustwo,pracujemy po13/14 h w rzezni Verl/Hullshorst także w soboty i niedziele /nie placa nam za nadgodziny,za nocki ,za soboty,w mcu pracujemy po 340 h,kierownik Thomas to wyzywajacy nas debil,zaproponujemy wlascicielowi aby nas zatrudnil bezpośrednio,nie chcemy utrzymywać oszusta czuprynskiego i jego rodzinki,jak się nie zgodzi rozwalamy te firme a hullshorst pojdzie siedzieć za niepłacenie podatkow i inne oszustwa podatkowe,np. za placenie na czarno swoim za nadgodziny

Dobre stary masz racje reszta tych wypowiedzi to są co niechciało sie zapierdalac liczyli na duze euro za nic .....................

mega

ty analfabeto ty to masz pewno nie tylko z pisaniem ale i z liczeniem problem i takim deklom dają 500 zł za urlop i jołop się cieszy

tam praca jest ok nieroby do polski za 1200 i zapierdalac na 4 zmiany ja tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od 5 lat w tej firmie i jesy ok a cpuny i ziomy co się napierdolo piwa i do roboty wsta sie niehce to firma ma na nih [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nara NYGUSY .....

doniu

ja pracowalem w tej firmie 4 lata temu bylo ok.wrocilem do polski na wlasny interes nie wyszlo i wracam z powrotem.jak tak faktycznie jest to na pewno napisze.

goka

dziękuje ci bardzo będe walczyć w sądzie jak wygram dam znać oszukują na wszystkim i trzeba z nimi walczyć

Kamila

Złodzieje i oszusci

ANDZELIKA

Firma płaci grosze jak dasz wypowiedzenie i jedziesz do Polski bo niemozesz wytrzymac psychicznie to za mc.pracy dosaniesz ok.200euro Oszusci

Kamila
@ANDZELIKA 28.01.2015 10:43

Prawda to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

andrzej
@ANDZELIKA 28.01.2015 10:43

ta firma prosperuje dlatego-bo oszukuje pracownikow-niektorzy za 2 tyg. pracy nie dostali ani euro ,a ty mowisz o 200 euro

Arbeitsamt Paderborn

wazne! od 1 stycznia 2015 obowiazuje w Niemczech placa minimalna-8,50 Euro na godzine,jezeli ktos nie otrzyma tejze stawki prosze o skontaktowanie sie z miejscowym Arbeitsamt-em badz tez z Zollamt-em,informuje w Niemczech nie ma czegos takiego jak akord czy tez platne od wykonanej ilosci;takie uzgodnienia moga byc miedzy firmami,pracownika obowiazuje -Stundenlohn- czyli stawka godzinowa,pracodawca musi sie do tego prawa niemieckiego dostosowac i wam tyle placic; za ew. koszta za kwatere moze wam potracac (np.60 euro)od ogolnego wynagrodzenia ale stawke godzinowa ,placic -pod grozba kary- musi.takze prosze zwracac na to uwage przy wyplacie juz za styczen 2015

adam
@adam 27.02.2015 23:24
ciebie tez czuprynski oszukal ? to masz racje-zglos sprawe do sadu tylko nie przeciwko zadnej agro czy irc tylko podaj czuprysk...

...gdzie tu ktos napisal ,ze firmy czuprynskiego sa "naprawde w porzadku"..........99,9 % osob wypowiadajacych sie na tym portalu ,twierdzi jasno ,ze zostali oszukani ,zeby omijac te firmy wielkim lukiem !

rychuj
@piekna 28.01.2015 10:33
Juz niedługo sie to skonczy Ja zgłaszam sprawe do Sadu

aaa masz ty lustro ?

goka

co do pozwu do kogo się zgłosić. chętnych na pewno dużo się dołączy.na pip nie ma co liczyć tylko sąd został aby wypłacili co się komu należy

slaw

pracowalismy z tej firmy w Augustdorf-ie,placili po 3,50 euro na godzine,tak-szef jezdzi porsche za 600 tys pln za nasze pieniadze,teraz przejal nas wlasciciel firmy sander i zarabiamy 10 euro na godzine,nie jedzcie przez te firme do pracy to nieuczciwy pracodawca,z tego co wiem szykuje sie pozew zbiorowy przeciw czuprynskiemu-w koncu

goka

czy ktoś zna dobrego adwokata od prawa pracy z bydgoszczy

marek

do admina:PROSZE NIE USUWAC,to b. wazne dla tysiaca pokrzywdzonych ludzi skargi przez osoby pokrzywdzone lub oszukane przez firmy Agro Visbek Bydgoszcz,ul.Wyzwolenia 24,85-790 Bydgoszcz oraz PPHU IRC czuprynscy,ul Staszica 27c,89-100 Naklo,prosimy skladac nw instytucji: Bundesagentur für Arbeit Regionaldirektion Düsseldorf 40180 Düsseldorf ew. faxem +49 211 6924501 lub online Duesseldorf.091-ANUE@arbeitsagentur.de

wielki

Ja tam pracuje wszyscy oszukani odzyskaja swoje pieniadze terax wszystko sie da

Marek

Jestem dziennikarzem, szukam kontaktu z osobami, które pracowały w niemieckich rzeźniach w trudnych warunkach. Bardzo proszę o kontakt na adres sekimarek@gmail.com Zapewniam pełna anonimowość

goka

nie płacą za urlopy wypoczynkowe bo niby dają co miesiąc zaliczki do wypłaty tylko w wypłacie tego nie ma czy ktoś wygrał z nimi w sądzie napiszcie proszę

alaska
@goka 26.11.2014 23:54

Tak,jak najbardziej możesz od nich wyciągnąć kasę za urlop,który ci się należy.Nie jest to jednak takie proste.Firma sama od siebie nie wypłaci.Możesz do nich dzwonić i mówić a oni będą cię kłamać że się nie należy lub został wypłacony lub wypłacą później.Tak to funkcjonuje.Firma zatrudnia bardzo wielu pracowników.Opłaca im się oszukiwać,gdyż tylko mała część pracowników walczy o swój urlop.Ja zrobiłam tak.Pracowałam w tej firnie 2 lata na pakowaniu(straszne).Jeden miesiąc pracy to 2,16 dnia urlopu.Stawkę za jeden dzień naliczysz z wynagrodzenia.Składasz pozew do sądu pracy w Bydgoszczy.Możesz dołączyć inne roszczenia.Ogólnie piszesz ile chcesz.Może ktoś ci w tym pomóc.Sąd wysyła do Agro pismo,takie samo jak ty wysłałeś do sądu ale z terminem rozprawy.Agro wie,że ma przegrane i wysyła ci kasę.Może to nie być 100%,trochę mniej.Oczywiście wszystko to ma sens,jeżeli przy umowie nie podpisałeś czegoś na swoją niekorzyść.Ja odzyskałam pieniądze długo po ustaniu stosunku pracy.Masz na to czas 2 lub 3 lata.Zachęcam wszystkich,nie dyskutować z nimi,sprawa do sądu.Ta firma to ścierwo.Pozdrawiam

remik

...omijaj te firmy ( agro visbek i IRC czuprynski ZOO )...z daleka,na 100 % nie bedziesz ani z pracy ani z zarobku zadowolona nie wspominajac o zakwaterowaniu..

selaselas

Witam Firma Agro-Visbeck Bydgoszcz to jedna wielka ściema. Zatrudniają ludzi w Niemczech. Warunki pracy fatalne , mój mąż za prawie m-c zarobił około 650 zł, a jego kolega 550 zł. Praca pakowacza bardzo ciężka można zejść na tamten świat , masakra , mąż odchorował tą pracę jest w szpitalu. Odradzam każdemu tą firmę.

katon

Apel do osob pracujacych w niemvzech na pakowaniu - napiszcie jak tam jest. Tylko obiektywnie. Da sie tam pracowac i ile wychodzicie netto na miesiav. I jak z zakwaterowaniem. Please dajcie koniecznie info.

magda k.
@katon 19.11.2014 17:51

jak masz alternatywe - powiesic sie- albo jechac przez te firme do pracy - to jedz przez nich do pracy - ale tylko i wylacznie wtedy- rozumiesz?

Andrzej

LUDZIE, to taka super firma no i uczciwa oczywiscie, ze 99% opinii jest USUWANA bo tak negatywnie jest ta firma oceniana -niedlugo prokurator sie za nich wezmie-a administrator strony usuwa opinie ,ktore ostrzegaja przed ta firma !!!!

beata i maria

a my przyjechalysmy tu 3 miesiace temu i jest ok.

gabrysia
@beata i maria 03.11.2014 10:28
a my przyjechalysmy tu 3 miesiace temu i jest ok.

magda i klaudia - z biura agro w bydgoszczy...to wy? wyjechalyscie do Niemiec do pracy ? czy tylko tak "pozytywa dajecie" tej ( usunięte przez administratora )firmie?

zadowolony

dziwne to wszystko.pracuje w firmie(irc agro)od paru lat,normalnie chodze do roboty zarabiam ponad 1200euro netto mam zwrot podatku niemieckiego kindergeld-robota do emerytury.na moje wiekszosc nowych ktorzy tu przyjezdzaja do pracy to nygusy myslacy ze dostana euro za siedzenie na kwaterze.pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujacych

bruno
@zadowolony 31.10.2014 10:46

Piotr ? no ty i twoj brat Pawcio musicie byc u wujka zadowoleni,bo za ta wasza "prace" i tak za duzo dostajecie (chcialem napisac zarabiacie he he)!

padeborn

czy to prawda że do wypłaty dawali zaliczki 10 20% bo mowią że doliczali i teraz nie chcą wypłacić za urlop wypoczynkowy w wypłatach nie było nic wiecej a jeszcze mniej niż zarobiłem ,niby na piśmie podpisywaliśmy

Karolina

Witam. Planowałam wyjechac z mama do pracy w Weissenfels nawet juz miałam walizki spakowane i wszystko przygotowane ale coś mnie natchneło żeby wejśc poczytac na forum troche o tym gdzie sie wybieram i na co sie porywam .. Ludzie wielkie dzieki ze ostrzegacie przed tymi oszustami bo byśmy sie wpakowały w niezłe (usunięte przez administratora)

pracownik (jeszcze)

myslalem ,ze wiekszych glupkow od tomasa z hülhorsta nie ma ! a tu patrz "zelek" i "czupryna" jeszcze wieksi ! byli tu ostatnio w verl i "sciemniali" na temat rachunkow za radio i tv,ze niby ich adwokat to zalatwia ale jak zwykle klamali bo wszystkie te pisma i rachunki ma p.krzysztof.jestem ciekawy czy jak beda sprzedawac tego opla astre (byli tym autem akurat) tez "skreca" licznik i w "bambuko" zrobia kupujacego i pozniej niemiecki urzad skarbowy zanizajac fakture.

Liotści

za 250 godzin 520 euro :) na prawdę praca jak praca. Osoby pracujące za takie stawki uważam za śmieci, bo w Polsce można więcej zarobić i nikt was nie będzie obrażał.

damian

wy tylko potraficie narzekać barany praca jak praca jestescie smieszni polaczki za dyche hehehhe

Maryra

Zgadzam się z wami panowie ci ludzie to prawda nerwowi jacyś chorzy z nimi nie można porozmawiać było o czym kolwiek a najgorzej z tym Kitką on się czuje tu jak by był jakimś bossem tu więc naprawdę odradzam wszystkim co chcą pracować w Niemczech to naprawdę nie po przez tą agencję bo te opinie to naprawdę są prawdziwe ale jeżeli ktoś nie wierzy to jak chce uwierzyć to niech przyjedzie do pracy przez tą agencje i powiem szczerzę że bendzie płakał

pink

to co piszecie to wszystko jest prawdą ja pojechałam i tylko tyle co się urobiłam i mam w kościach proszę sobie wyobrazić że po strąceniu na mieszkanie zarobiłam 920 zł za miesiąc nie zarabialiśmy nawet 3 euro nie wiem od czego to zależało mieliśmy zarabiać niby 5 euro a na miejscu co innego odradzam komu kolwiek

hania
@pink 15.07.2014 15:18

dzięki za ostrzeżenie ,z tego co tu widze na forum/ ta firma to jakies nieporozumienie,chyba zyja z tego,ze ludzi bez pracy oszukuja

Zostaw opinię o Agro-Visbek Bydgoszcz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro-Visbek Bydgoszcz