IRC Czupryńscy

Nakło nad notecia

IRC Czupryńscy
2 44

Opinie o IRC Czupryńscy

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lidia

@erman, jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Skąd Twoje negatywne zdanie na jej temat? Rozbuduj proszę swoją wypowiedź tak, by była pomocna dla innych. Może znajdziesz także dobre strony zatrudnienia w tym miejscu, jak na przykład umowa o pracę czy elastyczny grafik? Zachęcam wszystkich do merytorycznych wpisów odnośnie do tego pracodawcy.

erman

Kogo zatrudnia firma potomków niewolników którzy nie mają swojego zdania i żyją z przyzwyczajenia a nie dobrze opłacanej pracy.

Lidia

@Bartek, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w firmie IRC Czupryńscy? @jula, możesz nam jeszcze napisać jak przedstawia się kwestia dodatkowych benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń. Jak wygląda system czasu pracy? Czy praca również w weekend? Czy firma stosuje jakiś system motywacji, na przykład premie?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

jula

Po kilku latach pracy w firmie i dodaniu swoich opinii,przemyśleń nt firmy nie dziwię się ze ludzie nie chcą pisać.Przykładem choćby byłam ja,gdzie wyrażając swoją pozytywną opinie byłam przez innych traktowana jak oszustka. ..Na forum pojawiły się komentarze ze jestem z rodziny,że płacą za komentarze itd.Widać ludzie żądni są tylko samych negatywów,złych opinii-wtedy im pasuje i się nakrecają..Po dodaniu pozytywnej opinii pojawia się atak ,wulgaryzmy nieraz i niemiłe teksty,i może zgodzilabym się z takim traktowaniem gdybym nieprawdę pisała, Ale ja pracowalam-pracuję -i pracować będę bo wypłaty na czas/hotel ok/przełożeni wporządku.

Lidia

Witam serdecznie, będę wdzięczna za wszelkie opinie dotyczące tego, jak pracuje się w IRC Czupryńscy. Ciekawi mnie atmosfera jaka tam panuje i ogólne warunki jakie ten pracodawca oferuje swoim pracownikom. Czy według Was jest to firma godna polecenia?

Czy warto zainteresować się firmą IRC Czupryńscy jako pracodawcą?

komornik61
@Administrator 27.02.2018 08:12

na pewno nie

komornik61

ile wam daja za te opinie

Erwin

Czy tak dobrze się tu pracuje, że przestaliście pisać?

Jula

Pracuje w Irc juz 3lata,po wymaganej pauzie wrocilam na swoje stanowisko.bedac na pauzie niczego innego nie szukalam bo w irc mam wyplaty zawsze na czas,urlop zawsze dostane tylko ze wiadomo iz predzej trzeba sie zapisac.urlop mam platny.opiekun w niemczech zawsze sluzy pomoca ,a warunki na hotelu dobre.do pracy blisko.ja jestem zadowolona i bede pracowac ile sie da.

@pracus 25.01.2018 18:23

Nie potrzebne mi szczęście bo wydaje mi się że nieźle trafiłam, ale podkreślam nie pracuje w paderborn w branży mięsnej.Pokoje może też różnią się w zależności od hoteli nie wiem,ale ja z koleżanką mamy warunki ok.Co do przełożonych to Pan Bruno i Maciej są wporzadku.

uwaga!!!

tak ta firma to dno!!! oszukuja i maja gdzies pracowników. szczegolnie tych dwoch panow braci. albo udaja durniów albo nimi sa!! strzezcie sie tej firmy jak ognia nie polecam z nimi wspolpracy!!!!!!!!!!!!!

@uwaga!!! 16.11.2017 09:23

to prawda dwaj bracia to komplet ni wyzyskiwacze ludzkich sił zrobią wszystko aby postawić na swoim a jak się nie podoba otwozy drzwi i powie droga wolna

Kobieta

@do Mariolka. Kobieto nie czepiaj się moich błędów gdzie pisałam w pośpiechu a tymczasem sama piszesz z bykami bo nie pisze się "przyjżyjcie " a powinno być "przyjrzyjcie " sprawdź w słowniku poprawnej polszczyzny.Jak są szacowane przez innych tylko złe opinie tu o pracodawcy to i niech druga strona nie atakuje mnie gdy wyrażam swoją opinie,bo mi jest tam dobrze.Na pracę i pracę nie narzekam,przełożeni też w porządku tylko samemu trzeba pokazać ze zależy na pracy i się starać.pozdrawiam Paderborn.

Kobieta

@Lidia.Ja rowniez pracuje w irc i nie mam im nic do zarzucenia,tylko podkreslam# ja pracuje# a nie baluje czy robie z siebie niewiada kogo.Czytajac opinie ludzi tutaj troche jest sie jak w bajce,bo gdyby bylo tak zle okropnie-z wyzyskiem i bez szacunku to raczej zaklad juz dawno przestalby istniec....mozna zauwazyc tu typowe polskie narzekanie,a z drugiej strony to i troche dziecinne bo jestesmy dorosli i skoro nie spodoba sie akutat tu-to ide gdzies indziej a nie zwalam wine na wszystkich ktorzy tam pracuja i wypisuje opinie,ktore odstraszaja potencjalnych aplikantow.Ludzie zachowujcie sie jak cywilizowani...Dodam tylko ze ja wyplate miesiac w miesiac do 15dnia kazdego miesiaca zawsze mam,nigdy opoznienia nie bylo.urlop jezdze 2razy do roku na 2tygodnie,po wczesniejszym zapisaniu-urlop platny oczywiscie.bedac na L4 tez pieniadze byly na czas i w adekwatnej wysokosci.

Mariolka
@Kobieta 11.08.2017 06:07

Drodzy czytelnicy. Przyjżyjcie się - jedyne pozytywne opinie o Agro Visbek czy IRC Czupryńscy, pochodzą (prawdopodobnie od Bartka Cz.) od jednej i tej samej osoby. Stylistycznie oraz interpunkcyjnie pasują do siebie jak ulał. Bartek, pamiętaj, intelektu i podstaw interpunkcji nie kupisz za tatusia pieniążki.

uwaga!!!

i jeszcze dodam ze na umowie co innego w bydgoszczy co innego mowia a zajezdzasz i przezywasz szok bo jest zupelnie inaczej jak mowili!!

Lidia

@Ktosiekczy udało Ci się wyjaśnić problem z otrzymaniem wynagrodzenia? Do tej pory większość wpisów podkreśla terminowość wypłaty. Jesteś w kontakcie z IRC Czupryńscy? Daj znać, gdy uda Ci się wyjaśnić sytuację.

Ktosiek

Będąc teraz nie polecam ten firmy. Warunki mieszkalne okropne, robaki, mam filmik na którym widać wszystko. Po prostu katastrofa. Wypłaty za tamten miesiąc do tej pory nie dostalam.

Lidia

@Juladziękuję za odpowiedź. Czy ktoś z pozostałych pracowników IRC Czupryńscy miał podobne doświadczenia? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które wahają się nad aplikacją.

Lidia

@julapiszesz, że polecasz pracę w IRC Czupryńscy. Mogłabyś powiedzieć dlaczego? Co sprawia, że warto pracować właśnie w tej firmie? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy. Co mogłabyś im doradzić?

jula

Polecam firmę bo są rzetelni,jak się nie popadnie to wszystko ok.no ale jak ktoś pracę traktuje jak imprezy, to potem zjeżdżają po 3tygodniach i wypisują niewiada co.

kobieta

@zdezorient. Zgadzam się z Twoją opinią.u mnie na zakładzie pracuje ponad 100Polaków, fakt nie pracujemy w branży mięsnej w Irc ale zbyt dużej rotacji nie ma bo złożyło się tak że są tu ludzie którzy naprawdę chcą pracować a nie tylko imprezy po nocach albo wystroic się i wysmarować,a robota może jakoś sama się zrobi. ..ją pracuje w irc 2 lata a mój kuzyn z żoną 10lat,wypłaty na czasu urlop też jest tylko trzeba prędzej uzgodnić terminy.

Zdezorient

Trochę nie rozumiem zjawiska, które da się tu zaobserwować. Z jednej strony jest tu sporo narzekania na warunki zatrudnienia, a z drugiej nie ma tu rotacji, wiec chętnie tu zostajecie na dużo dłużej. Jak to?

robert

nie ma czegoś takiego jak wynagrodzenie za nadgodziny czy pracę w nocy,płacą czyste godziny i nic więcej.za przepracowane 240godzi wypłata na rękę 1400e,kpina.

pracooownik

a jednak ;) swego czasu była tam umowa na warunkach Polskich dokładnie była umowa o pracę akordowa jak i aneks ;)

pracooownik

Witam, Odnośnie pracy w firmie IRC, jest to firma która oszukuje na każdym kroku, brak płatnych urlopów, następnie po zwolnieniu piszą że dodawali do wypłaty jako zaliczka ;) , następnie brak konkretnej informacji odnośnie wypłat, jedni mówią jedno, na umowie co innego, pobierane kary bez potwierdzenia pisemnego, traktowanie pracownika jako ZERO, warunki mieszkalne tragiczne, ( spalone papierosami materace , brak jakiegokolwiek umeblowania, trzeba sobie samemu je zorganizować), odnośnie złego samopoczucia, chorób ze strony opiekunów nie ma na co liczyć - "nie posiadają karty" - stały tekst. Jeszcze można wiele wymieniać. Nie polecam firmy. Takie firmy nie powinny istnieć.

amator_pracy

Łukasz,,,napisz coś wiecej na mojago maila usernet@windowslive.com Ja też miałem jechac tego dnia ale w ostatnim momencie sie wstrzymałem

stary

irc i wszystkie jej klony to dno i 2 metry mułu. na rzeźnie to bym teściowej nie puścił, a i w innych oddziałach nie jest najlepiej. przyjmują też samą recydywę i potem się dziwią że robią dym. a normalni nie dość że s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez czupryńskich to jeszcze ci współpracownicy. ci co piszą że firma się stara i wszystko wina pracowników to sami przełożeni bo żaden pracownik tak by nie napisał. pracowałem, byłem i widziałem więc wiem co pisze. to są same kur.y i hu.e i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

bolek

taaak -szef stara sie aby bylo wesolo....praca za smieszne pieniadze...

nieznajoma

czlowieku ogarnij sie ja pracowalam razem z toba jesli nie chce sie tobie pracowac myslisz ze przyjechales na wakacje to niestety jest latwo kogos oczerniac. Zacznij pracowac a nie, baraszkowac po nocach.

Xsony

Witam wszystkich. Naprawdę nie polecam tej firmy w Bydgoszczy obiecują jedno natomiast po dojechaniu na miejsce docelowe okazuje się drugie pracownicy główni to zniemczone Polskie ku...rwy. Traktują Polaków jak maszyny... Razem z kolegą zatruliśmy się kebabem na mieście i nie poszliśmy na drugi dzień do pracy przyjechał pan Lewandowski i poinformował nas, że jego przyjazd do nas kosztuje po 50 euro od głowy(mieszkał 5 minut od nas)po czym wymówił słowa cytuję "Wstawać ubierać się i wypie...dalać do roboty" nie obchodził go nasz stan zdrowia.. a cały Darek czyli brygadzista jest tępy nie potrafi zarządzać grupą 25 osób dlatego wyżywa się na pracownikach. NIE POLECAM TEJ FIRMY

Bond

Nie polecam tej firmy oraz pracy na Vakum Kojot debil jakich mało takiego hu... nigdy nie widzialem jego synalek baran jedynie judyta spoko oraz Pan lewandowski pracownicy wiekszosc na vakum to parówki nie polecam pracy tam

Zostaw opinię o IRC Czupryńscy - Nakło nad notecia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IRC Czupryńscy