IRC Czupryńscy

Nakło nad notecia

Opinie o IRC Czupryńscy

uwaga!!!

i jeszcze dodam ze na umowie co innego w bydgoszczy co innego mowia a zajezdzasz i przezywasz szok bo jest zupelnie inaczej jak mowili!!

uwaga!!!

tak ta firma to dno!!! oszukuja i maja gdzies pracowników. szczegolnie tych dwoch panow braci. albo udaja durniów albo nimi sa!! strzezcie sie tej firmy jak ognia nie polecam z nimi wspolpracy!!!!!!!!!!!!!

Lidia

@Ktosiekczy udało Ci się wyjaśnić problem z otrzymaniem wynagrodzenia? Do tej pory większość wpisów podkreśla terminowość wypłaty. Jesteś w kontakcie z IRC Czupryńscy? Daj znać, gdy uda Ci się wyjaśnić sytuację.

Ktosiek

Będąc teraz nie polecam ten firmy. Warunki mieszkalne okropne, robaki, mam filmik na którym widać wszystko. Po prostu katastrofa. Wypłaty za tamten miesiąc do tej pory nie dostalam.

Kobieta

@Lidia.Ja rowniez pracuje w irc i nie mam im nic do zarzucenia,tylko podkreslam# ja pracuje# a nie baluje czy robie z siebie niewiada kogo.Czytajac opinie ludzi tutaj troche jest sie jak w bajce,bo gdyby bylo tak zle okropnie-z wyzyskiem i bez szacunku to raczej zaklad juz dawno przestalby istniec....mozna zauwazyc tu typowe polskie narzekanie,a z drugiej strony to i troche dziecinne bo jestesmy dorosli i skoro nie spodoba sie akutat tu-to ide gdzies indziej a nie zwalam wine na wszystkich ktorzy tam pracuja i wypisuje opinie,ktore odstraszaja potencjalnych aplikantow.Ludzie zachowujcie sie jak cywilizowani...Dodam tylko ze ja wyplate miesiac w miesiac do 15dnia kazdego miesiaca zawsze mam,nigdy opoznienia nie bylo.urlop jezdze 2razy do roku na 2tygodnie,po wczesniejszym zapisaniu-urlop platny oczywiscie.bedac na L4 tez pieniadze byly na czas i w adekwatnej wysokosci.

Lidia

@Juladziękuję za odpowiedź. Czy ktoś z pozostałych pracowników IRC Czupryńscy miał podobne doświadczenia? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które wahają się nad aplikacją.

Jula

Pracuje w Irc juz 3lata,po wymaganej pauzie wrocilam na swoje stanowisko.bedac na pauzie niczego innego nie szukalam bo w irc mam wyplaty zawsze na czas,urlop zawsze dostane tylko ze wiadomo iz predzej trzeba sie zapisac.urlop mam platny.opiekun w niemczech zawsze sluzy pomoca ,a warunki na hotelu dobre.do pracy blisko.ja jestem zadowolona i bede pracowac ile sie da.

Lidia

@julapiszesz, że polecasz pracę w IRC Czupryńscy. Mogłabyś powiedzieć dlaczego? Co sprawia, że warto pracować właśnie w tej firmie? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy. Co mogłabyś im doradzić?

jula

Polecam firmę bo są rzetelni,jak się nie popadnie to wszystko ok.no ale jak ktoś pracę traktuje jak imprezy, to potem zjeżdżają po 3tygodniach i wypisują niewiada co.

kobieta

@zdezorient. Zgadzam się z Twoją opinią.u mnie na zakładzie pracuje ponad 100Polaków, fakt nie pracujemy w branży mięsnej w Irc ale zbyt dużej rotacji nie ma bo złożyło się tak że są tu ludzie którzy naprawdę chcą pracować a nie tylko imprezy po nocach albo wystroic się i wysmarować,a robota może jakoś sama się zrobi. ..ją pracuje w irc 2 lata a mój kuzyn z żoną 10lat,wypłaty na czasu urlop też jest tylko trzeba prędzej uzgodnić terminy.

Zdezorient

Trochę nie rozumiem zjawiska, które da się tu zaobserwować. Z jednej strony jest tu sporo narzekania na warunki zatrudnienia, a z drugiej nie ma tu rotacji, wiec chętnie tu zostajecie na dużo dłużej. Jak to?

robert

nie ma czegoś takiego jak wynagrodzenie za nadgodziny czy pracę w nocy,płacą czyste godziny i nic więcej.za przepracowane 240godzi wypłata na rękę 1400e,kpina.

pracooownik

a jednak ;) swego czasu była tam umowa na warunkach Polskich dokładnie była umowa o pracę akordowa jak i aneks ;)

pracooownik

Witam, Odnośnie pracy w firmie IRC, jest to firma która oszukuje na każdym kroku, brak płatnych urlopów, następnie po zwolnieniu piszą że dodawali do wypłaty jako zaliczka ;) , następnie brak konkretnej informacji odnośnie wypłat, jedni mówią jedno, na umowie co innego, pobierane kary bez potwierdzenia pisemnego, traktowanie pracownika jako ZERO, warunki mieszkalne tragiczne, ( spalone papierosami materace , brak jakiegokolwiek umeblowania, trzeba sobie samemu je zorganizować), odnośnie złego samopoczucia, chorób ze strony opiekunów nie ma na co liczyć - "nie posiadają karty" - stały tekst. Jeszcze można wiele wymieniać. Nie polecam firmy. Takie firmy nie powinny istnieć.

stary

irc i wszystkie jej klony to dno i 2 metry mułu. na rzeźnie to bym teściowej nie puścił, a i w innych oddziałach nie jest najlepiej. przyjmują też samą recydywę i potem się dziwią że robią dym. a normalni nie dość że s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez czupryńskich to jeszcze ci współpracownicy. ci co piszą że firma się stara i wszystko wina pracowników to sami przełożeni bo żaden pracownik tak by nie napisał. pracowałem, byłem i widziałem więc wiem co pisze. to są same kur.y i hu.e i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

nieznajoma

czlowieku ogarnij sie ja pracowalam razem z toba jesli nie chce sie tobie pracowac myslisz ze przyjechales na wakacje to niestety jest latwo kogos oczerniac. Zacznij pracowac a nie, baraszkowac po nocach.

Xsony

Witam wszystkich. Naprawdę nie polecam tej firmy w Bydgoszczy obiecują jedno natomiast po dojechaniu na miejsce docelowe okazuje się drugie pracownicy główni to zniemczone Polskie ku...rwy. Traktują Polaków jak maszyny... Razem z kolegą zatruliśmy się kebabem na mieście i nie poszliśmy na drugi dzień do pracy przyjechał pan Lewandowski i poinformował nas, że jego przyjazd do nas kosztuje po 50 euro od głowy(mieszkał 5 minut od nas)po czym wymówił słowa cytuję "Wstawać ubierać się i wypie...dalać do roboty" nie obchodził go nasz stan zdrowia.. a cały Darek czyli brygadzista jest tępy nie potrafi zarządzać grupą 25 osób dlatego wyżywa się na pracownikach. NIE POLECAM TEJ FIRMY

Bond

Nie polecam tej firmy oraz pracy na Vakum Kojot debil jakich mało takiego hu... nigdy nie widzialem jego synalek baran jedynie judyta spoko oraz Pan lewandowski pracownicy wiekszosc na vakum to parówki nie polecam pracy tam

P180

Ta firma jest tragedią, co innego na umowie, co innego na miejscu pracy. Same Negatywy. Nigdy nie spotkałam się z tak zakłamaną firmą. DNO.

pracownik2015

To co pisza o kojocie to prawda z nim praca to kara za grzechy.kojot to wrzod w tym zakladzie i dupowlaz u szkopow.postawi czlowieka na maszyne i jazda zero przeszkolenia.on to bije glupota wszystkie rekordy ostatnio jak jego synek dostal po ryju to lazil po osiedlu i darl sie ze irc bedzie rozwiazane,zwInia wszystkich jak by byl wlascicielem debil na lewandoskiego to jedzie jak na szmacie.ten lewy nie jest taki zly .za miesiac zjerzdzam i oskarze firme o mobbing te jego wyzwiska beda go kosztowac.praca ciezka ale nie zaplacona normalne jest ze po to czlowiek jedzie za granice by zarobic kase a nie dostac okolo tys za tylego godzin w polsce rodziny trzeba utrzymac i samemu przepykac miesiac.az mnie reka swierzbi by opisac te jego poczynania tak po swojemu ale do sadu z nim pojde .a jesli chodzi o lokale to larza tam karaluchy niektore mieskania sa ok .ktoo nie wierzy toniech jedzie ja tez sie wjebalem ta cala irc to inaczej agro izbek byli spaleni podta nazwa wiec otworzyli firme corkie takroobia firmy spaloone na zachodzie

Prawda co piszecie nie dajcie się ale podpowiem ze musicie mieć to nagrane lub udowodnić że pracujecie po tyle godzin naj lepiej mieć świadków którzy już tam pracowali lub pracują nie dajcie się robić w lewo pozdrawiam i życzę sukcesów jestem z wami jakby coś

ja

pracujemy w rzezni w Verl, od stycznia jest niby euro 8,50/h a ja mam na umowie ...3.95...i wyplaty tez takie.Brygadzista Piotr przyjezdza raz na m-c i mowi tylko "nikomu nie mowcie ile godzin pracujecie"...a pracujemy po 300 godzin/mc (po wizycie policji kriminalnej-bo pracowalismy nawet w niedziele czyli 350 h /mc -ps.numer tel. do polsko mowiacej policjantki mamy i chcemy to niedlugo wykorzystac,mamy oszusta czuprynskiego dosc-jego miejsce jest w wiezieniu).Pozatym malo kto tu wytrzyma-praca b.ciezka 13-14h,kierownik (Niemiec-Thomas) jest umyslowo chory...(!),nie placa nam za nadgodziny,za niedziele,za nocki -NIC-ja mam zapisana kazda godzine od 8 lat ,dam ten material policji i zglosimy do urzedu skarbowego ten stan rzeczy (wlasciciel firmy jak nam nie wyplaci nadgodzin za oszusta czuprynskiego-pojdzie "siedziec"-tak samo jak i za placenie swoim za nadgodziny -"pod stolem")-chwasty sie wyrywa...

kris

Oszuści. Odradzam

ulises

Pracowałem w tej firmie (jeśli można nazwać to firmą) - wyzysk totalny,praca monotonna i niespotykanie ciężka za śmiesznie niską płacę,mobing stosowany przez sfrustrowanych i znerwicowanych brygadzistów.Wainssenfeld-nazywany obozem pracy-strzeżcie się tego miejsca-vacum to przedsionek piekła.

dejzi

Praca w weissenfelds równa się zeru. Po przybyciu na miejsce czekalismy na (usunięte przez administratora)pol godziny bo musial zjesc kolacje. Mial (usunięte przez administratora)na nowych ludzi. W poniedzialek mialismy jechac na badania i jechac poznac zaklad, nic nam nie powiedzieli i zabrali na zaklad od godziny 15 do godziny 5 rano bylismy w pracy bez jedzienia bo nie poinformowali ze trzeba zabierac swoje. Po czym kojot nie przebieral w slowach lecialy same (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora). Po pierwszej nocce ludzie nie wytrzymali napiecia i pojechali do polski w tym ja. Nie ma tam jakichkolwiek perspektyw do pracy !

naklejka

@Kilo My pracowalismy po 12godzin dziennie, to byl standard.kojot nasz zajebisty brygadzista mowil ze jest stawka godzinowa, ze to on jako brygadzista ustala. Firma stwierdzila ze placa od przerobu miesa. Stojac na jednej linii ja dostalam jak jak wyzej pisalam a inni po 1000e, niby w irc istnieje jakas premia uznaniowa.ktora przyznaje kojot, lewandowski piotr i polmozg chojnacki pawel. Istnieja osoby ktore premie uznaniowa dostaja, bo trzymaja sie z kojotem jak z kumplem, razem z nim chleja wóde itp itd. Judyta jako jego prywatne popychadlo tez ma wyplaty grubo powyzej 1000e. Kolejna to marta L. Pupilek kojota, wszystko wiedzaca ..... brak slow.

Ha ha . Skąd ja to znam. Słynny kojot

sylwia

Witam,takiej szkoły życia to jeszcze nie miałam.trafiłam na vakum do kojota,katastrofa to mało powiedziane,w polsce za takie zachowanie wyleciał by z wielkim hukiem.dziennie koło 100 ton przerobu na zmiane,rece wysiadają od tępa,a zarobki coż przy 240 godzinach niecały 1000 euro.zaliczka po tygodniu czasami po 2 tylko 30 euro,nikomu nie polecam jednym słowem piekło,pozdrowienia dla wytrwałych

pyraas

Witam wszystkich, ta firma to katastrofa nie jedzcie od nich nigdzie, bylem juz na wielu kontraktach ale w takim szambie nigdy.Kłamia ze stawkami brutto netto i jest 6 eur na reke a robota to kołchoz, nie polecam.A inie słuchajcie tych kobiet z biura co kit wciskaja jednym slowem tylko dla desperatów.

jednym słowem oszuści to co mówili na początku okazało się inaczej niż oni mówili kwatery za które płacimy ogromne pieniądze w których miało być niby wszystko a po przyjeżdzie okazało się że nie ma nic tylko jakieś stare lodówki które po podłączeniu do gniazdka robiły spięcie stare jakieś lużka do spania ledwie co zaczeło się pracować a tu okazuje się że potrancają z wypłaty jakieś chore 65 euro za trzy zwykłe klucze od szafek które niby miały być pobrane gdyby się zgubiło te smieszne klucze brygadzista jakiś nerwowy człowiek nie potrafi nic załatwić cały czas jakieś pretensje poprostu nie polecam pozdrawiam wszystkich normarnych i nie polecam tej firmy nie szukajcie pracy przez tą firmę .

oszukany

zgadza się. Oszuści - w biurze mówią jedno a okazuje sie drugie. Robota ciężka a pieniądze śmieszne

nieradze

odradzam tą firme (usunięte przez administratora)pracowałem tak ,na pakowaniu za nie całe 4 euro na godzine tak wychodzi(usunięte przez administratora)

PRAWDA !

http://wyborcza.pl/dziennikarze/1,110631,4099137.html Proszę bardzo zobaczycie co gazeta wyborcza o nich pisze !!

pietras

pracowalem w tej firmie 1,5 roku potwierdzam opinie to co sie dzieje w weisenfels to jest szok pracowalem na vakum mialem dobre stosunki z brygadzistą nie radzę nikomu robota dla ludzi zdesperowanych

gosc

anonim - 2013-08-16 17:33:20 gość na czym polegają oszustwa ze strony firmy IRC Czupryńscy? czy wypłacają inne pensje niż wcześniej obiecują?noo tak obiecuja 10 tysiecy euro a wyplacaja 1000 euro .. szok

misia

To może coś więcej o kindergeld. Bo jakoś firąmąa nie udziela info. Tylko każa dzwonić. Dzwonie i nie odbierają. Jak to załatwić.

Jacek

Pracowałem wiele lat w Niemczech jako rzeźnik, i wszystko zawsze było dobrze, do czasu gdy trafiłem do firmy Czupryńscy ! [usunięte przez moderatora] ! Nie uwzględniają chorobowego, płacą śmieszne pieniądze.. 100euro za cały miesiąc to jest kpina ! Uważajcie na firmę Czupryńscy ! Traktują człowieka jak śmiecia, robola, tylko po to by go naciągnąć.

Witam mam pytanie czy ktos pracował od was u Czuprynskich,bo mam od nich oferte pracy ale potrzebuje informacji czy warto przez ta firme jechac i jeszcze jedno czy sa wypłacalni

Zostaw opinię o IRC Czupryńscy - Nakło nad notecia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IRC Czupryńscy