Opinie o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Visbek Bydgoszcz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro-Visbek Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

slaw

pracowalismy z tej firmy w Augustdorf-ie,placili po 3,50 euro na godzine,tak-szef jezdzi porsche za 600 tys pln za nasze pieniadze,teraz przejal nas wlasciciel firmy sander i zarabiamy 10 euro na godzine,nie jedzcie przez te firme do pracy to nieuczciwy pracodawca,z tego co wiem szykuje sie pozew zbiorowy przeciw czuprynskiemu-w koncu

goka

czy ktoś zna dobrego adwokata od prawa pracy z bydgoszczy

marek

do admina:PROSZE NIE USUWAC,to b. wazne dla tysiaca pokrzywdzonych ludzi skargi przez osoby pokrzywdzone lub oszukane przez firmy Agro Visbek Bydgoszcz,ul.Wyzwolenia 24,85-790 Bydgoszcz oraz PPHU IRC czuprynscy,ul Staszica 27c,89-100 Naklo,prosimy skladac nw instytucji: Bundesagentur für Arbeit Regionaldirektion Düsseldorf 40180 Düsseldorf ew. faxem +49 211 6924501 lub online Duesseldorf.091-ANUE@arbeitsagentur.de

wielki

Ja tam pracuje wszyscy oszukani odzyskaja swoje pieniadze terax wszystko sie da

Agro-Visbek Bydgoszcz prowadziła rekrutację na stanowisko Zakład Produkcyjny gwarantuje - Umowa o Pracę. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno

Jestem dziennikarzem, szukam kontaktu z osobami, które pracowały w niemieckich rzeźniach w trudnych warunkach. Bardzo proszę o kontakt na adres sekimarek@gmail.com Zapewniam pełna anonimowość

goka

nie płacą za urlopy wypoczynkowe bo niby dają co miesiąc zaliczki do wypłaty tylko w wypłacie tego nie ma czy ktoś wygrał z nimi w sądzie napiszcie proszę

alaska
@goka

Tak,jak najbardziej możesz od nich wyciągnąć kasę za urlop,który ci się należy.Nie jest to jednak takie proste.Firma sama od siebie nie wypłaci.Możesz do nich dzwonić i mówić a oni będą cię kłamać że się nie należy lub został wypłacony lub wypłacą później.Tak to funkcjonuje.Firma zatrudnia bardzo wielu pracowników.Opłaca im się oszukiwać,gdyż tylko mała część pracowników walczy o swój urlop.Ja zrobiłam tak.Pracowałam w tej firnie 2 lata na pakowaniu(straszne).Jeden miesiąc pracy to 2,16 dnia urlopu.Stawkę za jeden dzień naliczysz z wynagrodzenia.Składasz pozew do sądu pracy w Bydgoszczy.Możesz dołączyć inne roszczenia.Ogólnie piszesz ile chcesz.Może ktoś ci w tym pomóc.Sąd wysyła do Agro pismo,takie samo jak ty wysłałeś do sądu ale z terminem rozprawy.Agro wie,że ma przegrane i wysyła ci kasę.Może to nie być 100%,trochę mniej.Oczywiście wszystko to ma sens,jeżeli przy umowie nie podpisałeś czegoś na swoją niekorzyść.Ja odzyskałam pieniądze długo po ustaniu stosunku pracy.Masz na to czas 2 lub 3 lata.Zachęcam wszystkich,nie dyskutować z nimi,sprawa do sądu.Ta firma to ścierwo.Pozdrawiam

remik

...omijaj te firmy ( agro visbek i IRC czuprynski ZOO )...z daleka,na 100 % nie bedziesz ani z pracy ani z zarobku zadowolona nie wspominajac o zakwaterowaniu..

selaselas

Witam Firma Agro-Visbeck Bydgoszcz to jedna wielka ściema. Zatrudniają ludzi w Niemczech. Warunki pracy fatalne , mój mąż za prawie m-c zarobił około 650 zł, a jego kolega 550 zł. Praca pakowacza bardzo ciężka można zejść na tamten świat , masakra , mąż odchorował tą pracę jest w szpitalu. Odradzam każdemu tą firmę.

katon

Apel do osob pracujacych w niemvzech na pakowaniu - napiszcie jak tam jest. Tylko obiektywnie. Da sie tam pracowac i ile wychodzicie netto na miesiav. I jak z zakwaterowaniem. Please dajcie koniecznie info.

magda k.
@katon

jak masz alternatywe - powiesic sie- albo jechac przez te firme do pracy - to jedz przez nich do pracy - ale tylko i wylacznie wtedy- rozumiesz?

LUDZIE, to taka super firma no i uczciwa oczywiscie, ze 99% opinii jest USUWANA bo tak negatywnie jest ta firma oceniana -niedlugo prokurator sie za nich wezmie-a administrator strony usuwa opinie ,ktore ostrzegaja przed ta firma !!!!

beata i maria

a my przyjechalysmy tu 3 miesiace temu i jest ok.

gabrysia
@beata i maria

magda i klaudia - z biura agro w bydgoszczy...to wy? wyjechalyscie do Niemiec do pracy ? czy tylko tak "pozytywa dajecie" tej (usunięte przez administratora)firmie?

zadowolony

dziwne to wszystko.pracuje w firmie(irc agro)od paru lat,normalnie chodze do roboty zarabiam ponad 1200euro netto mam zwrot podatku niemieckiego kindergeld-robota do emerytury.na moje wiekszosc nowych ktorzy tu przyjezdzaja do pracy to nygusy myslacy ze dostana euro za siedzenie na kwaterze.pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujacych

gieniu aktualny pracownik

slawek to niezle musiales chlyc bo tyle oni placa za siedzenie na budzie i picie.pewnie ci sie to oplacalo i tak.teraz starczy ci na pare bronkow w polsce.

bruno
@zadowolony

Piotr ? no ty i twoj brat Pawcio musicie byc u wujka zadowoleni,bo za ta wasza "prace" i tak za duzo dostajecie (chcialem napisac zarabiacie he he)!

padeborn

czy to prawda że do wypłaty dawali zaliczki 10 20% bo mowią że doliczali i teraz nie chcą wypłacić za urlop wypoczynkowy w wypłatach nie było nic wiecej a jeszcze mniej niż zarobiłem ,niby na piśmie podpisywaliśmy

Witam. Planowałam wyjechac z mama do pracy w Weissenfels nawet juz miałam walizki spakowane i wszystko przygotowane ale coś mnie natchneło żeby wejśc poczytac na forum troche o tym gdzie sie wybieram i na co sie porywam .. Ludzie wielkie dzieki ze ostrzegacie przed tymi oszustami bo byśmy sie wpakowały w niezłe (usunięte przez administratora)

pracownik (jeszcze)

myslalem ,ze wiekszych glupkow od tomasa z hülhorsta nie ma ! a tu patrz "zelek" i "czupryna" jeszcze wieksi ! byli tu ostatnio w verl i "sciemniali" na temat rachunkow za radio i tv,ze niby ich adwokat to zalatwia ale jak zwykle klamali bo wszystkie te pisma i rachunki ma p.krzysztof.jestem ciekawy czy jak beda sprzedawac tego opla astre (byli tym autem akurat) tez "skreca" licznik i w "bambuko" zrobia kupujacego i pozniej niemiecki urzad skarbowy zanizajac fakture.

Liotści

za 250 godzin 520 euro :) na prawdę praca jak praca. Osoby pracujące za takie stawki uważam za śmieci, bo w Polsce można więcej zarobić i nikt was nie będzie obrażał.

damian

wy tylko potraficie narzekać barany praca jak praca jestescie smieszni polaczki za dyche hehehhe

Maryra

Zgadzam się z wami panowie ci ludzie to prawda nerwowi jacyś chorzy z nimi nie można porozmawiać było o czym kolwiek a najgorzej z tym Kitką on się czuje tu jak by był jakimś bossem tu więc naprawdę odradzam wszystkim co chcą pracować w Niemczech to naprawdę nie po przez tą agencję bo te opinie to naprawdę są prawdziwe ale jeżeli ktoś nie wierzy to jak chce uwierzyć to niech przyjedzie do pracy przez tą agencje i powiem szczerzę że bendzie płakał

pink

to co piszecie to wszystko jest prawdą ja pojechałam i tylko tyle co się urobiłam i mam w kościach proszę sobie wyobrazić że po strąceniu na mieszkanie zarobiłam 920 zł za miesiąc nie zarabialiśmy nawet 3 euro nie wiem od czego to zależało mieliśmy zarabiać niby 5 euro a na miejscu co innego odradzam komu kolwiek

hania
@pink

dzięki za ostrzeżenie ,z tego co tu widze na forum/ ta firma to jakies nieporozumienie,chyba zyja z tego,ze ludzi bez pracy oszukuja

haha

hehehehehe a to dobre.nigdy sie nie zmienia.

driver

WITAM WSZYSTKICH tych co pisza i tych co czytaja.To co piszecie na temat AGRO i IRC to wszystko prawda,sa łgarzami i oszustami,wiem bo sam zaczynałem 1kontrakt1997r,MONTABAUR,KIRHOL,BASSUM-5euro za godz.WESTWALw2002r.placil Boruckiemu 12,50e,ale do czego zmierzam nie miejmy pretensji do firm ktore nas zatrudniaja niema utcziwej firmy.Dzis w internecie mozesz znajsc wszystko i o wszystkich,co do alkoholu to prawda,ci ktorzy pracuja na ciezkich stanowiskach pija zeby wytrzymac i wciagnac sie w ta norme jaka ma zejsc na godz,a jeszcze jedno kto te normy ustalil SAMI POLACY bo chcieli pokazac ktory lepszy i szybszy

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Visbek Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Visbek Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Agro-Visbek Bydgoszcz