Opinie o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Visbek Bydgoszcz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro-Visbek Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

MEG

wszyscy nrzekaja a na chorobowym jak wyszliscie

xyz

a czemu nikt z was do sądu nie poszedł?dajecie sie okradać,i zamiast walczyć o swoje piszecie w internecie komentarze.pogratulować

marta

dred jedziesz?? ja własnie dostałam telefon ale nie wiem co o tym myslec? [usunięte przez moderatora]

dred

witam.mam pytanko,czy ktoś może wyjeżdza w ten piątek do munster na hamburgery i co o tym sądzicie.czy w ogule warto wyjechac z tej firmy.czekam na odpowiedz.dred

Agro-Visbek Bydgoszcz prowadziła rekrutację na stanowisko Zakład Produkcyjny gwarantuje - Umowa o Pracę. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
?

Agro istnieje juz wiele lat i dobrze wiedza ze w takim kryzysie ludzie beda za grosze pracowac.Ich zaufani brygadziści wiedza jak z ludzi wyciągnąć co sie da, w końcu pracuja dla firmy nie ludzi.

To prawda [usunięte przez moderatora] o zarobkach 3 euro na godzinę i tak masz. Nie polecam tej firmy lepiej pracować w kraju jeść chleb ze smalcem niż tam jechać. I niech mi nikt nie mówi że pracować się nie chce dla tego tak piszę byłam tam aż 45 dni więcej się nie dało przy 280 godzinach zarobiłam 762 euro normalnie szok. pozdrawiam

?

Nie jedz jeżeli masz odrobinę czasu poczytaj to wszytko prawda co ludzie piszą na nie o tej firmie .Ewa

?

Święta prawda co ludzie piszą polecam Weibenfels praca poniżej 3 euro na godzinę z szefem [usunięte przez moderatora] polskiego pochodzenia.Nie radzę nikomu jechać . Pozdrawiam Ewa

aaaa

Witam.Pracował ktoś w Niemczech przy hot-dogach właśnie przez tą firmę.Praca w miejscowości Oer-Erkenschwick.Może ktoś coś napisze jesli zna ten zakład i wie jakie warunki tam panują?Pozdrawiam.

Praca jak każdy wie jest ciężka w IRC. Kojot ten h.. jest tak głupi że wstyd za niego, ludzi ma za nic innego jak tylko za sztukę która tyra i jest zastraszana że dzisiaj pracuje za 2 euro. Porządnej brygady nigdy w ten sposób nie zmontuje i dalej ma nowych pracowników co 4 dni. Wtedy gdy przychodzą nowi na robotę dostaje kur.... Dlaczego tego nik z szefostwa nie widzi, powinno im być naprawdę wstyd. Odradzam wyjazd bo wszystko co tutaj jest napisane jest prawdą.

ona26

BLAGAM NIE WYJEZDZAJCIE PRZEZ TA FIRME NAPRAWDE WPADNIECIE W JESZCZE GORSZE DLUGI [usunięte przez moderatora] POKUTUJE DO DZIS PRZEZ TE ZAROBKI MARNE GROSZE NAJWIECEJ ILE MIAL TO 2500ZL [usunięte przez moderatora]

ona26

agro i irc jeden wielki nie wypał [usunięte przez moderatora] maz byl kilka lat temu jeszcze w miare pojechal w zeszlym roku i poprostu tragedia zarobki mialy byc tak wspaniale a byl na lopatkach i szynkach i pracowali od rana do wieczora w piatki jeszcze nocki godzina przerwy i szli na nowo do pracy i zarabial po 2500tys zl na miesiac [usunięte przez moderatora] jak zapytalismy ze mialo byc po 6euro na godz a wychodzi 2 nic nie powiedzial kazdy w tej firmie unika jakich kolwiek telefonow oraz pytan poprostu chowaja sie jak szczury. jesli mozecie nie jedzcie ja zapozyczylam sie na wyjazd i do dzis pokutujemy dzieki tej firmie.

janusz_111

witam, Panowie powiedzcie gdzie ten kontrakt został spalony i jest brak ofert do pracy poprzez AGRO? interesuje mnie bo czekam cały czas na wyjazd a tam nic jak tylko czekaj na telefon. pozdrawiam.

cinek

Słuchajcie w jaki sposób mogę przez Agro lub Irt jak kto woli wyjechać do niemiaszka trzeba przejsc jakies szkolenie z rozbioru czy jak to wyglada dajcie znać [usunięte przez moderatora]

wieloletni pracownik Hilden

scrapi - 2013-04-07 23:53:03 agro i irc [usunięte przez moderatora] za ludzi mieli płacone 5 lat temu po 24 euro a ludziom płaca grosze. porażka totalna [usunięte przez moderatora]. niezłe brednie piszesz! 24 euro to chyba Merkel ma na godzine. Co z glupota taki ferment siać. żal mi ludzi którzy w to wierzą

Magda

Mam jechać na pakownie z tego argo, ale po przeczytaniu opinii nie wiem co robić. Nie znam j. niemieckiego, więc trudno coś znaleźć. Która agencja jest w miarę ok?!

scrapi

nieznajoma2222

ta firma to [usunięte przez moderatora]...a brygadzista [usunięte przez moderatora] wyzywa ludzi od roznych.kobiety nazywa [usunięte przez moderatora].jak cos mu sie nie podoba to mowi do ciebie ze masz [usunięte przez moderatora] do domu.żal takiego brygadzisty.[usunięte przez moderatora]

hmmmm

popieram pracuje aktualnie na hamburgerach i jest koszmar siedzimy na mieszkaniach po 2 -3 dni bez pracy. Firma wyplaca jak im sie podoba i ile im sie podoba. [usunięte przez moderatora] zgarnia ile mu sie podoba i tyle aby tylko sie "nachapac". [usunięte przez moderatora]

hildenowiec

[usunięte przez moderatora] gosciu bez zadnego kręgoslupa moralnego. Wykorzystuje na kazdym kroku zeby tylko mogl sie nachapac. Ale to wszystko kiedys sie skonczy jak mu ktos [usunięte przez moderatora] garsci bo ludzie sie zbuntuja nie raz jeszcze. Pozdrawiam były pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Visbek Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Visbek Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Agro-Visbek Bydgoszcz