Opinie o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Visbek Bydgoszcz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro-Visbek Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

hania

za hotel az 30 euo na miesiac !!! ...no to rzeczywiscie zdzieraja!

piotrek

witam.praca w ulm sie skonczyla ludzie sie porozjezdzali kontakty sie pourywały. napiszcie koledzy czy udalo wam sie znalezc inna prace jak sie losy potoczyly.

saaaaaaaaaammmmmmmmmmm

[usunięte przez moderatora]podpisuje sie obiema rękoma pod tym wyzys i nic wiecej praca nie zapłacona a do tego je jeszcze nie widzialem kasy za prace

cygan

[usunięte przez moderatora]Nie długo nie starczy im rąk do pracy a wtedy biuro z szefostwem sami bedą [usunięte przez moderatora] ..... za 4 euro

Agro-Visbek Bydgoszcz prowadziła rekrutację na stanowisko Zakład Produkcyjny gwarantuje - Umowa o Pracę. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Człowiek

[usunięte przez moderatora]Ta Firma chciała przejąć Westfleisch w Schoppingen ale nie ma żadnych szans ludzie wiedzą jacy to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Ona

Wyjechałam do pracy przez firmę Agro visbek ludzie którzy piszą tu takie rzeczy jak oszuści itd mają całkowitą rację.Praca w Niemczech miasto Hilden...Stnowisko niby pakowaczka ... Kolega Pakowacz ... Yhy po pierwsze Pan siedzący w Bydgoszczy [usunięte przez moderatora] owija w bawełne jak jego [usunięte przez moderatora] te baby ... Kóre śmieją się z tych naiwnych ludzi.Po 1 droga do Niemiec koszmar ... Po2 przyjazd nikt sie nie zainteresował by odebrać nas z miejsca w którym wysiedliśmy [usunięte przez moderatora]pani KOORDYNATOR MIAŁA WSZYSTKO W [usunięte przez moderatora].Mieszkanie dobra spoko melina jak nic,na dr dzień mieliśmy iść do pracy czekając na busa na przystanku....Od 6.30 czekaliśmy do 8smej i nikt sie nie pojawił po czym wielka koordynatorka [usunięte przez moderatora] przyjechała o godz 15nastej wyjaśnić to i okazało sie że tam pracy nie ma musimy jechać gdzieś tam dalej i nowe umowy spisać itd ja na mycie skrzynek kolega na kuchnie żal!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! jedziesz do pracy mają Cie w [usunięte przez moderatora] Odmówiliśmy stanowoczo chcieliśmy zwrot koszt...Za przyjazd nic jak echo koordynatorjka milczała przez tydzień i nawet jak wyjechaliśmy nie odwezwała sie....Najchętniej podalibyśmy ich do sądu gdyż ta firma jest nie poważna a ludzie są nie odpowiedzialni![usunięte przez moderatora] ... ODRADZAM WYJAZDU A WY PARSZYWE ŚWINIE WEŹCIE W DUP...SOBIE TE POZYTYWNE OPINIE GDYŻ SĄ ONE WYSSANE Z PALCA!!!!!!!!!!

pysio

zgadzam się w grupie na drodze prawnej można dużo wywalczyć.

iwodwo

WITAJCIE,szukałam i znalazłam. Po 4 latach mordeńczej pracy w obozie w WEISENFELS czy jakoś tak,wrócili do domu moi rodzice,zastanawiałam się czy po tym wszystkim co tam się dzieje jest ktoś kto głośno odważy się POSTAWIĆ polskim tyranom,urongających ludzkiej godności? samotny głos nic nie da,ale w gromadzie i zgodnie z prawem można utrzeć nocha [usunięte przez moderatora]

Były pracownik irc ulm

Kapsel !!! szkoda gadać od chodzącym ostatnia pensje po ucinali premie a jak się dzwoni do biura to Pni Twierdzi że P. Kapsel kazał ze stawki pojechać !!!! i kto tu kłamie !! Kapsel wychodzi na fałszywego człowieka !! Firma się rozwaliła nie przez Ludzi Tylko przez właścicieli Firmy !! olewali ludzi to ludzie olali ich proste nikt nie będzie robił zafriko !!

uciekinier

nikt nie zazdrości stanowisk. majster też powinien dbać o ludzi. Kapslowi tego niestety brakowało. Nie można wszystkich rzucić do jednego pijackiego worka.Po co to wzajemne obrzucanie się błotem,jak krzywdę ludziom robi biuro w Bydgoszczy obcinając pensję. Majstrowie są tylko marionetkami w rękach szefów. kapsel ogólnie nie jest złym czlowiekiem,ale dla firmy zrobi wszystko,a dla ludzi niekoniecznie

=nono=

Piszesz o kimś a sam pewnie nie jesteś lepszy co do ULM tam trzeba było[usunięte przez moderatora] Skoro o kimś piszesz to chociaż pisz prawdę o brygadzistach piszecie najgorsze rzeczy z zazdrości ,że ty nie umiesz awansować..Trzeba było się uczyć języka gamoniu...

kol

To prawda że brygadziści piją np: JACEK .K w ULM i miał wszystko w (usunięte przez administratora) ., tylko koledzy co pili z nim mieli dobrze i zarabiali. Można pić, ale do pracy trzeba chodzić, a bywało że pracownicy mieli po 2 promile i 4 też jak była kontrola na wejściu do zakładu i to jest OK.

uciekinier

na każdym kontrakcie pili,piją i pić będą.Majstrowie niekiedy więcej niż szeregowi.Kapsel siedział w kieszeni zelków,pisał godziny jak mu kazali,przecież ta firma w ohydny sposób przez wiele lat okrada ludzi.Kto nie chciał w tym chorym układzie nie chciał robić,to się zwolnił,a firma okradła z ostatniej pensji i jeszcze świadectwa pracy wydawali po bardzo dugim czasie,oszuści i naciągacze. Byłem,widziałem,zapieprzałem,a oni i tak robią co chcą

maly

Alkoholicy pracowali od poczatku naszej pracy w ulm i zawsze byl z tym problem.tutaj chodzi tylko o brygadzistow poniewaz kazdy mial olewke na ludzi reagowali tylko wtedy gdy mieli na to chec.Także jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

olo

No No jasne KAPSEL niczego winny już dawno było wiadomo, że On nie nadaje się do tej pracy ciekawe co Firma na to ???

kol

jesteś idiota , Kapsel żadnego zakładu nie wykończył to Rumuni za tańsze pieniądze pracują i nas zastąpili , a bywało że pięciu alkoholików spało na mieszkaniu zalanych i brakowało zmienników to KAPSEL pomagał i zmieniał ludzi !!!!!! TY GŁUPOTY PISZESZ !!!!!!

xxxx

Nie przez Kapsla, tylko przez ludzi tam pracujących i uciekających.

ktos

następny zakład rozpiepszony przez kapsla.

pracuje w tej firmie juz jakis czas i bywalem na roznych zakladach wysylany przez biuro i powiem szczerze na kazdym zakladzie to samo obcinanie wyplat problemy z transportem z ludzmi kwaterami a KAZDY BRYGADZISTA JEST TAKI SAM!!!!! wy mlodzi nie marnujcie czasu ani zdrowia dla takich ludzi.

Concord

Witam wszystkich i chciałbym podzielić sie moimi wrażeniami z wyjazdu do pracy w niemczech poprzez firmę Agro-Visbek z Bydgoszczy Na poczatku oświadczam że nie jestem alkoholikiem i ćpunem jakich tu pełno na kwaterach i zjechałem do kraju po przepracowaniu 5 tygodni na własne żądanie. Otóż piszę tą opinie aby przestrzec ludzi mających zamiar wyjechać poprzez tą firmę i mam nadzieję że jeżeli chociazby jedna osoba zrezygnuje jest to już sukces dla nas polaków rodaków a nie dla gnoji z bydgoszczy którzy chcą dorabiać się na ludzkiej krzywdzie. Sprawa ma się tak na miejscu w Bydgoszczy pan Olek cukruje ile się da i opowiada niestworzone rzeczy ile to nie zarobicie i wogóle jak u nich w firmie jest dobrze i że te same złe opinie to od ludzi którzy nie chcieli pracowac lub pijacy i dlatego zjechali zaznaczam że p. Olek miał proces o łapówkarstwo.Po przyjezdzie na miejsce sprawy mają się inaczej a mianowicie: niby do pracy mają ludzi dowozic busy tak tak panie Olku tych busów nie ma sa 2 i to wiecznie zepsute po skończeniu pracy czekasz jak pies przed zakładem czasami nawet 2 h aby coś cie zabrało do domu bo po skończonej pracy mają cie już w (usunięte przez administratora) ie martw się sam.Zero organizacji niczego pani Magda niby opiekun który ma ludzi w (usunięte przez administratora) ie a miało być tak pięknie. Jedyny człowiek który może tu cokolwiek to pan Darek bo reszta tych głąbów niby brygadziśći to pożal się boże totalne bezmózgi. Zaliczki możecie brać kiedy chcecie aha zapomnieli dodac czekasz około półtore tygodnia ludzie wynoszą mięso z zakładu aby przeżyć. W ciągu normalnego dnia pracy a trwa on około 12 godzin z dojazdami odliczcie sobie pauzy lub nastepne pauzy bo maszyny się co chwilę psują masz zapisane średnio około 7 h pracy super co nie pauza trwa 30 minut a odpisują 45 minut oczywiscie niepłatne za pauzy coś tylko nie tak z maszyną i idziesz na kantynę i siedzisz do odwołania super co? Aha zapomniałem dodać że odciągają co miesiąc od wypłaty 30 euro za media i 60 euro ubezbieczenie i to wszystko przy zarobkach 3,70 euro za godzinę a nie jak obiecuja w BYDGOSZCZY 5 euro na rekę godzin może masz na miesiąc 160 to max a nie ma cie poza domem około 240 h w miesiacu czyli 160h x 3,70= 592 euro od tego minus 90 daje nam 502 euro na łapkę odlicz skromnie 150 na życie to masz 350 euro co odłożysz to max jeżeli komuś warto wyjeżdzać za 1400 zł to zapraszam do B YDGOSZCZY do p.OLKA który powie ci wszystko co CHCESZ USŁYSZEĆ BYLEBYS TYLKO WYJECHAŁ Z AGRO - VISBEKIEM POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Visbek Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Visbek Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Agro-Visbek Bydgoszcz