Opinie o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Visbek Bydgoszcz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro-Visbek Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

burda

Ludzie nie przyjezdzajcie w to (usunięte przez administratora) !!!!!!! obecnie zarabiamy tu po 300-500euro z czego jest odciagane 100ero na ubezpieczenia i medialne. Nie sluchajcie Olka jak poieknie krasi o zarobkach....to wszystko jeden klam jedno szambo....ostatnio sciagneli 60 osob do pracy ktore teraz siedza godzinami na kantynie w imie czego pytam! kto im da chociaz 1 euro za godzine postoju....Naprawde brak slow by opisac ten gnoj...jezeli nie wierzycie przyjedzcie ale zaplaczecie krokodylowymi lzami na swoj los

szreku

Peluch masz racje że ludzie piszą różne rzeczy a nie potrafią się ujawnić. A ja potrafię się ujawnić. Mam tylko prośbę do Kapsla - nie rozpowiadaj o mnie rzeczy które są nieprawdą. Jeżeli to jest prawda to powinno się mieć dowody a nie domysły. Tak się nierobi ! ! ! Sadziłem , że jesteś inny. Ja na twój temat nie rozpowiadam ZMYŚLONYCH RZECZY.

lewiatan

potrzebuje informacje o niejakim szreku z ulm !

rufer@

czy szrek jeszcze robi w ulm?

Agro-Visbek Bydgoszcz prowadziła rekrutację na stanowisko Zakład Produkcyjny gwarantuje - Umowa o Pracę. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
PeluCh

Jesteście tylko mądrzy w [usunięte przez moderatora] i w virtualu , bo nawet odwagi nie macie by się ujawnić i podpisujecie się jako Kapsel .. szok ! A skoro takie z was kozaki , to zapraszamy, będziemy w PL . Pewnie ciota z Ciebie i nosisz damskie stringi , bo nie potrafisz iść i powiedzieć tego Kapslowi prosto w twarz .

a

jak jesteś taki mądry to powiedz mu to osobiście. jak jestes twardy to zrobisz to..... pozdro 600

rufer@

gdzie Jacek K. wrócił ? DO ULM ?

zzzzz

Uwaga!!! Jacek K. WRÓCIŁ !!!!

rufer@

Kapsel za kloszarda ! ! ! ! Kible czyścić TYLKO TAM SIĘ NADAJE ! ! !

ben

zgadzam sie z toba,banda oszustow i (usunięte przez administratora) !!! dorabiaja sie na ludzkiej krzywdzie,niech sami tam [usunięte przez moderatora] za te niecale 4 euro-OSZUKUJA NA KAZDYM KROKU,OSZUSCI!!!!!!!!

xxxxxxxxxxxxx11111 neuss

pracowałem w tej firmir 2 miesiące zarobiłem tyle żęe aż mogłem sie wybudowac ... hehe żart a tak naprawde to jest firma kant za 160 godz w miesiącu dostalismy 529euro był to nowy kontrakt przez (usunięte przez administratora) wie ilu posredniuków każdy nas okradał z naszych cięzko zarobionych pieniędzy unikajcie tego[usunięte przez moderatora] pracowało nas tam 6 osób wszyscy uciekliśmy z tamtąd .praca w neuss jest bardzo cieżka przeżucalismy dziennie po 50 ton a zapłacili nam jak żebrakom 3.95 euro .. nie jedzcie tam .. my wiemy co tam przesliśmy ... pozrdo............... [usunięte przez moderatora]

ktos

nie ma co dyskutowac na temat lizusostwa poniewaz ten kto upadł tak nisko i stracił godność już jej w ulm nie odzyska.TAKA PRAWDA nalezy wam tylko współczuć.podsumowując świnie na zachodzie

pies paskudny

te "kolega". powiedz mi kto płaci polskim pracownikom? IRC i to oni ustalili że za przestoje nie mają pracownicy płacone.chyba że "KOLEGA" to sam majster

pies paskudny

dziwne rzeczy pisze AXA.dlaczego nie napiszesz ile zarabia rodzina majstra albo koledzy z jego wioski ? to jest praca w delegacji nikt o zdrowych zmysłach nie będzie siedział po 3 albo 4 miesiące bez urlopu.

kkdd

STAWKI MAJA CI LUDZIE CO SA ZIOMALE MAJSTRA KAPSLA 8-9 EURO A MOZE WIECEJ A CI 6,5 EURO TO JUZ NIE ZIOMALE A ROBIA TO SAMO NA STANOWISKACH I NIEPISZ GLUPOT A MOZE JESTES PSEM FIRMY I W [usunięte przez moderatora] MAJSTROWI WCHODZISZ

xxx

DOKLADNIE PLACISZ 20 EURO ZA HOTEL I 5 EURO CHYBA ZE TY MASZ DOBRA STAWKE TAK ZWANY LIZUS FIRMY[usunięte przez moderatora] I ZA TO DOBRA STAWKA W TWOJEJ KIESZENIE

kolega

ja pracuje tam 3 lata , zmienił się kierownik niemieckiej firmy LANGE i to on miesza !!!!!!! zabijane było po 3700 szt a teraz 5500 i taka sama ilość pracowników oraz przeklęte maszyny !!!!!!!!! się psują nawet po 3 godz stoimy, a płacone jest od sztuk zrobionych !!!!!!!!!! jest ciężko , będę dalej pracował.

Rychu Peja

350 godzin = 1600 euro To Fakty

a

to sie nie opłaca szkoda zdrowia

bba

340-350 godz za 1900e to sobie policzcie ile zostaje czasu na chociaż by sen i ile wychodzi na godz.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Visbek Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Visbek Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Agro-Visbek Bydgoszcz