Opinie o RDJ Sp.z.o.o w Ślesin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RDJ Sp.z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RDJ Sp.z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RDJ Sp.z.o.o w Ślesin

Mariusz Nowy wpis

Cześć ;) czy dobrze rozumiem że firma wysyła pracowników do Niemiec na produkcje? Myslalem ze to firma mięsna produkująca w Polsce ?

Aneta Nowy wpis

Co oznacza skrót tej firmy ?

Pracowalem w tej firmie przez Jakis czas i bylo nie fajne,ani platnego urlopu ani chorobowego,nawet Kila osob bylo na policji na przesluchaniu o pana Dawida "SZEFA" a jak sie chcialo zeby szef placil to zaraz zmiana tematu byla nie polecam tej firmy a szczegolnie Calego smiesznego Pana Dawida pozdrawiam.

Dawid Jakubowski Nowy wpis

Zostałem zmuszony odnieść się do powyższych wpisów, gdyż rzutują niestety na moją opinię. Firma ma ponad 20 letnie doświadczenie na rynku niemieckim, posiadamy długoletnich pracowników, którzy cyklicznie wracają do nas, gdy jest zapotrzebowanie. Oszczerstwa typu- ilości godzin pracy(rzekomo 270), rzekome potrącenia za szkolenia bhp, odzież roboczą i kwatery itp. uderzają w zasady, które obowiązują w mojej firmie . Dla wyjaśnienia: 1. Osoby oddelegowane mają zapewnione na każdym kontrakcie darmowe kwatery (koszty mieszkań pokrywa firma). NIGDY żaden pracownik nie został obciążony kosztami najmu. 2. Umowa polska, podstawa odprowadzanych składek ZUS to ZAWSZE średnia krajowa ( nie od najniższej) 3. Wynagrodzenie WYPŁACANE JEST zawsze w terminie. 4. Dla pracowników jestem zawsze do dyspozycji 24h/ dobę pod numerem telefonu, który otrzymuje każdy zatrudniony. 5. Godziny pracy 40h tygodniowo , ewentualna praca w soboty dodatkowo wynagradzana/płatna. 6. Jasny i czytelny system wynagradzania oraz warunki pracy omówione z każdym potencjalnym pracownikiem przed wyjazdem. Domyślam się, że te oczerniające moją firmę wpisy zostały zamieszczone przez osoby, które niestety źle interpretują pojęcie "zatrudnienia". Niektóre osoby wyjeżdżają "do pracy" w nieznanym mi celu. Na miejscu okazuje się, że nie podejmują pracy, spożywają alkohol, traktują kwatery jak "darmowy hotel", a oddelegowanie do pracy jak darmową wycieczkę. Podam kilka przykładów zachowań "pracowników": -załatwianie potrzeby fizjologicznej na hali produkcji, zamiast udać się do toalety, - wyzywanie mnie od "kłamców i oszustów" , bo rzekomo pracownik nie wiedział, że od wynagrodzenia odprowadzane są wszystkie wymagane przepisami składki z tyt. ubezpieczeń społecznych ( pracownik od wynagrodzenia brutto odliczał sobie tylko podatek ) Takie przykłady mógłbym mnożyć, ale nie taki cel ma mój wpis. Zapraszam wszystkich chętnych, którzy słowo ZATRUDNIENIE traktują poważnie. Z poważaniem Dawid Jakubowski

Czy rozmowa kwalifikacyjna w RDJ Sp.z.o.o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
wedrfgg

@kach ja to bylem przekonany ze moze czegos ciekawego na temat firmy tutaj sie dowiem ale widze ze malo ososb sie tutaj wypowiada :( przeciez zapewne ktos pracuje

?

Praca w RDJ to masakra,bez argumentów pojechac zobaczyc ot tyle

?

Praca w RDJ to masakra,bez argumentów pojechac zobaczyc ot tyle

*********************************

totalna porażka,

bercio@........................

zjechałem także bo tu w Polsce ten pan u siebie w biurze miły a cały syf i wyzysk dzieje się na terenie Niemiec i tu trochę inne jest już oblicze tego pana buta,już nie jest tak "przyjazny"i myślę żę czuje się bezkarny.bo jeżeli na logikę jak piszecie o kontrolach to w kraju ma w papierkach ok, bo o to się stara,a całe (usunięte przez administratora) wyzysku zwykłej nieuczciwości braku informacji o stawkach,normach które nierealnie są ustalane tam w niemczech i tam dzieje się całe zło.

ktoś wcześniej napisał że praca w tej firmie to porażka,i jest to istota jeszcze jedna kwestia która nie została poruszona wynagrodzenie za przepracowany miesiąc.10 nastepnego miesiąca do ręki daję częśc,a pożniej 20 resztę a tak naprawdę powinień się rozliczac najpózniej do 10 następnego miesiąca.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

PANOWIE PRACODAWCY JAK NIE ZNACIE SWOICH OBOWIĄZKÓW A WASZYM ZDANIEM TO ROBOLE MAJA WYMAGANIA I SĄ LENIAMI.TO KIERUJĘ WAS DO PANŚTWOWEJ INSPEKCJI PRACY PO INFORMACJE,POLSKIE UMOWY-POLSKI KODEKS PRACY.PRACA 40 GODZIN TYGODNIOWO,NADGODZINY PŁATNE A NIE DZIWNE NORMY KTÓRE TWORZYCIE,NIE WOLNO OBCIĄŻAC PRACOWNIKA KOSZTAMI ZA SZKOLENIE,BUTY ROBOCZE.POKRZYWDZENI PAŃSTWO ZGŁASZAJCIE SIĘ DO INSPEKCJI PRACY WARTO WALCZYC O SWOJE.UDAJĘ SIĘ TAK DŁUGO BO FIRMA DZIAŁA W NIEMCZECH I LUDZIE SĄ BEZSILNI BRAK ZNAJOMOSCI JĘZYKA ZMĘCZENIE BEZSILNOSC PONIŻENIE I CZUJĄ SIĘ OSZUKANI WARUNKAMI PRACY I PŁACY ALE WYSTARCZY POWIADOMIC KONSULANT TAM W NIEMCZECH A ONI KIERUJĄ DO ODPOWIEDNIKA NASZEJ INSPEKCJI PRACY.TU NIE CHODZI ŻEBY SKRZYWDZIC PRACODAWCĘ ALE BY ONI NIE KRZYWDZIŁ LUDZI,I CZULI SIĘ BEZKARNI.WAZNE DLA TYCH KTÓRZY TAM SĄ NOTOWAC ILOSC GODZIN KTÓRE SIE PRACUJĘ,JEŻELI NIE TAM TO TU W POLSCE ZGŁASZAC.SKARGĘ TAKŻE MOŻNA ZGŁOSIC PRZEZ INTERNET,WEJŚC NA STRONĘ PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.PRAWNIK TELEFONICZNIE OD 8-12 525611104.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

TO JEDZ I ZOBACZ POKOJE 5-6 OSOBOWE,ZA WSZYSTKO SIĘ PŁACI KOSZTA MIESZKANIA MEDIÓW ODLICZANE O POBORÓW,NIE WIADOMO ZA CO SIĘ TAK NAPRAWDĘ PRACUJĘ DZIWNE NORMY USTALANE BYŁEM ZOBACZYŁEM I POLEGŁEM NIE ŻE JESTEM LENIEM, ALE ŻE NIE JESTEM IDIOTĄ I DESPERATEM.OPINIE SĄ PRAWDZIWĘ.DLATEGO POJECHAC ZOBACZYC I WTEDY JEST WERYFIKACJA.

szukacz

Rozmawiałem ze znajomymi na temat tej firmy bo sam mam tam złożone papiery. Nie usłyszałem negatywów o tej firmie, ani innych złych rzeczy które tutaj piszecie. Pokoje 2-3 osobowe za darmo. Interesują nas tylko własne wydatki. Wypłaty w terminie. Szef raczej w porządku mówią że można się dogadać

OSZUKANY

no niestety firma ta nie jest uczciwa,pracuję się po 270 godziń,w dziwnych godzinach,zgadza się wszędzie trzeba pracowac,ale też należy rzetelnie płacic,skoro się nie wierzy to należy pojechac popracowac.trudno mówic o rzetelności gdy pracuje się tak cięzko a pracodawca nie płaci,człowiek wierzy jedzie traci pieniądze na wyjazd,z nadzieja że zarobi bo taki jest sens wyjazdu.firma ta ma dużą rotację pracowników,ludzie popracują tydzień,dwa i wyjeżdzają.potrąca się za obuwie robocze,szkoleni bhp a to nie jest zgodne z kodeksem pracy.firma łamie wszelkie przepisu kodeksu pracy.piersza instytucja to PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY,URZĄD SKARBOWY,SĄD PRACY.

bolo

Ja tez nie bardzo rozumiem o co chodzi tym ludziom i zastanawiam się kto to pisze te posty Może konkurencja działa, bo ta firma jest jedyną w okolicy która jak mówi tak jest. Ale pracować trzeba jak wszędzie. Nie wierzę w te bzdety. Wiem co mówie bo pracowałem tam nie raz w różnych latach ina różnych firmach

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Obiecałam sobie że jeżeli ten pan skrzywdzi mi najważniejszą osobę to zrobię wszystko by tą sprawę nagłośnic,no i niestety nie mam wyjścia

xyz

Drodzy Państwo! W takim razie należy zebrać się w sobie i zacząć działać. W grupie można więcej. Nie można dawać się oszukiwać i przede wszystkim wyzyskiwać. Są odpowiednie instytucje, które wystarczy powiadomić o działalności tego pana, a one już dobiorą mu się do du.py - Nie można tego zostawiać!!! To jak Panie Jakubowski? Zacznie pan być uczciwy względem ludzi, czy zgłaszamy sprawę gdzie trzeba, a odpowiednie osoby na pewno się dogłębnie zainteresują pana zakłamanym interesem?!

pokrzywdzony

to nie tylko łamanie kodeksu pracy ale już łamanie praw człowieka system 12 godzin w pracy 12 wolne soboty niedziele czyli mamy Chiny w polskim wydaniu zastanawiam warto by media zainteresowały się tą sprawa.żal co prawda mi minął bo czasu upłynęło od kontaktu z tą firma ale widzę że nie wiele się zmieniło.

jan

zgodnie z kodeksem pracy art.129 $1 czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętna 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy,mamy jasne obwarowania prawne co do pracy w godzinach nadliczbowych i wynagrodzeniu.co rozumiem umowy są na warunkach polskich więc obowiązuje kodeks pracy polski.umowa musi określać czas pracy,ilość urlopu,okres wypowiedzenia,jasno określony system wynagrodzenia to jest obowiązek.I teraz jeżeli ten pracodawca w ten sposób działa to łamie prawo podlega karze,a świętym prawem byłego czy obecnego pracownika jest domagać się odszkodowania,złożenie pozwu do Sądu Pracy,można indywidualnie ale także zbiorowo.czyli tak naprawdę jeżeli państwo zostaliście tak oszukani i wprowadzenie w błąd żądać należy zadośćuczynienia za krzywdy.bo tak naprawdę należy eliminować takich pracodawców bo psują opinie uczciwie działającym w biznesie ludziom.DO zgłoszenia pozwu mają i byli pracownicy ale także ci co jeszcze u tego pracodawcy pracuję.No niestety haniebne jest takie wykorzystywanie sytuacji jaka jest w kraju,jest to małość tych ludzi.

lulu 38

Firma nie uczciwa, nie jasne umowy, szefostwo firmy ukrywa fakty oraz prawdziwe warunki pracy którą oferuje za granicą. Można to nazwać oraz porównać do ukrywania prawdziwych faktów, tylko po to aby zwabić daną osobę do pracy w firmach z którymi RDJ Ślesin współpracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o RDJ Sp.z.o.o - Ślesin

RDJ Sp.z.o.o