Opinie o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NWH Jobs Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NWH Jobs Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Bianka

Ja zastanawiam się nad wyjazdem. To mówisz, że minusów nie ma w ogóle? Co do umowy, jakie koszty są w niej zawarte? Widzę niżej, że jest zapewniane zakwaterowanie, a ciekawi mnie ile firma pobiera za to z pensji teraz. No i w drugą stronę, czy firma zawsze wywiązuje się z tego co jest w umowie i co było ustalone przed wyjazdem?

vanmuijen Nowy wpis
@Bianka

wyjdzie na to że coś zarobisz ale po powrocie z tego miejsca będziesz potrzebować przerwy na odpoczynek po tych ludziach. co 3 polak tutaj w tym biurze do psychologa chodzi, to był mój największy błąd przyjechać tutaj, jestem 2 miesiące i już mam w planach zmienić biuro. albo nie masz pracy albo nie ma godzin i szefa, biuro interesuje się tylko w nagłych wypadkach tak to ma cie gdxies i trzeba za wszystko no stop płacić, wybierz sobie carriere lub ab ale nwh największy błąd w dodatku chcą mnie zwolnić bo rzekomo nie ma pracy

@vanmuijen

Jeśli tyle osób korzysta z pomocy psychologa to może jest szansa na finansowanie przez firmę takich sesji? Kiedyś spotkałem się z taką praktyką w innej firmie. Skoro biorą do pracy tylko w nagłych wypadkach to ile tak mniej więcej godzin w miesiącu wychodzi?

Polka w holandii Nowy wpis

Nie wiem co Wy macie za problemy w życiu czy z biurem. Jestem rok i nie miałam ani razu z nimi problemu. Owszem sprawdzali mnie alkomatem na sicku ale patrząc na Polaków co robią tu to się nie dziwię xd

@Polka w holandii

A co takiego robią w pracy, czy w miejscu zakwaterowania? Nie chciałbym robić z osobami, które utrudniają w pracy, lub przez które nie idzie w spokoju wypocząć. Jako Sortowacz w piekarnii, bo do tego ogłoszenia się przymierzam, nie wiem nawet, czy mieszkałbym w domku, czy na pokojach w mieszkaniu? Nie wspominając już o standardzie lokali, czy opłatach. Dobrze, że od razu podali, iż stawka, to 13,27 - € 15,01 brutto/godz.

Dawid

Witam. Jest ktoś teraz przez tą agencję w Holandii? Jak tam jest teraz? Da się zarabiać i mieć spokój na zakwaterowaniu czy tańczą? Zależy mi żeby zarabiać i mieć spokój na zakwaterowaniu. Proszę o informacje.

vanmuijen
@Dawid

Jestem tu w holandii przez biuro 2 miesiąc i już albo nie ma pracy, albo chcą nas deportować do polski bo chcą zakończyć umowę… wszystko to przez poprzednia pracę bo był mały kłopot z ludźmi którzy uporczywie bronili swojej pracy, ogólnie cały czas są te złe rzeczy i nie ma dobrych… dodatek do ubezpieczenia zwracają a zaraz każą płacić

Czy pracownicy w NWH Jobs Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Baśka

Pracownik do uprawy cebulek kwiatowych, zaintrygowało mnie to ogłoszenie i zastanawiam się nad wyjazdem. Raczej ostatnio pozytywnie piszecie na tem agencji. Pracował ktoś na tym stanowisku? Co prawda stawka godzinowa jest podana ale zastanawiam się ile tak realnie zarabia się na początek za msc? Takie zlecenia na ile są? Kontrakty są długoterminowe? Atmosfera też ok?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NWH Jobs Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik sektora ogrodniczego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Lukasz

Ja tam biuro polecam -Fajne zakwaterowania -Wypłaty na czas - jak się coś w pracy nie podoba to odrazu ci zmienią na inną Jak jesteś spokojnym człowiekiem który nie wymyśla to biuro jak najbardziej dla niego Byłem ponad 8 miesięcy

Możesz napisać coś więcej? Polecasz jako klient czy jako pracownik? Chciałabym dowiedzieć się jaki typ umowy dostaje się w okresie próbnym. Można liczyć na umowę o pracę? Od pierwszego dnia?

Jagoda

Pani Natalnia namawia ludzi do zostawienia tu dobrej opini za załatwienie dobrej pracy lub załatwienie zakwaterowania wg. życzenia. Tak, bardzo "profesjonalna" ta Pani Natalia...

@Jagoda

W sumie czy jest w tym naprawdę coś złego, że ktoś prosi o opinię? No ale nie wiem na dobrą sprawę, jak sytuacja wyglądała dokładnie. A faktycznie dobra ta praca? Można wiedzieć, czy szukają z językiem czy bez?

Sajmon

Praca super ja jusz pracuje 5 lat wypłaty na czas

@Sajmon

A jak to wygląda dokładnie ta praca? Coś tam wiem, ale tak od podszewki to nie miałam okazji się zapoznać nigdy. Ciężko jest załapać na początku, jak robić?

marek2428

super.zadnych problemow z koordynatorami.wyplaty na czas.wszystkie odpowiedzi na emaile ktore wyslalem.domek ok .super.do zobaczenia za 6 miesiecy.pozdrawiam

@marek2428

Za 6 miesięcy? To jakaś praca projektowa? Napisz, jak to czasowo wygląda, skąd taka przerwa. Można w ogóle wiedzieć, do jakiej pracy szukają aktualnie?

Zaciekawiona.
@marek2428

Mam pytanie jak praca na cebulkach?Czy sa godziny ?Czy ktos cos w tej kwesti?Z gory dziękuję.

Mateo westeinde
@Zaciekawiona.

Powiem Ci kochaniutka że u Emila z motoco flowers to są układy i ukladziki ,godziny są i godzin już niema.Jak potrzebujesz pracy na rok to z lucyną lub z (usunięte przez administratora)od lucyny od nas z domku na westeinde się gada ,dajesz coś w łapę lucynie i pracę masz jak mój kumpel krystian z domku on akurat ma szczęście jak popił i 3 dni dogorywał, był u niego taki szef Daniel a to oznacza kłopoty finansowe.

Ola. K

Moim zdaniem to biuro jest beznadziejne mimo tego że pracowałam kilka lat nie poleciłabym już. "Koordynatorzy" nie mają pojęcia co to znaczy być koordynatorem. Dojeżdżanie rowerem 14km do pracy jest załosne ale tak ludzie sobie na to pozwalają. Teraz nie wypłacili im w grudniu wakacyjnych pieniędzy bo niby przepisy się zmieniły ciekawe wszyscy z innych agencji jakoś mieli wypłacane pieniądze tylko w Nwh się zmieniły przepisy czyżby przypadek? Ludzie naprawdę jeżeli chcecie wyjechać do pracy a nie do ubojni to szukajcie innego biura Pozdrawiam

Nina
@Ola. K

Zgadzam się z tym a na dodatek nie można z rodziną na kamerce po za pracą na domku nie można rozmawiać tylko ze brak regulaminu jest tam nie ma a koordynatorzy nic z tego nie robią i ignorują interwencję nie polecam tej firmy wyrzucani są ludzie z pokoju 2 osobowego żeby zadzwonić do rodziny trzeba chować się po kątach co dzieci i rodzina tęskni brak słów i organizacji

Mala mi
@Ola. K

Najlepiej poszukac sobie w przepisach. W całej Holandii pieniądz wakacyjne wypłacane są tylko raz w roku w maju. Podobno biura pracy miały kontrole i dopatrzyli się ze wypłacają ludziom wakacyjne 2x w roku a to jest nie zgodne z przepisami.

Magdalena
@Ola. K

To po jakiego diabła tyle siedziałas w tej firmie skoro tak było ci w niej żle nie rozumiem twojego myslenia

Katarzyna

Kiepsko, W pierwszym tygodniu pani Natalią z biura Noordwijkerhout próbowała mnie zastarszyć, zaznaczyć swoją pozycje w biurze, miałam prawo do zadawania pytań i rozwiewać wątpliwości gdyż oferta się nieco różniła od przedstawionej. Bardzo nie miła, w złym tonie. Dzisiaj był problem z dojazdem rowerem - oblodzenie, więc się wywracałam *uderzyłam się w głowę i łokieć, drugi upadek -łokieć noga) po rozmowie telefonicznej by następnego dnia oraz moją prośbę żeby ktoś jutro po mnie przyjechał i zabrał i odebrał z pracy w drodze wyjątku bo niechce złamać ręki, powiedziano mi, że taka opcja nie wchodzi w grę jedynie po godzinie 8.00 ( zaczynam o 5: 20) bo nie będą 1 osobę wozić, a w sobotę to nic nie poradzą bo za mało osób na dyżurze. Jestem od 3 tygodni i już dwa minusy. Nie ma tragedii ale ze strony polskich koordynatorów można by zarzucić brak kompetencji albo chęci.

@Katarzyna

A daleko masz do pracy że nie można piechotą? Chciałabym jeszcze dopytać czy noclegi załatwia firma? Dużo się za nie płaci?

@Katarzyna

Sprostuje nie wiem czy koordynatorzy czy osoby dyżurne, bo niechce krzywdy zrobić tu nikomu

@Monika

5.5 km, tak firma zajmuje się również sprawami mieszkaniowymi

@Katarzyna

To trochę jest km. A skoro na 8:00 znaleziono by transport, to czy jest jakaś firmowa komunikacja na dyżury w innych godzinach? I w takim razie, jak dużo dopłaca się do mieszkania? Czy to firma pokrywa całkowite koszta? Można liczyć na odrobine prywatności czy raczej nie?;)

Janusz
@Katarzyna

Ja dojeżdżałem codziennie 8km. w jedną stronę zwykłym rowerem przez pół roku, nie chcieli mi dać roweru elektrycznego bo mi ponoć się nie należał, odnośnie za mieszkanie zależy gdzie i jakie w melinie zapłacisz mniej a w lepszym domku więcej, ja płaciłem 73 euro per tydzień. pokoje masz 2-3 osobowe więc lepiej jechać z kimś nie sam, na prywatność nie licz.

@Katarzyna

Piszesz, że oferta która ci przedstawiono różniła się od oferty realnej pracy. Możesz powiedzieć jakie to były różnice? Chodzi o zarobki, rodzaj umowy?

Janusz

Biuro jak biuro, będzie starało robić ciebie trochę w (usunięte przez administratora) i uszczuplić ci trochę portfel różnymi sposobami. Śmieszne dla mnie jest to jak walczą o każdy cencik, gdy gościa wyrzucali bo nie chodził do pracy [ok] gdy wrócił późną porą ok. godz.[21] musiał w trybie natychmiastowym się spakować i wyjść z domu, przespać noc w praku i czekać na busa. kasa? 250-350/tydz./NL. euro średnio po konsultacji z innymi pracownikami z tej agnecji. Najgorsze jest to że po dniu ciężkiej pracy w domu masz Animals Planet (usunięte przez administratora) czepiają się żyrandolu, darcie (usunięte przez administratora) w nocy to normalka, zdecydowanie szukajcie pokoju dla siebie bo domki agencjyjne to jest (usunięte przez administratora) i pomimo regulaminów które rzekomo obowiązują w domu jest (usunięte przez administratora) za wasz spokój zdecydowanie jest warto zapłacić jeżeli chcecie posiedzieć troszkę dłużej niż 3 miesiące. Podsumowując kontakt jest bardzo dobry z koordynatorami i możecie łatwo zmienić pracę jednakże polecam tą agencje dla ludzi co chcą sobie popracować 2-3 miesiące nie więcej, na dłuższą metę poszukajcie bardziej cywilizowanych agencji, a nie traktujących ludzi jak w (usunięte przez administratora) Weźmiesz zwolnienie lekarskie bo jesteś chory ? no to pewnie sobie pochlałeś i jedzie kordon samochodów z nwh żeby ciebie (usunięte przez administratora).

Witam z czystym sumieniem polecam to biuro nwhjobs .Pracuje już prawie dwa lata nigdy nie miałam problemów.Wszystko na czas wypłaty i Solaris również .Polecam to biuro

Natalia

Witam pracowałam parę miesięcy temu przez to biuro i mimo że mnie zwolnili ( z mojej winy ) to polecam z czystym sumieniem.

NWH JOBS to wielka tragedia nie jako biuro w Polsce tylko to co zaczyna się w Holandi nie ma kordynatorów (usunięte przez administratora) wielki masakra Grzesiek wielka tragedia biuro wszystko przekazuje przez jego ręce. Ponieważ pracowałem z Nazeczona w NWH JOBS to Grzesiek na spotkaniu 1mówi można zmienić 3 pracy a to (usunięte przez administratora) prawda te osoby które w chodzą ludzia z biura w Holandii w (usunięte przez administratora) to mają wszystko czyli jest zakaz palenia w domku a Czesi mogą palić marihuanę i robić imprezy do 6 rano i jeździć autem firmowym brak uczciwości a po za tym nie można w/w biurze zachorować bo jest straszenie tragedia a tak to biura nie polecam po okresie 2 tygodni mówią że nie przedłużyli umowy bo moja kobieta była chora jest chore biuro nie polecam biura

Antoni
@Marek

To pracowałeś tylko dwa tygodnie? Serio choroba od razu powoduje zwolnienie? W umowie nie ma jakiegoś zapisu że można wziąć chociaż dzień bezpłatny w takim wypadku?

Xyz

Zawiść ludzka nie zna granic. Czytam te wszystkie brednie o pracownikach biura i zastanawiam się gdzie Ci ludzie mają mózgi i co trzeba mieć w głowie aby wymyślać takie brednie. Jak ktoś jest w porządku wobec biura, ono jest w porządku wobec niego. Tyle w temacie.

@Xyz

Nie wiem jak wyglądała tam Pana praca jednak ja pracowałem 5 miesięcy cały czas w jednej firmie zawsze byłem w pracy i nigdy na mnie skarg nie było, a biuro za to traktowało mnie jak śmiecia:( przykre, ale prawdziwe przeszedłem do JOB i tam dużo lepiej

@Michał

Michale a co takiego dokładnie robiło to biuro względem ciebie? opiszesz sytuacje czy cos zeby moznna to ocenic, bo jednakXYz pisze inaczej o biurze, chcialabym sama ocenic jak sie zachowuja

Anon

Nie polecam tej agencji, tragedia. Lepiej omijać szerokim łukiem. Byłem na dwa miesiące i za nic nie wrócę do nwh.

@Anon

gdzie i jako kto byles? co ci w pracy nie pasowalo ? co nie tak wg ciebie z agencją ?

@Anon

No i czy chociaż wszystko z kasa i pensją OK?

Adonis
@Anon

To prawda mlody chłopak nie winien a też został wyzucony z tej agencji chamstwo inic więcej ale one też mają dzieci i niewiedza co ich czeka

Beata

Niestety część warunków powieli się w każdej agencji, bo to czasami loteria jest... Ale o co chodzi z tymi dodatkowymi? tego nie ma na umowie przypadkiem?

ALF

Mojej żonie (usunięte przez administratora)rower elektryczny prywatny oczywiście żaden koordynator nie pomógł jej do dzisiaj żeby zgłosić sprawe na policje . pytanie moje jest takie to po co ci koordynatorzy tam są tylko po to żeby brać kase!!!!!!!!!???? pomoc potrzebna jest z powodu bariery językowej

Polak

Planuje wyjazd za granicę w okresie letnim na około kilka miesięcy, moze sie ktos wypowiedziec na temat samej agencji , zakwaterowania i zarobków jakie oferują. Jeśli temat jest dla kogoś bardzo wrażliwy możemy iść na Priv.

Damian
@Polak

A gdzie konkretnie chcesz jechać? I w czym masz już doświadczenie?

Polak
@Damian

Interesuje mnie Holandia,Belgia ale zależy może być inny kraj. Byłby to mój pierwszy wyjazd za granicę, a nie chce się zrazic. Tu w Polsce mam roczne doświadczenie jako operator wózka, trochę na wykładniu towaru i produkcji. Jeśli chodzi o język to podstawy znam ale na codzień się go nie uczę. Gdybym miał wyjeżdżać to by mnie interesowały jakieś najlepiej proste prace , przy zbiorach, produkcji albo na wózku.

@Polak

Sezon się zaczął w sumie. To dobry czas na wyjazdy. Udało Ci się gdzieś wyjechać? Jak jest na miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o NWH Jobs Poland Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NWH Jobs Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NWH Jobs Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NWH Jobs Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NWH Jobs Poland Sp. z o.o.

NWH Jobs Poland Sp. z o.o.