Opinie o Prime Construction Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Prime Construction Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prime Construction Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Construction Sp. z o.o. w Szczecin

Gregory

Ze w ogóle znajdują się firmy które chcą z nimi współpracować. Przecież te ich umowy są smieszne kaucje na 5 lat, gwarancje no i najlepsze są kary finansowe. Kto raz z nimi spróbował już raczej nie wraca.

janek - hydraulik kw 36
@Standard

To że PC jako GW ma takie umowy z Inwestorami nie znaczy, że musi 1:1 cedować to na podwykonawcę. Prawda o PC jest taka , że to lokalne psuje rynku budowlanego, nachapać jak najwicej kontraktów po śmiesznych cenach i potem jedynym sposobem na uzyskanie jakiejkolowiek rentowności jest zdarcie z podwykonawcy. To jest firma w stylu lat 90 tych. O słabości i małości tej firmy świadczy niesamowita rotacja pracowników tam co chwilę niższe kadry wymieniają. Jak ktoś coś się nauczy i chcę więcej, nie ma szans do widzenia szukamy następnego. Nie ma też się dziwić słabej jakości skoro nie cenią doświadczenia w kadrach.

Podwykonawca

Caly dział ds. Wycen i Umów siedzi tylko po to by (usunięte przez administratora) podwykonawcę. Szukaja jelenia ktory wykona prace za pol darmo. Kierowników szkolą po to zeby obcinali protokoly. Nie polecam. Wlasciciel od dwoch miesiecy nie odbiera telefonu. Typowy twór ostatniego czasu GW w teczce żerujący na normalnych podmiotach zatrudniających ludzi, placych ZUS, nie posiadający swoich pracowników. Zamiast współpracy narzucają swoj korporacyjny bełkot i robia z siebie nie wiadomo kogo. Tragedia

Klementyna
@Podwykonawca

Rozumiem, że współpracowałeś? Dlaczego właściciel nie odbiera tego telefonu? Zalegają z płatnościami za pracę? Daj znać

???? Nowy wpis

Super, że tak wiele osób pisze opinie tutaj, ale mnie interesuje konkretnie praca jako specjalista ds. ofertowania i przygotowania inwestycji branży budowlanej. Firma zaznaczyła, że dają możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy. Czy jest opcja awansowania do innego działu w firmie np. do badań albo do działu IT?

Gregory

Standard
@Gregory

Kaucja na 5 lat na okres gwarancji to standard w zamówieniach. Chyba, że robisz na domkach i jestes przyzwyczajony do takich małych inwestycji to przejście na większą skalę może okazać się szokiem. Kary w umowie są standardem w każdej średniej wielkości firmie. Czas się przyzwyczaić, dostosować albo robić domki jednorodzinne albo zamknąć działalność.

janek - hydraulik kw 36 Nowy wpis
@Standard

Kora Nowy wpis

Hej, w necie firma prowadzi nabór na stanowisko kierownika projektu. Jest tam taka informacja, że kandydat ma posiadać gotowość do wyjazdów służbowych związanych z realizowanymi budowami. I tu mam pytanie, taki wyjazd to trwa kilka dni, czy raczej jest to wyjazd na kilka tygodni bez przerwy?

KR Nowy wpis

Dla kb i kr nie polecam firmy pod żadnym względem a przede wszytskim pod względem zarobkowykm, nie dosc, zeby oszukac podwykonawców to pozniej kierowników

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Prime Construction Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Awanse w tej firmie są realne? Pytanie nie od czapy, bo choćby w tym momencie poszukiwani są Kierownik / Inżynier Robót (budowlanych, elektrycznych, sanitarnych), czy Kierownik Projektu. Spokojnie mógłbym słać aplikację na Kierownika Projektu, sama zaś firma zarzeka się o możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

Ostatnio ludzie się tam obudzili i jest fala odejść. To co tam się wyprawia z pracownikami i podwykonawcami to szok. Hitem ostatnich miesięcy jest wydawanie papieru toaletowego z głównej siedziby na budowy !

Agatka

Co tam się takiego dzieje z pracownikami i podwykonawcami? Możesz dokładniej wytłumaczyć? No i dlaczego pracownicy odchodzą z tego miejsca pracy? Jest to dobrowolna decyzja? Czy zwalnia ich firma? Chciałam tutaj aplikować, więc proszę o rozjaśnienie, co się tam dzieje...

Klementyna

Podwykonawca

Jeśli chcesz być podwykonawcą Prime to musisz mieć stalowe nerwy i dużo kasy. Będą cię próbowali oskubac na wszystkim. Najpierw na negocjacjach a potem już na budowie kosztami dodatkowymi i karami. Żeby to potwierdzic wystarczy spytać którąś firmę że Szczecina która z nimi coś robiła. U nich nie ma zmiłuj się, wynik musi wyjść za wszelką cenę, kosztem podwykonawcow. Omijać z daleka.

@Podwykonawca

Naprawdę takie plotki na ich temat były rozsiewane? Aktualnie też coś było słychać czy może temat ucichł tak samo jak komentarze tutaj na forum? Wiadomo co się w firmie teraz dzieje?

@Dominika

Szanowna Pani to nie są plotki tylko FAKTY ! Proszę zapoznać się z historią byłej Firmy WARBUD Szczecin zanim powstał Prime Construction w tym samym składzie . Chyba to pani nie zdziwi.Zbyt krótko pani współpracuje z tą firmą . Polecam OMIJAĆ Z DALEKA jak inni jest tyle lepszych firm na rynku .

@Podwykonawca

Ale to Pan ostatecznie miał faktycznie jakąś problematyczną sytuację z nimi związaną czy ta wiedza na postawie doniesień tylko?

@Podwykonawca

Nie zgadzam się. Pracowałem z firmą i jestem zadowolny. Polecam.

@Anonim

Na jakiej byłeś umowie B2B, czy UoP, bo nie wiem, czy oni mają własnych pracowników, czy tylko dobierają współpracowników na konkretne zlecenia? I jaka kasa miesięcznie wychodziła, że aż poczułeś się zobligowany o tym napisać? No chyba, że to nie kasa jest powodem Twojego zadowolenia?

M

Bardzo dobra firma. Polecam wszystkim.

Był podwykonawca Michał

Nie polecam firmy jako podwykonawca. Należy uważać na umowy, płatności i (usunięte przez administratora)projektów - zwłaszcza(usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam. Zrobiliśmy dla nich robotę raz, a drugi raz nie zaczniemy już nigdy.

Rybka
@Był podwykonawca Michał

Myślisz że ktoś to czyta w tej firmie?

Urszula
@Był podwykonawca Michał

Czemu uważasz, że trzeba uważać na płatności i kierowników? Masz jakieś nieprzyjmne doświadczenia?

D3CYB3L

Firma bez profesjonalnego podejścia, brak wiedzy budowlanej, wymuszanie pracy ( jeżeli nie zrobisz kolejnego zlecenia nie zapłacimy za poprzednie!) , Robienie Zdjęć bez podstawie publikowanie wizerunku !! Kierownicy wzięci z pod monopolowego brak szacunku i wiele więcej !! Nie polecam !

@D3CYB3L

Ponieważ miałem nieprzyjemność pracować w tej pseudo firmie

Dominika

Skoro tak to z ciekawości jak Twoja praca tutaj wyglądała? Czym się zajmowałeś i na jakich warunkach?

Sławek86310

Prime kadra młodych próbujaca się na sile wykazać. Patrząc ogólnie to firma nie nadająca się do współpracy.

Brak organizacji pracy, brak przepływu informacji. Zarząd liczy tylko kasę, ludzie się nie liczą - dlatego jest taka rotacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Construction Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Prime Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prime Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prime Construction Sp. z o.o.?

Prime Construction Sp. z o.o.
  • Henryka Rodakowskiego 1 lok. 2
    71-345 Szczecin
  • NIP: 8522490987 REGON: 320252024 KRS: 0000248438

Prime Construction Sp. z o.o.