Opinie o Nejd Transport Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nejd Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nejd Transport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nejd Transport Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Andri

Szefo bardzo dobry chłop placic pieniadz na czas nie ma problem u niego obsze wszystko bardzo dobrze

Ares

Spoko firma brałem od nich pare ładunków wszystko przed terminem ładunki dograne- nie jakaś szarpanina ogólnie +

Gal anonim

Korzystałem z usług naprawczych w firmie Nejd konkurencyjne ceny szybko i rzetelnie wykonana usluga nie są to wymieniacze części i metodą na udo ogólnie duży plus

Rychu

Widać firma się rozwija flotą coraz większa stała ekipa to duży plus przyjeżdżam na bieżące naprawy to widać postępy 2 mechaników wszystko na czas i od ręki wiadomo na cuda trzeba poczekać ;D cenowo Ok szef mój nie marudzi ;)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nejd Transport Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kinga

@norbert a tych obowiązków jest dużo?

JOGI

PRACODAWCA BARDZO DOBRY PLACI NA CZAS Z ZALICZKA NIE MA PROBLEMU AUTA NOWE SPRZET ZADBANY Moje sugestie dla Nejd Transport Sp. z o.o.: POWIEKSZYC FLOTE Lubię atmosferę w Nejd Transport Sp. z o.o. za: WYROZUMIAŁOSĆ SZEFA

Piotrek
@JOGI

Przydało by się troszkę to zaktualizować bo flota już się trochę postarzala. Co do płatności to potwierdzam pieniążki zawsze na czas

Norbert

Poza tym jeśli przykładamy się do swoich obowiązków to tu firma potrafi docenić!!

Piotrek
@Norbert

Tu się zgodzę w zamian za rzetelną pracę szef dokłada 100 za powrót w sobote. Jesteś szybki zrobisz 3 kółka wrócisz w sobotę rano i masz ekstra 100 pln. Kółka DG-grudziadz -elblag -dg lub DG-grudziadz- Wrocław -dg. Jak ktoś lubi pracowac od on 4:00 do soboty 8:00 to polecam. Czasem zdarzy się wrócić do 22 w piatek

Jan Kowalski

Wróciłem jako syn marnotrawny ;D Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zaczynalem z firma Nejd jeździłem było Ok ale jak to natura Polaka ;) nasłuchałem się głupot jak to nie jest kolorowo i... doszedłem do wniosku że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Koniec końców wróciłem pod skrzydła Pana Damian pieniążki na czas kilometry się zgadzają mała łyżeczka a zawsze się najemy Szukanie miodu w innych firmach nauczyło mnie jednego każdy patrzy aby ciebie wydymać na kilometrach stawke obniżyć a na samym końcu trzeba prosić się o kasę bo robią problem jak odchodzisz będąc na skraju ubóstwa

SZYBKI

MIAŁEK PRZYJEMNOŚĆ PRACOWAC Z PANEM DAMIANEM JAKO JEGO PODWYKONAWCA KONKRETNY FACET WIDAC ZE FACET ZNA SIE NA ROBOCIE KASA ZAWSZE NA CZAS NIE BYLO ZE DOKUMENTY PRZYSZLY ZA POŻNO JAK TO W WIEKSZOŚCI FIRMACH BYWA.KIERWOCA TO MOZNA POZAZDROSCIC TAKIEGO SZEFA POZDAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Nejd Transport Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Nejd Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nejd Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nejd Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nejd Transport Sp. z o.o.
  • Kasprzaka 38 lok. 62
    41-303 Dąbrowa Górnicza

Nejd Transport Sp. z o.o.