Opinie o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Velvet Care Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Okoń

Na młodszego specjalistę ds administracji produkcji nie wymagają większego doświadczenia niż staże itp które podali w ogłoszeniu? jak wygląda ta praca, polecacie?

Ann
@Okoń

Skoro coś jest w ogłoszeniu to raczej nie kłamią tylko po to żebyś nie mógł dostać pracy. Tak, wymagania które są tam są wymagane od kandydatów, tak jest wszędzie.

Major
@Okoń

Rozumiem, że oferują tutaj staże? Czy bezpośrednio po stażu jestem w stanie dostać pracę?

staz

bardzo fajne mają oferty stażowe, sam jestem po jednym z nich, więc moge polecić

staz
@staz

no i jak widac po stazu da się tez prace dostać

Rosa
@staz

na jakim stażu byłeś, możesz powiedzieć?

Rosa
@staz

W sensie na jakim dziale? Długo to trwało? Możesz opisać jakoś bardziej jak to wszystko przebiega?

acci
@staz

uwazam ze po stazu z pewnoscia jest latwiej zostac w firmie jako pracownik niz po praktykach, ale moze to tylko moje spostrzezenie.

Kaktsa
@acci

czy są teraz jakieś aktualne oferty na staże? :) Jakie są wymagania żeby dostać się tutaj na staż?

drako

Gwoli scisłosci wystarczy wejsc w zakladke praca u nas a potem staze i praktyki

drako
@drako

Nawet tam potem jest mail podany w razie pytan

Happer
@drako

ktoś był tutaj na stażu może i poleca? ;)

A dostałeś się na staż mailowo czy przez szkołę? Zastanawiam się jak wygląda przebieg rekrutacji, czas oczekiwania.

K2

Witam mam pytanie ile bym wyciągnął na pierwszą wypłatę z uprawnieniami na wózek UDT i skończoną zawodówkę magazyniera logistyka?

@K2

Taa, dobrze by też było wiedzieć, czy od początku jest umowa o pracę na czas nieokreślony? A jak nie, to po jakim czasie jest druga umowa i czy jest to równoznaczne z podwyżką wynagrodzenia?

Enioo
@K2

Ale to chcesz na magazyn iść, dobrze rozumiem?

Enioo
@K2

Gdzieś widziałeś na to ogłoszenie teraz dostępne?

spurb
@Enioo

z tego co wiem nie ma teraz żadnych ofert, ale zawsze wisi mail do aplikowania

lifs
@spurb

na zime nie bedzie przyjec moze? bo szukam czegos tak od listopada lub grudnia

lifs
@lifs

gdzie najczesciej ogloszenia wstawiaja kojarzysz? zeby wiedziec na przyszlosc

Jarek
@K2

Powinieneś dostać 3400 - 4000 na rękę.

Grzegorz Gumółka,ps.Franek Dol

Moi Drodzy chciałem dopisać że Velwet Care jest moim Najlepszym Pracodawcą bije Wszystkich moich poprzednich Pracodawców.Nie byli Warci złamanego Grosza.Tylko Velwet Care spełnia moje oczekiwania,oczywiście to Stanowisko mnie nie Satysfakcjonuje ale Wierzę że Zrobię Jeszcze dużo Dobrego dla Organizacji która Zatrudnia 1200 Pracowników Z Naszym Biurem Handlowym W Warszawie.Niech Żyje Velwet Care najlepszy Pracodawca pod Słońcem.

Grzegorz Gumółka,ps.Franek Dol

Moj Drodzy Kochani Przyjaciele Velwet Care pracuje tu Prawie 5 lat za miesiąc będzie Jubileusz to więc powiem Szczerze Dla mnie Velwet Care jest Bardzo Dobrym Pracodawcą,w Uzasadnieniu napisze że Płaci Składki Rzetelnie od Każdej Złotówki.Dziwie się że Tego Rządzący nie Dostrzegają i nie Oferują jakiś Specjalnych Nagród w Postaci Ugl podatkowych ale Prezesem Rady Ministrów nie jestem a szkoda bo gdy bym był to środki by szły do Ludzi Którzy spierają Gospodarkę Państwa a nie (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Professional Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Bukszpan

Zainteresowało mnie ogłoszenie na Specjalistę ds. Transportu, ktoś może coś więcej opowiedzieć o tym stanowisku? Jaka jest forma zatrudnienia? W firmie się dobrze pracuje?

Bukszpan
@Bukszpan

Czym w ogóle są te rywalizacje sportowe z ogłoszenia?

@Bukszpan

pracuje się zawsze na umowie o pracę, najpierw okres próbny, następnie na określony jeden rok no i kolejne umowy jak wszędzie w zależnosci od oceny pracy

@Bukszpan

pracuje się całkiem dobrze, niestety nie pracowałam nigdy bezposrednio na tym stanowisku wiec sie nie wypowiem jakie tam są odczucia ale ogolnie atmosfera moim zdaniem w calej firmie jest na plus

fb
@Bula

no rzeczywiście jak chodzi o atmosferę uważam że jedna z lepszych firm, na pewno najlepsza w moim dorobku pod tym zwględem

Mammon
@Bula

to powie ktoś jeszcze jak ten okres próbny wygląda i czy ciężko się przyzwyczaić do pracy czy jakoś to idzie?

Mammon
@Bula

Zdarza się że nie przedłużają potem umowy? Bo zależy mi na tym żeby jednak trochę popracować

skibidi
@Mammon

wygląda tak samo jak zwykły uop w zasdzie, wiadomo pierwsze tygodnie czlowiek się nieco przyucza ale szybko to idzie

skibidi
@Mammon

jak docierasz dom końca probnego to juz raczej przedłużaja

gryk
@skibidi

Na ile dostales swoja pierwsza umowe po okresie probnym?

Rokos
@gryk

Ja dostałem standardowo na rok, ale nie wiem czy na każdym stanowisku takie coś obowiązuje

Rokos
@gryk

Obstawiam, że wyższe stanowiska w firmie mogą też mieć inaczej więc zależy o co dokładnie pytasz :P

spurny
@Rokos

czy są jakies dodatki po okresie próbnym? jakas podwyżka? ewentualnie w czy macie tutaj premie stażowe?

spurny
@Rokos

mógłbyś jeszcze powiedzieć jak wygląda u was ten dodatek dojazdowy? jak to funkcjonuje?

magnez
@spurny

ten dodatek ogólnie może przysługiwać każdemu, jedynie od kilometrów zależy ile dostaniesz. można dostać nawet tak do 300zł brutto jeśli mieszkasz odpowiednio daleko od zakładu pracy ;p

magnez
@spurny

masz premie i dodatki praktycznie za wszystko jak ja to mówię tylko nie każdą premię idzie za każdym razem wyciągnąć. jest dodatek za nocki, albo za wysoką frekwencję i jest też dodatek 4brygadowy

Wilk 79
@magnez

A pytanie moje takie czy jak wziąłem dwa dni opieki nad dzieckiem bo musiałem to wszystkie premie będę miał zabrane

waran

widziałem jakieś inicjatywy na waszym fb robicie z tej okazji wolne pracownikom?

Mr J.
@waran

o jakie inicjatywy ci chodzi, to jakieś imprezy są?

fb
@Mr J.

wejdź sobie na facebooka i popatrz co tam mają, jak jakieś pytania się zrodzą to od razu możesz w komenatzrach do nich tam uderzyć

Opi

Słaba atmosfera dużą pracy, a place w porównaniu z innymi firmami jakieś 20-30% mniejsze. Nie polecam

@Opi

Szanowny Kolego bez urazy ale do Pracy przychodzi się żeby Pracować,ja tam nie widzę dużo Pracy zwłaszcza że dzisiejszemu Pokoleniu poprzewracało się w (usunięte przez administratora),nie mówię że niektóre stanowiska wymagają silnej Psychiki ale nieraz wręcz ludzie się Nudzą szczególnie jak wyłączają Maszyny z Ruchu i Wam jest Źle.To chyba Dobrze że jest Dużo Pracy bo jest Wtedy Zbyt na Nasze Najlepsze Produkty które są Wybitnej Jakości.A co do Atmosfery to czarne Owce znajdą się jak każdej Pracy,a Zarobki są Dobre jak na lokalizację Firmy.Pozdrawiam Państwa.

Wercia
@Franek Dolas

To ciekawa jestem, jakie te zarobki, skoro określasz jako dobre w tym regionie. Zdradzisz coś? Jak pracy jest dużo i jak pracownik dobre wyniki robi, to na jakies premie liczyc moze?

@Opi

płace nie są złe, co roku podwyżki przeciez i firma stabilnie trzyma się na rynku, co ty opowiadasz?

@Wercia

Szanowna Pani nie mogę się Wypowiadać o Zarobkach bo jest to Tajemnicą Firmy.Nie jestem Kompetenty w Tym Zakresie.Wiem jedno To Bardzo Dobra Firma,i w tym Regionie nie dostaniecie lepszych Zarobków.Moge się Wypowiedzieć bo Pracuje prawie 5 lat.Zapraszam do Aplikowania na Naszej Stronie Potrzebujemy Fachowców nie z Nazwy a z Umiejętnościami,dbalych o Naszą KochanąFirme.

Lidia
@Bula

O jaki procent te podwyżki, są to zadawalające kwoty? Podstawy są wyższe niż najniższa krajowa? A jak tu sytuacja wygląda z umowami?

@Lidia

Szanowna Pani Lidio,akurat nie mogę się Wypowiadać o Procentownosci,podwyżek bo to powinno być Tajemnicą Firmy,i każdy Pracownik powinien tego Przestrzegać,w końcu wiadomo Konkurencja nie Śpi.Wiem jedno Podwyżki były Dobre Nasza Kochana Firma oparła je na Prognozach Sprzedaży.Ci którzy Nie znają się na Ekonomi Zarządzania To Psioczą.Niech Cieszą się że Nasz Zarząd Tak Dobrze Prowadzą Firmę że Zachowuje Płynność Finansową jestem wręcz pełen Podziwu dla Naszego Zarządu Mojej Kochanej Firmy Velwet Care.

Franek Dolas

Szanowni Państwo Pracuje już Tu 5lat prawie i Proszę nie Pomniejszać Załogi Velwet Care Ktoś pisał o 400 a Pracuje prawie 1000 Pracowników,oczywiście z Naszym Biurem Komercyjnym Handlowym W Warszawie.Jestem Dumny z Tego,zresztą jak się przyjmowałem to Cieszyłem się że Dostałem się Do Tak Poważnej Firmy.Pozdrawiam Państwa.

Ida
@Franek Dolas

Jak jest taka duża firma, to potrafią każdemu pracownikowi dobrze zapłacić i zapewnić system benefitów? Mają tu jakiś fundusz socjalny?

@Ida

Wiesz jest To Duża Firma na Dorobku i Rozrzucać się nie mogą bo Płynność Finansową łatwo Stracić rozumiem Mojego Najlepszego Pracodawcę.Uwarzam że Podwyżki dali Bardzo Dobre a że Inflacja jest Największą od 20 lat to co mają Rozdawać Pieniądze Na Lewo i Prawo,bądźmy Rozsądni,i nie siekamy Zamętu do Tragedii nam Daleko.Pozdrawiam Państwa.

Naomi

Rozumiem że firma jest duża tak +/- ile was pracuje?

@Naomi

no nie wiem dokladnie tak około 500 osób może coś takiego

aski

jakieś zniżki na produkty firmowe macie? drogie te wszystkie ręczniki papierowe aktualnie

@aski

no tanie nie są, ale za to jakie.. czuć różnicę ;D

@aski

ale w sumie ciekawe czy pracownicy mają faktycznie jakieś promocyjne ceny czy raczej nie bardzo?

Asd

Są 4 do roku sklepiki pracownicze, gdzie artykuły są praktycznie tańsze o 50%

Nella
@Asd

fajna sprawa, a to każdy pracownik wtedy może sobie zrobić takie zakupy, biurowi też mogą z tego korzystać czy tylko produkcyjni?

dens
@Nella

sklepik jest dostępny dla każdego pracownika, bez znaczenia jest posada.

@Asd

Co znaczy 4 do roku? Nie są dostępne cały czas?

fiesta

czy ktoś sie orientuje, gdzie można znaleźć obecne ogłoszenia o prace?

Zofia
@fiesta

No ja widzę, że na stronie są. Na magazyniera np. I na Lidera Zmiany. A słyszałeś o tym, czy dobra praca jest, że pytasz? Chociaż czy wygląda tak jak piszą w ofertach pracy?

fiesta
@Zofia

Tak, znam kogoś kto tam pracuje i właśnie mega chcę przejść do tej firmy, ale kolega mówił żeby wysłać cv przez strony haha :D Dziękuję!

lopeeez
@Zofia

a ktoś może pracowal na magazynie? jakies opinie??

Tanten
@lopeeez

Ja pracowałem i no co mam powiedzieć, robota jak robota, chyba na każdym magazynie jest podobnie, natomiast no mi się tutaj całkiem podoba, fajni ludzie i raczej nikt problemów nie robi

kuba
@Tanten

a skoro to magazyn to raczej pracuje tu duzo ludzi to mowisz ze fajni ludzie. chodzi ci o tych co znasz bo akurat z toba na zmianie sa czy o brygade bo kazdy na magzynie jest w jakiejs brygadzie?

Jamnik
@Tanten

a jak jest z umowami na magazynie?

Wuj
@Jamnik

najpierw dostajesz jeszcze okres probny potem umowe na rok no i jeśli się sprawdzisz to masz nieokreślony, tyle chyba w temacie umów

oil
@fiesta

oferty pracy to wszedzie mozna znalezc jak wpiszesz co trzeba ale wazniejsze pytanie jest takie, jesli chodzi o benefity ktore sa wymienione w ogloszeniach bo wlasnie jest na linie produkcyjna, to czy to wszystko jest naprawde realne? bo wydaje sie tego duzo i az milo sie patrzy

oil
@Wuj

o a ciebie zapytam ile czekales na odp jak cv posłales juz? bo tez niec hce mi sie nie wiadomo ile czekac

Olgierd
@Tanten

a powiesz coś o godzinach pracy jak to wyglada ?

@oil

nie pamiętam ile to dokładnie trwało w moim przypadku, ale feedback i telefon od nich były dosyć szybko sprawnie to szlo ogólnie

@Olgierd

zależy od miejsca, ogólnie czterobrgadówka 6-14-22, biurowi z tego co wiem w standardowych godzinach na jedną zmianę

@Olgierd

a i magazyn to 2 albo 3 zmiany zależnie od miejsca

@Tanatis

Ile tych magazynów macie?

olo

Czy pracownicy biurowi mają sztywne godziny pracy? Np 7-15, 8-16 czy 9-17? Czy można pracować hybrydowo - np. czasem zdalnie z domu?

@olo

o dobre pytanie! odpowie ktoś?

Frank
@czaro

Frank Dolas Ty jesteś zorientowany, powiedziałbyś coś o godzinach? będę wdzięczny

@olo

Można zapomnieć o pracy z domu; firma nie daje możliwości pracy ani jednego dnia w ten sposób. Tylko biuro, co dziwi zwłaszcza że firma jest daleko od dużych miast co wymaga codziennych dojazdów. Ile idzie na to paliwa i ile przez to powstaje zanieczyszczeń do atmosfery... Firmie dbającej o środowisko powinno jednak zależeć na zmniejszaniu zanieczyszczeń także w tym wymiarze. Takie podejście to mentalnie 20 wiek.

Irena
@Tośka

Żadne stanowiska nie mają możliwości pracy hybrydowo? Z tym dojazdem to pracownicy sami pokrywają koszty jak ktoś dalej mieszka, czy może firma oddaje pracownikom za dojazdy? Skoro jest opcja pracy tylko w biurze, to zdarza się czasem, że wyjdą nadgodziny i oni za nie zapłacą?

Franek Dolas

Przepraszam za Moj Wpis.Mam nadzieję że nie Uraziłem nikogo.To Dobry Pracodawca.Niektorzy psioczą wiadomo że są różne Stanowiska jedne wymagają precyzji i szybkości inne nie.Niektorzy Fizyczni,mówią na Biuro że nic nie Robią.Ja bym się zapytał to dlaczego się nie uczyli.Sam byłem Biurze i tak jak Napisałem,zatrudnione Panie są kompetentne,inteligentne i ładne.Co do Pracy Hybrydowej to ja bym się nie pisał na To.Czlowiek jest Istotą Osobniczą i musi być wśród ludzi bo zdziczeje.Przepraszam Panią Tosie i Wszystkich których urazilem i obiecuje pisać na Temat,lub nie pisać wcale.Jestem raczej szczerym człowiekiem a wiadomo ludzie takich nie lubią.Pozdrawiam Państwa.

@Irena

Żadne stanowiska nie mogą hybrydowo, trzeba być w biurze i tyle. Jak przykładowo mieszkasz w Katowicach i masz w jedną stronę 50 km, tygodniowo robisz swoim autem 500 km, za paliwo z własnej kieszeni wydasz ponad 1000 zł, a dodatku za dojazdy masz max 300 zł i to brutto. To i tak dokladasz na dojazdy ponad 800 zł nie wspominając o amortyzacji - zużywasz swoje auto które szybciej będzie wymagało naprawy na co znów będziesz musiała wyłożyć kasę z własnej kieszeni. Średni to biznes przyznasz chyba no nie?

xxxśka
@Tośka

Jakbyś pracowała z domu to byś narzekała że za światło musisz płacić więcej, za prąd więcej wychodzi no i woda bo już o papierze toaletowym nie wspomnę ile schodzi a firma nie oddaje za to..

Halina
@Tośka

Widocznie takie zasady przyjmuje firma. Napewno określają to od razu przy zatrudnieniu. A wiesz coś na temat dodatków, benefitów dla pracowników? Pensja pewnie zależna od umiejętności a dodatki przeważnie są stałe i określone :)

@xxxśka

Ogarnij rzeczywistość i poczytaj że za pracę zdalną pracodawca musi teraz dać ekwiwalent, więc nie wiem o co ci chodzi. I co istotne temat mojej odpowiedzi dotyczy pracy hybrydowej a nie całkowicie zdalnej

@Halina

Halyna, jak ktoś dojeżdża do pracy dajmy na to z Katowic i wywala na paliwo do 1000 zł miesięcznie a dostaje max 300 brutto za dojazdy to rzeczywiście idzie się posikac z radości z takiego benefitu

pablo
@Tośka

Tej firmie nigdy nie zależało na ochronie środowiska i mieszkańcach. Od 5 lat czyli od uruchomienia mp7 władowali się uciążliwym hałasem. Na wielu posesjach do dziś stwierdza się przekroczenia norm hałasu a zakład manipuluje że wszystko jest ok, zaś instytucja WIOŚ robi wszystko, żeby nie wskazać ponownie Velvet Care jako winnych (bo ponowna kara byłaby już z tytułu recydywy). Teraz zakład w poczuciu bezkarności stara się na mocy spec ustawy o gazociąg mający spustoszyć piękny obszar bukowego lasu od punktu widokowego Czubatka po las przy osiedlu zajmując też po drodze prywatne działki. Wszystko to oczywiście dla własnego interesu. Od 2018 do dziś jedno wielkie pasmo nieszczęść, bo niemal co rok wyskakują z kolejnym absurdalnym pomysłem szkodząc środowisku!

gobelin

czy jest dojazd zapewniony dla pracowników produkcji?

Bina
@gobelin

sam dojazd nie, ale jest pieniężny dodatek dojazdowy

frywol
@Bina

a możesz sprecyzować jak duży ten dodatek?

@Bina

liczone od kilometra czy jak? komunikacja jest też dofinansowana czy tylko auta na przykład?

gobl
@frywol

max 300zł miesięcznie

Minni

Witam! czy na produkcję mogą zrobić jakieś testy techniczne przy rekrutowaniu się?

zorro
@Minni

mogą, a czy robią to nie wiadomo

Minni
@zorro

Więc pytanie skierowane bardziej do osób, co rekrutacje mają już za sobą

ricc
@Minni

zdarzyło się wam mieć takie zadania czy to rzadkość?

Sylwia

Jak już to sprawdzą i zatrudnią to jest jeszcze dodatkowo jakieś szkolenie wstępne? Czy tą "próbką pracy" załatwiają ten temat i trzeba potem sobie samemu radzić? A może jakaś osoba jest, co nowym pomaga?

antra

o jakie próbki pracy chodzi, ktoś powie jak to dokładnie wygląda?

nowy

Czy to prawda, że w Velvet się szybko awansuje? Bo dużo słyszałem o rzekomych awansach. Ktoś coś wie na ten temat?

@nowy

co znaczy szybko i na co można awansować? jakie macie ścieżki rozwojowe dla pracowników?

Brus

Wiem że w ogłoszeniu nie wymagają doświadczenia na magazyniera ale szczere pytanie czy gdybym dostał szanse pracy to czy człowiek bez doświadczenia da sobie rade?

krokus
@Brus

wiesz co, o ile nie trzeba obsługiwać żadnych konkretnych maszyn na magazynach a skoro w ogłoszeniu piszą że bez doświadczenie to na pewno nie, to jest to rzecz jak najbardziej do przyuczenia przez każdego

Franek Dolas

Moi Drodzy Kochani Pracownicy Velwet Care nie psioczcie na Pracodawcę jak wam się nie podoba to szukajcie innej pracy.Ja mówiąc Bezstrone i Obiektywnie nie mówię że szału nie ma ale do tragedii daleko.Macie płacone pełne Składki ZUS i różne Benefitety co prawda może nie takie jak Hutnicy i Górnicy ale zawsze lepsze jak u nie jednego drobnego prywaciarza.Nie chciałem ublizyc drobnym przedsiębiorca bo niektórzy naprawdę dobrzy Pracodawcy co prawda w umarciu.Pozdrawiam Państwa i Kochanych Klientów i Kontrahentów,Guma.

figaro

jakie te benefity macie?

Benrad
@figaro

wszystkie ładnie wypisane w ofertach o pracę. Nawet z obrazkami żeby ci było łatwiej przeczytać, polecam zajrzeć na ich stronę

Justyna
@figaro

Też jestem ciekawa, jakie są benefity oferowane? Zwłaszcza mnie interesuje, czy dają prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie kursów językowych? Na co konkretnie może liczyć osoba na stary pracy w tej firmie?

lukebakio
@Justyna

nie dają a dofinansowują prywatna opieke medyczną kursów jezykowych nie było i nie ma

garlic
@lukebakio

w jakim stopniu finansowane ile trzeba dopłacić?

tracz
@lukebakio

to jest jakiś Luxmed czy Medicover czy coś jeszcze innego?

Franek Kimono
@Franek Dolas

Kolego najpierw zastanów się co piszesz bo wynika z tego że dla ciebie oczywiste zachowanie pracodawcy czyli wywiązywanie się ze zobowiązań zawartych w kodeksie pracy to jest rzecz niebywała i trzeba za to szanować pracodawcę to jest jego psi obowiązek żeby się z tego wywiązywać a druga sprawa ten portal nie jest po to żeby pisać panegiryki na cześć pracodawców tylko wystawiać opinię i pisać rzeczywiście tak jak jest jak chcesz wystawiać panegiryki to wypisuj bezpośrednio do zarządu

x
@Benrad

Bardzo ciekawe bo te obrazki nic nie mówią. Np. w jaki sposób velvet rozlicza koszt dojazdu do pracy, co wchodzi w skład pakietu medycznego albo ile wynosi dodatek za pracę w nocy (bo ten ustawowy liczony jest od pensji minimalnej). Gdy o to wszystko zapytałem velvet to odpowiedzi udzielić nie chcą.

helka

Hej! Ktoś się orientuje do kiedy są przyjmowane aplikacje na staże 2023??

helios
@helka

tak, można aplikować przez ich stronę

zorro

ktoś odbywał staż? jest interesująca oferta stażowa w Wawie i się zastanawiam jakie macie opinie nt. działu sprzedaży międzynarodowej?

Dobor
@zorro

Nie byłem na stażu, ale moim zdaniem warto dać szansę, póki jest oferta, bo ci ktoś sprzątnie zaraz sprzed nosa

@Dobor

Polecam staże, naprawdę pracownicy przykładają sie do nauki uczniów, jeśli tylko oni sami chcą

Granada
@pracownik

Jedyne co od siebie moge dodać że to jest na tyle friendly miejsce że fajnie spróbować :)

Bruno
@zorro

Generalnie kierowniczka tego działu jest bardzo okej natomiast główny szef sprzedaży w tej firmie to Nikoś Dyzma w najczystszej postaci

Stefan Storzyński.
@Bruno

Ale jaka Kierowniczka i jaki Dyrektor Sprzedaży przecież Dyrektor Sprzedaży To jest W Warszawie Na Złotych Tarasach akurat jak Sobie Wyjedziecie W Palcu Kultury na Ostatnie Piętro lub przed ostatnie to Widzicie od Czoła Panoramę Złotych Tarasów i Warszawy Byłem Ostatnio W 2019 w Czerwcu. Oczywiście Złote Tarasy To Kompleks jak Sejm Tylko Tu Trzeba pewnie płacić a Tam mają Posłowie pół darmo.To mi się Bardzo nie podoba mam Nadzieję Że Nastanie Kiedyś Marszałek Sejmu że weźmie się za Tą Patologie.Bez Urazy mówię Tu o Wszystkich Posłach od Lewa i Prawa.

nick99
@Granada

w sumie brzmi spoko, ja chcę się uczyć i faktycznie jakiegoś doświadczenia nabrać, więc szukam na okres wakacyjny takiego stażu, byłoby coś?

nick99
@Granada

jaki dział polecacie najbardziej??

Irena
@Bruno

A po stażu chętnie zatrudniają dalej czy nie ma co liczyć na współpracę? Ile płacą stażowego? Przez okres całego stażu mozna liczyć na wsparcie? Ile właściwie trwa staż tutaj?

helka

do kiedy przyjmują na staże?

Franek Dolas

Są Spotkania Menedżerskie,spotkania Kwartalne z Zarządem i Panem Prezesem i można Wyrazić Swoje Żale.Ale wtedy nikt nie zgłasza się do Wypowiedzenia Swojego Zdania.Wkurwia Mnie To.

gobelin
@Franek Dolas

spotkania pracowników z zarządem macie?

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Professional Sp. z o.o. - Klucze

• Jak się pracuje w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Velvet Care Professional Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 240 ocen.

Velvet Care Professional Sp. z o.o.