Opinie o Kułton Transport Sp. z o.o. w Czekanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kułton Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kułton Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kułton Transport Sp. z o.o. w Czekanów

Witam. Pytanko: czy w firmie Kułton Transport doszło do jakiś zmian pod względem pracy, systemu, wynagrodzenia na stanowisku kierowca? Kiedyś byłem na rozmowie ale pani w biurze powiedziała że 3msc przyuczenia choć na międzynarodówce mam 10lat stażu, i pieniążki były słabe bodajże 380zl dnuowka na przyuczeniu i 420zl po tym okresie. I system pracy 12dni na 3/4 dni do domu. A i czy samochody są już przypisane do kierowcy bo tak pani mówiła że pracują nad tym. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Barbara

Mój mąż znalazł ofertę dla przewozników i zastanawiamy się czy to się opłaca? Chodzi o to, że piszą o własnych pojazdach. Podobno kilometry wszystkie płatne, ale co z ewentualnymi awariami i serwisami? Czy firma tez to opłaca? Poza tym czy w waszym odczuciu stawki są adekwatne do obowiązków?

Oo
@Barbara

Skoro macie ciągnik siodłowy to jasne jest ze serwis i awarie pokrywa właściciel tego pojazdu. Po za tym zadzwoń zapytaj z tego co pamiętam prowadził ten temat Piotr. A co do opłacalności każdy powinien sam wiedzieć za ile mu się opłaca, bo każdy ma inne minimum.

Agnieszka

czy po nowym roku zostały wprowazone zmiany w umowach i zmiany tych wymaganych ilosci kilometrówek o ktorych pisano w grudniu ? czy jednak była zmiana przez to w wysokosci wynagrodzenia czy zostały po staremu ?

Alfo
@Agnieszka

Cześć, w umowach raczej nic sie nie zmieniło. Co do kilometrów firma miala dążyć aby kierowcy robili więcej kilometrów. Co do wynagrodzeń zostalo jak w zeszłym roku czyli 420zl dniówki.

Aleksandra
@Alfo

Powód tego, że zostało to niezmienne to jaki jest? A w jeszcze poprzednim jak z tym było z jakiej kwoty dobili do 420?

Olbus
@Aleksandra

Z wynagrodzeniami byla zmiana, byla dieta plus podstawa z tego co pamietam bylo to 2350zl podstawy do ręki plus dieta 270zl za kazdy dzień. Przeszli na bardziej opłacalną wersje dla firmy czyli ile wyjezdzisz tyle dostaniesz a nie jak kierowcy siedzieli w domu po kilka dni bez urlopów itp. to podstawa byla taka sama (czytaj czy sie robi czy sie lezy 2350 sie nalezy) a co do umów to nie wiem bo juz nie pracuje w tej firmie.

@Olbus

Czy była zmiana rodzaju umowy w tym przypadku? Napisałeś, że ile wyjeździsz, tyle masz. To obowiązuje jakaś prowizyjna czy inna?

Alfo
@Olbus

Po prostu idź na rozmowę to się wszystkiego dowiesz.

Jak się pracuje w firmie Kułton? Czy ktoś z pracujących poleca prace tam?

Janek
@…

Ogilnie zalezy na jakim stanowisku, jesli chodzi o magazyn sa spore roszady czy to sie ma doswiadczenie czy tez nie. Jako kierowca nie wiem czy nawet sa przyjęcia na to stanowisko bo slychac cos o nie przedłużanych umow i zwalnianie pracownikow, a co do samej pracy na tym stanowisku to porażka nie wiesz kiedy wyjezdzasz i kiedy zjeżdżasz planowanie to kosmos nikt nic nie wie. Stanowisko kierownika bedzie nie dlugo wolne, bo chlopak nie wytrzymuje cisnienia. Tak wiec odpowiedz sobie sam/a czy praca w tej firmie jest ok.

...
@Janek

Zastanawiam się właśnie czy aplikować na stanowisko kierowcy. Aż tak tragicznie tam jest? Przeginają tacho?

Janek
@...

Czasu nie przeciagaja, od czasu do czasu zdazy sie przepinka gdzie musisz odjechac na skoki, albo wyjechac z firmy po skończeniu czasu pracy. Napisze Ci co sam (usunięte przez administratora) mowi LEPIEJ TO JUZ BYLO.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Kułton Transport Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca międzynarodowy C+E
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Julia

Właśnie sprawdzam opinie dla męża, bo wystawili ofertę pracy. Na pewno w ofercie piszą terminowa płatność a ty piszesz, że kasy dla kierowców nie ma. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Nie wypłacili komuś wynagrodzenia lub się spóźnili? I jeżeli tak to jaki był tego powód? Bo wcześniej nie widzę, żeby ktoś miał z tym problem

Oxo
@Julia

Tu nie chodzi o nie wyplacanke wynagrodzen, czy nie terminowe platnosci. Chodzi bardziej o brak poswyzki w nowym roku a więcej pracy. Pozdrawiam

Kierowca

Cześć i czołem. Na świeżo po zebraniu ktore mialo miejsce dzisiaj w siedzibie firmy musze przyznać, ze ogólnie firma jako tako sie rozwija nowe magazyny, flota, dyrektor który ma pojęcie o tym co robi. Ale co z tego jak ze sredniej 9500km-mc pojedyncza chce zrobic 11000km-mc sredniej i w podwójna ktora teraz ma 13000km-mc na 16000km-mc, ktore jak najbardziej jest realne ale bez dodatkow pienieznych dla kierowcy to tylko dowodzi, ze firma chce zniechęcić pracowników i tylko zeby sie nie przeliczyli gdzie będzie robione mniej kilometrów na miesiąc. A tak ogólnie atmosfera jak i podejście ze wszytko wina kierowców sie nie zmienia. Pozdrawiam

Pan Dyrektor
@Kierowca

Haha, dokladnie kto bedzie robil po 2k 3k wiecej.za taka sama kase. A po za tym.ta firma nie jest nastawiona strike na kilometrowke, bo gdyby byla to kierowcy by pouciekali bo jak masz na Irl zrobic 400km na 3 dni to nie zarobią, a jak 3 dni za dniówki to i 20km moga zrobic.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Kułton Transport Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

wszystko jak trzeba umowa pełny etat. |Jak chcesz się dowiedziec wiecej to idz na rozmowę. Polecam.

Ryszard
@pracownik

Jakieś widełki też podasz? Bo nie każdy chce się wybierać na rozmowę jeśli w ogóle nie wie czego się spodziewać pod względem zarobków.

Witam. Rozmowa kwalifikacyjna jak i samo ogłoszenie wprowadza w błąd. Z automatu jest odświeżane przez olx. Są dwie oferty na tą chwilę lider/szef magazynu oraz operator wózka. Startowałem na lidera gdyż mam odpowiednie kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu magazynu oraz zarządzania ludźmi potwierdzone kwalifikacjami, uprawnieniami w tym też kilkunastoletnie doświadczenie na wózkach widłowych wraz z UDT, Do tego wszelkiego typu szkolenia oraz praktyka z zakresu magazynowania i funkcjonowania infrastruktury magazynowej począwszy od zarządzania ludźmi kończąc na systemach operacyjnych. W postawie firmy przy rekrutacji brak profesjonalizmu. Na samej rozmowie usłyszałem że tak naprawdę to nie szukają na ten moment głównego magazyniera choć potrzebują i ogłoszenie wisi. Mając tak obszerną wiedzę, umiejętności i kilkunastoletnie doświadczenie kandydata jw. Pani zaproponowała najniższą krajową. Firma szuka wykwalifikowanych pracowników na stanowisko głównego magazyniera/lidera oraz wozkowych. Łącznie ok 10/11 osób. Nie liczą się z doświadczeniem ani umiejętnościami kandydata. Proponują pracę na wózku i sami po czasie spośród wózkowych chcą wybrać sobie osobę zarządzającą. (Niezależnie czy ma kwalifikacje czy też nie) Jest to nie profesjonalne podejście do rekrutacji. Gdyż gdybym chciał wskoczyć na wózek to bym aplikował na wózek a nie na lidera magazynu. Odnoszę wrażenie że firma rekrutuje na wózki wykwalifikowanych pracowników pod pretekstem stanowiska zarządzającego by mieć ludzi którzy ogarną o wiele więcej niż tylko jazda na wózku. W ogłoszeniu jest napisane atrakcyjne wynagrodzenie. Hmmm 3500 brutto + 500 frekwencyjnego. Nie jest to atrakcyjne wynagrodzenie biorąc pod uwagę okoliczny rynek pracy oraz warunki, stanowisko i związaną z tym odpowiedzialność które firma kułton proponuje.

@Kandydat

Masz racje bo netto wychodzi niewiele powyżej minimalnej. Dodatkowo frekwencyjną premie można łatwo stracić np. poprzez chorobę. A zapytam jeszcze czy przyjmują tylko osoby z uprawnieniami na wózki czy można tez zrobić u nich takie szkolenie? Bo jak potrzebują sporo osób to może też przyuczają?

@Bartosz

Nie mam informacji na temat tego czy prowadzą przyuczenia na wózek. Magazyn który powstaje w Karskach będzie magazynem wysokiego składu ok 9m (info od szefowej) wózki boczne. Z informacji od osoby tam pracującej w chłodni w czekanowie ok - 20 zaś w Karskach ma być magazyn suchy ok 15 C czyli standard w wielkich halach magazynowych. Aha dostałem też propozycję przyjścia i sprawdzenia przez panią która rekrutowała jak sobie radzę na wózku :/ po kilkunastu latach jazdy. Takie trochę żenua. Tym bardziej że miała w ręce wszystkie moje wymagane uprawnienia oraz dokumenty to potwierdzające.

Jaca

Witam serdecznie. Czy ktos z kierowcow ma jakies informacje co sie dzieje w firmie kulton? Brak wyjazdow, kierowcy siedza po tygidniu w domu lub wiecej. A ogloszenie ze zayrudni kierowce wisi na portalach. Chyba, ze to zagrywka nowego dyrektora aby nie bylo podwyzki i zeby kierowcy sie bali o robote albo zwolnienie. Jesli ktos ma jakies info, niech napisze. Pozdrawiam.

@Jaca

Jak to brak, to zatrudnieni są i nie jeżdżą? Ciekawa jestem, jaka tam w ogóle umowa jest, że tak można. Dzieło jakieś?

Jaca
@Anna

Czesc! Umowa o prace, a czemu nie ma wyjazdow tego nie wiem. Ogolnie firme przejmuja kierowcy z ze wschodu i to oni maja prace na pelny etat bo jezdza ile sie da. A kierowca z polski ma jakies zycie prywatne, przyklasowo chcialby jezdzic 12dni na 4dni albk 10 na 4 albk 15 na 6. Rozne opcje sie slyszy, jak ja tam jezdzilem bylo 12 dni w trasie na 4dni w domu. A teraz roznie 7dni w trasie 7dnk w domu 9dni w trasie 5dni w domu 16dni w trasie 3dni w domu 10dni w trasie 45h w domu. Tak wiec nie wiem co sie tam dzieje alechyba cos nie dobrego. Pozdrawiam

Obcy

Witam. Czy ktoś z kierowców ma info ze od nowego roku mają być jakieś podwyżki placy? Co niektórzy kierowcy z firmy kułton transport chwała się ze będzie dołożone, a wręcz musi byc. Dzięki za odpowiedź.

Wanda
@Obcy

Czemu musi być? Ile teraz zarabiają kierowcy, wiesz może?

Obcy
@Wanda

Cześć, ile mają płacone w firmie Kułton Transport z tego co się orjetuje 420zl plus stażowe 4zl rok, a czemu musi być dołożone tego nie wiem nie jestem kierowca w tej firmie. Tak mówią kierowcy w tej firmie, ja latm kółka na PL-UK-PL w podobnym systemie jak w firmie Kułton Transport ale płaca zupełnie inna na dzień dzisiajszy 470zl plus stażowe plus dodatek za wymianę koła jeśli zdąży się wystrzał, plus za samodzielny załadunek. A czemu interesowała czy będzie podwyżka? Po prostu każdy idzie tam gdzie ma wjecej płacone i tyle. Nie mam na celu nikogo urazić a tym bardziej obrazić ale w tych czasach są dwa sposoby aby zachcecic kierowców do przejścia z firmy X do firmy Y. Albo to będzie kasa, albo poukładana robota, a najlepiej to i to. Pozdrawiam i szerokości.

Adas

Tak jak piszesz kolego, na start 360zl czy to masz doświadczenie 20lat czy też 2lata na początek 3msc dostajesz po te 360zl. Druga kwestia wyjazdy do 12dni to chyba już przeszłość, 14 15 20 to już standard, obcokrajowiec który przyjechal tutaj pracować pracuje nawet i 28dni bo mu nie zależy, a normalny kierowca który ma życie prywatne przyjeżdża do domu na 4 doby a dostaje wiadomość po 2 dniach że ludzi brakuje i czy by szybciej nie pojechał w trasę, porażka. Dodają jakieś dziwne posty na Fb ( buda auta ma być domem?, i że kierowca powinien mieć pasję) a tak naprawdę 90% kierowców we firmie czeka na 10 czy się zgadza i tyle. Podejrzewam, że gdyby firma spóźniła się z wyplata lub nie wypłacał na czas to połowa by się zwolniła lub przeczekała chwilę i (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Najpierw podejście do człowieka coś od firmy a nie tylko przysłowiową dniówka i masz to zrobić... (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Adas

Nie wiem skąd bierzesz te informacje ale chyba z parkingów. Ja mam 480. Doświadczony dostaje inną stawkę, zielony też inną, weryfikują to na początku. System pracy- można dogadać, przypisanie auta- też do dogadania, ale jeśli ktoś myśli że 2 tygodnie auto będzie stało- to raczej żaden pracodawca sobie na to nie pozwoli. Uważam że fajna firma, kasa ok., na czas, wyjazdy ok. Kontakt z ludźmi z biura ok- wiadomo czasem jakieś niedogodności ale to chyba wszędzie. Nie czuję się żeby ktoś mnie tu d.. albo żebym był niewolnikiem.

@Ktoś

Rozumiem że to 480zl liczysz razem ze stażowym? Lub jeździsz BDF gdzie towar musi dojechac na czas, i przeginka na 12 13h jazdy nie ma dla ciebie różnicy. Nie ma innych stawek, jak to już mówili 420zl jest ta najwyższa stawka plus co roku stażowe 4zl/rok. O 360zl pisałem tylko i wyłącznie kiedy chcesz się przyjąć do pracy gdzie przychodzisz z innej firmy i na strat czy to masz 20lat czy 2lata dostajesz 360zl przez 3msc. Co do auta na stan zgadzam się z tobą dostaniesz ale pod warunkiem że jeździsz ile chcą i zjeżdżasz i czekasz na telefon jak (usunięte przez administratora) I jak zadzwoni to wyjeżdżasz, czy to 45h czy 3doby, owszem auto nie będzie stało na ciebie 2tyg ale też nie ma systemu aby to ogarnąć, pracowałem w firmie i wiem jak to wygląda. Kontakt z niektórymi kierowcami mam więc nie pisz, że mam info z parkingów. Systemu nie dogadasz bo próbowałem nie jednokrotnie i nie dało się nic z tym zrobić, a jak już zazębiało się to w jakiś sposób to max po 2 wyjazdach wracało to do poprzedniego systemu bo ktoś tam zachorował ktoś miał urlop ktoś odmówił wyjazdu itp. A weryfikacja na początku wygląda tak, że siadasz i rozmawiasz z panią (nie będę pisał imienia bo to bez sensu) i pyta co i jak, a na końcu i tak przedstawia ci warunki które narzuca szef czytaj wyżej 360zl msc nie zależnie od doświadczenia, wyjazdy do 12dni 3/4doby w domu. Pozdrawiam

Alfons
@Adas

Masz rację. Według ludzi z biura to jeśli zjedziesz w piątek o 22 to masz 1 dzien. Sobota 2 dzien niedziela 3 dzien i poniedziałek 4 dzien, kiedy wyjeżdżasz o 7 rano. Hahaha Matematyka stopień Hard ????. Powodzenia. Coraz więcej aut stoi na bazie bo nawet Ukraińcy nie chcą jeździć.

@Alfons

Niby biuro jest bardzo chwalone przez prezesa, a reszta to niepotrzebne zlooo, a tak naprawdę w biurze za chwilę się nie pomieszczą. Ostatnio słyszałem że placowi pracownicy mają tak przerabane, że jak brakuje pracy bo jest wszystko ogarnięte to wyrywają chwasty na placu i w około płotu firmy(usunięte przez administratora)A co do Ukraińcow to nie wiem, jednym pasuje bo jezdza po 28 dni a ci którzy mają rodzinę w Pl narzekają ze za długo pracują, ostatnio z jednym się widziałem to mówił że był w trasie 20dni i chcieli aby wyjechał po 3dobach, a on z byłym kierownikiem miał umówione max 15dni 5dni w domu. Ogólnie atmosfera nie jest za ciekawa z tego co się dzwoni do kierowców. Stawka 420zl też już nie jest konkurencyjna, a ten zabieg tylko miał zatrzymać kierowców już pracujących a nie zachęcić nowych. Pozdrawiam

Pan Kierowca
@Ktoś

Chyba kolegę zatkało, widać że ma to 480zl ???????? i system odpowiedni i pewnie auto na stan. Pozdro.

Jan
@Alfons

Hej, a czemu nie chcą jeździć? Chodzi o za niską dniówkę? Widziałem dyskusję, że te dniówki są bardzo różne?A może chodzi o coś innego?

Firma super. Szef miły i uśmiechnięty. Spedycja kulturalna i miła. Flota nowa na najwyzszym poziomie. Praca poukładana. Dobre pieniadze zawsze na czas. Biuro super. przyjazna atmosfera pracy. Bardzo dobra lokalizacja i dojazd. Ciekawe kierunki wyjazdów Wszystko tip top To firma na miare 21 wieku Polecam z całego serca. pozdrawiam

Byyyyy
@Andrzej

TY Z TYM ZACHWALANIEM TO JESTES NA ETACIE??????

@Andrzej

Same pozytywy widzę. Jak pieniądze są na czas to i pewnie wypłata dobra. napisze ile konkretnie, bo zachęciłeś mnie do składnia CV.

@Byyyyy

A ty nie jesteś na etacie? To na jakiej umowie pracujesz? Zlecenie, czy B2B?

Byly kierowca
@Andrzej

Andrzej chyba za krotko tam jezdzisz ze tak piszesz. Spedycja to głowna przyczyna zwolnień kierowców, zaczniesz robic 9h pauzy laczonej na promach i (usunięte przez administratora) Z zapałkami w oczach to wtedy wróć tutaj i podziel sie opinią.

Karp
@Bartosz

Wypłata dobra więc jak myślisz o przyjęciu się to polecam.

Bolek

Umowę ma każdy inną.

Robert
@Bolek

Każdy ma taką samą umowę!, róznią się tylko stażowym. Ci którzy pracują długo mają więcej i to jest ok Wszyscy piszecie bzdury, choć pojęcia nie macie jak jest. Uczciwe pieniądze za wykonywana pracę i zawsze na czas, nigdy się nie prosiłem o kasę, a bywa różnie w róznych firmach. Pseudo firmy, dzieci kwiaty, a potem szukaj wiatru w polu. Firma ma juz prawie 20 lat. Oczywiście bywa lepiej bywa gorzej z poukładaniem pracy, ale czy gdzieś jest idealnie?

Aleksandra
@Robert

No i jakie dokładnie różnice w wypłatach tutaj wypadają w związku z tym stażowym?

@Robert

To ile można na sam początek dostać skoro stażowi pracownicy mają więcej ? :D

Mały
@Andrzej

Potwierdzam. Ja tez uważam że firma jest ok. i nie ma się co czepiać. Jak potrzebuje informacji zawsze jest, jak chcę się dogadać zawsze można i nikomu nie trzeba trzymać palca w(usunięte przez administratora) Kasa jest ok, na czas. Systemy do dogadania, auto jak chcesz jeżdzić to tez dostaniesz. A jak ktoś myśli że jak uszkodzi auto i inni będą za to płacili to nie wiem czego się spodziewa. Jeżdzą takie osozłomy, że na parkingu trzba uważać na pauzie żeby Ci auta nie przytarł jak będzie z rajki wyjeżdzał.

@Mały

A czy poza usterkami to czy firma robi co jakiś czas przeglądy aut?

Pablo

Cześć może wypowiedzieć się ktoś na temat zatrudniania kierowcy po świezo uzyskanych uprawnieniach? Jaki system, jak z wynagrodzeniami? Czy naprawdę wszystko co jest napisane przez poprzedników to prawda? Jechałem koło firmy Kułton i sporo zestawów stało na placu, czy kierowcy odchadza z firmy czy po prostu firma dobiera zestawy? Chciałbym uzyskać opinie od pracujących tam kierowców a nie od kogoś kto coś tam słyszał. Pozdrawiam

Wanda
@Pablo

Dużo może zależeć od doświadczenia. Jakie masz?

@Wanda

Prawo jazdy zdane jakieś 8msc temu, międzynarodówka 0 krajówka dorabianie jako skoczek, podstawowe ADR wyrobione 2msc temu. Jakoś dużo nie jeździłem głównie jako skoczek podciągnąć rozładować i załadować i to wszystko. To jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniami czy też systemem pracy w firmie Kułton transport? No i jak z ewentualnym przyuczeniem? Czy zarząd firmy puszcza kierowcę który się uczy za każdym razem z innym kierowca? Bo w ten sposób to raczej nic się nie nauczy a na pewno nie wyrobi nawyków, bo każdy uczy inaczej.

Pablo

Dzięki za odpowiedź, słyszałem też że podnieśli wynagrodzenie na 420zl dnuowka bez podziału na dnowke i podstawę. Ale to doświadczeni kierowcy, nie wiem jak z kierowcami do przyuczenia, bo nie dzwoniłem, tylko słyszałem od kierowcy pracującego w firmie Kułton. Z ciekawości przedzwonię i się dowiem co i jak. Ale jeśli tak traktują kierowców to dlaczego tyłu tam jeździ? Jak ktoś mi to mówił jak stanie 30 aut z 50 to miesiąc i firma bankrut, ale widocznie niektórym pasuje. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i szerokości.

DJ
@Pablo

Pablo sam sobie odpowiedz czemu tylu kierowców tu jeździ? Idź do jakiejś młodej firmy która Ci naobiecuje. Juz to przerabiałem. Ja jeżdzę tu już wiele lat i jest ok. Teraz kasę podniesli więc jest super. Do wszystkiego się można doczepić jak ktos lubi narzekać. Chyba idealnie nie jest nigdzie. Sprzęt i flota nowa, co 2 lata wymieniają ciągniki, po zjeździe sprawdzana, serwisowana, naprawiana, jak jest jakiś problem na trasie to zgłaszam i rozwiązują, w biurze miłe panie, pilnują wszystkich dokumentów i uprawnień kierowców, kasa zawsze na czas, system pracy różne, do dogadania, generalnie jest ok.

Urli
@DJ

Super bo kasę podnieśli? Pieniądze na czas? Żyjemy w takich czasach gdzie to jest priorytet, kasa musi być na czas bo kierowcy by nie jeździli, a dał tyle podwyżki bo konkurencja już 4msc temu tyle dawała.(usunięte przez administratora)Systemu pracy nie uzgodnisz z nikim bo jak jesteś potrzebny to jedziesz po 3 dniach albo wyjedziesz na 16 a nie jak jest uzgodnione do 12 dni w trasie. Spedycja porażka, jeden mondrzejszy od drugiego. Albo jak jeden spedytor kończy zlecenie a przejmuje Cię drugi, to co uzgadniales z pierwszym drugi już nie wie nic i znów tłumaczysz od początku a za dwa dni przejmuje Cię kolejny i od początku to samo. Prezepinki mogą być dwie lub osiem w zależności jak pasuje spedycj(usunięte przez administratora)Chłop od floty się zwolnił teraz podobno szef się zajmuje tym tematem (usunięte przez administratora)a później dowiadywanie się co się dokładnie stało, porażka. Jak zmienia podejście do. Pracownika to wjecej chętnych będzie.(usunięte przez administratora)

Mati
@Pablo

Kiedys zatrudniali bez doświadczenia teraz nie wiem jak jest. Najlepiej zadzwoń albo się umów i pogadaj, bo w internecie to możesz tylko przeczytac dużo bzdur . Ja jeżdżę i polecam

Dominika
@Mati

A jak u ciebie w takim razie wyglądała rekrutacja? Pytali o cos konkretnego? Skoro nie patrzyli na doświadczenie ciekawi mnie w jaki sposób rekrutują

Mati
@Dominika

Ja mam doświadczenie 2 lat po kraju i 2 lata Europa Wysłałem cv, najpierw zadzwoniłą jakaś miła pani, pogadaliśmy a potem zaprosili na rozmowę do firmy. Pytali o trasy, kierunki, jakimi autami, takie tam ogólne, ustawianie agregatu- tego akurat nie umiałem bo nie jeździłem chłodnią, ale po zatrudnieniu tak było szkolenie z różnych rzeczy, kolesie z placu pokazywali, tłumaczli.

Denver

Witam, widzę, że w firmie nic się nie zmieniło. Pracowałem w niej 5 lat temu, kasa była na czas, mogłeś sobie policzyć ile zarobiłeś i ona się zgadzała, nie było problemu z auto hofem czy servisem. Widzę również, że system pracy się nie zmienił, trasy były po 12, 13 dni i 3 dni w domu, bywały również krótsze czyli po około 6 dni w trasie, ale to sporadycznie. (usunięte przez administratora) Nadal nie wie, że przyjmując swiezakow, jeżdżąc do UK czy Irl, że za normalna jest jakieś przytarcia, nadal nie rozumie, że auto to NARZEDZIE PRACY, i jak inne przyrządy do pracy ono też się zużywa :-) (usunięte przez administratora) Widzę, że nadal u niego jest NORMA łączenia pauzy promowej, na promach gdzie one nie są przystosowane do takich pauz ????,(usunięte przez administratora) Ogólnie firma do przeżycia, pod warunkiem, że przestrzegane będą zasady tacho(usunięte przez administratora)

Denver
@Denver

Pytanie do osbo które się niedawno zwolniły, PRZYCHODZĄC DO BIURA ABY ZDAĆ RZECZY FIRMOWE, NADAL BIURO ZADA PODPISANIA, ŻE JESTEŚ ŚWIADOM WYKROCZEN DOKONANYCH NA KARCIE?!

@Denver

A jakie wykroczenia niby można wykonać? Chyba jak sobie nie masz nic do zarzucenia to możesz bez problemu podpisać?

Wojciech

Współpracuję od jakiegoś czasu z firmą i jestem bardzo zadowolony. Znają się na tej robocie. Oby więcej takich firm

@Wojciech

Na jakiej zasadzie współpracujesz z tą firmą? :) Na czym polega Wasza współpraca? :)

Przemysław

Jak jesteś taki ciekawy to zapytaj u źródła

STS Logistic

Pozytywna opinia dla działu płatności - dla pani Małgosi. Polecam !!!

klient

Współpracuję z firmą Kułton od niedawna i na ten moment nie mogę narzekać. Pierwsza zapłata za usługę transportową została uregulowana, mimo że jej termin jeszcze nie upłynął. Dział księgowy obsłużył mnie profesjonalnie i życzliwie.

@klient

No to super. A terminowi są jeśli chodzi o te transporty?

Arko

Ciśnienie w tej firmie jest cały czas, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Frachty w górę a pensja ta sama, a i system nie ciekawy. O ile twardy 12 na 4 byłby ok, to spedycja tak układa zjazdy aby było dla nich jak najlepiej, wyjazd na 8dni wyjazd po 45h albo 16dni w trasie 3dni w domu. Muszą zmienić podejście do pracownika bo inaczej z dobrze zapowiadającej się firmy wyszedł (usunięte przez administratora) który nie umie wszystkiego ogarnąć. (usunięte przez administratora)

Czy poziom wynagrodzeń w Kułton Transport Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 8 kwietnia.

0lu

Nic się nie zmieniło, dlatego kierowcy masowo uciekają z tej firmy. Każdy kierowca jest rozliczany w następujący sposób, 270zl dniówki chyba że jesteś nowy (200-220zl 3miesieczny okres próbny) i bodajże 3200zl brutto podstawy (liczyć 2350zl netto) plus za każdy rok przepracowany 4zl stażowego. Premie idodatki w tej firmie nie istnieją, za to obciążenia jak najbardziej tak, za każdą obcierke jest 2000zl kary. Ogólnie wynagrodzenie za pracę w kierunkach UK i Irlandia gdzie często się łączy pauzy 24h z promami które pływają powyżej 8h jest przeciętne lub słabe. Nie polecam.

@0lu

A chociaż umowa o pracę od razu nawet podczas okresu próbnego czy jak to jest z tą kwestią ??

Firma Kułton Transport Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Magazynier. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

worker

Jak potrzebujesz informacji Umow się na spotkanie. Na tym portalu nie ma prawdziwych informacji!

Nieswoj

Ludzie to następny Janusz trans. Pierwszy raz spotkałem się z tym żeby przy podjeżdżaniu do rampy na rozładunek czy załadunek UWAGA!!! NIE DOBIJAĆ DO ODBOJNIKÓW BO SIĘ NISZCZĄ. To pytam - do czego służą te odbojniki? PARANOJA. Nie otwieraj ani nie zamykaj tych drzwi bo NISZCZĄ SIĘ ZAWIASY.

Jurek
@Nieswoj

Widać kto tu jest Januszem. Przez takich driverów jak Ty są powyrywane rampy, uszkodzone odbojniki. Odbojniki służą do tego żeby chroniły i rampę ale też Twoją naczepę. Byłem tam nie raz i wszystko elegancko bez problemu, nowoczesny magazyn, nowoczesne rampy. Nie trzeba otwierać drzwi, robią to magazynierzy, tylko trzeba umieć podjechać. Tam jest system typowy dla chłodnictwa- otwierania drzwi pod rampą, trzeba dojechać do odbojników, potem lekko ruszyć, magazynier opuszcza odboje, żeby otworzyć drzwi. Jak się pewnych rzeczy nie rozumie, to można opacznie coś zrozumieć. To tak jakbyś powiedział że barierki na drodze służą do tego żeby nie wypaść z drogi, więc jedziesz po barierce jak na automatycznym pilocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kułton Transport Sp. z o.o. - Czekanów

• Jak się pracuje w Kułton Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kułton Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kułton Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kułton Transport Sp. z o.o.
  • Polna 1A
    63-460 Czekanów

Kułton Transport Sp. z o.o.