Opinie o Kartgis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kartgis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kartgis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kartgis Sp. z o.o. w Warszawa

LubieGołde Nowy wpis

Czy można u Was pić wódkę po pracy w biurze?

Mahoney Nowy wpis
@LubieGołde

Trzeba

Dawid Nowy wpis

A ktoś słyszał o praktykach w tej firmie ?

Nick Nowy wpis

Ogólnie spoko ale niektórym osobom przydało by się odświeżenie wiedzy przynajmniej z clean code.

Hej

Czy firma rekrutuje?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kartgis Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Karol

Świetna firma ciągle rozwijająca się. Pracę mamy w dobrej atmosferze , polecam.

Pjotr

Czy firma rekrutuje? Ile mikroserwisów macie na pokładzie? Jakie technologie przy tych mikroserwisach? Jak je testujecie? Jak dzielicie domenę biznesowa? Jest coś z Agile?

Łukasz

Informacja o przestarzałych technologiach jest zdecydowanie nieaktualna. Firma bardzo dużo wkłada teraz w rozwój. Flagowa aplikacja przepisywana jest aktualnie na angulara i dzielona na mikroserwisy. W zespole stosujemy praktyki jak code review, pair programming, stand-up. PS. Czasami wieczorami zdarzają się walki nerf gun :)

Pjotr
@Łukasz

O fajnie w jaki sposób podchodzicie do dzielenia domeny biznesowej? Jak wygląda ten proces?

Łukasz

Informacja o przestarzałych technologiach jest zdecydowanie nieaktualna. Firma bardzo dużo wkłada teraz w rozwój. Flagowa aplikacja przepisywana jest aktualnie na angulara i dzielona na mikroserwisy. PS. Czasami wieczorami zdarzają się walki nerf gun :)

Weronika

Co myślicie o zatrudnieniu w tej firmie ? Jakie są plusy i minusy?

Mała
@Weronika

A czego oczekujesz?

@Mała

Ja bym raczej chciała wiedzieć, co oczekuje Kartgis od swoich pracowników, którzy pracują w sprzedaży. Cele kwartalne i roczne są wygórowane? Czy do wyrobienia?

Mała
@Monika

Hmm czemu akurat Kartgis? Jest wiele firm IT

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kartgis Sp. z o.o.?

koneusz

Raczej luźna, nie ma tutaj korpo. Ale nie wiem czy Cię satysf...

Sztorm

Ciężko się wypowiedzieć, na temat firmy, na pewno nastawiona na ilość, a nie jakość. Stare technologie, brak przede wszystkim typowego inżynierskiego podejścia do wytwarzania oprogramowania. Co na plus: - atmosfera - lokalizacja Co na minus: - stare technologie - zarządzanie - brak doświadczonych architektów/programistów - algorytmika - to nie wszystko (zbyt wąskie spojrzenie na produkt - jak wcześniej brak inżynierskiego podejścia w kilku obszarach) - nikły rozwoju - dosyć słabe biuro

Edzajl
@Sztorm

Zarządzanie - daleko chyba do firmy IT z prawdziwego zdarzenia. Scrum, Agile etc... chyba tylko standup… Co do technologii i innych rzeczy to może nie jest tragicznie, ale ilość błędów w oprogramowaniu po wdrożeniach... Słabo. Brak dośw. architektów - to nie mamy żadnego, programiści nie są źli ale firma nie daje im chyba możliwości pokazania swoich umiejętności i rozwinięcia skrzydeł, póki nie zmieni się zarząd to raczej przez parę dobrych lat się dużo nie zmieni...

yłyb
@Sztorm

Nie mogę się zgodzić ze wszystkim. Oczywiście brakuje wiele aby poprawić sytuację na plus, ale to zależy od oczekiwań. Jeśli myślisz o rozwoju i nie jesteś juniorem to firma nie jest dla Ciebie. Zależy, też jak definiujesz rozwój. Na pewno nie nauczysz się tutaj nowoczesnego podejścia do prowadzenia projektów i projektowania oprogramowania. Możesz za to nauczyć się sporo niszowych rzeczy związanych z PostGis:)

Zostaw merytoryczną opinię o Kartgis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kartgis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kartgis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kartgis Sp. z o.o.?

Kartgis Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa