Opinie o Invest Complex Skryta Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Invest Complex Skryta Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Invest Complex Skryta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest Complex Skryta Sp. z o.o. w Swarzędz

Robert

Warto podjąć z nimi współpracę?

Nikola
@Robert

Tak. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Bardzo kontaktowe biuro sprzedaży. Cała transakcja w bardzo miłej atmosferze

Darek
@Robert

Bardzo dobrze że znaleźliśmy ich ofertę, bo naprawdę było warto.

Tomasz

Tak

@Robert

Pewnie, jedni z najlepszych według mnie

Romek
@Robert

Duża oferta, sporo metraży dostępnych, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo sympatyczni i bezproblemowi ;)

Dorota
@Robert

Tak, jakościowo najlepsi! Wszystko w terminie i bez problemów .

@Robert

Solidny i słowny developer. Budowa odbywa się terminowo.

Miloo
@Robert

Polecam. Świetni specjaliści w swoim fachu

Rosas Nowy wpis

Tak. Zdecydowanie polecam!

Daniel Nowy wpis

Firma warta polecenia

Rosas Nowy wpis

Warto im zaufać, bo faktycznie dobrze działają.

iwos

Polecam, firma jest warta uwagi. Jasne i konkretne warunki współpracy

Gabriela
@iwos

Naprawdę wszyscy zgodnie polecają tą firmę. Współpracujesz z nimi jako klient czy pracownik?

Wanda
@iwos

Według KRS spółka jest w likwidacji, więc pod jakim kątem ją polecasz i komu? Tym bardziej, że robisz to na stronie dla potencjalnych i aktualnych pracowników? Ot, zagadka...

iwos Nowy wpis
@Wanda

"iwos 16.02.2022 08:43 Klient Polecam, firma jest warta uwagi. Jasne i konkretne warunki współpracy" Zaznaczyłem właściwą opcję - Klient wiec chyba masz odp komu polecam. Wiem że tutaj więcej Klientów niż pracowników poszukuje opinii - ogólnie w sieci - o danej firmie bo sam tak robiłem przed podjęciem z nimi współpracy :)

Damian

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Invest Complex Skryta Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Solidna, terminowa firma, która zapewnia kompleksową obsługę

Bardzo dobrze że znalazłem ich ofertę, bo naprawdę było warto.

OK

Współpraca układa się bardzo dobrze. Jestem zadowolony z pracy.

Kamil

Na ten moment nie ma do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam!

Romek

Z całego serca polecam wszystkim tego dewelopera. Każdy potrzebny dokument dostarczany szybko, znakomity kontakt, świetne podejście do klienta.

Iwo

Zdecydowanie polecam!

Ciesze się ze na nich trafiłem. Slowni, pewni I sprawdzeni. Ceny ok, co do wykonania nie można się przyczepić.

Dorota

Współpraca którą można polecić - pewni i sprawdzeni.

Alek

Dobra firma do współpracy

Lucy

Jestem zadowolona ze współpracy, jasne, klarowne warunki i solidna umowa.

Teresa
@Lucy

Ale mówisz to jako klient czy jako pracownik? Bo szukam info odnośnie warunków pracy u nich. Wiesz coś może na ten temat?

Lupos

Rzetelny i sprawdzony deweloper, świetny kontakt z klientem. To mieszkanie miało być spełnieniem naszych marzeń, okazało się czymś więcej. POLECAMY!

Artur

Bardzo dobrze oceniam obsługę, pomagają załatwić formalności. Transakcja zakupu przebiegła bezproblemowo.

Victor

Potrafią normalnie podejść do Klienta. Człowiek wie dokładnie co i jak.

Luke

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Galon

Pełen profesjonalizm! Podejście do klienta oraz obsługa, której inni deweloperzy mogą się uczyć. Wykończenie na wysokim poziomie.

Elontiko

Ok, wszystko zgodnie z umową

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Complex Skryta Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Invest Complex Skryta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Complex Skryta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Complex Skryta Sp. z o.o.?

Invest Complex Skryta Sp. z o.o.
  • Os. Edwarda Raczyńskiego 1/4
    62-020 Swarzędz

Invest Complex Skryta Sp. z o.o.