DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

konstr

Na co się zda nowa szatnia , nowa stołówka, jabłka i inne rzeczy jak w zakładzie nie ma dobrej atmosfery? ?

fgs
@konstr 18.11.2018 23:13

Tragedia

Dominika
@fgs 20.11.2018 21:10

Cóż, mimo wszystko wymieniłeś kilka plusów, które choć nie rekompensują atmosfery, to na pewno są ułatwieniem dla pracowników. Jeśli chodzi o atmosferę, to w dużej mierze zależy ona od nastawienia pracowników zarówno do pracy, jak i do siebie nawzajem. Co według Ciebie powinno się zmienić w DEKPOLu, by atmosfera była przyjemniejsza?

cin

Potwierdzam, pracuje już ładnych parę lat na konstrukcjach i jest to dobra robota. Mamy nową szatnię, stołówkę. nawet dostajemy jabka. Spawaczy jest coraz więcej, nawet wracają "ze starej załogi" to chyba o czymś świadczy. Spawacze dobrzy zostają, słabeusze po kursie z pośredniaka odpadają natychmiast bo dyro pilnuje jakości. Nie ma popeliny bo spoinki muszą być luks. Akord jest, nieststy trzeba zapier...... zeby zdążyć, także różowo nie jest, ale gdzie jest. Kto dobrze robi zarobi.Proste jak budowa cepa.

Ok
@cin 12.10.2018 19:55

Może jabłka inteligencie

hrte

tragedia...………………………………….

jabka

----------------------------------------------------------- nima.

Ccc

Zdzich.... Mniam szczaw i mirabelki smaki z dzieciństwa moje ulubione....

zimno

konstrukcje -na hali zimno !!!!

Łysy mutant

Spawacz musiałeś być cienki jak żyletka skoro już tam nie pracujesz. Teraz w Polsce podobno jest pełno cieniasow przebranzowionych z cukiernikow albo ogrodników na spawaczy. Jednak o spawaniu konstrukcji trzeba mieć trochę pojęcia.

zimno

nawet oszczędzanie na ogrzewaniu jest, zimna hala!!!

spawacz

Konstrukcje-omijać szerokim łukiem dla swojego dobrego zdrowia psychicznego..coś o tym wiem bo pracowalem wustarczająco długo żeby się o tym przekonać.

Michał

Dobrze że jest to forum można się wiele dowiedzieć o konstrukcjach. Na łyżkach pewnie lepsze wynagrodzenie ????

zdzich

Nic nie róbta, za darmo piniondze bierzta, wełbach sie wam poprzewracało. Jedzta szczaw i przygryzajta mirabelkami.

olaoleoli

jest Suuuuuuper

Bartek

Witam te dobre opinie o konstrukcjach to chyba tak zwany dyrektor pisze albo jego dziewczyny z biura... Mobing i zła atmosfera dwie zmiany a na kazdej zmianie po 5 ludzi i Europę chce podbijać a szlifierki nie kupi nie ma czym pracować a akordy wprowadzają dobrze że się zwolnilem reszta chłopaków też powinna... A poza tym stawki są obcinanie nie wiesz nigdy ile zarobisz pozdrawiam kołchoz....

slaw

Mam trójkę, ktoś wie jakie zarobki dla kierowcy? Ile godzin?? Jakie warunki?? Jakie auta??

Lem

Czy szukają kierwców??

Jarecki

Ruszyła obronna propaganda Dyrektora

Mateusz

A ile koparkowy może wyciągnąć miesięcznie ??? Ile godzin robota??

Wacek

A ile można zarobić na kierowcy, robię dodatkowo kurs na koparki.

artur

kotoś tu robi smrod dyrektorowi a to bardzo dobry gość, bardzo zaangazowany, i jako jedyny jak byłem w potrzebie mi pomug, a nawet rodzina mi nie była w stanie pomoc Nikt z nas by tego biznesu nie pociongnoł jak on.

MBAZ

Na konstrukcjach akurat kontrola działa bardzo dobrze, dla tego pseudospawacze co do tej pory zbierali chrust w kaliskach i poszli na kurs z urzędu pracy odlatują momentalnie, chyba nik by nie chciał zeby mu spadła belka na łeb.

Manio

Mi się mega pracuje na konstrukcjach. Lepszej roboty na miejscu nie znajdę, a jak mam zap..... Do Gdańska to mi się nie kalkuluje. Tutaj 10 minut i w domku.

wita

Dokładnie wit, na konstrukcjach dobrze się pracuje, nie jest lekko, no ale wiemy że nigdzie nie jest rózowo. Dyrektor i majstry spoko, a tablica o której piszą mi się podoba, przynajmniej pusta ściana zrobiła się kolorowa. Szybko odchodzą słabeusze co chcieli podgryzać starych spawaczy, a o spawaniu pojęcia nie mają, tacy sa szybko ałtowani na konstrukcjach. Bo jakość spawuw musi być a nie popelina.

wita

Na konstrukcjach pracuje już sporo czasu i jest spoko. Akordu boją się tylko leserzy, co od gawędziarzy nasłuchali się o zarobkach zagranicznych i chcieli by leżeć i żeby grube pieniądze leciały z nieba.

DEKPOL S.A.
pracodawca
@wita 12.10.2018 14:38

Ja się przychylam, wszędzie trzeba pracować

Rychu

na konstrukcjach stosowany jest mobbing dla zastraszenia

Mciej

Daję dobrą radę a mianowicie - omijajcie dział wytwórni konstrukcji stalowych szerokim łukiem.

ccc

Tablica również jest wywieszona z wykonanym akordem.

ccc

--------------------------------

Karol

Również wyniki akordów kto ile wykonał normy są wywieszane na tablicy zakładowej, wydaje się że to taka propaganda by jeden przez drugiego robił.

Dekpolowiec

Mało tego Michał, nie wiem też czy także wyniki akordu mogą być wywieszane i upublicznianie na tablicy, żeby działało to propagandowo, niezłe metody by wciskać z pracownika.

Michał

Spawanie na wyścigi to nie spawanie konstrukcje idą na ilość a nie jakość śmieszne normy niemożliwe prawie do wyrobienia i procenty wydajności każdego pracownika na koniec miesiąca wg których dzielone są też pieniądze-żenujące. PRL w czystej postaci nic dodać nic ująć najlepiej zrobić 200% normy to zarobisz ci powie. przodowników pracy już nie ma czasy propagandy sie skończyły a kołchozy pozamykali. Ale widocznie nie wszystkie skoro dyrektor konstrukcji pracowników ma za wołów roboczych a nie fachowców a wielce zdziwiony że nie chcą ludzie tam robić. Cóż jakie podejście kierownictwa takie podejście pracownika nigdy tam nie bedzie mocnej dobrej atmosfery i wyników jeśli PRL tam ciągle rozdaje karty. Ps-spawcz bądż monter pracując w różnych firmach ma ciągle podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje obawiam sie że w tym systemie je traci

Zostaw opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEKPOL S.A.