Opinie o DEKPOL S.A.

Pracuś

Ja pracuje w Dekpol od niedawna ale podoba mi się bo widze jak ta firma szybko sie rozwija i ile ma juz sukcesów na swoim koncie od samego początku roku. Zawsze utorżsamiam się z firmą w której pracuje i aż miło pracowac jest jeżeli widzisz rozwój i to ż etwoja praca daje korzysci. W przeciwieństwie do firmy w której pracowałem poprzednio zarobki też wporządku więc na co tu narzekac? Oby tak dalej!

@Pracuś 27.04.2015 16:42

Po części prawda pracusiu. Firma rozwija się bardzo szybko. Zarobki nie najgorsze, ale bardzo niesprawiedliwe. Jeśli chodzi o produkcję łyżek Twoje zarobki będą zależały od tego jaki układ będziesz miał z kierowcą autobusu. A osobiście uważam że to naj mniej kompetentna osoba na to stanowisko. Żeby rzucić kaskiem nie trzeba kompetencji

Jon

Wszystko pięknie, ale nadal nikt nie napisał na jakim poziomie są tam zarobki... Czego się boicie?

@Jon 23.06.2015 14:31

W zależności od tego jak paluszek trzymasz

Mlody

Kontrola jakości nigdy nie będzie działać jeśli kontrolerzy nie maja zadnego wpływu na pracę swoją i pracowników produkcji, pozdrowienia

@Mlody 03.11.2015 18:08

No tak kpiny! Kontrola jakości w rzeczywistości podlega bezpośrednio samozwańczej kierownikowi produkcji. To co uznają za błąd już nim nie jest kiedy on tylnie na nich, rzuci mięsem i kaskiem w posadzke

ania

Ja z kolei pracę w Dekpolu polecam

@ania 07.01.2016 12:02
Ja z kolei pracę w Dekpolu polecam

A co masz napisać... Biala maść to..?

sp

Spawacz jakie zarobki? Wie ktos?.

Dominika

@Jaaaa - warto podzielić się swoją opinią, bo może ona pomóc w podjęciu decyzji o zatrudnieniu osobom zainteresowanym pracą w DEKPOL S.A. Warto też określić oddział, w którym miałeś/miałaś okazję pracować, bo atmosfera w pracy może być zupełnie inna np. w Warszawie, czy w Pinczynie. Pozwoli to na dokładne zapoznanie się z firmą "od środka". :)

Jaaaa

Prawdziwe opinie i tak sa szybko usowane wiec nie ma co pisac prawdy.

szmajchel

Witam , A jak atmosfera w zakupach ? POZDRAWIAM.

prawdziwy sponczbob

DEKPOL STAL ŁYŻKI: Po pierwsze ludzie dobrze pracujący są niedoceniani, jest grupa "starych", którym uchodzi wszystko. Różnice stawek to jakiś absurd. Wykażesz się, a i tak ch** dostaniesz!!! Takie coś jak zespół w ogóle nie istnieje, większość robi sobie pod górę. Jest paru normalnych, dla was pozdrowienia przyjaciele i mam nadzieję, że w końcu was docenią!!! Najgorsze jest to, że białe kaski (poza Panem Dyrektorem) udają wszechwiedzących, a tak naprawdę każdy monter czy spawacz ich zjada. Na te osoby UWAGA bo śmieją się w twarz a za plecami plują jadem.

Golas

Ogólnie nie jest bardzo źle, poza faktem, ze bardzo dużo ludzi pracuje z zasiedzenia, bo pracuje po pare lat, niedocenia sie kreatywnych młodych ludzi którzy chcą cokolwiek wnieść, a do tego maja wiedzę. Niskie zarobki dla wykształconych ludzi. A niektórzy to w ogole nie powinni pracować na swoim stanowisku bo sa wręcz szkodliwi przez swój brak kompetencji i brak dokształcenia.

lokped
@Golas 07.11.2016 15:02

Czasami człowiek, jak to piszesz: "młody, kreatywny i wykształcony" posiada minimalną wiedzę do tego jaką posiada osoba "zasiedziała". Myślę, że większość z tych" zasiedziałych" osób jest po prostu bardzo dobra w tym co robi i szkoda byłoby ich stracić, dlatego im należy się podwyżka po kilku-/nastu latach współpracy. Wspominałem o tym wcześniej.

Jarek

Wiesz co tez się zastanawiam nad aplikowaniem do nich tylko ze ja akurat na magazyniera bo mam uprawnienia na wozek widlowy, znasz jakieś szczegóły rozmowy?

wiesiek

ogółem tragedia

dert

przychodzą i pdchodzą co poniekótrzy, jak im nie pasuje, ale rotacja jest normalna, jak wszędzie.

lokped

Tak współpracowałem, jak dla mnie sporo czasu. Praca nie była zła … Ale tak jak wspominałem wcześniej, "wyglądasz" - aplikuj, wiedza teraz zbytnio jest niepotrzebna. Zgadzam się z "kacajem" :)

lopked

Jest mi żal osób naprawdę inteligentnych i nie docenianych, którzy pracują w firmie po 5-10 lat... Zauważane są takie osoby, które oprócz trzepotania rzęsami nie potrafią nic...Grunt to rzucać się w oczy...

qwert

to widzę, że wszędzie tak samo, kasa ok tylko zawsze jest jakieś ale...

xmen

dostawałem nieco więcej, z moich informacji wynikało że nawet pomocnicy mieli więcej. a co do nieprawidłowości, to kolego, takich "małych nieprawidłowości" było od groma, co na prawdę skutecznie utrudniało pracę i funkcjonowanie tam. Podałem tylko przykład pierwszy z brzegu

xmen

no i jeszcze dodam, że są wielkie problemy magazynowe, tj: dostęp do narzędzi, odzieży, itp. Dla przykładu pół roku nie można się było doprosić nowej odzieży, a gdy dotarła, to okazało się ze magazynier wydał ją jakiemuś "nowemu", nie wiem czy to złośliwość szanownego Pana magazyniera, czy z góry narzucony rozkaz żeby spławiać pracowników. No i niekompetencja kierowników produkcji, może to efekt często wymienianej kadry.

Swoją drogą Aniu gratuluję ze tak długo Tam pracujesz:) Pozdrawiam

xmen

Witam, czytam opinie, i myślę, że niektóre(pozytywne) są sztucznie nabijane, pracowałem tam kilka lat, i nie jest wcale tak pięknie, ogólnie chaos i zamieszanie, brak z góry określonych obowiązków, przez to co chwila przybywa nowych, ogólnie masakra choć kasa przyzwoita. Generalnie praca dla ludzi o mocnych nerwach i bardzo ale to bardzo umiejących odnaleźć się w bałaganie. NIE POLECAM!!!

ja

nie polecam tam pracy

damian

za kierowce kategori c lub c+e,o takiej kierownicy mówi,a koparkowy to nie kierowca raczej,

damian

jak praca za kierowce wyglada w dekpolu

damian

jak tam praca za kierowce wyglada?

a_d

praca w biurze to bajka, jak na standardy w okolicy

Julian

Zgadzam się yhy,rzeczowa jest tylko rozmowa, dziwie sie prezesowi że nie jest zdziwiony ciągła rotacja pracowników produkcji jak również kierownictwu

yhy

no rozmowa tam jest zawsze rzeczowa ale po 3 ms kończy się rzeczowość

Mirek

a może Dekpol cały czas szuka pracowników bo ma nowe kontrakty?

r/k

Miałem rozmowę kwalifikacyjną i była bardzo rzeczowa. Czekam na decyzję

joł

Kapitalnie dekpol szuka konstruktora po raz n-ty w przeciągu roku, gratuluje. nikt normalny tam nie jest w stanie wytrzymać. Przestrzegam przed zmarnowaniem sobie kariery.

dekpol

Bardzo wysłać swoje CV na maila kady@dekpol.pl. Obecnie trwa nabór na kilka stanowisk.

waldemar

pracowalem w dekpolu w zeszlym roku na terenie budowy galerii do dnia dzisiejszego nie otrzymalem wynagrodzenia za prace

rafał

kibel

WK

Firma rozwojowa !!! , miła atmosfera w pracy , zarobki na poziomie - Polecam!!!

zdenek

To jest forum dlatego każdy ma prawo napisać co sądzi. Jak wcześniej pisałem ja pracę polecam , a jeżeli ktoś ma inne zdanie to też ma do tego prawo. W Dekpolu pracuję od lat i nie zamierzam zmieniać.

Bebe

Mam wrażenie, że kadra Dekpol dostała zadanie pisania pozytywnych komentarzy.

walenty

Ja moge z czystym sercem polecic pracę

taki ja

sie wie i to na 100%

gbj.

Nie wiem skąd takie informacje, ja nic takiego nie widziałem.

taki ja

praca ok. troche w biegu ale i zarobic idzie. tylko kierownictwo ma tel bez kontroli dzwonia do kolezanek godz

frnk

Pracowałem w Dekpol jako przedstawiciel handlowy przez pół roku. Była to moja pierwsza praca i zawsze miło ją wspominam. Ułatwiła mi dalszy rozwój zawodowy i umożliwiła nawiązanie kontaktów w branży. Warunki przyzwoite, polecam.

kristo

Praca w biurze jest bardzo przyjemna. Wiadomo, pracować trzeba, ale co ważne cały czas firma daje bodźce do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji np. szkolimy swój angielski na kursach online. Praca bardzo ciekawa wśród fajnych, kreatywnych ludzi.

kama

Szukają teraz pracowników do biura. Szczególnie polecam ze względu na przemiłą atmosferę:)

gbj.

firma zwiększa zatrudnienie, głównie na produkcji osprzętu do maszyn budowlanych, bo planuje szybko się rozwijać ale cieśli to Dekpol nie zatrudnia.Z tego co wiem to głównie szukają na produkcji spawaczy i monterów.

zybi.15

Witam zapytanie czy w firmie są przyjęcia w zawodzie cieśla i jakie warunki (stawka )godzinowa

jaras
@zybi.15 13.05.2015 20:26

W firmie nie zatrudniają cieśli.

grubson

Zaryzykowałem i przeszedłem z innej firmy, pracuje od niedawna i na razie bardzo mi się podoba. Ciekawe projekty i sprzęt na którym wcześniej nie pracowałem, fajnie bo nawet jeżeli coś pójdzie nie tak to zdobędę doświadczenie, które jest w tej branży bezcenne.

Maniek

Miło czytać że firma się rozwija.

d_k

Ja do współpracy z dekpol nie mam zarzutów. Jeżeli chodzi o wypłate - zawsze na czas.

podwykonawca

zapłata za wykonane roboty odbyła się w ratach po terminach. Najważniejsze że zapłacili ogólnie 60 dni po terminie ale w branży to i tak nieźle. Współpraca bez zarzutów.

urabura_szef_podwora

pracowalem w dekpolu jakis czas, i szczerze powiem na poczatku bylem bardzo zadowolony. budowy byly ciekawe i mozna bylo sie wiele nauczyc, atmosfera tez nie byla najgorsza. jednak po jakims czasie zaczelo sie to zmieniac. (usunięte przez administratora) ludzie w pracy najlepiej jakby pracowali 24h na dobe i jeszcze byli ciagle pod telefonem, nie zapominajac o niedzielach. takze jedyna sluszna decyzja bylo rozstanie z ta firma, czego nie zaluje. dodam wiecej, dawno tak nie skorzystalem na rozstaniu z poprzednia firma. jesli mialbym byc szczery to dekpolowi zawdzieczam jedynie stworzenie mi okazji na zrobienie praktyk, zdobycie uprawnien budowlanych i kilka znajomosci z ktorych mozna teraz od czasu do czasu skorzystac. cala reszta byla na minus (poza niektorymi osobami). (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEKPOL S.A.