DEKPOL S.A.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o DEKPOL S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w DEKPOL S.A. na część etatu?

HGL Nowy wpis
Inne

Nie polecam, wiele złych opinii wśród podwykonawców, pracowników wewnątrz firmy. Wszystko na pokaz, liczą się tabelki i przerób nie ludzie. Praca najlepiej charytatywna, po godzinach i mobbing przełożonych.

Irena Nowy wpis
Kandydat
@HGL

A to za nadgodziny nikt tutaj nie płaci ? Często zdarza się praca po godzinach? Czy pracownicy są do niej w jakiś sposób przymuszani? Co grozi za odmówienie pracy po godzinach?

Helena Nowy wpis

Wiadomo coś o wolnym wakacie na kierownika kontroli jakości? Kiedyś szukali człowieka na to stanowisko. Ciekawe, czy więcej dużo mu dają od zwykłego kontrolera?

Past tense
Były pracownik
 Pytanie

Odnoszę wrażenie, że zarówno rekrutacja jak i dalsza kariera w dziale deweloperskim uzależniona była zawsze od relacji, Ciebie lubie Ciebie nie lubię, Ty mi się nie podobasz, a Ty tak. Zastanawiały mnie zawsze relacje z koleżankami gdzie nie liczyło się merytoryczne przygotowanie, umiejętności ale piękny nieszczery uśmiech. Najlepsi pracują dziś dla konkurencji, Ci niewygodni wcześniej. Przy okazji z jakiej relacji czy raczej racji wspiera się tak na wszystkie sposoby agencję z Wwy dając im wyłączność na sprzedaż, ktoś widzi ten stworzony precedens? Telefony i nie tylko rozgrzane do czerwoności. Czy inne agencje wiedzą? Paaaaanie Prezesie litości, aż tak?!

MiaMa
Były pracownik
 Pytanie
@Past tense

Aż tak, że Twoi klienci kupują w Dekpol z niby wtórnego polecenia tej warszawskiej agencji, a Ty nawet o tym nie wiesz. Nawet umowy współpracy z innymi agencjami są tak stworzone by oni mieli łatwiej tylko, że wasi klienci często są do was przywiązani po wielu latach udanej współpracy i prawda wychodzi na jaw. Czy warto zgłaszać długoletnich waszych klientów inwestycyjnych na jednorazowy deal by później ktoś inny czerpał z tego korzyści, a u was przy okazji nie kupi innego projektu w PL? Wdzięczność Dekpolu kończy się po kilku miesiącach lub wcześniej bo przecież poza tą agencją nikt nie ma wyłączności na inne projekty przedstawiane przez handlowców, do tego mocno przez nich promowane z wiadomych względów. Marketingowy strzał w kolano, smród się niesie od dawna, może warto się temu bliżej przyjrzeć?

Mac
Inne
@MiaMa

Spółka zarzadzana tak żeby się słupki zgadzały tu nieskończą osiedla tam niezaplacą nie robia reklamacji w budownictwie kombinują jak się da a Prezes prawdopodobnie nie wie co za bajzel robią, nie przystoi nie wywiązywać się z umowy albo ignorować reklamacje, ponadto przekazują osiedla w administrowanie podrzędnemu administratorowi co nie wie czym zarządza. Tylko bałagan zostawia i długi we wspólnocie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Paweł

Może kto wyjaśnić, czy płacą na czas i jak traktują pracowników? Chcę wyjaśnić nagromadzone tu wcześniej sygnały alarmowe. No i ile bym zarobił teraz, jako spawacz? Pisano tu w 2021 r. o 6000 zł. A jest na ich stronie ogłoszenie, że przyjmą, tylko mile widziane uprawnienia 135, 136, 138 i na suwnice, wózek i kurs cięcia palnikiem acetylenowo-tlenowym.

Pytanie
 Pytanie

Czy w DEKPOL S.A. występują paczki/bony świąteczne?

3
Logistyk
Pracownik
@Pytanie

Tak, są.

2
Logistyk
Pracownik
@Pytanie

Tak, są.

Artur
Kandydat
 Pytanie

Chciałem złożyć CV, jestem spawalnikiem z pkolicy ale podobno nie ma szans na przyjęcia Słyszałem plotki ze Dekpol juz nie produkuje łyżek i ludzie są hurtowo zwalniani albo przymusowe urlopy Ktoś wie czy to prawda z3 firma padła?

RE: ARTUR
Były pracownik
@Artur

Firma tak szybko nie padnie Na spawalni ktos zostać musi Ktos musi pracować na Zbycha i jego podnóżka

Stefan
Kandydat
 Pytanie
@RE: ARTUR

To w końcu jak? Firma ma się dobrze? Bo czytałem wcześniej że były problemy z wypłatą. Wszystko już wróciło do normy? Będą przyjęcia na spawalnie?

Starszy Inzynier
Były pracownik

Tragedia.. nie polecam tej firmy. Brak poszanowania ludzi. Podwykonawcom zalegaja z wyplacaniem pieniedzy.

Emilia
@Starszy Inzynier

Od dawna zalegają podwykonawcom z wypłaceniem pieniędzy? Dlaczego właściwie się tak dzieje?

Sasz
Pracownik
@Starszy Inzynier

To prawda Z reszta, podejście i "szacunek" dla pracowników w tej firmie najlepiej pokazał Pan dyrektor Bartosz K. który musiał przed pracownikami ostatnio uciekać przez okno

Marzena
@Sasz

Czemu musiał uciekać? co takiego się stało?

Adam
Kandydat

Mam pytanie czy da się zarobić jako spawacz

10
Dziadek
Pracownik
@Adam

6000

Trudne sprawy
Pracownik
 Pytanie
@Adam

Jako Pl czy inny?

1
Tom
Pracownik
 Pytanie
@Dziadek

Netto? Przy ilu godzinach?

1
inny
Były pracownik
@Tom

10 h dziennie + soboty to minimum, a najlepiej po 12h

Emilia
@inny

Ale da się pracować mniej godzin, za mniejszą kwotę?

Krzych
Pracownik

Robię na spawalni i sobie chwale Pracy dużo ale zarobić można Ale ten co wprowadzał ten cały ifs powinien beknąć za to przestoje i problemy na produkcji

Piotr
@Krzych

Co to znaczy, że pracy jest dużo? Musisz pracować po godzinach, aby wyrobić się z pracą, nie da się wyrobić z nią w ustalonym czasie?

Łucja
@Krzych

a jak wyglądają szkolenia na spawalni, są jakieś w oferowane przez firmę aby zdobyć nowe umiejętności lub podwyższyć posiadane?

spawalnik
Pracownik
@Łucja

A CO POTRAFISZ ZEBY JE PODWYZSZAC zrob135 BW S PF SL S 6,0

Pipek
Kandydat
 Pytanie

Witam czy w Dekpolu występuje coś takiego jak pożyczka od pracodawcy dla pracownika?

7
Niedowierzający
Inne
@Pipek

Jak ty Pipku od takich pytań zaczynasz, to nie wiem na czym zakończysz Pozdrowienia dla ciebie Krzysztof

2
ON
Pracownik
@Niedowierzający

Nie ma (usunięte przez administratora) pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Pozdrawiam ON

1
ON
Pracownik
@Niedowierzający

Niestety odpowiedź osoby o nick Krzysztof uważam za niegrzeczną.

Xcv
Pracownik
@Pipek

Tak, są

Ok
Pracownik
@Pipek

W dekpol steel niema.

Krzychu
Pracownik

Pracuje na Steel i jestem zadowolony Roboty dużo ale można zarobić ale to co się teraz dzieje z tym IFS to jest jakiś cyrk Mam nadzieje że Prezes nie da się przykonać i wywali cały ten system razem z tym nażelowanym cwaniaczkiem co nam robił "Szkolenia" na bruk

Wojtek
Pracownik
@Krzychu

Tak się kończy jak na siłę idzie się w system zaproponowany przez tych którzy o konkretnej pracy nie mają bladego pojęcia Miało być światowoa ten system i osoby go wprowadzające dały wszystkim tylko dużo problemów i stresu U nas na produkcji ten system rozwalił cala pracę, bez niego jest ok Zamiast pomagać to tylko życie utrudniają niektórzy karierowicze nażelewoani

Michael
Pracownik
@Krzychu

Proszę nie opluwać ludzi na go work. Każde wdrożenie wymaga czasu i dopracowania. Ważna jest informacja zwrotna od użytkownika. Jeżeli coś nie działa lub źle działa proszę zgłaszać na bieżąco będzie poprawiane. Jeżeli szkolenie było nieskuteczne lub czegoś nie zrozumiałeś zapraszam.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

A co z posada na magazyniera, faktycznie taki rozwoj firmy czy poprzedni mial dosc harowac za dwoch?

Madlen_30
Pracownik

W tej firmie nie zrobisz kariery. Choćbyś miał mega wykształcenie i doświadczenie, ponieważ...jest problem z zasobem ludzkim. Przez to człowiek haruje jak dziki osioł, za 2 a czasem za 3. W tej sytuacji zamiast się rozwijać zawodowo, wykańczasz się psychicznie.

1
Teresa
@Madlen_30

Dlaczego jest problem z zasobem ludzkim? Firma rekrutuje za mało pracowników? Czy może nikt nie chce pracować? Jaka jest przyczyna? redukcja kosztów?

Cage
Pracownik
@Madlen_30

Wykształcenie to pojęcie względne. Byli tu tacy co po studiach inż. merytorykę mieli bardzo kiepską. Na palcach jednej ręki ale jednak. Doświadczenie. Pojęcie względne. Co innego mieć doświadczenie w wiodącym projekcie zaczącej firmy na rynku a co innego mieć wpisane w CV kilka pozycji. Życie weryfikuje każdego z nas. Mamy romantyczne wizje naszej przyszłej pracy a praktyka ukazuje pełną rzeczywistość. Można mieć Talent, Umiejętności, Motywację natomiast umiejętności miękkie w XXI wieku i nie radzenie sobie z presją może być dyskwalifikujące bądź frustrujące. Taki klimat naszego Kapitalizmu w tej części Świata.

1
Serafin
Pracownik

Na budowie trzeba silnej psychiki, szczególnie w tej firmie. Bez tego na pewno nie przetrwasz, a okazując słabość, inni Cię zjedzą.

Rozczarowany
Kandydat
 Problem

Witam byłem jakiś czas temu na rozmowie o pracę .Rozmowa ogólnie spoko lecz na tym się skończyło .Odezwiemy się proszę czekać na telefon itp. Totalna porażka tak się nie postępuje. Pozdrawiam

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Rozczarowany

Na jakie stanowisko startujesz, z kim rozmawiałeś?

8
anonim
Kandydat
@Rozczarowany

Mnie zrobili tak samo. Na pewno się skontaktujemy... po co kłamać ...

Również kandydat
Kandydat
@Rozczarowany

Również mimo deklaracji nie otrzymałem informacji zwrotnej. Taka ignorancja nie świadczy za dobrze o firmie. Ubiegający się o pracę, może jednocześnie brać udział w kilku rekrutacjach, i może mu to obojętne, ale są ludzie którzy skupiają się na jednej i nim zaaplikują do innej firmy oczekują informacji zwrotnej. W dzisiejszych czasach feedback to jednak standard. P.S. Wystarczy wysłać maila z decyzją odmowną jeżeli nie lubi się rozmów telefonicznych.

Byłam zainteresowana
Kandydat
@Również kandydat

To już standard, że oni nie oddzwaniają. Telefonów też nie odbierają nawet po wcześniejszym umówieniu się na telefon. Szkoda czasu na takiego "pracodawcę".

jAREK
Kandydat
@Kandydat

GŁOWNY SPAWALNIK

xXX
Pracownik
@Również kandydat

Bo często się okazuje, że rekrutacja jest prowadzona przez współpracownika kierownika, który nie ma kwalifikacji a co dopiero aby je weryfikować. Buduje pozory, z czasem krytykowana firma jest niesprawiedliwie bo zawinił kierownik, który albo olał temat albo kandydat został odrzucony bo podwładny bez kwalifikacji nie przekazal jej wyżej. Jak to często w życiu bywa, jeśli nie wiesz więcej od potencjalnego kandydata lepiej nie zatrudbiać wewnątrz zespołu konkurencji i dokonywać samozaorania. Ale mam dobrą wiadomość bo chyba idzie ku dobremu bo Góra zauważyła, że są tutaj pozoranci i zaczęły się rozmowy "coachingowe"

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Witam Czy młody i ambitny spawacz z umiejętnościami i doświadczeniem ma w tej firmie jakąkolwiek przyszłości ??

6
Seiw
Były pracownik

Płaca dobrze pracownikom ale podwykonawcy musza długo czekać.(usunięte przez administratora)

Adam
@Seiw

Dobrze czyli ile konkretnie? Masz takie dane? :)

Rolnik
Pracownik
@Adam

Jak dla mnie to podobnie jak w innych firmach tylko pracy jest tyle, że nie raczej wyrobisz się "w standardowych 8 h" - wiadomo, że zależy co robi się (kierownictwo budowa).

Podwykonawca 1
Inne
 Pytanie

Jak jest z płatnościami dla podwykonawców? Płacą terminowo?

Podwykonawca
 Pytanie
@Podwykonawca 1

Również proszę o informacje jak wyglądają u nich sprawy finansowe. Czy wykorzystują zapisy umowne o karach by kasować podwykonawcę np. za nieznacznie przekroczone terminy „kamieni milowych”, jak podchodzą do bhp? I oczywiście czy płaca terminowo i jest z kim gadać o płatnościach ?

12
Zdenerwowany
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobki mogą liczyć kierownicy robót, budów, kontraktów, inżynierowie w Dekpol?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.
Przejdź do nowych opinii