DEKPOL S.A.
3 216

Opinie o DEKPOL S.A.

Wolny

Warszawska GH- masakra!!!Wystarczy przeanalizować rotację pracowników na warszawskiej budowie galerii. Traktowanie zarówno pań, jak i mężczyzn poniżej krytyki. Nadzór ok, ale notorycznie wylewa się na niego wiadro pomyj. Układ a'la Macierewicz-Miskiewicz pomiędzy dyr a kB. Czytając opinie i mając za sobą "pracę" zastanawiam się czy nikt z prezesów nie dostrzega problemu? Jak ktoś chce nabawić się doła i znienawidzić swój zawód -polecam. Ja uciekłem, kasa to nie wszystko, sorry dekpol. Przez kilkanaście lat pracy u różnych deweloperów nie spotkałem się z takim chamstwem, przedmiotowym

Dominika

@Pedro Oczywiście, na paru portalach z ofertami pracy widziałam, że DEKPOL szuka nowych ludzi do pracy. Oferty pracy są również zamieszczone na ich oficjalnej stronie internetowej http://www.dekpol.pl/material,kariera,423.html Chcą zatrudnić między innymi kierownika robót branży elektrycznej, pracownik budowlanego czy technika utrzymania obiektu. Jakie stanowisko by Cię najbardziej interesowało?

Mateo

Dołączam się również do opinii ta firmą to wielka TRAGEDIA i wielki nie wypał! Obiecują podwyżki od roku i zmieniło się coś?nie- Ważne że tym młodym i nowym nie doświadczonym dają na początek dobre pieniądze a ściemę walą. Osoby doświadczone nie są w ogóle doceniani tylko kopani w tyłek a o podwyżkach dużo mówią a mało czynią ja się zwalniam pod koniec tego miesiąca trzeba postępować tak jak oni traktują pracowników czyli obojętnie

Nat

Nie polecam tej firmy ! Bałagan !!! I nie ład na produkcji łyżek Pan Zbyszek ma ludzi za głupich osoby które robią tam parę dobrych lat i się starali od początku robią . Dostają nie doceniani traktują ludzi jak mopy do ścierania podłogi a nie doceniają ludzi doświadczonych którzy się na robocie znają i od początku doceniali robotę !!! Przyjmują młodych pracowników i mają tyle sama zapłacone niż pracownicy którzy zapierdzielają Starają się a mają marne grosze a osoby młodzi i nowi ciula robią opierdzielają się lasery a mają zapłacone ? A za co ? Za to że nowi nie potrafią robić tylko 4 elementy przez cały dzień zrobią i to wszystko a tu człowiek wiele więcej zrobił a ma tyle zapłacone co te leniwe nieroby młode za co ?co to za sprawiedliwość ? Że trzeba robić Za dwóch bo się młodym i nowym robić nie chce. ! A szefostwo brak słów !!! Obiecują podwyżki a mają na ludzi wyrąbane .Ważne że oni mają podwyżki . ! Nie polecam tej firmy. ! Też się nie długo zwalniam. ! Nie będę tym głupkiem ! Niech więcej przyjmują nierobów i dają im podwyżki bo doświadczonych osób nie doceniają. ! ,, Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. "

Adi

Ogólna ,tragedia nic pozytywnego zero podwyżek ,jeszcze chwila i się z produkcji zwalniam niech sobie zatrudnia nowych leserow kolejnych ...ogólne dno

Pedro

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować, niezbyt dobrze o firmie piszecie

Stefan

Na produkcji jest coraz gorzej. Obiecane podwyżki w czerwcu ,a zobaczymy je za rok albo wcale i się dziwią czemu ludzie nie chcą zostawać po te 10h. Teraz musimy zapie.... na nowych kierowników co ostatnio przyszli których przedstawiali na tokarni i do tego ten nowy system zleceń który nabija się w tym śmiesznym komputerku (jeden wielki niewypał z tym) osoby co tam robią wiedzą o czym pisze.... a i dekpol chyba szykuje sie na wojne ,że czołg mają na placu za halą lub nasze premie poszły na niego.

Dominika

@Max 12347 Bardzo dziękuję za podzielenie się Twoją opinią na temat pracy w DEKPOLU - może się ona okazać pomocna dla innych użytkowników forum. Rozumiem, że Twoje doświadczenia związane z wyżej wymienionym pracodawcom były dalekie od ideału. Nadmieniłeś, że chodzi Ci jednak o pracę w tej firmie, jednak w oddziale mazowieckim, a nie w Pinczynie. Sam wspominasz, że tak złe warunki przeniesione są prawdopodobnie stamtąd. Czy masz pewność? Pracowałeś u tego pracodawcy w Pinczynie? Zachęcam Cię do dyskusji, gdyż to może pomóc innym osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem tam.

Max 12347

Witam. Ja chcialbym sie podzielić opinią na temat firmy Dekpol w oddziale mazowieckim. Jeśli zastanawia się ktoś nad zmianą pracy to proponuję ta firmę omijać szerokim łukiem. Oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej obietnice, obiecanki, czego nie będą mieli, i czego nie będą robili itp. Standardy pracy prawdopodobnie przeniesione z Pinczyna jak czytam komentarze. Podejście do pracowników przedmiotowe i obrażanie pracowników na porządku dziennym. W firmie rządzi "Macierewicz i Miśkiewicz" którzy faktycznie są siebie warci i nie wiem dlaczego szukają ludzi na różne stanowiska skoro są tacy świetni ????Rotacja pracowników na najwyższym światowym poziomie (dotyczy różnych stanowisk). Ludzie przychodzą i odchodzą jak zobaczą jaki jest poziom traktowania pracownika i jakie wyimaginowane zadania są wymyślane. Jedyną zaletą jaką mogę wymienić to przyzwoite zarobki, a wynika to z bardzo dużej rotacji i natychmiastowego pozyskania zastępcy. Oczywiście nie polecam tej firmy, chyba że ktoś lubi być traktowany jak niewolnik.

aanonimmm

Czy tam na konstrukcjach jest tak jak na łyżkach?

Umysłowy
@aanonimmm 09.05.2018 22:21

Gorzej....

Prosze odp

Witam mam pytanie jakie zarobki maja ludzie pracujacy a plazmach i laserach?

aanonimmm

A powiedzcie proszę jakie są opinie w Dekpolu na dziale konstrukcje stalowe?

Dominika

@ABC Dlaczego podejrzewasz konkurencję Dekpol o takie działania? Czy firmy ze sobą rywalizują na rynku? @lenor Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji? Takimi sprawami zajmują się odpowiednie organy państwowe. Wcześniej należy zgłosić to pracodawcy.

Bebe

Mam wrażenie, że kadra Dekpol dostała zadanie pisania pozytywnych komentarzy.

ABC
@Bebe 03.08.2015 11:18

A ja mam wrażenie, że konkurencja Dekpol dostała zadanie pisania negatywnych komentarzy

lenor

Dziwie sie ,ze firma ktora mowi wszem i wobec o swoim dynamicznym rozwoju trzyma na stanowisku kierwonika produkcji tak niekompetentna osobe jaka jest Zbyszek T. pseudo jajcarz. Poniżanie ludzi i mobbig to jego danie główne w tej firmke. Kazdy spawacz go zje ale niestety nie ma prawa sie wykazc ponieważ tacy ludzie jak Pan Zbyszek blokuja. Dekpolowska samozwańcza alfa i omega;) Praca sama w Sobie jak i ludzie nie jest zla lecz taki KTOS moze niezle namieszac w atmosferze w której zie pracuje.. Oby w końcu coś się z tym ruszyło. Powodzenia

Dominika

@Ewelina Jak długo pracujesz w firmie DEKPOL i jak byś przekonała niezdecydowane osoby, do aplikowania do tej firmy? Czy można liczyć na dodatki pozapłacowe? Co z atmosferą? Czy w firmie organizuje się imprezy integracyjne? @Karol Czy masz konkretne dowody na opisane przez Ciebie sytuacje? Warto, żeby Twój wpis był podparty rzetelną relacją lub opisem danej sytuacji. Wtedy Twój wpis zyskuje na wiarygodności.

ja

Witam a czy kierowcę c +e na pół etatu jest możliwość zatrudnienia

Ewelina

Firma z dobra opinią to i praca jest dobra. Niestety w każdej firmie znajda sie osoby, które tylko narzekać potrafią

Jaaaaa

Na produkcjii lyzek pan Z jest bogiem.zesram sie a nie dam sie...a kamery juz zalozyli?czy jeszcze nie i mozna godzinki trzepac....hehe 10h +5h prywatny bonusik i pensja dobra a czlek sie nie napracuje.jak to mowia masz lep i ch....to kombinuj...

Karol

Dyrektor zarządzający szuka pracowników czy osoby do związku. Jeżeli pomiędzy dyrektorem a potencjalnym kandydatem nie ma chemi to może pożegnać się z pracą. Uwaga dyrektor zarządzający wyciąga wszelkiego rodzaju informacje od potencjalnego kandydata aby wykorzystać je w firmie i oczywiście zasługi przypisać sobie.

ania

Ja z kolei pracę w Dekpolu polecam

Jaaaaa
@ania 07.01.2016 12:02

Aniu Aniu pisac mozna duzo ale usiadz i pomysl przez chwile jak jest naprawde w dekpol pinczyn produkcja lyzek..ogolnie firma pozytywna i to bardzo...ale atmoswera na hali co tam sie dzieje itp.to sa kpiny zenada i tego nikt nie chce poruszyc otwarcie albo sie boja albo ......

aanonim

a jak jest na konstrukcjach?

Ja

Firma jest w porządku tylko trzeba zobaczyć co się dzieje na hali tragedia mobbing i poniżanie ludzi tam rządzi Pan Z idiota do potęgi dla niego pracownik się nie liczy Pracowałem w tej firmie i nie wytrzymałem psychicznie i nie tylko ja dużo ludzi odeszło przez niego

Pracuś

Ja pracuje w Dekpol od niedawna ale podoba mi się bo widze jak ta firma szybko sie rozwija i ile ma juz sukcesów na swoim koncie od samego początku roku. Zawsze utorżsamiam się z firmą w której pracuje i aż miło pracowac jest jeżeli widzisz rozwój i to ż etwoja praca daje korzysci. W przeciwieństwie do firmy w której pracowałem poprzednio zarobki też wporządku więc na co tu narzekac? Oby tak dalej!

@Pracuś 27.04.2015 16:42

Po części prawda pracusiu. Firma rozwija się bardzo szybko. Zarobki nie najgorsze, ale bardzo niesprawiedliwe. Jeśli chodzi o produkcję łyżek Twoje zarobki będą zależały od tego jaki układ będziesz miał z kierowcą autobusu. A osobiście uważam że to naj mniej kompetentna osoba na to stanowisko. Żeby rzucić kaskiem nie trzeba kompetencji

Jon

Wszystko pięknie, ale nadal nikt nie napisał na jakim poziomie są tam zarobki... Czego się boicie?

@Jon 23.06.2015 14:31

W zależności od tego jak paluszek trzymasz

Mlody

Kontrola jakości nigdy nie będzie działać jeśli kontrolerzy nie maja zadnego wpływu na pracę swoją i pracowników produkcji, pozdrowienia

@Mlody 03.11.2015 18:08

No tak kpiny! Kontrola jakości w rzeczywistości podlega bezpośrednio samozwańczej kierownikowi produkcji. To co uznają za błąd już nim nie jest kiedy on tylnie na nich, rzuci mięsem i kaskiem w posadzke

sp

Spawacz jakie zarobki? Wie ktos?.

Dominika

@Jaaaa - warto podzielić się swoją opinią, bo może ona pomóc w podjęciu decyzji o zatrudnieniu osobom zainteresowanym pracą w DEKPOL S.A. Warto też określić oddział, w którym miałeś/miałaś okazję pracować, bo atmosfera w pracy może być zupełnie inna np. w Warszawie, czy w Pinczynie. Pozwoli to na dokładne zapoznanie się z firmą "od środka". :)

Jaaaa

Prawdziwe opinie i tak sa szybko usowane wiec nie ma co pisac prawdy.

szmajchel

Witam , A jak atmosfera w zakupach ? POZDRAWIAM.

Zostaw opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEKPOL S.A.