DEKPOL S.A.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DEKPOL S.A.

Adam
Kandydat

Mam pytanie czy da się zarobić jako spawacz

5
Dziadek
Pracownik
@Adam

6000

Trudne sprawy
Pracownik
 Pytanie
@Adam

Jako Pl czy inny?

1
Tom
Pracownik
 Pytanie
@Dziadek

Netto? Przy ilu godzinach?

inny Nowy wpis
Były pracownik
@Tom

10 h dziennie + soboty to minimum, a najlepiej po 12h

Emilia Nowy wpis
@inny

Ale da się pracować mniej godzin, za mniejszą kwotę?

Krzych
Pracownik

Robię na spawalni i sobie chwale Pracy dużo ale zarobić można Ale ten co wprowadzał ten cały ifs powinien beknąć za to przestoje i problemy na produkcji

Piotr
@Krzych

Co to znaczy, że pracy jest dużo? Musisz pracować po godzinach, aby wyrobić się z pracą, nie da się wyrobić z nią w ustalonym czasie?

Łucja Nowy wpis
@Krzych

a jak wyglądają szkolenia na spawalni, są jakieś w oferowane przez firmę aby zdobyć nowe umiejętności lub podwyższyć posiadane?

spawalnik Nowy wpis
Pracownik
@Łucja

A CO POTRAFISZ ZEBY JE PODWYZSZAC zrob135 BW S PF SL S 6,0

Pipek
Kandydat
 Pytanie

Witam czy w Dekpolu występuje coś takiego jak pożyczka od pracodawcy dla pracownika?

6
Niedowierzający
Klient
@Pipek

Jak ty Pipku od takich pytań zaczynasz, to nie wiem na czym zakończysz Pozdrowienia dla ciebie Krzysztof

1
ON
Pracownik
@Niedowierzający

Nie ma (usunięte przez administratora) pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Pozdrawiam ON

ON
Pracownik
@Niedowierzający

Niestety odpowiedź osoby o nick Krzysztof uważam za niegrzeczną.

Xcv
Pracownik
@Pipek

Tak, są

Ok
Pracownik
@Pipek

W dekpol steel niema.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z DEKPOL S.A.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Krzychu
Pracownik

Pracuje na Steel i jestem zadowolony Roboty dużo ale można zarobić ale to co się teraz dzieje z tym IFS to jest jakiś cyrk Mam nadzieje że Prezes nie da się przykonać i wywali cały ten system razem z tym nażelowanym cwaniaczkiem co nam robił "Szkolenia" na bruk

Wojtek
Pracownik
@Krzychu

Tak się kończy jak na siłę idzie się w system zaproponowany przez tych którzy o konkretnej pracy nie mają bladego pojęcia Miało być światowoa ten system i osoby go wprowadzające dały wszystkim tylko dużo problemów i stresu U nas na produkcji ten system rozwalił cala pracę, bez niego jest ok Zamiast pomagać to tylko życie utrudniają niektórzy karierowicze nażelewoani

Michael
Pracownik
@Krzychu

Proszę nie opluwać ludzi na go work. Każde wdrożenie wymaga czasu i dopracowania. Ważna jest informacja zwrotna od użytkownika. Jeżeli coś nie działa lub źle działa proszę zgłaszać na bieżąco będzie poprawiane. Jeżeli szkolenie było nieskuteczne lub czegoś nie zrozumiałeś zapraszam.

Past tense
Były pracownik
 Pytanie

Odnoszę wrażenie, że zarówno rekrutacja jak i dalsza kariera w dziale deweloperskim uzależniona była zawsze od relacji, Ciebie lubie Ciebie nie lubię, Ty mi się nie podobasz, a Ty tak. Zastanawiały mnie zawsze relacje z koleżankami gdzie nie liczyło się merytoryczne przygotowanie, umiejętności ale piękny nieszczery uśmiech. Najlepsi pracują dziś dla konkurencji, Ci niewygodni wcześniej. Przy okazji z jakiej relacji czy raczej racji wspiera się tak na wszystkie sposoby agencję z Wwy dając im wyłączność na sprzedaż, ktoś widzi ten stworzony precedens? Telefony i nie tylko rozgrzane do czerwoności. Czy inne agencje wiedzą? Paaaaanie Prezesie litości, aż tak?!

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

A co z posada na magazyniera, faktycznie taki rozwoj firmy czy poprzedni mial dosc harowac za dwoch?

Madlen_30
Pracownik

W tej firmie nie zrobisz kariery. Choćbyś miał mega wykształcenie i doświadczenie, ponieważ...jest problem z zasobem ludzkim. Przez to człowiek haruje jak dziki osioł, za 2 a czasem za 3. W tej sytuacji zamiast się rozwijać zawodowo, wykańczasz się psychicznie.

1
Teresa
@Madlen_30

Dlaczego jest problem z zasobem ludzkim? Firma rekrutuje za mało pracowników? Czy może nikt nie chce pracować? Jaka jest przyczyna? redukcja kosztów?

Cage
Pracownik
@Madlen_30

Wykształcenie to pojęcie względne. Byli tu tacy co po studiach inż. merytorykę mieli bardzo kiepską. Na palcach jednej ręki ale jednak. Doświadczenie. Pojęcie względne. Co innego mieć doświadczenie w wiodącym projekcie zaczącej firmy na rynku a co innego mieć wpisane w CV kilka pozycji. Życie weryfikuje każdego z nas. Mamy romantyczne wizje naszej przyszłej pracy a praktyka ukazuje pełną rzeczywistość. Można mieć Talent, Umiejętności, Motywację natomiast umiejętności miękkie w XXI wieku i nie radzenie sobie z presją może być dyskwalifikujące bądź frustrujące. Taki klimat naszego Kapitalizmu w tej części Świata.

1
Serafin
Pracownik

Na budowie trzeba silnej psychiki, szczególnie w tej firmie. Bez tego na pewno nie przetrwasz, a okazując słabość, inni Cię zjedzą.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DEKPOL S.A.?

Rozczarowany
Kandydat
 Problem

Witam byłem jakiś czas temu na rozmowie o pracę .Rozmowa ogólnie spoko lecz na tym się skończyło .Odezwiemy się proszę czekać na telefon itp. Totalna porażka tak się nie postępuje. Pozdrawiam

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Rozczarowany

Na jakie stanowisko startujesz, z kim rozmawiałeś?

8
anonim
Kandydat
@Rozczarowany

Mnie zrobili tak samo. Na pewno się skontaktujemy... po co kłamać ...

Również kandydat
Kandydat
@Rozczarowany

Również mimo deklaracji nie otrzymałem informacji zwrotnej. Taka ignorancja nie świadczy za dobrze o firmie. Ubiegający się o pracę, może jednocześnie brać udział w kilku rekrutacjach, i może mu to obojętne, ale są ludzie którzy skupiają się na jednej i nim zaaplikują do innej firmy oczekują informacji zwrotnej. W dzisiejszych czasach feedback to jednak standard. P.S. Wystarczy wysłać maila z decyzją odmowną jeżeli nie lubi się rozmów telefonicznych.

Byłam zainteresowana
Kandydat
@Również kandydat

To już standard, że oni nie oddzwaniają. Telefonów też nie odbierają nawet po wcześniejszym umówieniu się na telefon. Szkoda czasu na takiego "pracodawcę".

jAREK
Kandydat
@Kandydat

GŁOWNY SPAWALNIK

xXX
Pracownik
@Również kandydat

Bo często się okazuje, że rekrutacja jest prowadzona przez współpracownika kierownika, który nie ma kwalifikacji a co dopiero aby je weryfikować. Buduje pozory, z czasem krytykowana firma jest niesprawiedliwie bo zawinił kierownik, który albo olał temat albo kandydat został odrzucony bo podwładny bez kwalifikacji nie przekazal jej wyżej. Jak to często w życiu bywa, jeśli nie wiesz więcej od potencjalnego kandydata lepiej nie zatrudbiać wewnątrz zespołu konkurencji i dokonywać samozaorania. Ale mam dobrą wiadomość bo chyba idzie ku dobremu bo Góra zauważyła, że są tutaj pozoranci i zaczęły się rozmowy "coachingowe"

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Witam Czy młody i ambitny spawacz z umiejętnościami i doświadczeniem ma w tej firmie jakąkolwiek przyszłości ??

5
Seiw
Były pracownik

Płaca dobrze pracownikom ale podwykonawcy musza długo czekać.(usunięte przez administratora)

Adam
@Seiw

Dobrze czyli ile konkretnie? Masz takie dane? :)

Rolnik
Pracownik
@Adam

Jak dla mnie to podobnie jak w innych firmach tylko pracy jest tyle, że nie raczej wyrobisz się "w standardowych 8 h" - wiadomo, że zależy co robi się (kierownictwo budowa).

Podwykonawca 1
Klient
 Pytanie

Jak jest z płatnościami dla podwykonawców? Płacą terminowo?

Podwykonawca
Klient
 Pytanie
@Podwykonawca 1

Również proszę o informacje jak wyglądają u nich sprawy finansowe. Czy wykorzystują zapisy umowne o karach by kasować podwykonawcę np. za nieznacznie przekroczone terminy „kamieni milowych”, jak podchodzą do bhp? I oczywiście czy płaca terminowo i jest z kim gadać o płatnościach ?

10
Zdenerwowany
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobki mogą liczyć kierownicy robót, budów, kontraktów, inżynierowie w Dekpol?

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia DEKPOL S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nikt
Kandydat

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują, że się odezwą a potem cisza. Brak profesjonalizmu. W takim przypadku lepiej nic nie mówić i wtedy człowiek nie będzie miał pretensji.

Ona
Były pracownik

Pracowałam na budowie jako Inżynier Budowy Branży Sanitarnej bez wcześniejszego doświadczenia na budowie. Jest to dobre miejsce dla osób nie bojących się wyzwań, ciężkiej pracy, odpowiedzialnych, mających doświadczenie w swoim zawodzie i brak zobowiązań. Bez doświadczenia jest bardzo ciężko, tempo pracy jest wymagające. Często są przydzielane zadania dodatkowe, które absorbują czas i energię, przy rozliczaniu efektywności okazuje się nie powinno się tego robić bo to nie należy do zadań twojej branży, albo działa się bez nadzoru, podejmuje się decyzje samemu, często występuje brak komunikacji bo dużo ludzi odchodzi, dostaje się w spadku miny i potem się na nie wchodzi. Dziewczyny mają tam ciężej, co nie zmienia faktu że warto próbować dostać się i nabrać doświadczenia. Ogólnie polecam. Kierownicy budów i inżynierzy zazwyczaj młodzi, kreatywni i fajni ludzie. Co do zarobków to wiadomo im mniej tym lepiej dla Pracodawcy.

Julia
@Ona

Hej, skoro zaczęłaś pracę w Dekpolu bez doświadczenia, to jak wyglądało Twoje wprowadzenie i szkolenia wstępne? Jak wyglądają wspomniane przez Ciebie zadania dodatkowe? Dlaczego uważasz, że dziewczyny mają ciężej?

Hopeyoulikeit
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia w pracy biurowej? Szczególnie dział finansowy :)

Spoko
Pracownik
@Hopeyoulikeit

Wszystko ok. Na dzień dobry 9tys plus auto skoda na woda i pol roku aż ktoś się pokapuje czyś nie je czerwony na glowie:))

Siedziba dekpol
Kandydat
 Pytanie

Czy siedziba spółki akcyjnej i wielkiego dewelopera to ta szopa, przed którą stoją 25 letnie passaty, golfy 3 i volkswageny t4?

Welder
Pracownik
@Siedziba dekpol

Tak to ta szopa, która ma kilka hektarów powierzchni

Marina
Pracownik
 Pytanie
@Siedziba dekpol

Dobry biznes lubi ciszę - nie słyszałeś ? :)

SerGej
Kandydat
 Pytanie
@Siedziba dekpol

A co Ty masz do T4 golf3? Są kraje gdzie to dobra bryka jest!

3jania
Pracownik
@Welder

I Mongola na strychu.

1

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie DEKPOL S.A.?

    Liczba opinii klientów firmy DEKPOL S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.