DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

Madlen_30

W tej firmie nie zrobisz kariery. Choćbyś miał mega wykształcenie i doświadczenie, ponieważ...jest problem z zasobem ludzkim. Przez to człowiek haruje jak dziki osioł, za 2 a czasem za 3. W tej sytuacji zamiast się rozwijać zawodowo, wykańczasz się psychicznie.

Teresa
@Madlen_30

Dlaczego jest problem z zasobem ludzkim? Firma rekrutuje za mało pracowników? Czy może nikt nie chce pracować? Jaka jest przyczyna? redukcja kosztów?

Cage
@Madlen_30

Wykształcenie to pojęcie względne. Byli tu tacy co po studiach inż. merytorykę mieli bardzo kiepską. Na palcach jednej ręki ale jednak. Doświadczenie. Pojęcie względne. Co innego mieć doświadczenie w wiodącym projekcie zaczącej firmy na rynku a co innego mieć wpisane w CV kilka pozycji. Życie weryfikuje każdego z nas. Mamy romantyczne wizje naszej przyszłej pracy a praktyka ukazuje pełną rzeczywistość. Można mieć Talent, Umiejętności, Motywację natomiast umiejętności miękkie w XXI wieku i nie radzenie sobie z presją może być dyskwalifikujące bądź frustrujące. Taki klimat naszego Kapitalizmu w tej części Świata.

Serafin

Na budowie trzeba silnej psychiki, szczególnie w tej firmie. Bez tego na pewno nie przetrwasz, a okazując słabość, inni Cię zjedzą.

Rozczarowany

Witam byłem jakiś czas temu na rozmowie o pracę .Rozmowa ogólnie spoko lecz na tym się skończyło .Odezwiemy się proszę czekać na telefon itp. Totalna porażka tak się nie postępuje. Pozdrawiam

@Rozczarowany

Na jakie stanowisko startujesz, z kim rozmawiałeś?

@Rozczarowany

Mnie zrobili tak samo. Na pewno się skontaktujemy... po co kłamać ...

Również kandydat
@Rozczarowany

Również mimo deklaracji nie otrzymałem informacji zwrotnej. Taka ignorancja nie świadczy za dobrze o firmie. Ubiegający się o pracę, może jednocześnie brać udział w kilku rekrutacjach, i może mu to obojętne, ale są ludzie którzy skupiają się na jednej i nim zaaplikują do innej firmy oczekują informacji zwrotnej. W dzisiejszych czasach feedback to jednak standard. P.S. Wystarczy wysłać maila z decyzją odmowną jeżeli nie lubi się rozmów telefonicznych.

Byłam zainteresowana
@Również kandydat

To już standard, że oni nie oddzwaniają. Telefonów też nie odbierają nawet po wcześniejszym umówieniu się na telefon. Szkoda czasu na takiego "pracodawcę".

jAREK
@Kandydat

GŁOWNY SPAWALNIK

xXX
@Również kandydat

Bo często się okazuje, że rekrutacja jest prowadzona przez współpracownika kierownika, który nie ma kwalifikacji a co dopiero aby je weryfikować. Buduje pozory, z czasem krytykowana firma jest niesprawiedliwie bo zawinił kierownik, który albo olał temat albo kandydat został odrzucony bo podwładny bez kwalifikacji nie przekazal jej wyżej. Jak to często w życiu bywa, jeśli nie wiesz więcej od potencjalnego kandydata lepiej nie zatrudbiać wewnątrz zespołu konkurencji i dokonywać samozaorania. Ale mam dobrą wiadomość bo chyba idzie ku dobremu bo Góra zauważyła, że są tutaj pozoranci i zaczęły się rozmowy "coachingowe"

Ciekawy

Witam Czy młody i ambitny spawacz z umiejętnościami i doświadczeniem ma w tej firmie jakąkolwiek przyszłości ??

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Seiw

Płaca dobrze pracownikom ale podwykonawcy musza długo czekać.(usunięte przez administratora)

@Seiw

Dobrze czyli ile konkretnie? Masz takie dane? :)

Rolnik
@Adam

Jak dla mnie to podobnie jak w innych firmach tylko pracy jest tyle, że nie raczej wyrobisz się "w standardowych 8 h" - wiadomo, że zależy co robi się (kierownictwo budowa).

Podwykonawca 1

Jak jest z płatnościami dla podwykonawców? Płacą terminowo?

Podwykonawca
@Podwykonawca 1

Również proszę o informacje jak wyglądają u nich sprawy finansowe. Czy wykorzystują zapisy umowne o karach by kasować podwykonawcę np. za nieznacznie przekroczone terminy „kamieni milowych”, jak podchodzą do bhp? I oczywiście czy płaca terminowo i jest z kim gadać o płatnościach ?

Zdenerwowany

Na jakie zarobki mogą liczyć kierownicy robót, budów, kontraktów, inżynierowie w Dekpol?

Nikt

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują, że się odezwą a potem cisza. Brak profesjonalizmu. W takim przypadku lepiej nic nie mówić i wtedy człowiek nie będzie miał pretensji.

Ona

Pracowałam na budowie jako Inżynier Budowy Branży Sanitarnej bez wcześniejszego doświadczenia na budowie. Jest to dobre miejsce dla osób nie bojących się wyzwań, ciężkiej pracy, odpowiedzialnych, mających doświadczenie w swoim zawodzie i brak zobowiązań. Bez doświadczenia jest bardzo ciężko, tempo pracy jest wymagające. Często są przydzielane zadania dodatkowe, które absorbują czas i energię, przy rozliczaniu efektywności okazuje się nie powinno się tego robić bo to nie należy do zadań twojej branży, albo działa się bez nadzoru, podejmuje się decyzje samemu, często występuje brak komunikacji bo dużo ludzi odchodzi, dostaje się w spadku miny i potem się na nie wchodzi. Dziewczyny mają tam ciężej, co nie zmienia faktu że warto próbować dostać się i nabrać doświadczenia. Ogólnie polecam. Kierownicy budów i inżynierzy zazwyczaj młodzi, kreatywni i fajni ludzie. Co do zarobków to wiadomo im mniej tym lepiej dla Pracodawcy.

Julia
@Ona

Hej, skoro zaczęłaś pracę w Dekpolu bez doświadczenia, to jak wyglądało Twoje wprowadzenie i szkolenia wstępne? Jak wyglądają wspomniane przez Ciebie zadania dodatkowe? Dlaczego uważasz, że dziewczyny mają ciężej?

Hopeyoulikeit

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia w pracy biurowej? Szczególnie dział finansowy :)

Spoko
@Hopeyoulikeit

Wszystko ok. Na dzień dobry 9tys plus auto skoda na woda i pol roku aż ktoś się pokapuje czyś nie je czerwony na glowie:))

Siedziba dekpol

Czy siedziba spółki akcyjnej i wielkiego dewelopera to ta szopa, przed którą stoją 25 letnie passaty, golfy 3 i volkswageny t4?

Welder
@Siedziba dekpol

Tak to ta szopa, która ma kilka hektarów powierzchni

Marina
@Siedziba dekpol

Dobry biznes lubi ciszę - nie słyszałeś ? :)

SerGej
@Siedziba dekpol

A co Ty masz do T4 golf3? Są kraje gdzie to dobra bryka jest!

3jania
@Welder

I Mongola na strychu.

Kękę

Witam mam takie pytanie dla czego pracownik który jest honorowym dawcą krwi i oddaje krew jest pominięty i nie obowiązuje go premia uznaniowa oddając krew ratuje komuś życie a w firmie uważane jest to jako l4 nie powinno tak być pozdrawiam myślę że ta sprawa będzie rozpatrzona pozytywnie

3jania
@Kękę

Ty Mongole skończ w woja robić firmę i ogarnoj swoje czasy to będzie Ci wybaczone:) XD

Czy DEKPOL S.A. zapewnia kartę multisportu?

Nie

Nie

Julia
@Nie

Czy na jakieś inne benefity/dodatki można liczyć w Dekpolu jako pracownik produkcji? :) Może zapewniane są jakieś bony/paczki na święta czy zniżki? Lub po prostu obowiązują premie - jeśli tak, to jak one wyglądają?

Edek

Jak wygląda praca kierowcy na wywrotce? Musi dojeżdżać na budowy? Jak zarobki? Czasy pracy?

Stefan

Dekpol na swojej stronie z zakładce kariera ma ofertę pracy dla technologa konstruktora. Czy umowa o pracę na tym stanowisku jest zawarta na czas nieokreślony? Każdy nowo przyjęty pracownik musi przejść okres próbny? Jak długo on trwa?

Hans Klos
@Stefan

Tak. 3 miesiące

Marina

Firma na fajnym wektorze wzrostowym o dużym potencjale. W każdej firmie są tzw zgniłe jabłka w zespole. Na przykład w takim dziale Deweloperskim dużo zmian w dziale sprzedaży, firma się rozwija - naturalne jak rośnie. Raz lepiej raz gorzej. Dział DPI no cóż. Trzeba to przeżyć. W wykończeniu wnętrz jest jedna gwiazda, która psuje krew wielu osobom w całej deweloperce odbierając uśmiech podczas pracy.(usunięte przez administratora)Lubi kombinować jak się nie narobić ale auto służbowe trzyma przy sobie, kończy projekt o 24.00 bo załatwia prywatne sprawy na mieście + "mały" poślizgiem na shopping z przerwa na lunch w Grano, potem ciężko się wyrobić w 8 godz. gdy cała deweloperka zasuwa Już na budowie są o niej legendy, robi dużo błędów, dla świętego spokoju zespół musi po gwieździe poprawiać nie mówiąc jej o Tym. Udaje, że się zna kwestionując zdanie osób z wykształceniem, doświadczeniem, lub prywatną kilkuletnią praktyką w zawodzie. Błędy w sztuce, brak wiedzy budowlanej czy rozwiniętych umiejętności CADa to norma.(usunięte przez administratora) Jak nie przeszkadza CI taka mała rozprawka jedynego minusa tej firmy w tej części geograficznej firmy to polecamy, stabilna ciekawa firma z pozycją na lata w twoim CV.

Stachu

Jak wygląda praca kierowcy wywrotki? Jakie zarobki?

Izabella

@Spaw tylko wybrane osoby mogą robić nadgodziny?

Zbyszek

Dziś ciekawy dzien kilka osób opuściło lyzki On zadowolony , Polaków zwolnić A Ukraina została ... I będzie dalej nabijać godziny ...

Spaw
@Zbyszek

To jest dziwne w tygodniu nie ma pracy na 10 godzin a w sobotę 100 dla wybrańców...

Upa
@Zbyszek

A może On ma ukraińskie korzenie, że tak tych Ukraińców faworyzuje ?

Gosc
@Upa

Nie, on jest zwykłym polskim pracodawca, wszyscy tak robią. Woli obcego nawet gorszego byle nie swojego bo to taka polska przypadłość. Mam nadzieję, że jak zaczna padać trafia kiedyś do pracy u obcego(usunięte przez administratora)

Przem

Hejka jaka jest atmosfera w pracy? Czy warto składać tam papiery np.na kierownika lub jakość i podobne? Napiszcie coś Pozdrawiam

Kuba
@Przem

Szukają nowych pracowników na tych stanowiskach polecam

Przem
@Kuba

Hej ale polecacie ta firmę czy nie jak tam się teraz pracuje w dobie coronavirusa? Są przestoje nie płacą itp?

Karol
@Przem

Jest tyle pracy, ze nie ma czasu na przestoje, płacą regularnie raczej nie zdażyło się nikomu nie dostać wypłaty

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.