Opinie o Blue System BS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Blue System BS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Blue System BS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue System BS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Niezastąpiony cwaniak..

Jest super ...Mimo lojalek i tak sie nie zwolnie...Praca na jedna zmianę i prawie 5000 pln na łapke...co tu więcej.... Sam sie nie zwolnie (usunięte przez administratora) i tak mi zapłaci ile bede chciał...bo myśli ze niektore osoby sa niezastąpione więc trzeba kroić. Moim zdaniem dobry pracodawca...oby tak dalej i zachęcam aplikować..

Cool
@Niezastąpiony cwaniak..

Masz mniej więcej takie same wartości, jak Twój pracodawca - skroić na maksa przy braku jakiegokolwiek szacunku dla drugiej strony. Pasujecie do siebie. Sorry, ale wolę zarabiać podobne pieniądze w uczciwy sposób i mieć dobre zdanie o moim pracodawcy - wyobraź sobie, że są takie miejsca ! W mojej obecnej firmie nie byłbyś takim cwaniaczkiem

• Jak się pracuje w Blue System BS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue System BS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue System BS Sp. z o.o.?

Blue System BS Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Bydgoszcz

Blue System BS Sp. z o.o.