Opinie o Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. w Płock

Kierowca

Do bosman człowieku ta firma to już upada na psy sam widzisz ile złomu płot ci opiera. Sam wsiadaj i grzej fotel kierowcy albo pasażera na podwójnej. I nie oszukuj swoją gadka na rozmowach ludzi tylko mów ile płacisz tak naprawdę. Bajere to ty masz ale pamiętaj nie jesteś pępkiem świata.

Były kierowca

Te dwie opinie z 2.12.2020 i z 25.11.2020 są dodane przez pseudo spedytora P. Jurka który bojąc się o swój stołek z braku kierowców, boi się o swój stołek. Prawda jest taka że wynagrodzenia frozen trans płaci około 5 tys na rękę w systemie 2 tyg lub 3 tyg nie ma znaczenia. Kto pracował wie co oznacza słowo szerokości i od kogo one pochodzi więc p. Jurku nie rób z nikogo debila tylko bierz prawko siefa pakuj konserwy i wio na zachód

BOSMAN
@Były kierowca

Panie były Kierowco! Nigdy nie pisałem żadnych opinii o Pracodawcach i - nie zamierzam (!). (Lepiej się podmywać - niż podlizywać!). Uważam, że dobra Firma się nie reklamuje; widział Pan kiedyś np. opinie o Rolls-Royce? Ja - nigdy, a Firma trwa kilkadziesiąt lat i jest znakomita (!). Życzenia "Szerokości!" ja nie wymyśliłem, to jest żargon kierowców, między którymi się obracam ponad 30 lat. O "stołek" się nie obawiam; przynajmniej raz w tygodniu mam nowe oferty pracy. Więc - SZEROKOŚCI! Były kierowco!

Kierowca XYZ

Po kilku miesiącach pracy w tej firmie, mogę powiedzieć, że atmosfera tutaj jest miła, sympatyczna. Ciągnik, którym się poruszam po trasie od początku jest czysty, solidny i przygotowany do wyjazdu. Jeśli widzę jakieś problemy w pojeździe lub, np. wymiana którejś części eksploatacyjnej, to od razu jest ona wymieniana w określonym serwisie, po wcześniejszej informacji przekazanej pracownikowi firmy. Kontakt ze spedytorem bardzo dobry, zawsze pomocny. Informacja o danym wyjeździe w trasę zawsze wcześniej uzgodniona. Wyjazdy przeważnie na 2 - 3 tygodnie. Wynagrodzenie zawsze płatne do wcześniej wyznaczonego terminu, który zapisany jest w umowie. Tak naprawdę nie wiem skąd te negatywne komentarze. Pozdrawiam.

majster

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Pracownicy zawsze będą narzekać na małą kasę a robotę różnie wykonują tylko o tym nikt nic nie mówi!

Majsterek
@majster

A slyszales że taka bida jest w firmie że kierowca nawet kierowcę podobno z kasy opotolił hehe. To jak to jest on płaci czy trzeba czekać na raty??

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
michal

Bylem na rozmowie odwrocilem sie na piecie brak warunkow do pracy za wino nie jezdze Dziekuje nie skorzystam

Włodi
@michal

Ja rozmawiałem z chyba obecnymi kiero.. Jak czekałem na niego to po zapytanie icj co i jak głowy pospuszczane do pięt jak by mieli jakiś rozkaz niemowy hehe. Z tego co mi powiedziano to chłop nie do dogadania jest ma straszny charakter i zmienny więc ja odpuszczam

Antek

Cześć odnoszę się z zapytanie o szczere wypowiedzi na temat tej firmy byłem na rozmowie na łódkę i ten właściciel jest mi coś podejrzany nie powiedział nic o zarobkach co kilka razy pytałem zmieniał temat rozmowy co naprawdę nie ma miejsca zwiazanym z pracą ani moim stanowiskiem (dziwny niezrozumiały chłop) może ktoś coś powiedzieć jak jest???? Bo po komentarzach to trochę nie ciekawie może być. Z góry dzięki

Xxx
@Antek

Witaj z tego co się orientuję i co ja dostałem za wypłatę to nie polecam pracy na tej wywrotce to jest jakaś kpina i żarty ze strony tego pracodawcy. Nie wiem co ma on za cel płacenia takich stawek. Przeczytaj sobie poniżej kom. To się zastanowisz sam co masz zrobic

@Antek

Cześć zrobisz jak uważasz ale rozmawiałem z kierowcami i sam jeździłem nie długo do wypłaty pożal się ochłapy dostałem, a człowiek jest nie kompetentny i dobrze ma ustawioną gadkę, jak już wyjeździesz to 180°sie wszystko odwraca. Nie masz za km ale przy wypłacie stęka ze km nie ma a co mnie to interesuje że nie ma ja nie ustalam roboty ma chyba spedytora to niech (usunięte przez administratora) A nie wpatrzony w komputer i udaje że coś robi. Ja zaczerpnolem informacji od jednego z ochroniarzy z tego co wiem jak odchodziłem to już też albo odszedł sam albo chyba umowa się skończyła dokładnie nie wiem ale nie pracuje. Ze są kierowcy podpierdalacze lizo (usunięte przez administratora) dziadzi donoszą mu ile razy kto piardnie itp

@Antek

Szukam kontaktu do tego pracodawcy

Ten pseudo pracodawca za prawie 4 tygodnie pracy na wywrotce zapłacił mi tyle co najniższa krajowa!!! Podpowie kto można z tym dziadem zrobić???

Prawnik

Witam jeśli zapłacił Ci najniższa to złóż zawiadomienie do pip. Sprawdza firmę czy zapłacił Ci odpowiednią delegacje za noclegi. Podstawą co na umowie to jest to co powinien ci zapłacić +delegacje jeżeli spałeś w kabinie. Masz sprawę wygrana. Pozdrawiam.

Ryszard

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, nie każdy ma powód do narzekania bo firma jest ok.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.?

Haha

Kolego zazartowales czy nie chcąco to napisales

oszusci nie placa nawet tych m

nie placa nawet tych malych stawek najnizszej krajowej potracaja za wszystko.nie warto sie zatrudniac

Leszek
@oszusci nie placa nawet tych m

Podejmując zatrudnienie musiałeś mieć zawartą w umowie wysokość wynagrodzenia, więc wytłumacz czemu wypłata jest potrącana. Czy zapisy w kontrakcie powodują jakieś kary finansowe za niedotrzymane terminy? Dodaj proszę więcej informacji na ten temat.

Driver
@oszusci nie placa nawet tych m

Najgorsza firma jaka jest w powiecie płockim!!! Jeżeli chcesz pracować i stracić miesiąc to lepiej posiedz w domu.

Wojtek

Nie polecam tego zgreda!!! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wszyscy chyba wiedzą o czym mówię jego wczasy 2 letnie o czymś świadczą!!! Dziękuję tyle wam podpowiem koledzy z fachu.

Stefan

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście stanowczo zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę postępowania?

Opony

Jazda na zużytych-pokiereszowanych oponach to standard.

Były

Nie najlepsza firma w Płocku.., typu może nie krzak ale jednak firma typu "dziad" aż dziw bierze ,że jeszcze istnieje i stoi na nogach przy takich karkołomnych czyt. słabiutkich stawkach z roku 2008 , nie pozdrawiam nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Maneżowa 14
    09-407 Płock

Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.