Adampol S.A.

Zaścianki

Opinie o Adampol S.A.

Marynarz

Interesuje mnie robota dla kontrolera jakościw Bremerhaven. Czy może ktoś podpowiedzieć coś o tej pracy? Jakie Adam-Pol załatwia mieszkania dla ludzi? Jaką umowę podpisujemy? Będę bardzo wdzięczny za info.

Ochotnik

Czy może ktoś napisać jakie warunki do pracy mają kierowcy C+E? Czy firma ma jeszcze jakieś dodatkowe wymagania? Czy jest obowiązek znajomości jakiego języka? Może są jeszcze jakieś ważne informacje, z góry dzięki.

pan autotransporter
@Ochotnik 04.06.2017 22:10

Do Ochotnik . Praca nie jest lekka w porownianiu z tym co mówią osoby pracujące w biurze. Na 10 zaczynajacych prace po przeszkoleniu zostaje 2 . Atmosfera, stres, pijanstwo, nie jasny sposób naliczania . Jezyk nie jest wymagany. Kiedys to byla dobra firma, teraz to jest kołhoz.

Laura

Czy ktoś ma wiedzę na temat pracy w biurze z językiem francuskim? Co to za praca? Jak prowadzą rekrutację? Zależy mi na pracy w Adampol-u bo słyszałam, że to dobra firma.

Komik
@Laura 02.05.2017 13:17

Jak jesteś zainteresowana pracą za 2000 PLN na start i pierwsżyczę rok to polecam. Potem może dostaniesz 2500.

Komik
@Laura 02.05.2017 13:17

Darkik

Czy dowiem się coś więcej o pracy z najnowszej oferty Adampol-u dla operatora koparki? Ile dostane na poczatku i jak sie pracuje?

Praca dodatkowa dla kierowców kat. B

Przyjmiemy pracowników do dodatkowych/okazjonalnych prac na uz do obsługi placu transportowego w Tychach. Tel kontaktowy 508 464 716

Agata

Czy pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Ochotnik

Czy Adampol poszukuje aktualnie kierowców? Czy trasy są również po europie? Jakie stawki obowiązują? Wiem, że dobrze się u nich pracuje i mam chęć zmienić firmę.

Mam dwa pytania; 1. dlaczego Joanna P. z Cat Kleszczow was tak nie lubi? 2. czy to prawda, ze odebrala lub odbierze wam zagranicznych klientow?

selina

a długie są te przestoje? ja jednak chcę skorzystać z waszych aktualnych ogłoszeń na stanowiska menagerskie

FeakMan

Witam wszystkich pracowałem w de Rooy tragedia teraz pracuje w wega a i już na początku nie jest dobrze przestoje z które nie płacą czy ktoś tak szczerze powie mi jak jest w adampolu proszę o szczere opinie

Ziom

Do !322 .Kolego pracujesz juz może w adampolu?Jak możesz daj znać bo też jestem zainteresowany pracą u nich.Mój nr tel 515735699

Adi

Witam. Jak teraz ma się spraw a Adampol. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie. Czy warto? Proszę o opinie. Dzięki

szofer

Witam jestem pracownikiem-kierowcą firmy Adampol,i muszę powiedzieć że jest sporo nie prawdziwych plotek o firmie.Ja osobiście nie narzekam i robie swoje. Zarobki ok 5ts.mc 2-3 tygodnie w pracy i tydzień w domu.Białystok,Tychy,Gdańsk tam potrzebują kierowców i nawet bez doświadczenia zatrudniają w firmie przechodzisz 3 mc szkolenie z instruktorem i dalej sam pomykasz.Kobieta ostatnio się szkoliła na kierowce czy została tego nie wiem.Pozdro

ADAM Z POLA
@szofer 17.09.2015 13:07

tak piszą tylko pracownicy z biura . nie ma kierowcy który narzeka! a 5tyś NA LORACH to na kraju zarobisz i w piątek w domu.

jol

dajcie znac jak wyglada praca kierowcy w tej firmie

Zostaw opinię o Adampol S.A. - Zaścianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adampol S.A.