MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY-WIESŁAW CHMIELEWSKI

Łukowisko

Opinie o MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY-WIESŁAW CHMIELEWSKI

Janek

Witam, szukam pracy i zainteresowała mnie firma MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY-WIESŁAW CHMIELEWSK, czy wiecie może coś o aktualnej rekrutacji? Mam spore doświadczenie w tej branży i liczę na to, że po złożeniu aplikacji dostanę u nich pracę :)

kierowca

pracuje w firmie MTD juz dwa lata i nie wiem dlaczego sa takie złe opinie o tej firmie bo co do wypłacania pieniedzy to nie ma problemu ewentualnie wypłacaja pieniadze zaliczkowo ale maxymalnie do 15 nastepnego miesiaca sa wypłacone wiec nie co tak narzekac na ta firme,pracowalem juz w nie jednej firmie i bylo tez gorzej wiec firma godna polecenia,wiec panowie kierowcy nie ma co narzekac

KIEROWCA

brak slow o tej firmie rozwijajacy sie rak ktory wykancza kirowcow a zarzad to juz lepiej nie mowic matoly ktorzy sie bawio w transport za kierowcow pieniadze ktorych nie wyplacajo lepiej panowie taczko jezdzic jak w tej firmie

Zostaw opinię o MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY-WIESŁAW CHMIELEWSKI - Łukowisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY-WIESŁAW CHMIELEWSKI