„SEDAR” S.A.

Międzyrzec Podlaski

Opinie o „SEDAR” S.A.

Egerton

Ile dają na godzine jak sie jest zatrudnionym bezposrednio przez Sedar w Miedzyrzecu .Jeden z takich co pracuja tam na produkcji mówił mi o 2400zł na rękę -prawda to ?

Pan X
@Egerton 18.12.2016 12:58

Narazie tak jest ale się to szybko zmieni nowa pani prezes doprowadza zakład do ruiny

patek

ale maja mtez możliwość bezpośredniego zatrudnienia chyba nie tylko przez agencje,tylko ,że pewnie ciężej się dostać.

gomer12

przez agencję

Gość

Ja chciałbym się zapytać, jeśli są teraz przyjęcia do Sedaru,to jest są to przyjęcia normalnie na umowę o pracę? czy po prostu przez agencje ?

seffarka

jedno wielkie zimna \"mafijne\" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . wyzysk człowieka ,za jałmużnę nie wypłatę , cieżka praca , głodowa pensja . brak słów.

Zostaw opinię o „SEDAR” S.A. - Międzyrzec Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „SEDAR” S.A.