counter
Miro Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem? A coś więcej? Skąd takie opinie?

Tomek Nowy wpis

Najlepiej omijać z daleka. Na każdym kroku(usunięte przez administratora) tajemnice!!!!!

Janek Nowy wpis

Opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna. Swoją drogą szkoda, że tak rzadko korzystacie z forum

Były pracownik Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Robur1

Ludzie w jakim świecie żyjecie z daleka od tych (usunięte przez administratora)na każdym kroku robią w bambuko

Maciej
@Robur1

Zostałeś w jakiś sposób okłamany przez firmę Karol-Hurt? Twoja wypowiedź na chwilę obecną nie jest w żaden sposób uzasadniona, dlatego zachęcam Cię do tego, abyś napisał coś więcej na temat sytuacji, którą miałeś z tym pracodawcą. Może zauważyłeś jakieś pozytywy Twojego kontaktu z nimi? Będę wdzięczny za bardziej szczegółowe informacje.

Robur1

Kto się modli przed figurą to ma DIABŁA pod skórą

Robur1

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Karol-Hurt Sp. z o.o.: (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić sam siebid

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Karol-Hurt Sp. z o.o. w mieście Strzakły? Co wiecie nowego o pracy w Karol-Hurt Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Karol-Hurt Sp. z o.o. - Strzakły

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad