Opinie o Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. w Płock

Boss Nowy wpis

Zadzwoń pod podany numer a dowiesz się u źródła. Jak coś będziesz wiedział daj znać.

Bogdan Nowy wpis

Chce dostać się do pracy jako kierowca CE. Ktoś wspomniał że samochody stoją na placu. Może to też wina braku odpowiedniej ilości pracowników - kierowców. Zaktualizujcie jaka jest teraz sytuacja w firmie z pracą i warunkami. Chodzi mi głównie o trasy i zarobki. Będę wdzięczny.

Czytam tu wpisy i pracy kierowcy, a ja też jestem bardziej ciekawa pracy w biurze. Już ktos tu niżej dawniej pisał, że w biurze jest zgrany zespół i wszystkiego można się od normalnie dowiedzieć. Jak ludzie nawet prywatnie ze sobą rozmawiają, to czy firma organizuje jakieś integracje? Spotkania w firmie, poza firmą, może nawet jakieś wyjazdy firmowe na weekend są? Ktoś coś?

Przechodzień

Ostatnio jakieś zmiany chyba w firmie. Samochody częściowo stoją na placu. Firma w restrukturyzacji z tego co czytałem.

@Przechodzień

A to ciekawe co piszesz, bo po KRS-ie nie widać wzmianki o restrukturyzacji. Kto na 100% może wiedzieć, w jakiej firma jest kondycji finansowej i czy płaci pensje na czas?

Driver Nowy wpis

Tylko osoby pracujące w tej firmie ewentualnie byli pracownicy mogą to wiedzieć czy wypłaty są na czas....

Serhii

Dziadek kłamie, nie płaci całej pensji, nie liczy niedziel, samochody i przyczepy są stare i zniszczone. ominąć tę firmę na 100 km.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Julka

Z tego co czytam na forum opinie zatrudnionych tam kierowców są dość pozytywne. Fajnie, że i samochody są w dobrych stanach. Pomagam mężowi rozejrzeć się trochę na rynku pracy, znalazłam nawet jedną ofertę niestety jest dość krótka i w dodatku sprzed 4 lat. Chodzi o ogłoszenie dla kierowcy c+e. Jak z zarobkami w firmie? Ile taki kierowca średnio może zarobić miesięcznie na rękę?

Kamila

widziałam, że jeden z kierowców ocenił ludzi z biura pozytywnie czyli można tam liczyć na miła atmosferę? ile osób tam obecnie pracuje i na jakich warunkach są zatrudniane? jakie stawki?

Poinformowany
@Kamila

Nie wiem na jakich zasadach pracują. Ludzie w biurze to zgrany zespół, wszytsko co potrzebujesz do pracy się dowiesz i normalnie ze wszytskimi porozmawiasz na prywatne sprawy też. Dobrze się czujesz, jak tam przyjdziesz

Xxx

Ciężarówki okej naprawiane na bieżąco. Długość wyjazdu do dogadania. Ludzie z biura w porządku. Polecam.

Teresa
@Xxx

No to super, że nie ma problemu by się dogadać. Co możesz napisać o zarobkach? Na ile można tutaj liczyć?

Kris

A ja właśnie we Włoszech w trasie :) u mnie 3 stopnie na plusie, ale nie o tym tutaj wiem. W każdym razie zanim zacząłem pracę to po tych opiniach się bałem, ale koniec końców spróbowałem, bo mam blisko do roboty. Pracuję w firmie dopiero 2 miesiące, na początku dziwnie się zapowiadało, bo szef z wynagrodzeniem tak tłumaczył niezrozumiale ..... ja wiem, że ten pakiet mobilności zmienił wszystko, no ale jakoś tak zawile tłumaczył, że nie do końca wiedziałem w sumie co będzie, teraz widzę, że na rękę koło 7 - 8 tyś mam, jak 19-21 dni za kierownicą. Takie dostaję wyliczenia za cały miesiąc i wszystko z tachografu widzę na nich. Zlecenia po 700-1200 km mam mniej więcej, rzadko lodówka włączona to nie ma hałasu :) nie wymieniam palet. Biuro jest w innym miejscu niż baza, a z ludźmi z biura to przez telefon najwięcej romawiam. W sumie jest okej

Hejko

A ja tam nie narzekam. Właściciel to starszy facet, rzeczywiście odbiega czasami od tematu, ale to chyba wiek robi swoje..... W każdym razie płaci w miarę, nie chcę podawać szczegółów bo każdy może co innego wynegocjować, ale nie mam mniej niż gdzie indziej koledzy. Dla mnie na plus, że nie zalega tylko wiem, że mi wypłaci. Fajnie, że jest gdzie auto zostawić na wyjazd, bo na placu zostawiam normalnie strzeżonym u niego. Jeżdżę po zachodzie na chłodni, ładunki dobre, bo mało mam krótkich i nie ma wymiany palet. Dziwne te komentarze są tutaj, jakbym o innej firmie czytał. Co do ludzi z biura to mało się widzę, nie wiem za specjalnie, tylko rozmawiam z dyrektorką i spedytorem w trasie. Nie żadnych wyjazdów szkoleniowych czy integracyjnych tutaj, albo ja nie wiem przynajmniej

zawiedziony

Nie polecam, trzymajcie się z dala, problemy z wypłatami, płacą grosze. Atmosfera beznadziejna.

Nie zatrudniony

Hej podziele się moja opinia po rozmowie nie dogadalem się z tym gościem jest dziwny na samym początku, ma taka bajere jak by odpust mial i pół życia na straganach spędził!!!wydaje mi się ze tam nie ma nikt pojęcia co to jest ciężarówka. Co do płacy nie wiem nie dowiedziałem sie

Zofia
@Nie zatrudniony

Hmm.. nie za bardzo rozumiem o co chodzi.. W jakiej kwestii nie dogadałeś się z pracodawcą na rozmowie? Co konkretnie było nie tak? Jak rozmowa w Frozenie przebiegała?

Xxx
@Zofia

Ten człowiek jest ze średniowieczna zyje swoimi fantazjami odbiega od tematu placy ,takich pracodawców sie omija.jak można pojechać na 2 tyg .nie wiedząc za ile się pracuje .każdy kiero ma mieć czarno na bialy ile i koniec tematu

Wanda
@Xxx

Szukam właśnie informacji na temat warunków pracy we Frozenie, więc włączę się do dyskusji. @Xxx, widzę, że masz sporą wiedzę o tym pracodawcy. Możesz mi wobec tego powiedzieć, czy firma planuje w najbliższym czasie rekrutację? W ogóle to na jakie stanowiska najczęściej tam poszukują?

United Europe Driver
@Nie zatrudniony

Byłem na rozmowie pod koniec ubiegłego roku, Pytam sie o zarobki, głucho i zmiana tematu. że pakiet mobilności już stosują, to ja dalej jakie realne kwoty dostaje kierowca, to on mnie przedstawia w kadrach, itd. podjąłem jeszcze 3 próby uzyskania informacji o płacach ale bez skutecznie. Więc naprawdę jest to dziwne i nie zrozumiałe... a teraz patrze że szukają kierowców i oferują od 10 do 15 tyś brutto

Потому что это правда

Kierowca

Właściciel myśli że jak po studiach to podniesie firmę na nogi,,,a kierowca to głupek...nie tędy droga panie jędzejak...to nie lata 60te,,,,,nie polecam tej firmy typu dziad-trans

Kamil
@Kierowca

A co jest grane ? Zwija interes ?

Tak i est

Driver

Pracuje w firmie od kilku dobrych lat. Nie narzekam na wynagrodzenie, płacą za godziny, które wykonam. Wiadomo zawsze by się chciało więcej, ale stawki mniej więcej porównywalne z kolegami po fachu. Samochód raczej zadbany, wiadomo jakaś eksploatacja typu klocki w trasie się zdarzała.... ale większych problemów nie mam. Informuję o zauważonych ubytkach i są na bieżąco naprawiane. Wyjazd zazwyczaj na 3 tygodnie, jak potrzebuje to zdarza się krócej. Nie ma większego problemu z jakąś dłuższą kilkudniową przerwą. Pieniądze wypłacane terminowo, po przepracowanym miesiącu. Powodzenia i szerokości

Pajac
@Driver

Ty pajacu jestes podstawiony nie gadaj bzdur (usunięte przez administratora)nie ma kierowcow bo jest (usunięte przez administratora)i ma swoje wymysly i bujna wyobraźnię,(usunięte przez administratora)

@Driver

To kompletna bzdura, samochody mają 780 tysięcy lat, przebieg, nie licz na naprawy na drodze, to chyba sam Jerzy napisał recenzję))) to zabawne, tylko chłopaki, firma jest gówniana !!!

Leszek

No wiesz? Wygląd nie zawsze świadczy o człowieku i jego kompetencjach. Przyjechałeś na rozmowę rekrutacyjną, bo nie wyjaśniłeś do końca.

Nie zainteresowany

Moja opinia jest taka ze w ogłoszeniach jest napisane auta 3 letnie. A staly parchy z 13 roku i bodajże 15 roku.to się pytam jakie to są auta bo dla mnie kupa zlomu o ktore musiał bym się martwić na stukane ponad 700 tkm .porządne firmy auta do 3 lat i wymiana potem zaczynają się mankamenty .

Karol

Jaka jest wizja firmy ? Jaka macie stawkę ?

Mobile

Mobile jeździ ktoś jeszcze u niego czy wszystkie wylądowały przy plocie.jak tak to brawo ze się takiego typu świat pozbyl

Tsl
@Mobile

Pod jakim płotem byłeś kolego? Jeżdżę w firmie całym rokiem i nie zauważyłem tłumu na bazie..... sorry, nie wiem skąd się urwałeś.....

Zybi
@Tsl

Pozytywne opinie tylko może napisać pracownik z biura tej firmy,bo ma płacone za pierdzenie w stołek,tylko pani księgowa zasługuje na wypłatę bo ma pojęcie co robi a reszta jeżeli chodzi o transport to widziała ciężarówkę na drodze jak stała na światłach aby przejść przejść pasy na drugą stronę drogi.A co do szefa to gościu żyje w czasach epoki kamienia łupanego,,,jak nie wierzysz to idź na rozmowę,, nie polecam(wyjdziesz chory) A zarobki takie jak na kraju a i gorsze(strata czasu)

Do zybi
@Zybi

Księgowa tez nie nadaje się na ten stołek nie wie co robi i mało ma doświadczenia. Tylko co umieją robić w biurze to grać w pasjansa i patrzeć w kompa

Czytam

Czytam i nie wierzę ale jak bym nie pracował to bym nie uwierzył. Każdy swoją opinię może dodać po to jest ta strona aby ostrzegać innych lub firmy chwalic.ja też się wyrażę moje zdanie może bd może nie bd. Ważne /nie ważne, więc krótko kiedyś była firma dziś jest nedza. A co do Jurka co pisze kom. Może się mylę ale już go wychaczyli (skocz do Lidla pyknij małpkę mleka usiądź przed filmami i posiedz i nie dyskutuj z resztą załogi, bo nigdy nic nie wniosłeś ani nie pomogłeś nikomu)

Agnieszka
@Czytam

Niestety, niewiele da się wynieść z Twojej opinii. Czy mógłbyś wskazać konkretnie, jakie stawki zarabiają kierowcy we Frozen, jakie mają trasy, ile dni wolnego? Twoje informacje mogą pomóc osobom, które rozważają składanie dokumentów do tej firmy.

Odnośnie
@Agnieszka

5 tys zarabiają w chwili obecnej na zagranicy!!! A wolnego 2/3dni. Więc take zarobki to na kraju i większe

Zostaw merytoryczną opinię o Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frozen Trans Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Maneżowa 14
    09-407 Płock

Frozen Trans Logistics Sp. z o.o.