Opinie o Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka w Płock

JAN Nowy wpis

Firma ogólnie spoko, właściciele również minus jednak dla kierownictwa. Nowy kierownik wyraźnie widać, że lubi alkohol i popija nawet z pracownikami na zmianie. Szefowie udają, że tego nie widzą ale do czasu jak się coś stanie. Zrozumiałe jest, że w obecnych czasach ciężko o solidnego pracownika ale takie zachowanie jest niedopuszczalne. Powinien się ktoś tym zainteresować.

Sławek Nowy wpis
@JAN

Piszesz o tej kierowniczce. Ona chyba nie jest zbyt kompetentną osobą. Podczas kontaktu nie miała pojęcia o tym co sprzedaje a udawała specjalistkę od folii łatwo się sama wyjaśniła i zakończyliśmy temat.

Paweł Nowy wpis
@Sławek

Przecież ten JAN to Tośka znana manipulatorka i atencjuszka wszystko wyjdzie w czasie pozdrawiam

Natalia Nowy wpis

Hej, dwa/trzy lata temu pisaliscie ze zarobki to najnizsza krajowa + premia. Jak jest teraz? :D Podobnie? Ciekawi mnie ile wynosi ta premia, i czy trudno ją zdobyć? :-)

Arkadiusz

Czołem. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Płocka. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Arkadiusz

Robert

Szanowna Pani Moniko. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma TUOPU POLAND, którą Pani przytacza używa platformy SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Czarek

Może podpowiecie czy teraz mimo pandemii są jakieś szanse na pracę i jaka umowa jest preferowana na starcie?

Profesor
@Czarek

Przyjdź i zapytaj, na Goworku nikt cię nie zatrudni.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
maciek

Jak pracowal taki Pan Michal fajny gosc to bylo spoko ,potrafil wszystko wywalczyc pracowalo sie z usmiechem na ustach Jak sie zwolnil to i ja odeszlem

pawel
@maciek

Ten Pan Michal brygadzista co przyjezdzal srebrnym subaru ?To pozytywny gosc ,co on teraz robi ,ma ktos z nim jakis kontakt ?

janek
@pawel

Pan michal jako jeden z niewielu mial auto na ktore sam zapracowal a nie jak wiekszosc od lewatywy z Bydgoszczy w krede

dorota
@pawel

Pracuje w finlandi od 2014 roku w wukanizacji przy oponach

slawek
@dorota

W kanadzie na opryskach ,na farmach bezorkowych ,gadalem z nim nie tak dawno

@slawek

W kic paku nie mial uprawnien na,wozki i robil dolly z folii za 30 zl to na co mial liczyc ,w kanadzie dolly robia z lateksu jak zywe koszt 4tys dolarow przeciez to jest hierarhia wartosci kto.z jaku robi

łysy
@michal

Teraz to za wino jeżdżą a nie za 30 zł

Michał Wisniewski
@maciek

Taaa tak mi robili ?a można wziąć ?

Beata
@maciek

A ja takiego nie pamiętam, był tu kiedyś taki co się śmiardał i nic nie robił ale to dawno i nie prawda

Antek

Profesjonalna firma przy tym dobry pracodawca więc z pewnością narzekać nie ma na co,

michal

O tak pamietam to ta firma ktora wystawiala mi przepustke glosowa do miasta Płock ,teraz widze somsiadowi wystawiaja tylko ze on mysli ze to przepustka do haremu w Plocku ...Moze by tak bon na uzywana opone do stara mu dawac bo psuje cholera krew

od michala

I po co ktos tu wypisuje ,przeciez łuni tam takich nie chcu ,nie chcieli i nie chcu

@od michala

I bardzo dobrze ze mnie nie chcu ,sans dents mnie nie interesuje

janek

A ten Michal Slyszalem ze wyjechal bo nie chcial na te (usunięte przez administratora) z gm starozreby patrzec Zawsze twierdzil ze zdesperowany nie jest

@janek

Pracuja jakies Panie z gm Starozreby w firmie Kic Pak ?bo ja zadnej tam nigdy nie widzialem

@janek

Nigdy zdesperowany nie byl nie jest i nie bedzie zeby sie z takimi hmm z gminy starozreby zadawac

@janek

Te hmm z gminy starozreby to tyle to maja taki typ waznosci dla firmy kic pak i pracownikow co firma agrol ,prosze nie laczyc nazwy firmy agrol z niczym powyzszym podalem nazwe agrol dla przykladu

artek olesik
@michal

Chyba agrolok z golubia dobrzynia ale to nie ma nic wspolnego z firma kic pak

Na stronie firmowej zdjęcie z remontu elewacji, rusztowanie warszawskie i balik przerzucony nad drzwiami gdzie przechodzą ludzie mówi wszystko o jakości i zarządzaniu Pozdrawiam serdecznie panów Mast6rbatorow

Edward
@Michał

Miałeś jakiś kontakt z tą firmą? Zastanawiam się, czy łatwo jest dostać się tam do pracy. Może wiesz coś na ten temat?

@Edward

Gdybym miał się ponownie zatrudnić w tej firmie to jak bym na własne życzenie chciał się cofnąć w rozwoju @Edward nie mam żadnych kontaktów z tą firmą nie potrzebuje takich kontaktów

Emilia
@Michał

@Michał, ale piszesz o ponownym zatrudnieniu, więc rozumiem, że było poprzednie. Ile idzie zarobić na produkcji w Kic-Paku?

@Emilia

Emilia za pracę przy maszynach do produkcji folii otrzymywalem najniższa krajowa +premia która bywała zadko albo jakaś stówa Jak sobie przypomnę te zarobki typu 1760zl to znów robię się głodny

@Michał

Zapomnialem dodac ze nigdy nic od tej firmy nie kupie !

Ten plebiscyt?Toć znam bo pracowałem tam kupę lat, tam nie na nawet gdzie iść i zrobić, po co tyle głupot ktoś napisał

Ja to się tyle mięsa u nich najadlem że do dzisiaj mi się wodą swięconą odbija

Lysy

Jestem byłym pracownikiem z dużym stażem w tej firmie i z całą pewnością mogę powiedzieć że to oszusty Omijać albo się pilnować jak ktoś nie ma wyjścia

Łysy
@Lysy

Ja tam od tej ich chemii nabawiłem się impotencji

Felix

Najgorzej płacący ludziom "zakład" foliarski w jakim byłem brud kurz itp. praca ciągła zero dodatków maszyny i narzedzia z lat 70 wiecej kierownikow niz pracownikow

Koniobijca

A co to? Koniobijca już dawno nie pracuje a wy ciągle na tym...

Koniobijca

A co to? Koniobijca już dawno nie pracuje a wy ciągle na tym...

Aguagu

Powiem tak ublizanie pracownikowi w trakcie trwania umowy o pracę to norma w Płocku to powszechnie tolerowane zjawisko, więc jeśli ktoś rozwiązał umowę to ublizajcie sobie między sobą jeśli to dla was takie ważne Ja cały czas proponuję garść soli na takie problemy, podobno podnosi nastrój

Muzeum słoniny, wstyd mi że pracowałem w takim miejscu

Aguagu

Muzeum słoniny w którym pobierane jest,, bykowe,,Kiedy rozwiążesz umowę i nie masz już z nimi żadnych spraw,, bykowe,,pobierane jest w dalej Może to jakiś niedobór soli może jakieś paluszki słone czy krakersy albo solniczka załatwila by sprawę

Michal

A jaka tu można opinie zostawić W kic Paku ciągle potrzeba wolontariuszy, napracujesz się i nic z tego nie masz

suliniak

Perforator do pracy przychodzi się pracować Nie ważne czy ktoś kogoś lubi czy nie :-) Muszę cie rozczarowac ale z pracy zrezygnowałem sam ,nikt mi lotów nie robił :-) Bo nie chciałem mieć do czynienia z takimi jak ty...

ARVOR
@suliniak

Ciebie nikt nie lubil i sie zwolniles bo Cie gnoili:) Teraz sezon sie zacznie to znowu na truskawki z ukraincami pojdziesz co? Kuroń sie skonczyl a z kic-paka wypedzili.

@ARVOR

Tak potwierdzam wolę z Ukraińcami zbierać truskawki niż tobą r-y-z-a k-u-r-wo z kic paka robić te wasze wyniosłe projekty, jeszcze coś?

Ostygnij
@ARVOR

Mobbing Mobbing – termin wywodzący się z języka angielskiego od wyrazu "mob" (z łac. mobilis "ruchomy") co oznacza "tłum, natłok, banda"[1]. Odpowiednikiem polskiego mobbingu po angielsku jest na ogół workplace bullying lub workplace harassment. Workplace mobbing używany jest w tym znaczeniu jedynie w literaturze naukowej. Mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Terminu mobbing w odniesieniu do zachowań występujących w grupach społecznych użył jako pierwszy szwedzki naukowiec Peter-Paul Heinemann. Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Istotnym zagadnieniem jest odróżnienie mobbingu od łamania zasady równego traktowania w zatrudnieniu. Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje pojęcie mobbingu jako obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników[2] Obejmuje ono sprzysięganie się lub mobbing przeciwko wybranemu pracownikowi, który staje się przedmiotem psychicznego dręczenia. Mobbing charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji

Lysy
@ARVOR

Konfederacja praw człowieka z 6 stycznia 1978 r chcesz żeby Ci ją szczegółowo odczytali?

@ARVOR

Ja z ukraincami? A kto Ci folie robi co? Widzisz jak karma wraca!

Zostaw merytoryczną opinię o Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka - Płock

• Jak się pracuje w Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka?

Zobacz opinie na temat firmy Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka?

Kic-Pak Zakład Produkcyjno-Handlowy Kiciński i S-ka
3.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Urodzajna 5
    09-409 Płock