Rolpot Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Płock

Opinie o Rolpot Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

fg

Człowiek jest wielki nie przez to jak dużo posiada ale kim jest, nie przez to ile ma, ale czym dzieli się z innymi. Te słowa Jana Pawła II dedykuje Wlascicielom firmy Rolpot z nadzieją że staną się lepszymi ludźmi.

pio

Trzymajcie sie z daleka od tych wlascicieli.

eny

Ja pracowałem w tej firmie i miło pracy tam nie wspominam. Miałem w pracy wypadek(usunięte przez administratora) Żyłem w ciągłym stresie (usunięte przez administratora)

oszukany

ja

Najwazniejsza jest atmosfera w pracy. Oceniam ja dobrze. A co do kolegow to place przyznawane sa na podstawie tego co zrobisz i ile, twojej wydajnosci pracy. Jeśli nie robi się duzo to nieduzo się zarabia-proste. Ja narzekac nie mogę.

nieznany

ha ha dobry żart

Zostaw opinię o Rolpot Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolpot Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe