Okruszek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Tomasz Jarosiński

Rogozino

Opinie o Okruszek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Tomasz Jarosiński

Jolanta

Tak brygadzistki maja pracownika za nic . A zespoly to tylko obgaduja do takiego stopnia ze lzy i chec zrezygnowania przychodza do glowy .

Jakie są dni i godziny pracy?

scholastyka

Do bani ta firma. Szefostwo ok ale brygadzistki to cały problem tej firmy. człowiek się stara jak może a one zły humor , problemy rodzinne albo wstała lewą nogą i jedzie w ciebie jak burą sukę a odezwij się to po premi i nie wytłumaczysz szefostwu ze nie ma racji. Za duże mają prawa bo robią z nas nierobów pyskatych .Zapraszamy szefa Tomasza na produkcję na rozmowę z pracownicami. A i jeszcze niech szef popatrzy w kamery i zobaczy jak pracują brygadzistki.

DevA

Ja pracuje i nie mam firmie nic do zarzucenia ( może 10% większa wypłata hehe , nie no jest całkiem dobrze ). Ocena: 4.5/6

[usunięte przez moderatora] Pracuje juz tam pare lat i nie narzekam. Wiadomo praca przy tasmie to czasem [usunięte przez moderatora] jest. A na szefa nie ma co narzekac przyjdzie pogada,a w wiekszosci czasu go w firmie nie ma. A Tobie jak sie nie chce pracowac to kazdy szef bedzie dlaCiebie gburem

rozczarowany

Mój przedmówca ma rację. Trzymajcie się z dala od tej firmy i od tego właściciela [usunięte przez moderatora] .Ale i on natrafi na takiego co mu pokaże gdzie raki zimują.[usunięte przez moderatora]

rozczarowany

Ktoś chyba tu trochę ściemnia, albo chce się podlizać.

Zostaw opinię o Okruszek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Tomasz Jarosiński - Rogozino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okruszek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Tomasz Jarosiński