Opinie o Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. w Kraków

Gosia

Pokój, umowa, najem w porządku

Dobrze

Dobry najem Warszawa nie polecam ! Uwazajcie na ta firme!

@Dobrze

Firma DobryNajem Inwestycje nie ma oddziału w Warszawie.

Jan
@Dorota

Czy ktoś nie może zweryfikować tych ocen? Napisane jest o firmie z Krakowa a są tu w watku opinie o Warszawie. Bez sensu.

Grzesiek

Umowa i obsługa na międzynarodowym poziomie. Mieszkałem w UK przez ostatnie lata i widać że standard najmu w pl też poszedł w górę. Bez uwag

Wyróżniające się mieszkania na tle innych do wynajmu . Fajny standard , szybki kontakt, dobrze wyposażone, zawsze piszą SMS jak ktoś ma oglądać inne pokoje . Nie mam zastrzeżeń :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

(usunięte przez administratora) Sama wynajęłam mieszkanie tanio , dobre miejsce i jest super. Nikt mnie nie nachodzi , Mam normalną umowę. Nikt mnie nie pyta czy mam pracę czy nie, ważne ze płacę. Nie dajcie się wkręcić w to ........no !!! Bezpośrednio wynajęłam o wiele taniej i NIGDY , NIGDY NIE CHCE SŁYSZEĆ O DOBRYM NAJMIE !!!!

Rozcarowany

Rozczarowany
@Rozcarowany

Oj strach przed słowem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Oryginalny wpis... Masaskra, jednym słowem (usunięte przez administratora) !!!! (usunięte przez administratora) nastawieni jedynie na kasę. Mieszkania obskurne, zero pomocy. Nie polecam !!!!

Rozczarowany
@Rozczarowany

Dalej boją się słowa (usunięte przez administratora) jakas obsesja tej pseudofirmy. Omijac ich wielkim łukiem, nie probowac z nimi nic, porazka, wyzysk i OSZUSC| ale coz pewnie znowu blednac ze strachu wykasuja kilka slow... Przestrzegam przed nimi, chyba ze ktos lubi wracac do przedszkola. Ciekawe jak znowu szybciutko wytna slowa..... firma na lata 90 bylaby ok, ale juz pozno.... Dzialajcie i kasujcie slowa..... prawda i tak dojdzie do ludzi

Malgosia

Bardzo ładne pokoje i super kontakt z firmą. Nie mam zastrzeżeń i polecam.

Mundek

Ta firma to jeden wielki żart i nieporozumienie. Opiekun mieszkania przychodzi niezapowiedziany, sprawdza czy ilość talerzy się zgadza, zagląda w każdy kąt czy jest czysto. Jeśli jest chociaż minimalny nieporządek to grozi zatrudnieniem zewnętrznej firmy sprzątającej i naliczeniu kary. Jeżeli ktoś chce żyć spokojnie to trzymać się z daleka. Ja przeczytałam opinie w internecie już po podpisaniu umowy i to był duży błąd.

Maja

Sporo na forum opinii na temat usług Dobrynajem Inwestycje, tymczasem ja chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat zatrudnienia w tym miejscu. Czy może mi ktoś napisać, jakie wykształcenie jest wymagane, żeby mieć szansę na pracę w firmie?

Bardzo dobra obsługa i śliczne mieszkania! Moja dziewczyna od nich wynajmuje i naprawdę jest to powyżej standardu jaki oferuje Kraków.

Majka

Widziałam, że mają niektóre mieszkania zniszczone, ale ja wprowadziłam się do ślicznego, odnowionego pokoiku z super wyposażeniem. Widać, że nie oszczędzają na jakości. Pozdrawiamy z Karmelickieeeej ! :D :D:D

Najemca

Wynajmowałem mieszkanie przez rok, bardzo nie polecam. Przestarzały sprzęt sprzątający oraz w kuchni, który nie jest wymieniany, a naprawy powinni wykonywać lokatorzy. Wymiany żarówek na swój koszt, dodatkowo kłopotliwie, bo w mieszkaniu nie było drabiny (według stanu powinna być, a po telefonie okazało się, że nikt nie wie gdzie jest drabina). Umowy nie do zerwania, nawet w sytuacji pandemii. Firma nieugodowa i nastawiona na zysk, a nie przyjemność mieszkania lokatorów.

Piotrek
@Najemca

Hehehe czyli to prawda, że są lokatorzy którym trzeba wymieniać żarówki:D słyszałem takie historie, myślałem że bajki.

Robert
@Piotrek

Piotrek, ja chyba też powinienem zmienić oponie, muszę sam sobie zapełniać lodówkę! A uważam że powinno być w cenie! A serio to ja na szczęście mam spoko współlokatorów i nie robią nam wstydu przed właścicielem hihi

Robert

Umowa długa faktyczni , ale nie miałem żadnych nieprzyjemności,a już były wyprowadzki w trakcie roku i nic strasznego nie zauważyłem. Niezły kontakt z pracownikiem, standard i cena spoko . Nie mam uwag :)

Vladimir

Mieszkał już rok i bardzo dobra obsługa. Mieszkanie czyste i pożądne. Pani Asia bardzo miła osoba, pomocna, jak ciotka :) Polecam mieszkania z nimi. Vladimir.

Firma zajmuje się wynajmowaniem mieszkań? Na jakim terenie ?

Dobrze

Dobry najem! Przestrzegam, nie polecam . zdzieraja forse , tragiczna firma. Chca tylko zarabiac na lokatorach pieniadze, a warunki i umowy niekorzystne. Warszawa

@Dobrze

DobryNajem Inwestycje nie ma oddziału w Warszawie.

Dumies
@Dorota

Nie szkodzi że nie ma, w Krakowie jest tak samo. Op ma rację niestety

@Dumies

Ale przecież to zupełnie inne firmy

T.

Nie polacam, lekceważący stosunek do wynajmujących, brak reakcji na prośby o naprawę, mimo gwarancji działania w umowie.

@T.

Mieszkam na dunajewskiego i mimo wielu usterek zawsze mi wszystko naprawiali ja wiem, może w maks tydzień. Zgłaszałeś im te usterki?

R.Trok

To było w ich budynku? Bo rury to chyba administracja bloku, co?

rozczarowany najemca

niech ewentualni przyszli najemcy nie liczą na jakąkolwiek dobrą wolę ze strony właścicieli w momencie kiedy przyjdzie kolejna fala korona wirusa i ludzie masowo stracą pracę. W dobie pandemii właściciele żądają co 3 miesiące dowodu ze jest się zatrudnionym co w momencie kryzysu gospodarczego jest januszowym absurdem - nie wysłanie dokumentu poświadczającego zatrudnienie wiąże się z naliczeniem 300 zł dodatkowych opłat miesięcznie. Na każdym korku opłaty dodatkowe - umowa to chodzenie po polu minowym przez okres wynajmu i cyrograf który podpisują na siebie ludzie. Niech was ręka boska broni przed podpisywaniem z nimi umowy najmu bo nie będą wobec was mieć litości jak powinie wam się noga. Tyle dobrze że jest internet i można ludzi przestrzec. Unikajcie szerokim łukiem kontaktu z tymi wydrwigroszami - mam nauczkę na całe życie.

Klaudia

@Iwona o super z tym grafikiem,a jakie szkolenia np już mieliście?

Iwona

Godziny pracy są bardzo elastyczne. Każdy pracownik sam układa sobie grafik, jeśli nie masz spotkań pracodawca nie wymaga, abyś przez 8 godzin siedział w biurze, można także pracować z domu. Praca ciekawa, stały kontakt z różnymi klientami sprawia, że nie da się w niej nudzić. Zarząd wspiera pracowników w każdej sytuacji, dają też liczne możliwości rozwoju, np. szkolenia/kursy. Pracownicy tworzą zgrany zespół, dzięki czemu atmosfera w pracy zawsze jest dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.?

Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.