Syntex Sp. z o.o.

Łowicz

Opinie o Syntex Sp. z o.o.

była pracownica

wyzysk i mobbing ze strony brygadzistki ... każdy wie której

CYTRYNA

SZEFOSTWO HAMSTWO, TRAKTUJĄ LUDZI JAK ŚMIECI, OMIJAĆ Z DALEKA.... WOLE BRAĆ ZASIŁEK NIŻ TAM PRACOWAĆ. CHOCIAŻBY OSTATNIA SCENA Z PANIĄ Z PRODUKCJI SZOK... SPADAM I NIE WRACAM... POZDRAWIAM

Pieniądze minimalne, urlopów nie chcą dawać, najlepiej żeby pracować 24/7. Współpracownicy są ok, ale szefostwo tragiczne, nie doceniają niczego i nikogo, opierdzielają za wszystko (pracujesz - źle, nie pracujesz - jeszcze gorzej, nie wspominając już jeśli nie masz wystarczających informacji na jakiś temat lub czegoś nie wiesz - wtedy miażdżą. Ale oczywiście, jak coś potrzebują to wcisną wszystko. Nie polecam.

Krawiec

Bardzo fajna i miła atmosfera. Jak w każdej pracy, raz dobrze jaz gorzej, ale bardziej na tak.

niezadowlony

bzdury płaca minimalna szef niedoceniający nic ciesze się że już tam nie pracuję

Zostaw opinię o Syntex Sp. z o.o. - Łowicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syntex Sp. z o.o.