Opinie o Promalak P-N Sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Promalak P-N Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Promalak P-N Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promalak P-N Sp. z o.o. w Janikowo

Jaki jest styl zarządzania w Promalak P-N Sp. z o.o.?

Były PH Nowy wpis

Ta firma to jedna wielka PORAŻKA i KPINA. Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej firmie wiąże się z: oprócz bycia przedstawicielem ( czyli pozyskiwaniem nowych klientów, nowych zamówień itd), przyjmowanie/sprawdzaniem dostaw, rozkładaniem dostaw na magazynie, szykowaniem i rozwożeniem zamówień do klientów, mieszaniem farb według kolorów Ral, jeżdżeniem na pocztę i dokonywaniem wpłat (utargów) na firmowe konto które oczywiście podpisujesz swoim nazwiskiem, dostarczaniem dokumentow/faktur do biura księgowego - które mieści się w centrum Poznania- więc wycieczka do księgowej zajmowało z Janikowa 1,5-2godz ale jak to mówili podrzuć w drodze w domu, czy robieniem zakupów spożywczych i chemicznych do firmy (raz w tyg dostawałem listę zakupów co trzeba kupić: woda, papier toalety, kawa, mleko itd), a jak już znalazlem wolna chwile na zajęcia typowo handlowe to słyszałem że mógłbym pozamiatać magazyn bo jest (usunięte przez administratora) (sam magazyn mieści się przy piaszczystej drodze którą co chwilę jeżdżą samochody lub ciężarówki do betoniarni). Raz na 2 tyg przyjeżdżał p. Marek (główny szef) który zawsze miał pretensje że nie ma wyniku sprzedażowego, że sprzedaż mała i...,, musi Pan coś wymyślić żeby ta sprzedaż konkretnie ruszyła. Wtedy przejdzie Pan na system prowizyjny i zacznie Pan zarabiać fajną kasę,, ale na takim gadaniu się kończyło i nie było z jego strony pomocy ani wsparcia. Z tego co mówili sami klienci jest bardzo duża rotacja pracowników. Ludzie pracują 2-3 miesiące, max pół roku i odchodzą (ja też do nich należę). Całe szczęście ten (usunięte przez administratora) już poza mną. Osobiście odradzam szkoda czasu i nerwów. Pani biurowa też dorzuca swoje 3 grosze i swoim zachowaniem też Cie zniechęca do pracy w tej firemce. Plusy: auto firmowe ale nie do celów prywatnych unikasz kosztów dojazdu do Janikowa, kasa na czas, normalna umowa bez ściemniania pod stołem. Cała reszta jedna wielka PORAŻKA i KPINA.

Tomek Nowy wpis

Polecam , świetna ekipa, fachowe podejście, kolorystyka idealna ,

Dawid Nowy wpis

W pełni polecam dobór kolorów profesjonalny, bezproblemowo w tym samym dniu, duży wybór towaru , super atmosfera Pani w biurze dość że piękna , przesympatyczna to również posiada dużą wiedzę mega pomocna duży ukłon dla Pani w męskiej branży jestem zauroczony :).

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Promalak P-N Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Bartek

polecam produkty , obsługa - ideał ! Pozdrawiam

ZADOWOLONY

Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. . Godna polecenia . Zamówienia zrealizowane zgodnie z ustaleniami a co najważniejsze terminowo. Bardzo miło i sympatycznie . Podejście do klienta zdecydowanie ambitne . Obsługa - oferta przedstawiona przejrzyście, rzetelnie i konkretnie; cierpliwe, spokojne i rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania Zdecydowanie polecam.

Mała firma z wielkimi aspiracjami ????odradzam pracę w tej firmie, omijajcie ją szerokim łukiem. Osoba zajmująca się wystawianiem faktur, myśli że pozjadała wszystkie rozumy i jest właścicielem firmy, a tak na prawdę jej IQ jest na poziomie poniżej zera. Jeden szef nie słowny, drugi fałszywy. Cała firma liczy 4 osoby w tym dwoje prezesów.

Zostaw merytoryczną opinię o Promalak P-N Sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w Promalak P-N Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promalak P-N Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Promalak P-N Sp. z o.o.
  • Szybowcowa 5