Opinie o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA w Toruń

Eljot

(usunięte przez administratora) Warunki zawarte w umowie: -12 miesięczny okres rozliczeniowy! W praktyce Firma zarządza Tobą oraz Twoim czasem! Weźmy na przykład miesiąc Marzec 2021 r. Czyli miesiąc w którym trwa tak zwany "sezon" (Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec). 23 dni robocze + 2 (może 3 soboty w miesiącu zależnie od potrzeb firmy) 23x10h + 2x8h= 246h w miesiącu! Uwaga opcja optymistyczna! Ponieważ możesz pracować więcej niż 10h dziennie w systemie trój zmianowym. W sobotę przewidziane są również 2 zmiany! Nadgodziny nie będą wypłacane! A oddawane w formie dni wolnych w takich miesiącach jak Październik,Listopad,Grudzień. Pensja jest stała i liniowa nie zależna od wypracowanych godzin! Ile będzie wynosić? Zapytaj sam, oczywiście podadzą Ci pensję brutto żeby wydawało się że to dużo! Co jeszcze Ci powiedzą? A to zależy czy na Dzień Dobry czy na Dowodzenia? Na Dzień dobry że masz bardzo duże szanse na zatrudnię,oferujemy gwarancję stabilnego zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie. A na do widzenia? "Firma utrzymywała Cię xxx lat" "nikt nie jest przyspawany". Premie i dodatki! (premia od wydajności mierzona za pomocą systemu WMS, premia za frekwencję czyli o urlopie na żądanie, urlopie okolicznościowym albo L4 zapomnij, premia za staż pracy naliczana dopiero po przepracowaniu 2 lat oczywiście procentowa wynosząca 3%). Co do samej atmosfery to tu pytanie do Dyrekcji: Dlaczego w ostatnim okresie nie ma tygodnia a nawet już dnia w którym pracownik nie zrezygnował by z współpracy z firmą? Jedzmy dalej! Dla zainteresowanych polecam zapoznać się czym w głównej mierze handluje firma "Wia-Lan". Mowa tutaj o Środkach Ochrony Roślin, ich negatywnym wpływie na samopoczucie oraz zdrowie osób mających kontakt z różnymi szkodliwymi substancjami. Oczywiście firma powie wam że to nie prawda! Lecz woni wydobywającej się z magazyny ŚOR nie da się ukryć! Myślisz że "Roundup" którego mamy pod dostatkiem jest szkodliwy dla zdrowia? Poczekaj to dopiero małe piwko przy tym co znajduje się na magazynie. To może wisienkę na torcik? Kierownictwo Szanowny Pan (usunięte przez administratora)Obecnie zajmujący stanowisko Kierownika Zmianowego zarządzający załogą składającą się z około 40 osób. Poprzednie miejsce pracy? I tu uwaga trzymajcie się mocno krzeseł! Ochroniarz w firmie "Cerber"! Jak człowiek który był ochroniarzem został kierownikiem zmiany!? Z pewnością Szanowny Pan Dyrektor(usunięte przez administratora) odpowie wam na to pytanie. Szanowny Pan(usunięte przez administratora) zatrudniony przez w firmę w celu wprowadzenia systemu WMS. O Panu Tomaszu można powiedzieć wiele wspaniałych rzeczy. Sposób doboru oraz używania słów? Wyśmienity! Wspaniała gra aktorska. Z Pańskich wypowiedzi można wywoskować że posiada Pan większe doświadczenie związane z Firmą niż nie jeden pracownik. Co do zakończenia Pańskiej współpracy z Firmą "Lidl" nie będę się wypowiadał. Najważniejsze że na papierze jest Pan czysty. Jednak w mieście tak małym jak Tarnów ciężko ukryć niektóre fakty. Najbardziej jednak rozbawiła mnie Pańska reakcja na słowo Mobbing. Na zakończenie moja opinia jest oczywiście NEGATYWNA! Jeśli ktoś poważnie rozważa współpracę z firmą "Wia-Lan" niech rozważy to dwukrotnie zanim podejmie najgorszą decyzje. Pozdrawiam.

Hehe

Panowie odpowiedzialni za zatrudnianie ludzi maja niezle poczucie humoru, dostalem propozycje pracy po 13 godzin dziennie od poniedzialku do piatku i 3 lub 4 soboty w miesiacu za wynagrodzenie minimalne plus kilkaset zl premii brutto ale jak zrobie norme, do teraz sie smieje, nawet bezdomny na kubku pod sklepem uzbiera wiecej przez tyle godzin.

Rider
Kandydat

Możecie coś przybliżyć jak wygląda praca kierowcy kat. C w Wialanie ? Jak dlugo pracuja ? Czy soboty maja wolne ?

Firma nasycona fałszem i zakłamaniem. O każdym byłbym pracowniku wystawia fałszywe negatywne wyssane z palca opinie obawiając się przejścia do konkurencji osób doświadczonych...czy serwisant, kierownik, handlowiec, doradca rolny...nagle po rozstaniu z firmą okazuje się jacy to wszyscy niby byli źli niedobrzy a łaskawie trzymano ich latami w firmie. Zakłamanie i obłuda niespotykana...którą niezmiennie reprezentują od lat. Warto rozważyć czy chcesz przyjść pracować w firmie gdzie narzucona jest taka fałszywość i zakłamanie z samej góry. Przykładów sztucznych wymyślonych fejk opinii naoglądaliśmy się wielokrotnie za kilka lat pracy. Nic się w tym temacie nie zmienia od wielu lat.

MS.
@Pracownik

Takie obrabianie (usunięte przez administratora) byłym pracownikom stosują od wielu lat. Próbowali oczerniać serwisantów co odeszli bo nie chcieli pracować za niepłacone nadgodziny w atmosferze ciągłego stresu,niepewności co zaraz ktoś wymyśli, a to zacznie znów tworzyć problemy szef a to znów musisz zostać w terenie do nocy...i nici z wszelkich planów na dzień czy weekend...i co...dziś chłopaki jeżdżą zadowoleni i naprawiają maszyny i zarabiając 2-3 razy tyle co tutaj. Klienci też bardziej zadowoleni korzystają z ich usług.

Anton Nowy wpis
@Pracownik

"Tarnowscy Janusze biznesu" tak sie zachowywali juz 10-15 lat temu - kto odchodzi z ich szponów niewolnictwa na tego wiadro pomyj wylewali opowiadajac wyzssane z palca bzdury nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia. Zapewne tak jest do dzis w szczegolnosci wobec tych osob ktore zagrazaja ich pozycji i moglyby stac sie spora konkurencja w innej firmie.

Rejnold

Jak ktos mysli ze bycie kierowca w tej firmie to super sprawa to sie naprawde przeliczy. Miejsc rozladunku od 1 do 20 i wiecej (tak zdarzaly sie i takie dniowki) . Na pace zwykly paleciak bo firmie najwidoczniej zal zainwestowac chociaz w takie z napedem a przy tylu tonach ile sie tu wozi dziennie to taki powinien byc z automatu. Do tego zarobki coraz mniejsze.. i do tego w ogloszeniach o prace ze przejzysty system wynagradzania.. ciekawe jaki skoro kwitow do wyplat nie ma Logistyka juz nawet zebran nie robi a szkoda bo czuje ze ludzie by juz mieli wiecej do powiedzenia bo kto ma dobrze to ma.. i nie myslcie panowie z "elity" ze tego nie widac

Xxx
@Rejnold

A kto jest niby z tej elity

Kierowca Nowy wpis
@Rejnold

I co z tego zebrania jak pewnie się i tak nikt nie odezwie. To tylko na papierosie i w pogaduszkach między sobą każdy mądry a jakby trzeba było się upomnieć o podwyżki to nikt się by nie odezwał

Kliemt Nowy wpis
Klient

Obsługa w sklepie to porażka, szczególnie siwy pan w okularach który głupkowato się śmieje ze wszystkiego i nie zna asortymentu, drugi siwy pan z brodą totalna porażka jeśli chodzi o doradzanie w kwestii kosiarki, lepiej zajrzeć na fora internetowe. Nie polecam

Co wchodzi w socjal WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Xxx Nowy wpis

Hehe jaki Social?

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Doradca ds. nawożenia i ochrony roślin?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciepły Roman

Nie dziwię się że tylu ludzi przychodzi i odchodzi skoro wciska im się kit na rozmowie kwalifikacyjnej a jest zupełnie na odwrót i zastaje się totalny (usunięte przez administratora) i zero organizacji, o ilości nadgodzin nie wspominam bo tym powinna zianteresować się inspekcja i wziąć niektórych za (usunięte przez administratora)

Życzliwy
Kandydat

Wszystko co tu jest opisane to prawda. Ciężko uwierzyć w to więc osobiście się przekonałem. Na rozmowie pan Tomasz S. przekonuje jak bardzo odpowiedzialna jest to praca, jak duże wymagania stawiają wobec pracownika. Oczywiście praca na zmiany od poniedziałku do soboty, po 12-13 godzin. Nadgodziny do odebrania po nowym roku. Wymagania z kosmosu a płaca to cale 2500 na rękę. Widać Panu się marzy coś pomiędzy niewolnictwem a wolontariatem. Pierwsza myśl, to jestem w ukrytej kamerze bo niedowierzałem temu co on mówi. Oferta bliska pracy w kamieniołomie za stawkę taką co dostaje rozwoziciel pizzy. Życzę powodzenia w szukaniu zdesperowanych (usunięte przez administratora) oraz pokory i mniej cwaniactwa w stosunku do ludzi szukających pracy. Wszak pewnego dnia można kogoś spotkać na ulicy i ten ktoś się odpłaci.

Klient

Jeden pan sprzedawca i obsługa sklepu ( nie młody, siwy) zachowuje się do ludzi jak zarozumiały bóg. Nie uprzejmy !!!!!! I po co sklep ma z zewnętrz połączenia telefoniczne przez wewnętrzny jak nikt nigdy nie odbiera. Kawa i kłótnie pracowników na porządku dziennym. Porażka.

Dbający o swój nos
Klient

Wialan kradnie gdzie się da, okrada pracowników, okrada klientów, żydzi za transport. Warunki sanitarne tragedia, kolesie w biurze to jacyś przypałowcy. Ogólnie smród i lepiej się tam nie pchać.

Januszek Kłamczuszek

Kilka gorzkich słów o pracy na serwisie maszyn. Ciągniki przyjezdzaja niesprawne czesto z fabryki, roboty w terenie zazwyczaj do późnego wieczora tyle awarii, grubych usterek. Obietnice w pracy bez pokrycia. Złotousty Januszek obieca wszystko, dobrze wie co chciałbyś usłyszeć i będzie to regularnie obiecywał. Ten człowiek potrafi wywrzeć świetne wrażenie nawet w trakcie najzwyklejszej rozmowy, rzuca niezbyt prawdopodobnymi historyjkami, bajkami które nigdy nie miały miejsca. Wszystko po to aby zaprezentować się w jak najlepszym świetle - typowy manipulant. Na pierwszy rzut oka wydaje się osoba przyzwoitą, o dużym uroku osobistym...potem dowiadujesz się co to za "zarządzanie przez ściemnianie". Tracisz czas, robisz nadgodziny za które nie zapłaci ani firma ani dyrektor ani jego podwładny. Maniakalny ściemniacz obieca na początku złote góry a oferuje wyłącznie dużo pracy pełnej wyzwań. Wysyłajac na szkolenie serwis najlepiej abyś wyjechał o świecie i wrócił nad ranem bo szkoda na hotel. Jedyna zaleta z tej pracy było poznanie kilku w porządku osób ale dziś większosc z nich robi i tak na innych serwisach itp.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr Sp.j.?

EKS PH
@Pytanie

- manipulacje - obmowy i szemranie za plecami - (usunięte przez administratora) i nagradzanie kapusiów - brak szacunku i traktowanie ludzi przedmiotowo a nie podmiotowo - inwigilacja - indoktrynacja - łgarstwo w żywe oczy - ograniczenie swobody w podejmowaniu własnych decyzji - kreowanie egocentrycznego wizerunku firmy z pominięciem otoczenia - pycha, brak pokory kadry

Odpowiedź

Nie

Rider

Sriver
@Rider

W sezonie jazda od bladego switu do nocy. O godz 8 rano logistyka juz wie o ktorej wrocisz i wpisuje drugi kurs haha...Licz sie z tym ze jazda tutaj to gorzej niz na kurierce bo liczba miejsc zaczyna sie od 10 do przejechania. Jak masz towar na paletach to masz lajt ale przewaznie magazynierzy maja to w nosie i pakuja do klatek ile wlezie. Wszystko luzem. Takze powiem w skrocie.. w sezonie potrzebuja wszystkich a przyjdzie zima to najlepiej zeby Cie w pracy nie bylo

@Sriver

....zaczyna się od 10..... Co ty piszesz nie zawsze tak jest i z tą nocą też przesadziłeś wiadomo czasem zejdzie do wieczora szczególnie na wiosnę ale nie jest to codzienność

@Sriver

"O 8 logistyka już wie o której wrócisz......."jak cię wyślą np do Kielc to chyba nie ciężko mniej więcej określić o której wrócisz

Sriver
@123

Ty sie durniu zastanow... teraz zima to masz 3-4 gosci do objechania przyjdzie sezon to upychaja co moga byleby jechalo i skoncz gadac glupoty ze tak nie jest bo stopow jest bardzo duzo

menago
@Rider

W sezonie duzo sie jezdzi. Na pace paleciak reczny a do tego wiekszość palet (ziemia, torfy) ważą blisko tone. Chyba ze trafi ci sie zaszczyt to dadza ci lubofoske 1,2t., spróbuj to wywalić z paki na samochodzie bez poduszek ręcznym paleciakiem u rolnika :) to takie smaczki tylko :) I nie wierz w to co niektórzy tu piszą bo kto ma dobrze ten ma. A juz najbardziej rozbrajającym afektem jest to jak niektórzy próbują się ścigać który pierwszy rozwiezie, choć płatne za godzine... heheee

Michał

Płaci firma za badania w firmie?

Fryzo7
Kandydat

Witam Jak wygląda praca na stanowisku kierowca kat B? Jakie są godziny pracy,jakie trasy i ogólnie jak to wygląda na codzień

Paweł

Tak skrobie się po jajach ale krzesło znajdziecie aby spokojnie sobie wyliczył

Ktoś

Kierownictwo optymistycznie nastawione, zastanawiam się czy właściciele odpowiednio się przygotowali na najtragiczniejszy sezon w historii firmy? Może po wszystkim przejrzą na oczy i uswiadomią sobie w czyje ręce oddali władzę w firmie. Tragedia.

Eljot

Popieram kolegę i uzupełnię
@Eljot

Etykieta środka ochrony roślin Proteus 110 (jednego z wielu, wszystko można sprawdzić w sieci) OD, załącznik do decyzji MRiRW Załącznik do decyzji MRiRW nr R – 430/2017d z dnia 23.08.2017 r. zmieniającej zezwolenie MRiRW nr R-10 /2009 z dnia 09.02.2009 r. Niebezpieczeństwo H302 – Działa szkodliwie po połknięciu. H315 – Działa drażniąco na skórę. H317 - Może powodować reakcję alergiczną skóry. H318 – Powoduje poważne uszkodzenie oczu. H351 - Podejrzewa się, że powoduje raka. H360FD – Może działać szkodliwie na płodność. Może działać szkodliwie na dziecko w łonie matki. H410 - Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. EUH401 - W celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia ludzi i środowiska, należy postępować zgodnie z instrukcją użycia. P201 – Przed użyciem zapoznać się ze specjalnymi środkami ostrożności. P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P302 + P352 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. P305 + P351 + P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal Płukać. P310 – Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. P391 – Zebrać wyciek

dejot
@Popieram kolegę i uzupełnię

Jeżeli zatrudniając się w firmie handlującej środkami ochrony roślin myślałeś ze będziesz ścierał kurz z regałów? to rzeczywiście pomyliłeś miejsce pracy, proponuje zatrudnić się jako ochroniarz na byłym miejscu dyrektora. Widać że to wpis z konkurencyjnej firmy. Oczerniający na maska wszystko i wszystkich.

Wialanowiec

(usunięte przez administratora) wialan. Dziękujemy za prezenty na święta ????????

Piotr
@Wialanowiec

Pracownicy zatrudnieni w tej firmie dostali jakieś prezenty na święta? Jeżeli tak to możesz mi zdradzić jakie one były? Nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi, dlatego też może będziesz tak miły i napiszesz co to takiego było? Brzmi to bardzo kusząco i mam nadzieję, że pracownicy zostali odpowiednio zaskoczeni przez pracodawcę.

Wialan Mazury
@Wialanowiec

My lojalnie dostalismy od Michala hojne prezenty wraz z kartka od wlascicieli wiec nie narzekaj...

Józek
@Piotr

Dostali ocZywiście że tak jak co roku Nowy magazyn był prezentem ????????

Wialanowiec
@Piotr

No co ty nic nie dali ani złotówki

Pozdrawiam
@Wialanowiec

Nowy magazyn prezentem na święta, a to dobre. Właściciele i kierownicy mają poczucie humoru.

Pan p

Orientuję się ktoś czy należą się nam wczasy pod gruszą? Nie mamy żadnych dodatków, czy benefitow A czytałem że ponoć się coś takiego należy.

Roberto
@Pan p

Wczasy pod magazynem ci się należą

Ktos
@Pan p

Panie P wózek widłowy czeka,i następnym razem proszę patrzeć pod nogi

Internet

Serdecznie pozdrawiam Pana Mariana z drugiej zmiany, Marian wiemy że nic nie robisz

Internet
@Internet

Marian czyli Marcin

Ktos
@Internet

Popieram ehhhhh szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA