WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Opinie o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Halina

Nie zatrudniają nikogo na magazyn, że piszesz, że brak ludzi na magazynie? Czy właśnie za mało jest

Szkoda słów
@Halina

Próbują znaleźć (usunięte przez administratora) Aby ich potem poniżać.

jeszcze magazynier
@Halina

kierownictwo jak i właściciele niczego się nie nauczyli po fali odejść z przed kilku lat ,i dalej popełniają te same błędy tylko tamtym razem po długich i ciężkich staraniach udało im się uzupełnić braki pracowników na magazynie ,tym razem tak łatwo nie będzie bo ludzie drugi raz na obiecanki ,cacanki się nienabierą ,z miesiąca na miesiąc podnoszą normy wydajnościowe zmierzając do tego by nie wypłacać premii za wydajność która jest wpisana w umowie ,w samym sierpniu odeszło kilkanaście osób ,we wrześniu odchodzą kolejni a nowi wcale się nie pchają ,a zdziwią się dopiero po nowym roku co się stanie jak kierownictwo i szefostwo nie pójdzie po rozum do głowy.

Halina
@jeszcze magazynier

ale udaje się komuś zdobyć premię, jeżeli z miesiąca na miesiąc normy wydajnościowe idą w górę?

Sodoma i gomora
@jeszcze magazynier

A lepiej nie będzie, za kilka miesięcy ruszy sezon i może wtedy szefostwo przejrzy na oczy i zorientuje się że śmietanka kierownicza której powierzyli stanowiska regularnie zniechęca magazynierów do pracy i zabiera im ciężko zarobione pieniążki.

Magazynier
@Sodoma i gomora

Fakt, lekko nie jest ale bardziej od tego nie lubię fałszu zakłamania i nieróbstwa więc weź łaskawie rozwiąż swój problem skoro Ci tak źle i miej na tyle jaj żeby się zwolnić. Ktoś cie tam trzyma na siłę?? Jak Ci nie pasuje to do widzenia i tyle a nie jakieś chore teksty. Weź się ogarnij bo to że ciągle narzekasz i nic z tym nie robisz świadczy tylko o Tobie.

Teresa
@Magazynier

To czy robi czy nie robi nie będę podważać ale te wspomniane kłamstwa to gdzie tu widzisz? Cała jego opinia nie jest zgodna z prawdą?

Akcja ewakuacja
@jeszcze magazynier

Nie wiem czy jeszcze pracujesz kolego ,ale wygląda że kierownictwo poszło po rozum ale do tej części ciała na której z reguły się siedzi ,albo rzeczywiście szukali go w głowie ale go tam nie znaleźli . Przestrzegam wszystkich niech nie wierzą w obietnice dawane na rozmowie podczas rekrutacji ,prawdą jest że dali fajnie wyglądające podwyżki ale tylko na papierze ,podwyżki dotyczyły tylko premii ,podstawa pozostała praktycznie nie zmieniona ,a te premie co je niby podnieśli obwarowali tak że wystarczy że się rozchorujesz na 4 dni ,co biorąc pod uwagę obecną porę roku i to że praktycznie pracujesz na polu nie jest problemem tracisz całą premię za frekfencję , żeby stracić premie za wydajność wystarczy się pomylić 2 może 3 razy przy wydawce na miesiąc co też nie jest problemem przy ilości pobrań na poziomie kilku tysięcy ,bo prawda jest taka że nie myli się tylko ten co nic nie robi , a jak już stracisz te dwie premie to z automatu tracisz ostatnią premie tzw uznaniową ,bo z automaty uznają w takim przypadku i na nią nie zasługujesz ,i na koniec miesiąca okazuje się że cały miesiąc rypałeś jak (usunięte przez administratora) na najniższą krajową . Na koniec tylko powiem tyle że w czasie pracy nic Ci nie wolno nie możesz nawet dwóch słów zamienić z drugim magazynierem,nawet w telefon za bardzo nie możesz zaglądnąć ,nawet nie możesz na chwilę stanąć ,bo kierownicy tak się nudzą że cały czas siedzą na monitorach i obserwują czy przypadkiem nie zatrzymałeś się na chwilę by odsapnąć nawet potrafią się czepiać tego że masz przerwę 5 minut między zakończeniem jednego wydania a pobraniem drugiego ,a i jeszcze najlepsze praca w pół mroku bo w ramach oszczędności gaszą światła ,chłopaki się śmieją że niebawem wyposażą magazynierów w lampy czołowe by całkowicie wyłączyć światła ,a najlepsze jest to że u kierowników wszystkie światła świecą ,bo przecież oni potrzebują najbardziej oświetlenia jasnego by się nie pomylić przy uwalaniu premii.

Chętny na przyjęcie

Mam pytanie. Pojawiło się ogłoszenie że szukają pracownika na sekcje reklamacji. Jestem zainteresowany. Warto? Na czym Konretnie polega ta praca, to praca biurkowa czy typowy magazyn? Bo zastanawiam się czy wysłać CV. Proszę o odpowiedź.

Aleksandra
@Chętny na przyjęcie

Też widziałam to ogłoszenie właśnie do działu reklamacji. I dodam pytanie do a propos tego stanowiska. Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja? Znaczy ile trwa, ile ma etapów i czy prowadzi ją HR czy potencjalny przełożony?

Rejnold

Jak ktos mysli ze bycie kierowca w tej firmie to super sprawa to sie naprawde przeliczy. Miejsc rozladunku od 1 do 20 i wiecej (tak zdarzaly sie i takie dniowki) . Na pace zwykly paleciak bo firmie najwidoczniej zal zainwestowac chociaz w takie z napedem a przy tylu tonach ile sie tu wozi dziennie to taki powinien byc z automatu. Do tego zarobki coraz mniejsze.. i do tego w ogloszeniach o prace ze przejzysty system wynagradzania.. ciekawe jaki skoro kwitow do wyplat nie ma Logistyka juz nawet zebran nie robi a szkoda bo czuje ze ludzie by juz mieli wiecej do powiedzenia bo kto ma dobrze to ma.. i nie myslcie panowie z "elity" ze tego nie widac

Xxx
@Rejnold

A kto jest niby z tej elity

@Rejnold

I co z tego zebrania jak pewnie się i tak nikt nie odezwie. To tylko na papierosie i w pogaduszkach między sobą każdy mądry a jakby trzeba było się upomnieć o podwyżki to nikt się by nie odezwał

Magdalena
@Kierowca

Może bez upominania Wam jakieś dali? Mężu się zastanawia czy do was iść i ciekawy ile teraz na rękę ma drajwer :)

@Magdalena

To powiedz mężowi że to kierownictwo się zastanowić czy go przyjmnie czy nie a nie na odwrót

Teresa
@Kierowca

A przyjmowali kogoś ostatnio? Bo aż zaciekawiła mnie sprawa jej męża

Halo Wialan

Halo Państwo właściciele może w końcu jakieś podwyżki. Mak-1 na wędlinach płaci już znacznie więcej.

@Halo Wialan

Tak dostaliśmy podwyżki od nowego roku. A skąd wiesz że mak płaci więcej ???????????? hahaha

@Halo Wialan

A to dziwne że niby MAK 1 płaci więcej, to jak to wytłumaczyć że w ostatnim czasie ,z firmy MAK 1 przeszło do WIALAN chyba 5 pracowników ,jeżeli uważasz że tam są lepsze warunki to podjedź do nich na pewno Cię przygarną bo cały czas szukają ludzi do pracy

KIZO
@Halo Wialan

w tych (usunięte przez administratora) MAKACH? Na wlasnej dzialalnosci, z 2 tyg tylko urlopu, gdy zachorujesz to nie dostajesz kasy, po 200-230 godzin zapierdolu za 3200?? Nie badz smieszny. Dostaliscie 200 zl podwyzki w nowym roku i to tylko dlatego ze ludzie DO WIALANA wam odchodzili i to przed swietami bo u was (usunięte przez administratora) totalna i co? Wszedl Polski LAD i te 200 zl podwyzki szlag trafil. Zarabiacie teraz mniej niz w 2021 roku. Nie porownuj warunkow pracy Maka do Wialana bo to tak jakbys porownal oboz koncentracyjny ze zwykla praca za godziwe pieniadze.

tylko
@KIZO

tylko firma W zatrudnia każdego. A na stanowiska kierownicze, nawet z szemraną przeszłością zawodową i bez doświadczenia menażerskiego czy nawet jakiegokolwiek wykształcenia, czy przygotowania...

Kluseczeq
@tylko

Firma Mak też zatrudnia każdego. Ostatnio nawet karanych za ciężkie przestępstwa.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierownik Działu Nasion Rolniczych?

Luk

Jak troszke skubniesz z 400 osób i kilkutysiecy klientów to nagle w w 1 miesiąc masz kilka milionów wiecej na koncie.

Jakub

Pst Eeeeee (usunięte przez administratora)do Ciebie mówię tak tak do Ciebie ,nie zamierzam tu wylewać hejtu bo przepracowalem rok i w zasadzie prawie wszystko było ok poza tobą i twoim podobieństwa do (usunięte przez administratora) Plus ten pogardliwy wzrok i styl bycia ,kiedy wchodziłem do pracy i widziałem że siedzisz w akwarium i że będę miał do czynienia z tobą przez najblizsze 8 godz. poprostu robiło mi się smutno i nie tylko mi ,nie wiem czy to czujesz czy nie ale powiem wprost jesteś bardzo nie lubiany przez pracowników no ale chyba zdziwiony nie jesteś bo niby za co ludzie mają Cię lubić. Ja za sflustrowanego hejtera który stracił prace sie nie uważam bo to że jesteś brzydki i nie przyjemny to ci akurat powiedzialem osobiście ,przykro mi ze urody nie jestes w stanie zmienic ale zachowanie możesz i radzę Ci zrób to choćby po to byś nie budził wśród ludzi złych emocji takich jak nienawiść. Jest jeszcze jeden wielki brygadzista i mistrz robienia afery z niczego (usunięte przez administratora)ale to już szkoda słów dla mnie człowiek porażka.

Juliusz
@Jakub

O gustach się nie dykutuje, mi akurat się podoba a to że jest niemiły no cóż... Twardy gracz lubię takich

Ktoś
@Juliusz

Twardy jak masło pozostawione na pełnym słońcu, a co do autora głównego postu to niech lepiej zajmie się sobą bo o ile wiem to bardziej od złośliwości nie lubie lenistwa i pokazywaniem jakim to nie jest się pracownikiem a tak na prawdę chowało się po kontach

Beata
@Juliusz

A dużo macie ludzi na zakładzie? Tak pytam z ciekawości. Nikt nikogo lubić nie musi bo przecież najważniejsze żeby pracować a nie nawiązywać przyjaźnie :D

Kliemt

Obsługa w sklepie to porażka, szczególnie siwy pan w okularach który głupkowato się śmieje ze wszystkiego i nie zna asortymentu, drugi siwy pan z brodą totalna porażka jeśli chodzi o doradzanie w kwestii kosiarki, lepiej zajrzeć na fora internetowe. Nie polecam

Co wchodzi w socjal WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Xxx

Hehe jaki Social?

Ciepły Roman

Nie dziwię się że tylu ludzi przychodzi i odchodzi skoro wciska im się kit na rozmowie kwalifikacyjnej a jest zupełnie na odwrót i zastaje się totalny (usunięte przez administratora) i zero organizacji, o ilości nadgodzin nie wspominam bo tym powinna zianteresować się inspekcja i wziąć niektórych za (usunięte przez administratora)

Klient

Jeden pan sprzedawca i obsługa sklepu ( nie młody, siwy) zachowuje się do ludzi jak zarozumiały bóg. Nie uprzejmy !!!!!! I po co sklep ma z zewnętrz połączenia telefoniczne przez wewnętrzny jak nikt nigdy nie odbiera. Kawa i kłótnie pracowników na porządku dziennym. Porażka.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr Sp.j.?

EKS PH

- manipulacje - obmowy i szemranie za plecami - (usunięte przez administratora) i nagradzanie kapusiów - brak szacunku i traktowanie ludzi przedmiotowo a nie podmiotowo - inwigilacja - indoktrynacja - łgarstwo w żywe oczy - ograniczenie swobody w podejmowaniu własnych decyzji - kreowanie egocentrycznego wizerunku firmy z pominięciem otoczenia - pycha, brak pokory kadry

Odpowiedź

Nie

Rider

Możecie coś przybliżyć jak wygląda praca kierowcy kat. C w Wialanie ? Jak dlugo pracuja ? Czy soboty maja wolne ?

Sriver
@Rider

W sezonie jazda od bladego switu do nocy. O godz 8 rano logistyka juz wie o ktorej wrocisz i wpisuje drugi kurs haha...Licz sie z tym ze jazda tutaj to gorzej niz na kurierce bo liczba miejsc zaczyna sie od 10 do przejechania. Jak masz towar na paletach to masz lajt ale przewaznie magazynierzy maja to w nosie i pakuja do klatek ile wlezie. Wszystko luzem. Takze powiem w skrocie.. w sezonie potrzebuja wszystkich a przyjdzie zima to najlepiej zeby Cie w pracy nie bylo

@Sriver

....zaczyna się od 10..... Co ty piszesz nie zawsze tak jest i z tą nocą też przesadziłeś wiadomo czasem zejdzie do wieczora szczególnie na wiosnę ale nie jest to codzienność

@Sriver

"O 8 logistyka już wie o której wrócisz......."jak cię wyślą np do Kielc to chyba nie ciężko mniej więcej określić o której wrócisz

Sriver
@123

Ty sie durniu zastanow... teraz zima to masz 3-4 gosci do objechania przyjdzie sezon to upychaja co moga byleby jechalo i skoncz gadac glupoty ze tak nie jest bo stopow jest bardzo duzo

menago
@Rider

W sezonie duzo sie jezdzi. Na pace paleciak reczny a do tego wiekszość palet (ziemia, torfy) ważą blisko tone. Chyba ze trafi ci sie zaszczyt to dadza ci lubofoske 1,2t., spróbuj to wywalić z paki na samochodzie bez poduszek ręcznym paleciakiem u rolnika :) to takie smaczki tylko :) I nie wierz w to co niektórzy tu piszą bo kto ma dobrze ten ma. A juz najbardziej rozbrajającym afektem jest to jak niektórzy próbują się ścigać który pierwszy rozwiezie, choć płatne za godzine... heheee

Płaci firma za badania w firmie?

Fryzo7

Witam Jak wygląda praca na stanowisku kierowca kat B? Jakie są godziny pracy,jakie trasy i ogólnie jak to wygląda na codzień

Ktoś

Kierownictwo optymistycznie nastawione, zastanawiam się czy właściciele odpowiednio się przygotowali na najtragiczniejszy sezon w historii firmy? Może po wszystkim przejrzą na oczy i uswiadomią sobie w czyje ręce oddali władzę w firmie. Tragedia.

Eljot

(usunięte przez administratora) Warunki zawarte w umowie: -12 miesięczny okres rozliczeniowy! W praktyce Firma zarządza Tobą oraz Twoim czasem! Weźmy na przykład miesiąc Marzec 2021 r. Czyli miesiąc w którym trwa tak zwany "sezon" (Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec). 23 dni robocze + 2 (może 3 soboty w miesiącu zależnie od potrzeb firmy) 23x10h + 2x8h= 246h w miesiącu! Uwaga opcja optymistyczna! Ponieważ możesz pracować więcej niż 10h dziennie w systemie trój zmianowym. W sobotę przewidziane są również 2 zmiany! Nadgodziny nie będą wypłacane! A oddawane w formie dni wolnych w takich miesiącach jak Październik,Listopad,Grudzień. Pensja jest stała i liniowa nie zależna od wypracowanych godzin! Ile będzie wynosić? Zapytaj sam, oczywiście podadzą Ci pensję brutto żeby wydawało się że to dużo! Co jeszcze Ci powiedzą? A to zależy czy na Dzień Dobry czy na Dowodzenia? Na Dzień dobry że masz bardzo duże szanse na zatrudnię,oferujemy gwarancję stabilnego zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie. A na do widzenia? "Firma utrzymywała Cię xxx lat" "nikt nie jest przyspawany". Premie i dodatki! (premia od wydajności mierzona za pomocą systemu WMS, premia za frekwencję czyli o urlopie na żądanie, urlopie okolicznościowym albo L4 zapomnij, premia za staż pracy naliczana dopiero po przepracowaniu 2 lat oczywiście procentowa wynosząca 3%). Co do samej atmosfery to tu pytanie do Dyrekcji: Dlaczego w ostatnim okresie nie ma tygodnia a nawet już dnia w którym pracownik nie zrezygnował by z współpracy z firmą? Jedzmy dalej! Dla zainteresowanych polecam zapoznać się czym w głównej mierze handluje firma "Wia-Lan". Mowa tutaj o Środkach Ochrony Roślin, ich negatywnym wpływie na samopoczucie oraz zdrowie osób mających kontakt z różnymi szkodliwymi substancjami. Oczywiście firma powie wam że to nie prawda! Lecz woni wydobywającej się z magazyny ŚOR nie da się ukryć! Myślisz że "Roundup" którego mamy pod dostatkiem jest szkodliwy dla zdrowia? Poczekaj to dopiero małe piwko przy tym co znajduje się na magazynie. To może wisienkę na torcik? Kierownictwo Szanowny Pan (usunięte przez administratora)Obecnie zajmujący stanowisko Kierownika Zmianowego zarządzający załogą składającą się z około 40 osób. Poprzednie miejsce pracy? I tu uwaga trzymajcie się mocno krzeseł! Ochroniarz w firmie "Cerber"! Jak człowiek który był ochroniarzem został kierownikiem zmiany!? Z pewnością Szanowny Pan Dyrektor(usunięte przez administratora) odpowie wam na to pytanie. Szanowny Pan(usunięte przez administratora) zatrudniony przez w firmę w celu wprowadzenia systemu WMS. O Panu Tomaszu można powiedzieć wiele wspaniałych rzeczy. Sposób doboru oraz używania słów? Wyśmienity! Wspaniała gra aktorska. Z Pańskich wypowiedzi można wywoskować że posiada Pan większe doświadczenie związane z Firmą niż nie jeden pracownik. Co do zakończenia Pańskiej współpracy z Firmą "Lidl" nie będę się wypowiadał. Najważniejsze że na papierze jest Pan czysty. Jednak w mieście tak małym jak Tarnów ciężko ukryć niektóre fakty. Najbardziej jednak rozbawiła mnie Pańska reakcja na słowo Mobbing. Na zakończenie moja opinia jest oczywiście NEGATYWNA! Jeśli ktoś poważnie rozważa współpracę z firmą "Wia-Lan" niech rozważy to dwukrotnie zanim podejmie najgorszą decyzje. Pozdrawiam.

Popieram kolegę i uzupełnię
@Eljot

Etykieta środka ochrony roślin Proteus 110 (jednego z wielu, wszystko można sprawdzić w sieci) OD, załącznik do decyzji MRiRW Załącznik do decyzji MRiRW nr R – 430/2017d z dnia 23.08.2017 r. zmieniającej zezwolenie MRiRW nr R-10 /2009 z dnia 09.02.2009 r. Niebezpieczeństwo H302 – Działa szkodliwie po połknięciu. H315 – Działa drażniąco na skórę. H317 - Może powodować reakcję alergiczną skóry. H318 – Powoduje poważne uszkodzenie oczu. H351 - Podejrzewa się, że powoduje raka. H360FD – Może działać szkodliwie na płodność. Może działać szkodliwie na dziecko w łonie matki. H410 - Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. EUH401 - W celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia ludzi i środowiska, należy postępować zgodnie z instrukcją użycia. P201 – Przed użyciem zapoznać się ze specjalnymi środkami ostrożności. P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P302 + P352 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. P305 + P351 + P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal Płukać. P310 – Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. P391 – Zebrać wyciek

dejot
@Popieram kolegę i uzupełnię

Jeżeli zatrudniając się w firmie handlującej środkami ochrony roślin myślałeś ze będziesz ścierał kurz z regałów? to rzeczywiście pomyliłeś miejsce pracy, proponuje zatrudnić się jako ochroniarz na byłym miejscu dyrektora. Widać że to wpis z konkurencyjnej firmy. Oczerniający na maska wszystko i wszystkich.

Wialanowiec

(usunięte przez administratora) wialan. Dziękujemy za prezenty na święta ????????

@Wialanowiec

Pracownicy zatrudnieni w tej firmie dostali jakieś prezenty na święta? Jeżeli tak to możesz mi zdradzić jakie one były? Nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi, dlatego też może będziesz tak miły i napiszesz co to takiego było? Brzmi to bardzo kusząco i mam nadzieję, że pracownicy zostali odpowiednio zaskoczeni przez pracodawcę.

Wialan Mazury
@Wialanowiec

My lojalnie dostalismy od Michala hojne prezenty wraz z kartka od wlascicieli wiec nie narzekaj...

Józek
@Piotr

Dostali ocZywiście że tak jak co roku Nowy magazyn był prezentem ????????

Wialanowiec
@Piotr

No co ty nic nie dali ani złotówki

Pozdrawiam
@Wialanowiec

Nowy magazyn prezentem na święta, a to dobre. Właściciele i kierownicy mają poczucie humoru.

Pan p

Orientuję się ktoś czy należą się nam wczasy pod gruszą? Nie mamy żadnych dodatków, czy benefitow A czytałem że ponoć się coś takiego należy.

Roberto
@Pan p

Wczasy pod magazynem ci się należą

Ktos
@Pan p

Panie P wózek widłowy czeka,i następnym razem proszę patrzeć pod nogi

Internet

Serdecznie pozdrawiam Pana Mariana z drugiej zmiany, Marian wiemy że nic nie robisz

Internet
@Internet

Marian czyli Marcin

Ktos
@Internet

Popieram ehhhhh szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA - Tarnów

• Jak się pracuje w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 1 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA