WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Opinie o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Malkolm

Powie mi ktoś, dlaczego z korektami musimy iść do magazyniera, a nie może ich podpisać żaden z kierowników magazynu? Pytałem kilka osób i nikt nie potrafił mi na to pytanie odpowiedzieć. Dla mnie to trochę chore, abym za każdym razem chodził po całym magazynie za magazynierem który może mi podpisać. A trzech gości siedzi i nic nie robi...

Slamdog
@Malkolm

Bo to jest chora firma, jeszcze się przekonasz!

Driver

A który z kierowców tak donosi i do kogo??

Xxx

A ty chyba zapomniałeś czasy jak toyota jeździłeś i co na Warszawie robiłeś między składami więc nie bądź taki mądry panie B a od postu kumpel tej to się odcinam

Greg

Co z ta praca na stanowisku kierowcy podpowie ktos??? warto tam isc

Trk
@Greg

Krótko- NIE!

Kumpel trk
@Trk

Trk Dlaczego nie !? Jak gość nie będzie ok. To " najlepszy kierowca Wialanu będzie miał kolejny !! Obiekt do podpier..... A co za tym idzie kolejne. "Zasługi" na koncie. Teraz już nawet wiesza psy na zwolnionym koledze. Nomen omen autorze wpisu ".. Biała pała do zwolnienia... "

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierownik Działu Nasion Rolniczych?
Greg

A jak tam sytuacja kierowców poprawiła się warto tam aplikować???

dzwon

Hey, czy to prawda że zwolnili trzech spoko brygadzistów z magazynu? Bo ja nic z tego nie wiem, wszystko owiane jest tajemnicą. Czy to jakaś zemsta kierowników z magazynu, ktoś coś...? Ktoś kogoś o coś pytał, czy znowu szefostwo usłyszało tylko to co mieli usłyszeć?

SM
@dzwon

Tak, to prawda. Spać nie mogę przez to co tam kierownicy wyprawiają. Porządnych ludzi się pozbyli. A kierownicy niedouki i krentacze nadal pracują . Co dalej z nami będzie? Nie wystarczy im jeden wypadek na firmie z winy zastępcy kierownika, którego już raz pracownicy z innego zakładu wywieźli na taczkach. Obiecują nam podwyżki, ale to nie o nas chodzi tylko o własne kieszenie. W głowie mi się to nie mieści jak można zwolnić pracowników bez ich wysłuchania. A kierownik świnia jak trzeba było w niedzielę przyjść i szefostwo prosiło, to za ich plecami namawiał żeby nikt nie przyszedł: bo mecz, bo ryby, bo rodzina i sam nie przyszedł. Ci co przyszli byli na tak, tak ich potrafili urządzić. A chcieli iść do góry przedstawić cała sytuację u nas na magazynie, i tak ich potraktowali - chańba

@SM

Widzę, że nic się nie zmieniło. Niegdyś tam pracowałem, klientowi nie spodobało się co nam przekazano do powtarzania. Historia klienta została wysłuchana, mnie zwolniono bez słowa. Generalnie ludzie tam w większości byli w porządku, tylko słabo z tym u kierowników i właścicieli. Pracy tam nie polecam.

P.
@SM

Metody kierownika nadal są w praktyce. Tyle lat już tam nie pracuje i nadal to samo. Przerzucić odpowiedzialność na kogoś innego. Mnie podobnie potraktował: dając wypowiedzenie kierownik powiedział: że to brygadzista że mną nie chce pracować. Jak się później okazało, nie była to prawda. Teraz przechodząc koło mnie na ulicy ma głowę sposzczoną w dół albo udaje że nie widzi.

Biały Pan

mnich oraz abc czytając wasze komenty mam odruch wymiotny, powinniście jeszcze podejść do białej pani i ogłosić że to wy jesteście autorami tych "wspaniałości" PONIŻEJ WSZELKIEJ KRYTYKI" !!!!!!!!!! Chociaż może to biała pani pisała bo też jest do tego zdolna !!

Mnich

spoko firma polecam z czystym sumieniem na prawdę, natomiast przy drugich kursach to magazynierzy pomagają jedyni którzy nie pomagali to ich wyrzucili nie dawno ale to nie ma co się dziwić

Kiero 2
@Mnich

Twierdzisz że ich wyrzucili bo nie pomagali??

Jożin
@Mnich

Jesteś manipulatorem i niedoukiem. Nawet poprawną polszczyzną nie potrafisz się wypowiedzieć

$$
@Jożin

Poziom porównywalny z poziomem wypowiedzi kierownictwa magazynu ;) To się kolego nie dziw. Czyżby próbowali się wybielić?

abc
@Mnich

Też jestem podobnego zdania, od czasu ich zwolnienia inaczej się pracuje. Kierownicy częściej są na magazynie, tacy uśmiechnięci, radośni. Udają zainteresowanych, coś robią... Bardziej są skorzy do pomocy, tylko za często jeszcze słyszymy od nich ich głupkowate i mało śmieszne żarty. Nawet nauczyli się mówić, wcześniej to tylko odsyłali do brygadzistów.

jankes
@Mnich

inni mają inne doświadczenia... obrzydliwy,(usunięte przez administratora)pracodawca, bez zasad. Nie można traktować pracowników przedmiotowo! I tyle w temacie

FHL

Czy istnieją duże różnice w zarobkach pomiędzy kierowcami? Od czego zależy ich wysokość?Czy pracuje się w poczuciu sprawiedliwego wynagradzania?

Groszek

Haha sprawiedliwość w tej firmie ?! Nie ma czegos takiego

kier
@FHL

Przyjdź przekonaj się sam. Tylko nie licz na zbytnią pomoc, Są tacy kierowcy co przejdą koło Ciebie i nawet się nie popatrzą, a co dopiero pomóc. Pierwsi są po drugie kursy, a Ty będziesz sam targał paletę z torfem czy nawozem. Nawet magazynierom kierownicy magazynu zabronili by nam pomagali przy załadunkach.

kier

Kiero 2
@kier

Pewnie gdybys poprosił to by ktoś pomógł

$$
@Kiero 2

Taa... uderz w stół a nożyce się odezwą - bo zawsze trzeba wszystko mówić, a nie wypada odmówić

Grzegorz
@FHL

Witam, ja wiem tylko ze kierownik na mazurach ma 22500 brutto / mc.

Abc
@Grzegorz

Jaki kierownik ????

Grzegorz
@Abc

Gąszczak...

HANDLzMazur

(usunięte przez administratora). coś długo się trzyma na stanowisku jak na jego podejście do swoich obowiązków...

Konrad
@HANDLzMazur

... czy chodzi o Gaszczaka?

Wielkie oczy

Nigdy nie widziałem dresika tak szczęśliwego jak w piątek. Po tylu latach udało mu się z wreszcie wykończyć trzech ludzi. Teraz wreszcie będzie mógł w spokoju siedzieć z założonymi nogami i wpisywać godziny do zeszytu. Drugi będzie w spokoju patrzeć przez cały dzień jak mu łódka pływa. I w kółko jak mantre powtarzać - "odbijamy piłeczkę" i "byle by przetrwać dwa miesiące" a synowie odpowiadają "milion godzin, milion euro" i siedzą, otwierają i zamykają a kasa leci. A człowiek za... przez cały dzień.

@

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy i zarobków przedstawicieli rolnych.

Groszek
@@

Nie idz do tej firmy samo zakłamanie!!!

Sam
@@

Dramat, szkoda ambitnych i pracowitych, robota tylko dla prostaków

Specjalist

Pracowałem jakiś czas temu w dziale serwisu. Normą była rotacja, ludzi którzy zdobyli doświadczenie zwalniali po roku bez podawania przyczyn. Nigdy nie dostawałem paska z wypłaty. Normą była praca po 10godzin a nadgodziny nie były w żaden sposób rozliczane. Pan Wiatr zabierał sobie w środku dnia ludzi do budowy np ogrodzenia jego prywatnego domu. Normą było wieczne podglądanie pracowników przez telewizję przemysłową. Jednym słowem dramat.

Bond
@Specjalist

Jedna uwaga: po roku pracy a nawet dwóch nie ma się żadnego doświadczenia na serwisie chyba, że masz na myśli pomoc w podawaniu kluczy i wizytę na 1-2 szkoleniach dla świeżaków. Jeśli jakiś serwisant odszedł od firmy po 8-10-15 latach pracy pod daną marką to owszem ma on doświadczenie. Po 1 roku pracy to na 99% pracodawcy zwalniają słabych pracowników a nie sami pracownicy odchodzą, przynajmniej nie kojarzę takiego przypadku jaki opisujesz powyżej.

Jan
@Bond

Widać że jesteś wazelina, nie znasz życia, mylisz się

Nikita mar
@Bond

Taki mądry jesteś to jak się odniesiesz do sprawy kwitkow z wyplaty podsluchow nadgodzin nierozliczonych ,

@Nikita mar

Kwitki do wypłaty raczej nie prędko się pokażą. Być może trzeba by rozliczyć np. dodatek za prace przy środkach szkodliwych ?

Stary

Ciekawe czy byłby taki "Kozak" na naszej zmianie...

1980 albatros
@Stary

Kiedy rudy kierownik magazynu zacznie się myc??

Magazynier

No z tym (usunięte przez administratora). To sama prawda szkoda tylko że dopiero teraz o tym piszą. I jeszcze taki człowiek (usunięte przez administratora)jest hehe kpina!!!

Tymoteusz

Słyszałem, że firma ma bardzo dobra opinię. Może podpowiecie czy potrzebują pracowników?

@Tymoteusz

Musisz być jednym z tych troli o których pisał krasnal, za garść srebrników i za złudne wrażenie że jesteście lepsi sprzedajecie się niczym (usunięte przez administratora) !!!!!!

@Tymoteusz

Tymoteusz w mersedesie wajchę przełóż.

Jacek Baut

Pracowałem jakiś czas temu na magazynie w Tarnowie. TOTALNA porażka.... Mobbing jaki sobie nie wyobrażacie. Brygadzista z "700" nic nie robi tylko trzyma papiery i stoi nad tobą a ty musisz dźwigać wory z pszenicą po 50 kg - sam... Wyzywanie od (usunięte przez administratora) darcie i zmieszanie pracownika z błotem na porządku dziennym. Z tym człowiekiem nie dało się pracować bo on ma chyba jakieś zaburzenia psychiczne. Wcale się nie dziwie że ludzie się ciągle tam zwalniają. JB robi taką reklamę firmie że za niedługo nikt tam nie bedzie pracował. Kto pracował to wie co to za człowiek. Wydoić kozy bym mu nie dał a co dopiero brygadzista... Pani w PIPie powiedziała mi że z czymś takim można do sądu iść. Kto miał podobne doświadczenia z tym człowiekiem to niech napisze. Sprawa mobbingu przedawnia się po 3 latach

były
@Jacek Baut

Ilu jeszcze magazynierów ma się zwolnić, aby ktoś przejrzał na oczy. A gdzie są kierownicy? Nigdzie... nigdy ich nie było. Są tylko ludzie dla których liczą się tylko ich godziny, zamknąć i otworzyć firmę. Tylko to potrafią i za to dostają pieniądze, dlatego przesiadują, podkreślam "przesiadują" na firmie, godziny nie kłamią, można sprawdzić haha

Oki

Dobra kasa polecam

pytam
@Oki

Warto sprzedać duszę diabłu za garść maliny? Firma dno!

Handlowiec Ogrodnik

Witajcie... Mam pytanie dotyczące pracy PH. Jak wygląda płaca ? Podstawa+ prowizja? Jakie targety miesięczne?

jasiek
@Handlowiec Ogrodnik

odpuść... chcesz mieć sprany mózg, być inwigilowany, podsłuchiwany i manipulowany? szkoda zdrowia dla marnej mamony

Stan
@Handlowiec Ogrodnik

...u nas na mazurach tak: 15000 brutto podstawa plus premia (ok. 20-40000 jednorazowo).

Daniel

"Wia-Lan" ma opinie bardzo dobrego pracodawcy. Nie dziwię się, że odradzacie nowym chęć aplikowania.

Piter
@Daniel

Zaraz to gdzie logika?Skoro coś lub ktoś jest dobry to się go poleca!A jak jest zły 0to się odradza, wiadomo każdy oceniato. swoich odczuć i spostrzezen. Jest takie mądre powiedzenie "nie wszystko złoto co się świeci" może warto o tym pamietac

@Daniel

Skoro jest tak dobrze to dlaczego wśród kierowców CIĄGLE ! jest rotacja ?? To nie świadczy dobrze o firmie ! Ta firma potrafi tak skrzywić człowieka że jak kolega na fb wrzucił zdjęcie z wejścia na Świnice to jeden z kierowców dopatrzył się tam reklamy firmy ?????? Choć może to nie jest skrzywienie tylko trzeba wykorzystać zapas wazeliny jaki się dostało z MAN -em.

Belmondo
@Daniel

Dokładnie, odradzają ponieważ boją że przyjdą lepsi i ich wygryzą.

krasnal
@Daniel

Lepsi przychodzili i przychodzić będą. Lecz stara gwardia i trole przy korytach nie oddadzą tak łatwo wypracowanych stanowisk i wpływów. Potrafią zmiażdżyć najambitniejszych i zdolnych. To firma dla przeciętniaków i miernot

Zostaw merytoryczną opinię o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA - Tarnów

• Jak się pracuje w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 1 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA