WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Opinie o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Cezary

Do pewnego czasu praca w firmie byla w miare w porzadku. Niestety po zatrudnieniu nowego kierownika wszystko sie zmieniło. Aneksy, zwolenia, głupie komentarze i docinki. Mamy nadzieję ze góra zauważy co sie dzieje. Nowy kierownik szybko wykonczy ta firmę jeżeli ktoś go nie powstrzyma. Zwieńczenie jego ciężkiej pracy przyjdzie w marcu.

Niezadowolony Wiech

Jak mozna bylo zdegradowac tak utalentowanego kierownika, kurka wodna, cala wioska smutna. Gdyby nie to wtedy byloby ok a tak to co kurka wodna paleta, stretch i magazyn.

Bezrobotny

Ile za te 250 godzin dostanę na rękę (netto) jako kierowca B lub C tylko bez zbędnych opisów konkretna odpowiedz

Bez nicku

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w firmie Wialan jako Magazynier musisz wybrać zgodnie z zaleceniem kierownictwa co jest dla Ciebie ważniejsze rodzina czy firma . Jeśli nie przeszkadza Ci praca w okresie wiosenno-letnim po 10-12 godzin od pon-pt na 3 zmiany do tego tylko 1 sobota wolna w miesiącu a do tego w ramach podziękowań firma odda Ci nadgodziny nie w postaci pieniężnej a w postaci dni wolnych w okresie jesienno-zimowym , także radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem pracy na firmie Wialan.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierownik Działu Nasion Rolniczych?
Kim jest ten kto

Ojjj, widzę że sytuacja kadrowa na magazynie nie wygląda za najlepiej. Ludzie się zwalniają niezadowoleni z warunków jakie im proponuje nowe kierownictwo. Gorsze wypłaty, praktycznie każda sobota pracująca, system premiowania skonstruowany aby "kablować" na siebie. Co zebranie mówią co innego. Na początku obliczone że w ciągu roku będzie max 11 nadgodzin, teraz się okazuje że firma chce żeby ludzie pracowali po 13 godzin dziennie... Ojjj panie agencie tak to rąk niewiele zostanie do pracy

Noname

Bardzo dobrze napisane. Ciekawe ile osób podpisze te śmieszne aneksy. Kiedyś to trzymały nas tylko pieniądze w tej firmie, teraz już nie ma co. A co do smrodu to jest bardzo odczuwalny, I nawet hurtownie obok się skarżyly.

Black

Pięknie napisane, celność 100%.

Wiewiór

Firma Wialan. Co mogę o niej powiedzieć? Być może kiedyś to faktycznie była firma ale obecnie jest to nic innego jak korporacja nastawiona wyłącznie na zysk i zupełnie nie przyjmująca się czymś tak mało istotnym jak pracownik. Jeszcze rok temu można było naiwnie myśleć, że wszystkiemu winni są kierownicy i ich brak jakichkolwiek kompetencji. Niektórzy wierzyli, że gdyby sama góra dowiedziała się jak faktycznie źle wygląda sytuacja na dole to udało by się wiele rzeczy naprawić. Niestety okazało się, jak to zwykle bywa, że ryba psuje się od głowy. Nad brygadzistami bez umiejętności zarządzania, stoją kierownicy bez żadnego wykształcenia w tej dziedzinie, nad nimi są dyrektorzy, którzy albo są członkami rodzin szefostwa albo ludźmi z ogromnymi kompleksami rządzenia. Na samej górze tej drabinki stoją bezduszni i pełni hipokryzji założyciele firmy, którzy jedną ręką potrafią pisać piękne listy gratulując załodze udanego sezonu i ciężkiej pracy w tych trudnych czasach pandemii a drugą ręką w tym samym trudnym czasie wręczając wypowiedzenia całej masie ludzi, bo np ośmielili się z powodu stanu zdrowia spowodowanego ciężką pracą pójść na L4 w trakcie sezonu. Zwalniając chorujących pozostawiając całe rodziny bez dochodów bo przecież po sezonie już nie są tak potrzebni a można dzięki temu oszczędzić na wypłatach i zwiększyć zysk firmy o 0.0032% I tak właśnie działa ta korporacja. Chcesz być tego częścią?

NoName

Ojjj, widzę że sytuacja kadrowa na magazynie nie wygląda najlepiej. Ludzie się zwalniają niezadowoleni z warunków jakie im proponuje nowe kierownictwo. Gorsze wypłaty, praktycznie każda sobota pracująca, system premiowania tak skonstruowany aby "kablować" na siebie. Co zebranie to mówią co innego. Na początku obliczono że w ciągu roku będzie max 11 godzin nadgodzin, a teraz się okazuje że firma chce żeby ludzie pracowali po 13 godzin dziennie... Ojjj Panie Agencie tak to rąk niewiele zostanie do pracy

klick

jak jest z kierownikami, otrzymalem oferte pracy od nich, kasa nawet spoko plus premia, godziny nadliczbowe do oddania, jaka atmosfera, bo po przeczytaniu to boje sie tam isc

Stan
@klick

Ha ha, idź spróbuj. Sam się przekonaj. Jeśli nie ma tu wystarczającej liczby wpisów które mówią same za siebie to porozmawiaj z ludźmi którzy jeszcze pracują na magazynie i z tymi którzy już nie pracują. Nie bez powodu w okolicy mówi się o tej firmie w mało pochlebny sposób.

Ieirirido

Jakas grubsza akcja od jakiegos czasu na firmie? Tylu ludzi na wypowiedzeniach ze szok i u kierowcow i na magazynie

@Ieirirido

zgadzam się nikt nie jest pewny swojej pracy. przychodzisz do pracy z myślą czy dziś nie twoja kolej. nawet tutaj wpisy potrafili wyczyścić.

Zastraszenie
@Ieirirido

Tylko kiedy sędziów osądza? Dlaczego zwykły pracownik jest zawsze winny?

wialanowiec

Pracowałem wiele lat i w końcu się zwolniłem, żałuje że tak długo tam byłem - myślałem ze coś się zmieni będzie lepiej. Godziny pracy maja wiele do życzenia, najlepiej jak byś robił od rana do nocy i w soboty. Przełożeni nie zbyt ogarnięci. Pensja goła i parę złotych niby premii. Na budowie lepiej płacą przy łopacie.. Jak już napisano jak umiesz kablować na innych - to praca tam jest dla Ciebie idealna. Dużo fajnych ludzi zwolniono lub sami odeszli ciekawe dlaczego? Nie polecam.

@wialanowiec

Wilanowie nie przesadzaj. Owszem są miesiące kiedy pracuje się długo bo mamy w tedy dużo jazdy ale większość miesięcy jest spokojnie. Wiadomo że nie robimy po osiem godzin tylko dłużej ale tu już nic nie poradzi za bardzo. Dostajemy tez odsiadki czyli przed rozpoczęciem nowego miesiąca każdy dostaje wiadomości ile i kiedy ma wolne. Oczywiście nie dotyczy to sezonu.

@wialanowiec

A poza tym wialanowiec piszesz że pracowałeś wiele lat czyli aż tak źle ci nie było

@wialanowiec

Albo jak potrzeba wyjść wcześniej z pracy to nie ma problemu zgłasza się wcześniej i tak ci zorganizują jazdę że spokojnie się wyrobisz. Tak samo ja chcesz przyjść np na 10 godz to też nie robią problemu

Kiero

Ale nie mam racji ??? Nie tak jest?? No przyznaj tak czy nie????

Mojzesz
@Kiero

chlopie moze i tak jest to fakt ale tylko poza sezonem. Przyjdz i zapytaj o to samo w kwietniu, maju.. :) Ja Ci zadam teraz inne pytanie. Powiedz ładnie wszystkim bo zapewne pracujesz juz kilka - kilkanaście lat ile jestes do przodu na wypłacie w porównaniu z chłopakami którzy pracują 2-3 lata. ?? Zapewne sporo. Nie tak jest?? Nie mam racji? No przyznaj sie tak czy nie?? raz w tygodniu przejedzie sie na w-we i on ma zarabiać lepiej. Ilu chlopakow którzy w sezonie są bez aut jeździ tak 2-3 razy w tygodniu , a zarabiają g***o. Dodatkowo skoro pracujesz napewno widzisz kto jakimi autami sie wozi. Mercedesami strach jezdzic. Znalazles moze ze 2 plusy co do logistyków, minusów zadnych a jest ich sporo wiecej wiec sie nawet chlopie nie osmieszaj.

@Mojzesz

Nawet jeśli byś chciał wyjść wcześniej w sezonie to też nie ma problemu. Nie wiem ile zarabiają młodzi wiem że ja powinienem więcej zarabic szczerze mówiąc chyba że znasz jakieś dobre prace to podaj może skorzystamy. Co do Mercedesów są gorsze i lepsze ważne że powoli wymieniają

hey
@Kiero

dlaczego powinienes zarabiać wiecej

@hey

Nie tylko ja każdy powinien jak te czasy i nie tylko w wialanie

X
@wialanowiec

Od rana do nocy i w soboty - a czasem i niedziele. Dużo pracy pełnej wyzwań...to znane hasło z ogłoszeń.

Nieprzyjemna atmosfera, po kilku tygodniach wyczuwasz wrogie nastawienie. Dziwna instytucja.

Palci

Hej jakie zarobki na busie jakie godziny pracy

Qqq
@Palci

Jak zrobisz 200 godzin to 2500 zarobisz

@Qqq

Eee chyba wiecej

@Qqq

Czy prócz kwoty, którą podajesz można także ubiegać się o dodatkowe benefity? Mam na myśli świadczenia socjalne lub szkolenia dające nowe uprawnienia. Napisz o tym proszę.

@123

Chodzi mi że więcej zarobi za 200 godz

Kolega

Pytanie: Na magazynie serio jest az tylu sluzbistów? Ile razy przejde przez magazyn to co jeden lepsze punkty regulaminu mi cytuje :P

romb

ze swojej strony dodam tylko tyle że gdyby było wszystko pieknie ładnie to nikt by sie nie zwalnial albo nie zwalniali jego pozdrawiam

Czarek

Może trzeba być dobrym pracownikiem a nie tylko mieć długi staż?

hey
@Czarek

I tak nie zostaniesz zauwazony, mozesz robic za trzech, i tak Ci to nic nie da dopoki nie zaczniesz donosic na kolegow z pracy :)

Nick Jack

W firmie ciągle jest ogłoszenie do pracy na analityka księgowo-finansowego. Nie mogą nikogo znaleźć? Czy ogłoszenie jest tylko dla picu? Jakie warunki pracy w działach administracyjnych panują w tej firmie? Jakie zarobki?

Risano

Ktos mi wyjasni czemu nowi kierowcy przesiadaja sie na nowe lub prawie nowe samochody a starzy zapier****a na mercedesach tzw trupach? Sprobujcie jechac tymi autami w upale 30+ nie mowiac juz o staniu na pauzie

Agnieszka
@Risano

Niestety nie wiem z czego wynika problem, o którym wspominasz, jednak może kwestię dostępnych samochodów pracownicy powinni przedyskutować z pracodawcą? Może jako pracownik firmy ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr Sp.j. masz jeszcze jakieś sugestie co pracodawca mogły zmienić aby poprawić warunki zatrudnienia w firmie?

Otto
@Risano

Odpowiedź jest prosta: młodego trzeba jakoś przyciągnąć do pracy a stary i tak się nie zwolni, ani nie odezwie. ot to

Edward
@Otto

Przecież młodzi pracownicy są zwykle bez doświadczenia, a jednak osoby, które już dłużej pracują są cenniejszym nabytkiem dla pracodawcy, więc powinni być lepiej nagradzani. Co o tym myślisz?

Otto
@Edward

Młody pracownik = niższy koszt całkowity Stary pracownik = wyższy koszt całkowity Stała niezmienna - każdego można wymienić Co się opłaca firmie? Rozważ zależności a uzyskasz wszystkie odpowiedzi

Mojzesz
@Edward

W tej firmie to tak nie działa, wszystko jest tylko na papierze. Gdyby "góra" interesowała się tym co się dzieje a nie robili zebrania dopiero jak im sie zachce to moze i byłoby inaczej a tak to kierownictwo i jedno i drugie cisnie scieme w ch*j.

Edward
@Otto

Do czego właściwie dążysz? Twój wpis jest niezrozumiały i nie wiadomo do czego się odnosisz. Jeśli możesz, to wytłumacz to proszę. Polecasz pracę w "ZZOiR" ?

Marcin STAN

NIE POLECAM - dyr. G$szczak chciał mi o 50% obniżyć pensje ale sie nie zgadzałem

Troll
@Marcin STAN

Kolejny troll z Bakalarzewa.

Qqq

Risano racja ciekawe tylko ile taki nowy weźmie na wypłatę

Zostaw merytoryczną opinię o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA - Tarnów

• Jak się pracuje w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 1 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA