Opinie o ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j. w Tarnów

Wesołych Świąt

Panie Wiatr i pani Langer nie wstyd wam że ludzi z zbiór wysyłacie na termy w nagrodę, klientów do arłamowa na wypoczynek A ludzie od czarnej roboty którzy w mrozie,deszczu czy upale pracują na to żebyście byli zadowoleni dostają kurtke "4F" za góra 200 zł które i tak sobie odbijecie od podatku. Jak dla mnie porażka że tak prężnie rozwijająca sie firma tak docenia pracowników w święta.Wesołych Świąt

Ajwaj
@Wesołych Świąt

To nie jest kurtka jako prezent tylko reklama firmy obklejona z każdej strony logo-reklamą. Wstyd to nosic niczym czapke rmf fm 30 lat temu. Musisz za to jeszcze pokrzyczec ze ""wszyscy jestesmy jedna rodzina"" i inne propagandowe hasła tak jak mówi pani do (usunięte przez administratora)

Zdarzają się u was konflikty ekipowe ?

Tak
@Zzz

Jak masz bliskie znajomosci z dyr to możesz (usunięte przez administratora)innych, wyzywac i prowokowac bezkarnie i robic w bambuko innych do woli. Brak zasad, brak kultury tylko wyscig szczurow. Są równi i równiejsi

Pracownik Wialan Nowy wpis

Pracuję w Wialanie blisko 4 lata jako magazynier. Na początku było wszystko ok. Kierownictwo i właściciele szanowali naszą naprawdę ciężka pracę i doceniali ją przy wypłatach. Szefostwo było zadowolone, bo cały towar na czas wyjechał do klienta, a i my byliśmy zadowoleni, bo dostawaliśmy za to w podzięce premię. Pani Langer niekiedy na zebraniach mówiła o tym, że pracownicy są dla niej najważniejsi, bo bez nas nie było by firmy.. i takie tam w sumie bzdety... Obecnie jest sytuacja taka, że na umowie ma się najniższą (3600) + premie. Jednak premie są cięte na każdym kroku za byle co, a sekcyjny i kierownicy tylko chodzą z notesem i notują i pod koniec miesiąca okazuje się, że premie masz ucięta przez poł lub w ogóle jej nie masz... Pracując na magazynie jesteś od wszystkiego nawet od sprzątania. Robisz rozładunki dostaw, przyjmujesz dostawy, rozkładasz je, robisz wydania do klientów, obslugujesz klientów, którzy przyjechali osobiście po towar... Teraz w zimie to i odsniezasz dach hali na A i C bo im szkoda kasy na firmę. Od nowego roku tj. 2024 nie są przewidziane podwyżki. Jak zapytaliśmy sie o podwyżkę, to powiedziano nam cytuję: " i tak zarabiacie powyżej najniższej, więc cieszcie się, że w ogóle macie taką prace..." Tak, że szczerze nie lubię zmian, bo jak przyzwyczaję się do pracy, to mogę wiele lat pracować jak mnie się oczywiście docenia, ale raczej jak inni koledzy będę od nowego roku szukał nowej pracy... Zdecydowanie nie polecam tej firmy

Pracownik Nowy wpis

Myślę że jakby się magazynierzy zgadali to byście musieli sami pakować towar .. o ile wcześniej kierowcy by nie (usunięte przez administratora) To jeszcze by wam doszła rozwózka.....

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j.?

Pracownik Wialanu Nowy wpis

Atmosfera w firmie jest jak najbardziej zła i mówię to jako obecny i wieloletni pracownik.

Wesołych Świąt

@Wesołych Świąt

Niestety taka jest prawda, w większości firm nawet tych które ledwo zipią przez pandemie ludzie dostali symboliczne bony które można wykorzystać w pożyteczny sposób a pracownicy tak dużej firmy... po kawałku (usunięte przez administratora) z logiem wialanu, wstyd poprostu wstyd widać ile pracownicy są dla nich warci.

Wiadomo
@Ktoś

Wialan to super firma A wy tu tylko pracujecie więc pracujcie lub zmieńcie firmę jak wam nie pasuje

@Wiadomo

Wczasowicz z Arłamowa poczuł się urażony albo czyjaś marionetka, tak czy tak śmiesznie wyszło.

Lidia
@Ktoś

Przy takich warunkach i pogodzie firma powinna zapewnić ciepłe ubrania, to minimum zresztą... macie chociaż jakieś inne dodatki, wyższą stawkę? Bo rozumiem że pracownicy wykonujący "lżejszą" prace cieszą się benefitami (termy)?

@Lidia

Tak się składa że mamy ciepłe ubrania i zapewnione ciepłe posiłki ,a i co do wynagrodzenia też nie możemy narzekać wydaje mi się że mało firm w Tarnowie pozwala tyle zarobić co Wialan

Ajwaj
@Wesołych Świąt

Zdarzają się u was konflikty ekipowe ?

Zzz
@Michał

Tak. Starsi starzem (usunięte przez administratora)i nie chca sie dzielic wiedza dodatkowo podkladaja kłody pod nogi i probuja donosic. Bardzo toksyczne srodowisko pracy pozbawione kultury.

Tak
@Zzz

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
Uwaga Kierowcy!

Ta firma przyjmuje kierowców tylko na sezon trwający od lutego do października później dostają wypowiedzenia. W następnym sezonie przyjmują kolejnych (usunięte przez administratora) Polityka firmy fatalna zwykły pracownik jest dla nich zerem.

Czy w ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Haha

Bony? towarzystwo wialanowskie nawet ci życzeń nie złoży na święta. Prezenty otrzymują od czasu do czasu brygadzisci i część pracowników za wzorowe (usunięte przez administratora) i pokazywanie palcem w zamian za 200 zl nagrody.

Xxx

Tą firmą to porażka. Mają pracownika w miejscu gdzie słońce nie dochodzi dosłownie !!! Co miesiąc pobierają pieniądze na Social i na święta nawet czekolady nie dali hehehe a dla klientów cukierków i wódy całe wózki wyjechały :/ nie chodzi mi już o jakieś prezenty ale o traktowanie człowieka dzięki któremu ta PATOFIRMA zarabia gróbe miliony ale karma wraca A sezon juź zaniedługo hahaha pozdrawiam właścicieli

Chętny na przyjęcie

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko w sekcji reklamacji. Jestem zainteresowany.pytanie czy to praca biurkowa czy bardziej w charakterze magazyniera. Warto wysłać CV?

Alicja

Niskie zarobki, praca ponad normę i dużo nadgodzin. Piszecie, że nadgodziny są do odebrania, faktycznie jesteście w stanie je odebrać pracując 220h w miesiącu? Czy firma docenia wysiłek pracowników, np. wypłacając premie?

Rudy bad

Rudy brożek już zaczyna kozaczyć. Nagrywam go i czekam na kulminacje. Potem do pip wysyłam.

Xxx
@Rudy bad

Bardzo dobrze. Chłopaki z Internetu są z Tobą.

@Xxx

@Xxx Mów za siebie

Januszek Kłamczuszek

Kilka gorzkich słów o pracy na serwisie maszyn. Ciągniki przyjezdzaja niesprawne czesto z fabryki, roboty w terenie zazwyczaj do późnego wieczora tyle awarii, grubych usterek. Obietnice w pracy bez pokrycia. Złotousty Januszek obieca wszystko, dobrze wie co chciałbyś usłyszeć i będzie to regularnie obiecywał. Ten człowiek potrafi wywrzeć świetne wrażenie nawet w trakcie najzwyklejszej rozmowy, rzuca niezbyt prawdopodobnymi historyjkami, bajkami które nigdy nie miały miejsca. Wszystko po to aby zaprezentować się w jak najlepszym świetle - typowy manipulant. Na pierwszy rzut oka wydaje się osoba przyzwoitą, o dużym uroku osobistym...potem dowiadujesz się co to za "zarządzanie przez ściemnianie". Tracisz czas, robisz nadgodziny za które nie zapłaci ani firma ani dyrektor ani jego podwładny. Maniakalny ściemniacz obieca na początku złote góry a oferuje wyłącznie dużo pracy pełnej wyzwań. Wysyłajac na szkolenie serwis najlepiej abyś wyjechał o świecie i wrócił nad ranem bo szkoda na hotel. Jedyna zaleta z tej pracy było poznanie kilku w porządku osób ale dziś większosc z nich robi i tak na innych serwisach itp.

Kk

Firma w której potrzebuje się (usunięte przez administratora) którzy będą pracować po 220 + godzin co po części jest winą ambitnych pracowników którzy przyszli nawet W niedzielę a w sobotę są w stanie robić Nadgodziny dla 50 zł więcej kabaret, śmieszna organizacja zmiany które na siebie się nakładają przez co ciężko nawet o wózki... O groźbach zwolnienia czy zabrania premii nawet nie warto wspominać bo te d.. Które zarządzają firmą dobrze wiedzą jaka jest rotacja.... Omijać z daleka tą chorą firmę

NickItA

Czy są jakieś benefity? Karta Multisport? Bony na Święta? Paczki dla dzieci?

Magazynier

Praca od poniedzialku do soboty. Soboty i nadgodziny bezplatne, oddawane w formie dni wolnych. Wynagrodzenie minimalne plus premie w przypadku wyrobienia normy. Mozliwe zmiany nocne. Jak ktos jest mega zdesperowany i niema innej mozliwosci na zarobek to trudno ale jak ktos sie szanuje to nie polecam.

cb

Cała prawda opisana jest na forum pod wprowadzającym specjalnie w błąd "Toruń" a chodzi o 33-100 TARNÓW https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,155064

Karol
@cb

Zaraz, zaraz bo nie do końca rozumiem. Mam rozumieć, że opinie z tamtego tematu są faktycznie opiniami, które powinny znaleźć się w tym temacie? O to dokładnie chodzi? Sprecyzuj, proszę.

@driver napisz więcej jeśli jesteś starym pracownikiem. Jakie są zarobki i jaka proponują umowę na poczatek?

Igor

Czy ktoś z pracowników mógłby nieco przybliżyć sytuację? Czy ktoś poleca pracę w firmie?

MagisterMagazynier

(usunięte przez administratora) Magazyn przedpotopowy( przepraszam MAGAZYNY) jest to kilka budynków i namiotów oddzielonych od siebie gdzie towar jest składowany na poziomie od 0 do nawet około 7 metrów co w ogóle jest niedopuszczalne bo zabraniają tego przepisy, mało tego obsługuje się tam klientów którzy beztrosko sobie chodzą z dziećmi (raz widziałem kobietę w ciąży) . Jest tam na prawdę niebezpiecznie pomijając krzywe podłoże na głowę możne nam spaść każdy asortyment. Na poziomie trzecim wysoko nad naszymi głowami są niechlujnie składowane motyki , siekiery , szpadle. Przechodząc dalej jeżeli nic nas nie zabiło i nie wybiliśmy sobie zębów wkraczamy na dział z chemia gdzie śmierdzi jak w Czarnobylu na każdym opakowaniu są narysowane zdechłe rybki i trupie czaszki czyli nie murze tłumaczyć ze są niebezpieczne i rakotwórcze . Sposobem na rozlew takiego płynu jest zimna woda i mop, resztę płynu daje się do śmiesznej kanciapy która nie chroni w żaden sposób klientów jak i pracowników od wdychania chemikaliów. (usunięte przez administratora) Jednak to nie wszystko. Ludzie się krzywa patrzą jeśli korzystasz z zwolnienia lekarskiego i urlopu na zadanie.... szaleństwo. i tak jak każdy przedmówca nie pozdrawiam J.B . gościu przeczytaj jakaś książka rozwiń się kulturalnie popracuj nad dykcja. Nie rozumiałem co Ty mówisz... A wydajesz polecenia tragedia.Ludzie z Twojej brygady się z Ciebie śmieją.

Driver

Praca od świtu do nocy, śmieszne pieniądze...(usunięte przez administratora)Nikomu nie życzę pracy w tej firmie ja na szczęscie już nie musze sie tam męczyć bo uwolnić sie z tamtąd też jest problem.. NIGDY WIĘCEJ !!!!

kierowca

(usunięte przez administratora) Naprawdę nie polecam niech inni się wypowiedzą niech się nie boją bo to co sie tam dzieje to jest masakra... Niech inne działy sie wypowiedzą jak jest wspaniale...(usunięte przez administratora)albo szefostwo nie wie o niczym albo udaje że jest wszystko ok (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j. - Tarnów

• Jak się pracuje w ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j.?

ZZOiR Wia-Lan D.Langer, A.Wiatr Sp.j.