WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Opinie o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Anita

Czy jest tak dobrze, że zapomnieliście o tym wątku?

Maja

@Ciekawy odpowiedzi., to nie jest wątek dotyczący pracy w GoWork.pl, a w ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr. W czym przeszkadzają Ci zadawane przeze mnie pytania? Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Maja

@Olek, a Ty pracujesz lub pracowałeś w ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr? A może jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? @pracujaca, po Twoim nicku wnoszę, że pracujesz w ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @Mistrz, dlaczego od razu mnie obrażasz? Praktyki, o których piszesz, nie powinny mieć miejsca. @Didi2, czy takie sytuacje często mają miejsce w ZZOiR "Wia-Lan" D.Langer, A.Wiatr?

Didi2
@Maja

Maja każdy niewygodny dla "kierowniczki" temat jest uciszany, były zebrania, indywidualne konsultacje i co ? i NIC !!!! Dlaczego jest tak tak duży "przemiał" kierowców ?? KAŻDY który ma swoje zdanie jest TĘPIONY!!!! Najczęstszą formą jest niska wypłata po której "delikwent" rezygnuje. Wszystkie niewygodne tematy zanikają w kalendarzu kierowniczki !!!!!!! Jeden lepszy pod kątem wynagrodzeń miesiąc w roku ( kwiecień) to za mało, nie wszystkich to cieszy. Pozdrawiam

Ciekawy odpowiedzi.
@Maja

A Ty Maja pracując w Gowork to co powiesz o swoim pracodawcy? Jak długi masz staż w tej firmie i czy ma on wpływ na wynagrodzenie? Jakie zarobki i jak często podwyżki?

Olek

Firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy i co na to niezadowoleni!!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierownik Działu Nasion Rolniczych?
Luiza

Rynek się zmienia więc i firma musi dostosować się do innych. Generalnie to dobrze się tu pracuje.

pracujaca
@Luiza

Lizuska! I stąd się biorą podziały w firmie...

Maja

@Kosior, zastanawiam się, jaki jest cel Twojej wypowiedzi. Może powiesz coś więcej? :) @Roman, pamiętaj, że taka kwestia jak wynagrodzenie, zależy od naprawdę bardzo wielu rzeczy. Wśród nich znaleźć się może chociażby dotychczasowe doświadczenie na danym stanowisku czy w branży. Jak długo pracujesz w tym miejscu? Może warto wystąpić o podwyżkę?

Mistrz
@Maja

Maja, jesteś tępa... nie rozumiesz, że wystąpienie o podwyżkę = się zakończenie współpracy??!!!

Miki
@Mistrz

W XXI wieku wystąpienie o podwyżkę i koniec współpracy? Mam nadzieje, że to jakiś żart albo świat się w tej firmie zatrzymał rzeczywiście 15-20 lat temu.

Didi2
@Maja

"..Może warto wystąpić o podwyżkę?.." hmm. Sytuacja na jednym z zebrań z kierowcami. Kierowniczka na pytanie czy będą podwyżki odpowiada : " mi tu jest za dobrze żeby iść do "góry" pytać o podwyżkę " i to tyle !!!!!!

Józek

Pracowałem kilka lat i zwolnilem się i nie żałuję, żałuję że tak długo tam pracowałem.

Roman

Tak się po prostu nie robi, człowiek ciężko zapierdziela za marne grosze, a tu przychodzą nowi handlowcy na Mazury z pensjami po 15-20 tys. Co to ma być???!!!

Dididi
@Roman

Widocznie są tego warci i dostaliby podobnie w innej firmie przez co ta firma utraciłaby szanse. Teraz jest 2015-2018 rok oraz przyszłe lata - rynek pracownika...DOBREGO pracownika.

Bpc

Podwyżki w tej firmie idą tak opornie, że stracili wielu fachowców.

Kowal

Praca na magazynie - nie polecam

Johny
@Kowal

Kierownictwo magazynu, śmiech na magazynie ;D

klucznik
@Johny

Otworzyć i zamknąć firmę, nadgodzin nabić i powiedzieć co przyjechało. Całe obowiązki kierownictwa a z resztą niech się magazynierzy bujają i jeszcze premie zabiorą

Bolek

Dramat, pranie mózgów

Zmartwiony

Coraz gorzej sie dzieje tyle powiem

Wiem
@Zmartwiony

Brak szacunku i manipulacja ludźmi, to zawsze się obraca przeciw....

Maniek

Jako stary pracownik jestem zbulwersowany wypłatą inni kierowcy pomimo że krócej robią wzięli więcej ode mnie a o urlopie to nie wspomnę ktoś chyba robi na złość a ja tego tak nie zostawię

zdziwiony
@Maniek

Rzecz w tym że tego wpisu nie dokonał "Maniek" ktoś się po prostu brzydko zabawia. Ale to odzwierciedla tylko osobowość delikwenta

Magazyn/ierzy

trochę się kierowców zwolniło się a mi tylko szkoda jednego który pracował tak jak powinno się pracować a mało takich !Szkoda że nikt nic nie zrobił żeby go zatrzymać, (usunięte przez administratora)miałem przyjemność z Tobą pracować nigdy nie zawaliłeś w żadnej sprawie u Ciebie nigdy nie było słowa "nie"i zawsze chęci do pracy Mam nadzieję że gdzie indziej bardziej cię docenią! Dzięki za 4 lata wzorowej pracy. Szkoda że u góry nawet nie wiedzieli o Twoim istnieniu. ciężko nam zaakceptować że już nie pracujesz wśród nas niech ci się lekko kręci kierownicą w innej pracy.

Max

Nie używaj słowa Pana Boga na daremno! Natomiast to co piszesz na temat Pani R. Jest podłe z Twojej strony jesteś zwykłym tchórzem!

Szczesliwy

Ta Renata to faktycznie jest beznadziejna że pan Bóg stworzył taką osobę masakra

Mijagi
@Szczesliwy

Wstydził byś się idioto !!!!jesteś tępy!!!

Driver

Odeszlo dużo wartościowych kierowców a nowi będą? ? Spoko wypłaty za październik...

Spokodriver
@Driver

No przecież już są !! Dziwne że tylko z kategorią B ??? Buhahahaha

Driver2
@Spokodriver

Zresztą może nie będą potrzebne te "tabuny" kierowców ! U każdego klienta widać że konkurencja a szczególnie Planta robi większą robotę. Do tego słychać że Wialan staje się drogi i jest komplet. Na koniec roku tylko dwie ciężarówki ???? Słabiutko !!!!!! O czym tu będzie mówić na 30 lecie firmy ?????????????

????????????

Dla przyszłych ? pokoleń kierowców Zakres obowiązków: Załadunek towaru ( o 5 rano a nie jak w ogłoszeniach praca od 6 - 14 ) transport i dostawa do klienta, jeżeli trzeba to rozładunek we wskazane miejsce, możliwy odbiór gotówki i odpowiedzialność za nią !! Po skończonej trasie "mała księgowość" -segregacja i rozdział dokumentów, dbałość o powierzone mienie Po przepracowanym miesiącu wynagrodzenie !!!!!!! uwaga !!!!!!!! tadam !!!!!!!!!!!!! 2000 zł !!!!!!!!!!! (dwa tysiące złotych) !!!!!!!!!!

Kierowcy

Witam wszystkich krótkie podsumowanie: Zebranie było firma dotrzymała słowa oświadczenia zmienione podwyżka jest Szkoda tylko tych niepotrzebnych słów na forum.... jeszcze parę słów na temat jednego kierowcy który robił największe zamieszanie a pracuje tu niecałe 2 lata chodzi po kierowcach dopytuje współczuję podpuszcza a teraz pierwszy leci do pani że się zgłasza do trasy!( Czyżby zaplanowany pomysł?) Po pierwsze to przeproś za to co wypisywałeś firma wialan jak również kierowniczkę panią R. jesteś najczęściej wymienną osobą przez kierowców rozpoznaną po twoich gatkach i tekstach albo się chłopie uspokój albo odejdź i nie psuj pracy innym z racji ochrony danych osobowych inicjały imienia i nazwiska która była najczęściej wymieniona przez grono kierowców to M.B. jak masz twarz to Przeproś przede wszystkim kierowniczka panią R. Za kłamstwa i pomówienia Nawet nie wiesz ile mogłeś sprawić przykrości!

M. B
@Kierowcy

Miałem nie pisać ale musze pare faktów wyprostować: Najpierw cytat: "..jesteś najczęściej wymienną osobą przez kierowców rozpoznaną po twoich gatkach ..." długo sprawdzałem w komodzie swoje gatki ale na żadnej parze nie znalazłem śladu który mógłby wskazywać na moje autorstwo któregokolwiek z wpisów !!!! Twoje wypowiedzi jak i Twoje pisanie nie wiem czy to rozumiesz ale świadczy o tobie !! Na klawiaturze litery D i T są zbyt daleko od siebie żeby to wziąść za pomyłke bo pewnie nie rozumiesz ale jeżeli już to pisze się GADKI a nie GATKI widzisz różnice. Idąć Twoim tokiem rozumowania to odkąd sie przyjąłem to namawiałem M. żeby zrobił przyczepy i żeby się zwolnił ?? Pisząc jeszcze o jakimś dopytywaniu współczuciu i podpuszczaniu jesteś po prostu żenująco niepoprawny. Drugi cytat : "..Zebranie było firma dotrzymała słowa oświadczenia zmienione podwyżka jest..." Dlaczego nie dodasz zgodnie z prawdą że to za moim !! staraniem to pismo powstało, cała jego treść była konsultowana z kilkoma kierowcami a końcowa wersja z kierowniczką i zastępcą, że to ja zadałem sobie trud stworzenia listy i zebranie podisów od wszystkich kierowców !!!!!!!!!!! Cała ta sytuacja Z PISMEM BYŁA ZA WIEDZĄ I ZDODĄ KIEROWNICZKI I ZASTĘPCY !!!!!!! Jeżeli to jest to podpuszczanie to zastanów się nad sobą. Cały Twój styl pisania jest tożsamy z Twoim stylem wypowiadania się " na papierosie" czyli płytki i prostacki. Zresztą ten styl widać w kilku innych wpisach pod innym "pseudo". A prawda jest taka że Ty jako JEDYNY !!!!! wahałeś się czy podpisać pismo o anulowanie oświadczeń co zresztą widziało kilku z nas ! Bałeś się o swoją "kariere" ??? Kolejny cytat " "jak masz twarz to Przeproś przede wszystkim kierowniczka panią R." forma poprawna: jak masz twarz to przepros przede wszystkim kierowniczkĘ panią R. celowo napisałem dużą litere żebyś zobaczył różnice !! Reasumując: 1. Nie mam za co przepraszać ani właścicieli firmy ani kierowniczki bo niczym im nie uwłoczyłem !! 2. To Ty jeżeli masz twarz to nie kryj się prostacko pod różnymi nazwami tylko podejdz i możemy porozmawiać !!!!!! ale sądze że cię na to nie stać więć TO TY SIĘ USPOKÓJ I NIE SZKALUJ BEZPODSTAWNIE DRUGIEGO !!!!! Kończąc dodam jeszcze że nie mogę sobie wyobrazić jakim trzeba być osobnikiem żeby w święto - które oprócz tego że pochylamy się nad grobami bliskich skłania nas do zadumy nad sobą- tak pluć nienawistnym jadem ???????

Dionizy

Cieszę się że już nie pracuje w tej firmie

Szerszen
@Dionizy

Ja też się cieszę że już mnie tu nie ma pracuję gdzie indziej jest dużo lepiej żałuję że straciłem tu trochę czasu na tą pracę marny zarobek za dużo obowiązków No i wahania nastrojów pewnych osób stawiały w osłupienie, osobiście nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA - Tarnów

• Jak się pracuje w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 1 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA