Opinie o Maronex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Maronex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Maronex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maronex Sp. z o.o. w Poznań

Gh Nowy wpis

Pracowałem pół roku w tej "firmie" dyrektor typowy lizus pod prezesa a co by dobrze wypaść a pojęcia o pracy żadnego, delegację to jakiś żart nie kiedy nawet 16h pracy , a płacone z wielkim bólem i proszeniem się o wypłatę za 8h .Prezes kiedy upomina się o wypłatę odpowiada że sam nie ma. Organizacja pracy "pomieszczenia socjalne" to jakaś kanciapa że stołem walającymi się częściami i malutką lodówką z czajnikiem. Czystość tych pomieszczeń ciężko sobie wyobrazić ale za potrzebą lepiej udać się za magazyn. Zasady BHP czy jakiekolwiek nie obowiązują Nikt nawet nie informuje że substancje którymi czyści się starte pordzewiały maszyny (które potem montowane są w firmach spożywczych) czyści się jakąś chemią do której powinno mieć się specjlane rękawicę gdyż po 1 dniu całe rece miałem "poparzone" Pewnie i maskę chroniącą drogi oddechowe. Serdecznie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą

Czy Maronex Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Gazer Elektryk

Ta firma to jakiś żart. Stara hala, stare narzędzia i stara technologia. Nigdy nie ma pieniędzy na czas. (usunięte przez administratora)

Dyrektor Nowy wpis
@Gazer Elektryk

Zapraszam w cztery oczy porozmawiać(DYREKTOR). Zobaczymy czy wtedy też będziesz miał tyle do powiedzenia ,,Gazer Elektryk,,

Siny tokarz

Pracowałem w tej firmie. Pieniądze raz były na czas raz nie. (usunięte przez administratora) Alkohol w pracy. (usunięte przez administratora)nie ma pojęcia o pracy próbuje jedynie za wszelką cenę się utrzymać(usunięte przez administratora)

Witold
@Siny tokarz

Alkohol w pracy to znaczy, że pił właściciel, czy pracownicy? Zresztą żadna z opcji nie nastraja optymistycznie. Na koniec dostawałeś tę wypłatę, czy musiałeś długo czekać? Ile?

Paweł Nowy wpis
@Witold

Co to za różnica kto pije. Już sam fakt odstrasza.

Firma Maronex Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

@BING czyli zero jeśli chodzi o takie sprawy?

Karol

Ile dopłacacie do karty multisport ?

BING
@Karol

Karol zejdź na ziemię jaka karta multisport. Umyć się nie ma gdzie po pracy a gdzie dopiero socjal jakieś ubezpieczenie grupowe czy coś Kolego problem z wypłatami a gdzie larytasy

Były On

Firma widmo Nie polecam najgorszemu wrogowi. (usunięte przez administratora) Praca bez żadnej organizacji przychodzisz i nie wiesz co będziesz robić. Żadnych terminów na wykonanie zlecenia nie uświadczysz. Nikt nic nie wie O wyjeździe w delegacje dowiadujesz się telefonicznie wieczorem że jedziesz następnego dnia rano. Podziwiam tych paru ludków co tam jeszcze pracują. (usunięte przez administratora) A najbardziej upokarzające jest prosić się o swoją wypłatę (usunięte przez administratora)

Porażka

Ta firma to jeden wielki żart. (usunięte przez administratora)nie wypłaca pieniędzy na czasz ludzie nie raz czekali po po roku na pieniądze ale wedle szefa "nic się nie stało bo w końcu dostali pieniądze więc o co chodzi?" (usunięte przez administratora)

Henry

(usunięte przez administratora) Po drugie firma jest dobrze oceniana nawet jeśli nie jest idealna

Klient

Odradzam współpracę jeśli nie chcecie problemów.

X

Odradzam współpracę. Nie szanują innych. Prezes zasłania się pracownikiem a sam nie ma odwagi na kontakt. Zaliczają wpadkę za wpadką, brak kompetencji. Nie płacą należnych faktur jeśli nie potrzebują kolejnych usług. Odradzam współpracę zewnętrznym firmom. Jeśli chodzi o pracowników to nie wiem jak wygląda współpraca (warunki finansowe i płatności) ale słowa krytyczne słyszałem wielokrotnie.

Gutek

@Shutdown Możesz rozjaśnić o co Ci chodzi? Dobra i wymagająca i dlatego jest dziwna?

Shutdown

Dziwna firma nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Maronex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Maronex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maronex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maronex Sp. z o.o.?

Maronex Sp. z o.o.
  • Jasielska 9A