Opinie o Ekoplast Group Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ekoplast Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekoplast Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoplast Group Sp. z o.o. w Radomsko

Dostawca części Nowy wpis

Nie płaca za faktury ! Nie polecam unikają kontaktu

Ala

Czy są przyjęcia dla kobiet? Jaka jest zmianowość i atmosfera w tym zakładzie?

Alicja
@Ala

Pytasz o to, czy w firmie Ekoplast przyjmują kobiety i wydaje mi się, że to nieco nietrafione pytanie, ponieważ zgodnie z polskim prawem pracodawca nie może dyskryminować pracowników ze względu na płeć, a zatem niezatrudnianie kobiet tylko dlatego, że są kobietami, nie powinno mieć miejsca. W dalszej części wpisu pytasz o obowiązujący system zmianowy i atmosferę, a możesz napisać, o jakie stanowisko pracy chodzi? Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Ala Nowy wpis
@Alicja

Konkretnie chodzi o stanowisko pracownika produkcji i na ile zmian się pracuje.

Alicja Nowy wpis
@Ala

Czyli interesuje cię stanowisko Pracownik Produkcji w firmie Ekoplast, dzięki za wyjaśnienie. Też chętnie się dowiem, jaki system zmianowy tam obowiązuje i czy pracuje się również na noce. A jaki jest preferowany przez ciebie system pracy? Odpowiedz, jeśli możesz, z góry dziękuję.

Ja Nowy wpis
@Alicja

Tak, pracuje się na noce. System pracy 3 zmianowy. Ostatnio były przyjęcia, bo pojawiały się ogłoszenia.

konrad

(usunięte przez administratora)nie płacą za zlecone usługi

Alicja
@konrad

Napisałeś, że Ekoplast nie płaci za zlecone usługi. Piszesz z doświadczenia? Jeśli tak, to czy udało Ci się wyjaśnić tę sprawę? Mam nadzieję, że tak, daj znać.

Edward

A może po prostu zabrakło chęci do pracy albo to nie jest praca dla niektórych?

konrad
@Edward

Firma nie płaci za zlecone usługi-(usunięte przez administratora)wykonawców

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ekoplast Group Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Patryk

Niestety praca tam nie należę do ciekawych. Dodatkowo często opóźniają się z płatnością, brakuje podstawowego zaplecza socjalnego, a jakikolwiek przepisy BHP mają gdzieś , no bo szef i jego zięć muszą kupić sobie samochody na pokaz, które i tak mają w leasing, bo nie stać ich by kupić auto za gotówkę. Irytujące jest również tłumaczenie się, jak przyjeżdżają sfrustrowani dostawcy, którym właściciel nie płaci za towar... Dlatego zmieniłem pracę i odszedłem od nich i nie żałuję.

Ewix
@Patryk

Pobieram mojego przedmówcę i niestety to prawda...

ela

Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy w tym zakładzie? Ostatnio widziałam kilka ofert pracy. Zastanawiam się czy warto tam spróbować.

Iza
@ela

@ela ja się też chętnie dowiem, także na temat naboru do pracy na produkcji. Spółka działa - widziałam w KRS-ie. Poza tym teraz nie widać w Internecie żadnego ruchu związanego z Ekoplastem. Ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoplast Group Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Ekoplast Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoplast Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ekoplast Group Sp. z o.o.
  • Sucharskiego 49
    97-500 Radomsko
  • NIP: 9492193014 REGON: 243108002 KRS: 0000440058

Ekoplast Group Sp. z o.o.