Opinie o Future Capital Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Future Capital Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Future Capital Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Future Capital Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Monia

Capital Club jak i Future Capital podstawiają swoich ludzi tzw.słupy, którzy celowo windują cenę w górę na aukcji dla zmylenia potencjalnych pożyczkodawców,a raczej darczyńców,bo pieniędzy już nie zobaczą.Jest to tak zwany owczy pęd,a może znajdzie się naiwny.

Max

Dlaczego brak nowych opinii ??? (widocznie te "najlepsze " są usuwane na bieżąco

Lipa
@Max

Tych dobrych opinii nie było i nie będzie,to jest tylko oszukiwanie ludzi, żeby firma zarabiała

Iluzja

Odradzam, pożyczają pieniądze recydywistom bankowym,co są zadłużeni wszędzie w ZUS w skarbówce w bankach,a nawet tym co mają już egzekucje komornicze,po prostu wszystkim zadłużonym co mają nóż na gardle,byle tylko zarobił Future Capital i Capital Club, kiedyś dawniej jako jedna firma pod Capital Club,ale się rozdzielili bo każdy chce zarabiać na ludzkiej naiwności i głupocie.Mają z naszych pieniędzy od pożyczkobiorców z góry 10-15% od transakcji i tak zarabiają.Pozyczkodawcom pozostaje zawiadomienie do prokuratury z art.286&1kk. i przesłuchania sądy.Dłuznicy są nie wypłacalni.Biorą pożyczki już wiedząc że ich tak nie spłacą,bo nie mają z czego, są golasy większość swojego życia i tak do końca.................!!!

Na razie się wszystko działa bez zarzutu, więc oceniam pozytywnie.

Lipa
@Andrzej

Poczekaj 3 miesiące i wtedy napisz swoją opinię.Od nie chce ci się inwestowania.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Future Capital Consulting Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Grażyna

Witam, czy ktoś z pracowników firmy Future Capital Consulting Sp. z o.o., podpowie jak pracuje się w firmie, jaka jest atmosfera i jak wygląda szansa rozwoju, czy warto wysłać CV?

Edi

Potwory chciwości.

Bella
@Edi

Wiadomo ze zarabiaja, bo tak wyglada biznes ale przynajmniej nie robia w balona ludzi tylko wszystko z glowa. Jak sierotka Marysia zainwestuje to moze nie wypalic, trzeba myslec i wtedy ma sie z tego zysk!

Jarek
@Bella

Zarabiają na namawianiu i ludzkiej głupocie!

A ja daje "zielone swiatlo" dla Future Capital, ja tam jestem zadowolony

Bella
@Jarek

Hmmm ja glupia sie nie czuje, moze to lud szczescia ale akurat mnie sie z nimi dobrze wspolpracuje.

Jarek

Dobre opinie to jest marketing,nikt z inwestorów nie napiszę dobrej opinii,bo po co inwestować i robić sobie konkurencję odnośnie aukcji,Prawdziwy inwestor napiszę prawdę że te inwestycje to jeden wielki szłam.Pozyczkobiorcy zadłużeni po dziurki w nosie nie spłacają, hipoteki są takie których nie mogą sprzedać na wolnym rynku,nie dajcie się oszukiwać.

Ten portal pożyczkowy jest od wyłudzania pieniędzy przez pożyczkobiorców już zadłużonych,cele pożyczki są fałszywe, pieniądze idą na wcześniejsze długi,a co najważniejsze w tym wszystkim? Jak dają hipoteki to ceny są dużo zawyżone których nie mogą sprzedać na rynku.i w ten sposób(usunięte przez administratora)pożyczkodawców.

Przemek
@Jarek

Dziwi mnie tyle negatywnych opinii, wiadomo że inwestowanie w ten rodzaj pożyczek jest nieco ryzykowny. Najważniejsze to myśleć, jak się inwestuje, w co się inwestuje i ile się inwestuje. Nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć, że lepiej jest rozproszyć inwestowane kwoty na kilka aukcji żeby zmniejszyć ewentualne straty. Myślący inwestorzy napiszą, że warto inwestować ponieważ są świadomi zagrożeń kiedy inwestują sami w aukcję, także po co na własne życzenie prosić się o zwiększenie ryzyka? Wiadomo, że im więcej zainwestujesz tym więcej zyskasz, ale trzeba też myśleć ‘’a co jeśli…?”. Mi się akurat dobrze współpracuje z Future Capital, przede wszystkim że myślę, staram się rozproszyć inwestycje na różne aukcje i póki co mi się udaje nieco zarobić. Także polecam inwestowanie, ale rozsądnie.

To jest biznes.
@Bella

Wiadomo, żeby ktoś zarobił,to ktoś musi stracić,taki biznes i handel się na tym opiera, ktoś musi być wyrypany, zabezpieczenie pożyczki hipoteki których nikt nie chce kupić.

Pajac
@Przemek

To sobie inwestuj dalej do radzaczu,ale już bez nas,bo to jest biznes tylko dla właścicieli portalu,a jak ktoś zainwestuje 2 tyś zł to się nie będzie bujał po sądach i na tym koniu jadą.,tylko machnie ręką,a ty (usunięte przez administratora) inwestuj dalej i się ciesz.

Fikcja
@Bella

Tak wygląda szemrany biznes w pośredniczeniu (usunięte przez administratora) finansowych,Pajacu marketingowy!to nie jest inwestowanie, tylko rozdawanie swoich pieniędzy (usunięte przez administratora).

Pasożyty

Bardzo dobrze że czytacie opinie poznajcie prawdę i coraz mniej was jest do rozdawania swoich pieniędzy.Teraz niech rozdają swoje pieniądze pasożyty które wcześniej zarobiły na nie uczciwości i (usunięte przez administratora),oni są doskonałe świadomi tego co robią.

Szatan
@Edi

Na aukcjach od rozdawania pieniędzy piszą same pozytywne opinie o firmie która chce zdobyć kasę.Zeby tylko zdobyć chętnego do rozdawania swoich pieniędzy.Ludzie nie dajcie się otumanić i zwieść Szatanowi.

Joj

Zadłużony
@Joj

Tak,podzielam negatywne opinie,sam będąc w tarapatach, mając nóż na gardle pożyczyłem pieniądze.Nie liczyłem się z tym czy oddam.Byłem mocno zdeterminowany byle za wszelką cenę tylko pożyczyć.To była spirala długów, błędne koło.teraz mam komornika sądowego, zajęty cały majątek.Zarabia tylko firma Capital Club i Future Capital (usunięte przez administratora) reszta się nie liczy.przesztrzegam pożyczkobiorców, przemyślcie temat 100,200 razy lepiej nie mieć tych pieniędzy i mniejsze długi.

Porażka
@Zadłużony

Raz że nie oddają pieniędzy,a dwa ci co chcą oddać a jest ich bardzo mało około 12% to bez wynagrodzenia dla pożyczkodawców,to jest porażka.

Obłuda i fałsz.
@Zadłużony

Nie łudzcie się że coś zarobicie, (usunięte przez administratora)a wy dając bo inaczej nie można tego nazwać, swoje pieniądze już ich nie zobaczycie, zarabiają firmy które pośredniczą w załatwieniu pożyczki i na tym koniec.Takie mamy czasy że się zarabia dobrze na naiwności i głupocie ludzkiej, często nie uczciwie.

paweł

Zdecydowanie odradzam,znam (usunięte przez administratora)jeszcze z Capital Club ma gdzieś bezpieczeństwo inwestorów liczy się tylko kasa dla niego

Greta

Ja jestem na tak, kolejna inwestycja na plus yeeey!

Monia
@Greta

gratki i dla ciebie! ja tez.moze troche szczescia,fakt ale wazne ze do przodu:)

Mariusz

Jako pracodawca ok, nie robia ludzi w balona. Warunki ok, generalnie pozytywnie.

bartosz

Jeżeli posiadasz środki, to warto zainwestować i cieszyć się zyskiem.

Polecam sprobowac, warto przemyslec swoja inwestycje i zaryzykowac. Ja Zarobilem nawet niezle.

Ilona
@Andrzej

Pożyczkobiorcy to z bankrutowane zdesperowane firmy, chcą się pozbyć hipotek których nikt nie chce kupić.

Barbara

Pożyczki dla inwestorów to (usunięte przez administratora) pożyczkobiorcy nie spłacają.

Gdzie można stracić pieniądze??? Tylko w Future Capital i Capital Club, gorąco polecam ludziom bez wiedzy, doświadczenia i naiwnym.BINGO!!!

Kamil

Fajne, nowe miejsce. Zainwestowałem. Jestem przekonany o profesjonalizmie Future Capital!

@Kamil

Przekonasz się za 3 miesiące, wtedy będziesz wiedział że zostałeś oszukany,naiwny człowieku.

Zostaw merytoryczną opinię o Future Capital Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Future Capital Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Future Capital Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Future Capital Consulting Sp. z o.o.?

Future Capital Consulting Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Rolna 195
    02-729 Warszawa

Future Capital Consulting Sp. z o.o.