Opinie o Ocustar Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ocustar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ocustar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocustar Sp. z o.o. w Poznań

Kandydat Nowy wpis

To niepoważna firma. Publikują ogłoszenia o pracy przedstawiciela medycznego i nie odzywają się do kandydatów.

Kaśka Nowy wpis
@Kandydat

Obstawiam ze w ogloszeniu mieli ze sie odezwa do wybranych wiec moze sie niestety nie kwalifikowales, ale tak swoja droga to wiesz czy dobre warunki chociaz? W ogloszeniach mozna sie pieknie reklamowac a rzeczywistosc bywa rozna juz slyszalam ze na takich stanowiskach nawet auta nie dawali XD

Czyli nie tylko mnie ciekawią zarobki regionalnych? Zastanawiam się czemu nie podano widełek w ofercie. Ze względu na aktualne doświadczenie ciekawi mnie dalszy rozwój a było napisane, że oferowane są szkolenia w kraju i za granica. Jakie były realizowane ostatnio?

To napiszecie wprost ile zarabia w tym roku konsultant medyczny? Mam przed sobą ofertę dla regionalnego, z tym ze jest już wygasła, poza tym nie pisali o zarobkach bardziej szczegółowo… ktoś napomknął o tym, że są niskie, ale mało mi to mówi. Jakie są tegoroczne targety?

Alithis - Seminator Excitatio

Atmosfera pracy wydawała się być trudna i nie zawsze sprzyjała profesjonalizmowi. Ponadto, wyczuwano, że właścicielka dawała do zrozumienia innym pracownikom, że jest lepszym człowiekiem, co wprowadzało napięcia w relacjach i mogło wpłynąć na ogólną efektywność zespołu. Osoby inteligentne mogą być wyjątkowo kompetentne w swoich dziedzinach, ale niekoniecznie posiadać wyczucie społeczne lub umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi. Ważne jest, aby kierować się zasadą, że zarządzanie ludźmi wymaga nie tylko wiedzy i kompetencji technicznych, ale również umiejętności interpersonalnych, empatii, zdolności do rozumienia potrzeb i motywacji innych. Efektywne zarządzanie zespołem wymaga także umiejętności komunikacji, rozwiązywania konfliktów, budowania zaufania i inspirowania innych do osiągania wspólnych celów. Dlatego nie zawsze jest zalecane, aby wysoce kompetentne osoby bezpośrednio zarządzały ludźmi. Natomiast osoby bezpośrednio zaangażowane w zarzadzanie ludźmi powinny unikać konfliktów, prowadzić otwartą i uczciwą komunikację, unikać obgadywania pracowników oraz zachować samokontrolę emocji. Dodatkowo, powinny posiadać umiejętność organizacji pracy i zespołu, aby skutecznie dzielić zadania, przydzielać odpowiedzialności i nadzorować postęp w kierunku osiągania celów organizacyjnych. To, że wszyscy pracownicy współtworzą sukces firmy, jest oczywiste, ale warto podkreślić, że oczywistym przywilejem pracodawcy jest korzystanie z zysków. Jednakże, kiedy pracownicy dostrzegają, że wynagrodzenia są niskie w stosunku do ich wkładu i zaangażowania, może to wpłynąć negatywnie na ich morale i poczucie bycia niedocenianym. Ogólna atmosfera w firmie również nie zachęcała do większego zaangażowania. Wydawało się, że istniał brak równowagi w podejściu do kwestii pracowniczych, gdzie głównym celem właścicieli było maksymalizowanie zysków przy jednoczesnym minimalizowaniu nakładów na aspekty związane z pracownikami. Warunki finansowe skłaniały pracowników do traktowania pracy jako rozwiązania przejściowego, co z kolei przyczyniało się do dużej rotacji kadry i wprowadzało elementy stresu w środowisku pracy. Chcę podkreślić, że te uwagi są wyrażone wyłącznie z intencją przyczynienia się do dalszego rozwoju firmy oraz stworzenia bardziej atrakcyjnych warunków pracy zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników, uwzględniając jednocześnie konieczność znalezienia równowagi między dążeniem do zysków a dbałością o dobro pracowników.

Firma Ocustar Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Regionalny konsultant medyczny - chirurgia okulistyczna. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Nela

Jakieś wskazówki, jak pracuje się na pozycji przedstawiciela medycznego? Nie wnikam w specyfiki regionów, raczej chodzi mi o opinię firmy w terenie, czy fundusz reprezentacyjny jest wystarczający, jak oceniacie narzędzia pracy oraz - oczywiście - zarobki i premie/prowizję.

Zostaw merytoryczną opinię o Ocustar Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ocustar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ocustar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ocustar Sp. z o.o.
  • Młyńska 5 lok. 9