Opinie o Nowe Domy Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nowe Domy Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nowe Domy Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowe Domy Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Na szczęście niedoszły klient

Na szczęście zrezygnowaliśmy przed podpisaniem umowy, ponieważ pewne rzeczy dały nam trochę do myślenia, nie umieli powiedzieć ile będzie kosztowała budowa domu nawet w dużym przybliżeniu, po drodze wychodziły dodatkowe rzeczy, które niby miały być w cenie domu, a potem okazywało się że trzeba będzie za nie dopłacić, wpłaciliśmy zaliczkę 10 tys. za jakieś koszty architekta itp. ale po rezygnacji nawet złotówki nie oddali, ale trudno, dobrze że tylko tyle straciliśmy, uważajcie bardzo, bo firma jest dużego ryzyka

na szczęście niedoszły klient
@Jerzy

nazwa to Hybrydowe Domy Zeroenergetyczne Sp. z o.o. z Warszawy, taka nazwa była na umowie, my odpuściliśmy, ale nie chcę, żeby kolejne osoby traciły czas i pieniądze

Beata Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy ktoś zakończył budowę z Krzysztofem oszustem ?

Na szczęście niedoszły klient

Walcze
@Na szczęście niedoszły klient

Czy zostały podjęte jakieś kroki prawne? U nas dokładnie taka sama sytuacja. Straciliśmy tylko 10.000 w porównaniu do innych (usunięte przez administratora) to jest kropla w morzu. Pod jaką nazwą teraz działają?

na szczęście niedoszły klient Nowy wpis
@Walcze

machnęliśmy ręką na to wszystko, na maile nie odpowiadali, kontakt telefoniczny też się urwał, wzięliśmy inną firmę i domek już stoi, a tak to byłoby różnie, szkoda tej dychy, ale co zrobić, trzeba by się sądzić, może i latami, szkoda zdrowia i nerwów, no niestety za głupotę się płaci

Jerzy Nowy wpis
@na szczęście niedoszły klient

Dzień dobry,a pod jaką nazwą firma podpisała umowę wstępną?kto pełnił funkcję prezesa tym razem?. Współczuję, są poszkodowani którzy walczą już parę lat i nic ,Ci ludzie to przestępcy,i mają dobrego prawnika który wie jak to robić legalnie...

na szczęście niedoszły klient Nowy wpis

Okradziony

Proszę o kontakt z (usunięte przez administratora). Ja już czekam na dom 3 lata i dalej nic w jedności siła. Djvavis.momos@gmail.com

@Okradziony

Czy udało się zakończyć budowę ,ja też już 3 lata się męczę z tą pseudo firmą. Masakra !

@beata

Odpowiem na e meila jeśli chcesz szczegulowo i chętnie dowiem się jak jest u was. Co do sprawy nic nie chce tu pisać bo i po co to jest (usunięte przez administratora) tyle.

beata

Proszę o adres, chętnie porozmawiam.

Oszukany
@beata

Djvavis.momos@gmail.com Proszę to kontakt do mnie

Katarzyna
@Oszukany

A możesz mi zdradzić ile osób już się zgłosiło? Dużo jest ludzi którzy też mieli problemy z firmą?

beata

Chciałabym porozmawiać z osobą, która buduje bądż już wybudowała dom Patrycja z drewna.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nowe Domy Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w Nowe Domy Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Sama jestem ciekawa. Jestem kilka dni przed podpisaniem umowy i zaczynam się zastanawiać.

Adrian

Nadal co? Nic nie widać, chyba napisałaś coś niezgodnego z regulaminem hmmm... Możesz powtórzyć, tylko tak żeby to nie wyleciało? ;d

Dzień dobry, Czy nowedomy.pl to jest to o czym Państwo piszecie? Jestem zainteresowana kupnem od nich szeregowki pod Wrocławiem. I trafiłam na to forum, i dziwnym trafem Jest tam Pan Krzysztof. Po komentarzach nieprzychylnych nabrałam watpliwosci . Pozdrawiam Ewa

@Ewa

Jak się u Pani rozwinęła sytuacja ? Sama chciałbym kupić od nich dom pod Wrocławiem

Joks

Omijać szerokim łukiem, Krzysztof F. (usunięte przez administratora) osobiście wielu ludzi. W żadnej firmie nie pełni oficjalnie żadnej funkcji. Wszelkie umowy podpisuje się ze słupami które (wiem juz z praktyki) nie posiadają żadnych funduszy z których komornik (a jakże ) może ściągać. Krzysztof jest zwykłym pracownikiem , dyrektorem \ prezesem itp jest na ogół jego zona. Adres spółki w Warszawie to biurowiec w ktorym o firmie nie słyszeli... Krzysztof działał tez w kilku innych firmach które tez juz nagle zniknęły. Uwaga tez na jego współpracownika Marcina D.

@Joks

Zgadzam się w 100% !

@Beata Zabrakło argumentów uzasadniających taki wpis? Łatwo się oskarża tylko trudno to naprawić.

@Tomek

Mam mnóstwo argumentów.

NIE TYLKO ONA MA

Proszę o kontakt djvavis.momos@gmail.com Jestem (usunięte przez administratora) przez Pana Krzysztofa oraz Marcina

Kama

Witajcie, napiszcie proszę JAKIE macie dokładnie doświadczenia z Nowe Domy Polska - Hybrydowe Domy. Bardzo nam się spodobała ich oferta i mocno ją rozważamy. Do jakiego stanu budujecie ? Z czym są problemy? Jak wykonują poszczególne etapy? Czy coś jest źle zbudowane? Napiszcie więcej szczegółów niż tylko "nie polecam" .

PIOTR

NIE POLECAM A NAWET STANOWCZO ODRADZAM , NIETERMINOWE. UNIKAĆ

moff
@Kama

Jest to kolejna z firm rejestrowana na słup. Rzeczywisty w szef tego gangu wyprowadza pieniądze z firmy i lokuje np w nowe samochody kupowane na jeszcze inne osoby (usunięte przez administratora) Lista poszkodowanych o których wiem to kilkanaście osob. Obecnie gang działa w okolicach Kołobrzegu.

Jerzy
@Kama

ODRADZAM!!!! Nieuczciwi,początki współpracy super,schody zaczynają się kiedy mają już większą kwotę od Ciebie...Kręcą okłamują wykonanie bardzo niedokładne mnóstwo usterek których nie poprawiają.Nieterminowość.Trudny kontakt,Stanowczo odradzam...

@PIOTR

Czy pan buduje z nimi i opóżniają się ?

zaniepokojona
@ja

tak, ja z nimi buduję i od 2 miesięcy brak kontaktu, pieniądze wpłacone na pierwszą część budowy a oni milkną, co mam robić? nie odbierają telefonów, ani nie odpisują na SMS-y ani E-maile.

Wnerwiony
@zaniepokojona

Proszę o kontakt bo mam taką samą sytuację co pan/pani tak samo wpłaciliśmy pieniądze na 1 etap budowy i nic a czekamy bardzo długo a wpłaciliśmy ogromną sumę pieniedzy. Djvavis.momos@gmail.com

Zzz

Obrzydliwy Kłamca Krzysztof nie odbierający notorycznie telefonów i oszukujacy Cie na Twoje ciężko zarobione pieniadze

Beata

Jeżeli nie chcecie mieć problemów to omijajcie firmę i pana Krzysztofa szerokim łukiem.

agni

@moff @nie polecam chciałabym się podpytać o waszą sytuację, bo jestem kilka dni przed podpisaniem umowy. Odezwijcie się proszę na inga.koslinska@wp.pl proszę!

załamany
@agni

nic nie podpisuje omijaj z daleka. chyba że będziesz płacić po wykonaniu . Nie płać z góry. uważaj

Beata
@załamany

Czemu odradzasz współpracę z Nowe Domy Polska? Podasz konkretne powody? Zależy mi na tej informacji, dzięki.

oklamany
@Beata

Żebyś nie miała kłopotów przy budowaniu domu, nie podpisuj z nimi umowy, poszukaj innej firmy , sprawdz czy nie jest powiązana z nimi. omijaj , chyba że masz zbędne pieniadze i dużo czasu.

ewka
@oklamany

również odradzam, szkoda tracić czasu i zdrowia na przepychanki

pracownik-klient

nie polecam, ani do pracy, ani do bycia ich Klientami, po prostu umowy wydmuszki, które i tak nie są dotrzymywane. Firma działająca pod kilkoma nazwami spółek, i lokalizacjami Warszawa/Legionowo ... ostatnio przemianowana na Hybrydowe Domy Zeroenergetyczne. (taka jest ma opinia prywatna)

Niezadowolony Klient
@pracownik-klient

Można prosić o jakiś kontakt do Pana/Pani. Też mam złe doświadczenia.

praca
@pracownik-klient

Aniko , jeśłi świadomie wprowadzasz w błąd informując o przemianiwaniu spółki pamięta że to karalne.Czekam na usunięcie lub sprostowanie i podejmujemy kroki prawne.Nie jest to zgodne z regulaminem.

Misiek
@pracownik-klient

A może jakieś szczegóły? Nie bardzo rozumiem dlaczego jest tak mało komentarzy na temat tej firmy, parę wpisów że taka zła firma ale żadnych większych postów, na FB strona niezadowolonych klientów na której nie ma wpisów żadnego z tych klientów. O co tu chodzi? Zastanawiam się nad zleceniem im budowy domu i nie wiem co myśleć...

nie polecam
@Misiek

Nie płać im żadnych pieniędzy. Jak zapłacisz to Twoimi pieniędzmi wypełnią lukę u klienta, który np czeka na dokończenie jego budowy grubo po czasie, jakim mydli oczy swoim klientom Krzysztof (info od pracowników, którym też nie wypłaca a pytanie jakim cudem skoro klient płaci również za robociznę). Robią się nie wypłacalni, kombinują, kręcą. Nie usuną swojej strony bo najprawdopodobniej ktoś już zgłosił ich do prokuratury więc do wyjaśnienia sprawy wszystkie dane i nazwy firm muszą zostać. Mam nadzieję, że pomogło to w podjęciu Twojej decyzji.

Niezadowolony
@nie polecam

Zgadzam się, że to nie jest godna polecenia firma. Mój dom miał być gotowy już pół roku temu a niestety nie jest i nie wiadomo kiedy to nastąpi. Jak wpłaca się pieniądze za wykonany etap to nagle milkną na 2-3 miesiące i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Współpraca z tą firmą to droga przez mękę okupiona dużym stresem i nerwami.

moff
@nie polecam

Potwiuerdzam, jest dochodzenie prokuratorskie z kilku art. takze na pracownikow.

Jerzy

Nie polecam,!!! firma pułapka, kiedy mają już od Ciebie kasę to trudno się doprosić aby wywiązali się z umowy.. Same problemy,...

@Jerzy

jakie ma Pan doświadczenia z tą firmą? Ja niestety też się męczę z nimi i nie wiem jakie kolejne kroki czynić.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowe Domy Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nowe Domy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowe Domy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowe Domy Polska Sp. z o.o.?

Nowe Domy Polska Sp. z o.o.
  • Marszałkowska 115
    00-102 Warszawa

Nowe Domy Polska Sp. z o.o.