Opinie o Polska Grupa Górnicza S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Górnicza S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polska Grupa Górnicza S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Górnicza S.A. w Katowice

Pieter

Czytałem ,że PGG dostało 1 mld pożyczki ( oczywiście okaże się że bezzwrotnej, bo leżycie i kwiczycie i żebrzecie od reszty obywateli) na wypłaty z PFN . Chciałem tylko zapytać jak się czujecie jako pasożyty i nieroby? Powinniście chodzić kanałami i mijać normalnych uczciwie pracujących ludzi z opuszczona głową i wzrokiem wbitym w chodnik. Wstyd ,że jesteście tyle lat na utrzymaniu reszty Polaków w pracy i na emeryturze czyli całe wasze pasożytnicze życie.

stary gornik
@Pieter

chlopie ochlon byles kiedys na dole mozesz zginac w kazdej chwili temperatura ciezary ciezka charuwa co na gorze w 12 to trza zrobic 6 7 godzin musisz miec oczy w d czy ktos robi za darmo chyba ni kozdy chce miec dom auto itp i rodzina by nie bidowala

Kwk row ruch marcel

7215 zł... 14 pensji. Musialem się pochwalić. Grp yno przodek caly rok W jsw moi komple tyle nie dostali na przodkach co jo .. Ciekawe czy to pgg wyplacilo by nas uspokoić trochę. Nie sądzicie??? Ah te strajki :p

lonchin
@nick

no własnie kazdy , jak dostanie emeryture , przewaznie sa brygadzistami i do swoich emerytór maja to jako dodatek

Nowy123

Witam, jak wygląda proces rekrutacji jeśli jestem już po badaniach i psycho papiery złożyłem w kadrach i powiedzieli mi że mam czekać na telefon? Czy to wtedy jest już pewne że zostanę przyjęty?

fifi
@Nowy

a na którą kopalnie idziesz?

Piotrek Nowy wpis

Powielam pytanie, jak z tymi przyjęciami w kopalni Sośnica, ludzie ogarnijcie się i przyjmijcie nowych do pracy

Ważne Nowy wpis

Ludzie potrzebują pracy, nie mają za co żyć, nowi prezesi, nowe osoby w PGG, pokażcie się z dobrej strony, nie czekajcie na wybory tylko przyjmijcie ludzi na kopalnie Sośnica, ONI CHCĄ PRACOWAĆ I MIEĆ ZA CO ŻYĆ

allstar Nowy wpis
@Ważne

Jakby zrobili alokacje pod pobliskie kopalnie JSW , urlopy i odprawy to nie ma tematu.

Chcemy iść do pracy Nowy wpis

Przez nowy zarząd przyjęcia zostaną prawdopodobnie wstrzymane na kopalnie. Ludzie nie mają za co żyć, proszą się o pracę o Oni nie chcą ludzi dla których praca jest bardzo ważna aby mieli za co zjeść i wyżywić rodzinę. Nastały takie czasy, że ludzie mają dwie ręce palące się do pracy a nowi prezesi nie chcą takich ludzi

Chcemy pracować

Okazuje się, że prawdopodobnie przez nowy zarząd przyjęcia zostaną wstrzymane. Ludzie nie mają za co żyć, powoli nie mają już za co bochen chleba kupić a nowy, powołany Prezes ma wstrzymać przyjmowanie nowych ludzi na kopalnie. Wstyd, niech się Pan zamieni i spróbuję żyć jak my w tych trudnych czasach, co nie wiemy co włożyć do garnka

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polska Grupa Górnicza S.A. na stanowisko Prawnik? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Kiedy ruszą przyjęcia na KWK Sośnica?

@Nowy

Musiałby ktoś mnie poprzeć czy to prawda co mówią, że po Świętach ma ruszyć 1 tura przyjęć

Są przyjęcia obecnie na Piast Ziemowit ? Orientuje się ktoś czy coś się dzieje w tej kwestii ?

Bezpieczny hajer

Panowie krótka pilka- da radę się dostać do działu BHP na którąś kopalnie czy tylko rekrutacja wewnętrzna ? Studia i zatwierdzenia oczywiście są.

Sprawiedliwość
@Bezpieczny hajer

Człowieku, zapomnij. Przecież osoby przyjmowane do innej pracy niż "dołowa", są z pewnością przyjmowane po znajomości. Wystarczy że mąż robi na dole i jest w stanie załatwić przyjęcie na biura. Takie osoby będą lada chwila przechodzić badania lekarskie w celu przyjęcia już do pracy a osoby, które w tym samym czasie wysyłały zgłoszenie mając o wiele lepsze CV i doświadczenie nawet nie zostały zaproszone na rozmowę. Nepotyzm i kolesiostwo. Wstyd jak na firmę, które ma być zabezpieczeniem energetycznym.

@Sprawiedliwość

Ale to masz pewność ze tak firma robi czy tylko się domyślasz ? Bo w internecie pojawiały się oferty wiec jednak kogoś szukają.. ty pracujesz na dole ? Może można dostać się na dół i z czasem w ogóle wejść na ścieżkę awansu czy raczej się siedzi na jednym miejscu jak się nie ma jak ty to mówisz „znajomosci” ? :p

W jakim czasie po wypełnianiu formularza na stronie firma się odzywa? Nie ma podanych ofert pracy, tylko właśnie jest ten formularz. Jeśli nawet nie decydują się kogoś przyjąć, to też można liczyć na taką informację, żeby niepotrzebnie nie czekać?

Nowy312

Witam jak z przyjęciami w tym roku na kopalnie KWK Marcel czy Rydułtowy?

Ktoś wie czy są przyjęcia? Albo kiedy będą? Piast lub Ziemowit

Henia
@Nowy

Na stronie nic nie ma właśnie, żadnych ofert, a sama chciałam spytać o pracę tyle że w administracji. Wiadomo czy mają w ogóle takie wakaty? I na jaki etat się ewentualnie pracuje? Z góry dzięki, zależy mi bardzo

@Henia

Też mi zależy, sam czekam na telefon. A już trochę papiery leżą i zastanawiam się kiedy takowe przyjęcia ruszą.

Tosia
@Nowy

To jak długo już czekasz, napiszesz? Chciałabym orientacyjnie wiedzieć dla ojca bo on mnie poprosił, żebym się spytała o pracę. W ogóle jest jakiś limit wiekowy? Na myśli mam to, czy powyżej jakiegoś wieku nie przyjmują już. Jak to działa teraz?

Mpsz

Ktos wie po jakim czasie można zrobić kurs na sygnaliste szybowego ? Albo na maszyniste wyciągowego?

Elektromonter

Witam, czy jest realna szansa na przyjęcie się do pgg ( rejon rybnicki) jeśli mam ledwie półtora roku dołu jako elektromonter?

@KERI@

Byłem pracownikiem PGG została rozwiązana umowa z 3miesiecznym okresem wypowiedzenia. Czy mam jeszcze szanse na przyjęcie do PGG

@@KERI@

Dlaczego rozwiązali Twoją umowę? Jaki był powód? I na jaki okres czasu ją miałeś? jestem w szoku, dlatego pytam, dlaczego tak się stało... Szukam stabilnego zatrudnienia, stąd te moje pytania.

Też mam uprawnienia szybowe, ale przez portal to wiadome że się nie dostaniesz, podpowiesz na którą kopalnie i które związki uderzyć ?

Szmyrus
@Nowy

To jak wyglądała kasa jak robiłeś w szybowym? Duzo odstaje od przodka ? Ostatnie moje przelewy to kolo 5-5.5 za goly miesiac bez premii

Szmyrus
@Nowy

A jak z kasa w szybowym? Jest szansa teraz po jakis kursach zarobic tam za goly miesiac 5tys ?

To ile w takim razie? Sporo mniej niż to 5 tysięcy? Za co premie dostajecie? Uznaniowa jakaś, że nie co miesiąc wpada? Dobrze po nazwie widzę, że dopiero co się przyjąłeś tu do firmy? I jak pierwsze wrażenia? Ciężko było się tu dostać?

Gornik

Witam. Wiadomo czy są przyjęcia pod ZGRI jako gornik pod ziemią?

Damian

I jak od kiedy są przyjęcia

student AGH

Panowie czy po prestiżowym AGH mam szanse za robotę za minimum 10 000 zł?

Nie
@student AGH

Nie, AGH już dawno straciło prestiż, byle Mietek spod sklepu może zostać inżynierem na tej uczelni.

Kwk
@Nie

Czy po przepracowaniu na kopalni 6mcy należy się 14 stka?

Wilk

Panowie czy jak mam 36 lat to jest możliwość dostania się pod pgg ? Czy raczej juz jestem za stary ? 0 doświadczenia na dole . Z góry dzięki za odpowiedź,

Stary górnik

Panowie jak dostać pracę na Ziemowicie albo Piaście ? Widzę że beton jest niesamowity i z ulicy się dostać graniczy z cudem

@Stary górnik

Też chciałabym wiedzieć, ile czekać na telefon

Buli

Witam. Czy jak sie mialo astme w wieku dziecięcym bardzo dawno tem to czy mozna pracować na dole? Co lekarz powie? Czy z góry mnie zdyskwalifikuje i pozostaje tylko powierzchnia?

Kumbel
@Buli

Astma dziecięca ma to do siebie, że można z niej całkowicie wyzdrowieć. Ja między innymi tak miałem. Lekarza interesuje tylko wynik spirometrii płuc. Jeśli jest w normie to będziesz robił i tyle. Tylko nie bądź nadgorliwy i się nie chwal lekarzowi, że za bajtla chorowałeś po co go stresować.

@Kumbel

Mówicie o jakichś badaniach przed podjęciem pracy? A czy w trakcie, trzeba jakoś regularnie ponawiać badania? Jak to wygląda i czy pracodawca pokrywa koszty badań?

Arco

Badania są co roku . Obejmują badanie krwi i moczu , prześwietlenie płuc , spirometria , EKG , badanie słuchu , badanie wzroku i to chyba wszystko jeśli dobrze pamiętam . Do tego dochodzą jeszcze badania psychologiczne n że tak powiem bardziej odpowiedzialne stanowiska typu elektryk , górnik strzałowy , kombajnista itp . Pracownik nie płaci za badania tylko pracodawca , chyba w każdej pracy tak jest . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Górnicza S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Polska Grupa Górnicza S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Górnicza S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Górnicza S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Grupa Górnicza S.A.
2.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Powstańców 30
    40-039 Katowice

Polska Grupa Górnicza S.A.