Opinie o Brandbull International S.A. Oddział w Polsce w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Brandbull International S.A. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Brandbull International S.A. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brandbull International S.A. Oddział w Polsce w Kalisz

niunia

Aga ta duza ma w (usunięte przez administratora) jak mowi sie przepraszam,kierownicwo mowisz na czym polega problem tez ma w duszy ,najnizszaq krajowa jeszcze cie strasza ze odbiora ći kase

mmm
@ooo

O jakich podwyżkach mowa? Te które sie należy? A jeśli chodzi o szefostwo produkcji to w pracy niestety bardzo ważne czy potrafi zarządzać i sprawiedliwie dzielić bo w tedy z chęcią do pracy człowiek podchodzi

Papito

Pracują tam nawet spoko ludzie, i naprawdę podziwiam ich za to że mogą pracować w takich warunkach,to co się w tej firmie dzieję to parodia,jakby pracowali tam ludzie o słabych nerwach to nie wiem czy ta firma by jeszcze istniała,to co robi zarząd tej firmy to cyrk produkcja zawalona hełmami korytarz zawalony,produkcja kłóci się z magazynem bo nie mają gdzie trzymać towaru, łatwo rozpoznać magazyn bo już z daleka widać palety które stoją na zewnątrz xd pracowałem tam dwa dni i dziękuję bardzo jeśli ktoś narzeka że w com40 jest źle to w tej firmie chyba nie pracował xddd

Niunia
@Wiktoria

No poniewaz nikt nie słucha nikogo,mowisz do Agi duzej nie ustapi w przejsciu ma to w duszy, mowisz do pani kierownik tłumaczysz ze wszyscy nie moga to robic tez nie słyszy

Mari Nowy wpis

W internecie widnieje oferta pracy na stanowisko pracownika produkcji. Jest to ogłoszenie ze stycznia, ale wciąż aktualne... Widzę, że po umowie zlecenie dostaje się umowę o pracę. Ile w takim razie jest się na zleceniówce? 3 miesiące? Dłużej? Nooo i tak w ogóle, to w jakich godzinach się tutaj pracuje?

niunia

Marika

Co to za bałagan, który opisujesz? chodzi o te niskie zarobki czy o coś jeszcze? Co Twoim zdaniem można zrobić żeby firma nie utonęła?

AAA

Masz na myśli plotkowanie w firmie na innych? Jest tu taki problem że ludzie zamiast zajmować się swoją robotą obgadują pracowników? A co z tym straszeniem że utną pensje? Jak jest minimalna to raczej nie mogą nic więcej zabrać. No chyba że premie, co?

Pati
@Marika

Firma tonie i jeśli dalej będą tak zarządzać to się tego nie uratuje Kierownictwo z przypadku, nigdy nie potrafili rozwiązać zadnego problemu a teraz tym bardziej

@Pati

Co świadczy o tym, że firma tonie? Pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie, czy raczej nie ma o tym mowy? Są jakieś rotacje? Co jest złego w aktualnym zarządzaniu?

BBB
@niunia

Dokładnie, pani Agnieszka jak jej sie ktos niespodoba to już koniec. Nieważne jak pracujesz chyba że się lubi donosić i wchodzi w... Kierownictwo ma w ...... problemy, uciekają od rozwiązywania ich i tylko straszą razem Atmosferę do bani

Mewa
@niunia

Jak zwykle marudzenie na kogoś kto czegoś wymaga od pracownika i ma zasady. Wszyscy marudzą, szkoda że nikt nie napisze o premiach, socjalu itd.... tego nikt nie widzi... W tym zakładzie nie można zwrócić uwagi pracownikowi, że robi coś źle bo od razu jest obraza. Wszystkim tak źle a jakoś sam nikt się nie zwalnia.

@Mewa

To może ty napiszesz. Mnie bardzo interesuje w jakiej wysokości są premie i jaki dają socjal. Szczególnie teraz na święta. Napiszesz jakie są plusy?

Cb

Najniższy socjal jako był ( socjal jest przyznawany w zależności od zarobków) 650zl a premia jest uznaniowa do tego są paczki świąteczne dodatek wakacyjny w okresie przed urlopem,praca jak praca są plusy i minusy zależy gdzie trafisz, nikt nikogo siłą nie trzyma jeśli ktoś nie chce pracować w tej firmie to pójdzie do innej i tyle.

Cb
@Mewa

No wymagania wymaganiami,ale niektóre wymagania są absurdalne ,nie można mieć wymagań żeby jakoś produktu była celująca jak nie ma warunków do tego ,nie wszystko jest winą pracownika,jeśli lakiernik nie ma stworzonych sterylnych warunków do malowania to pewnych rzeczy nie przeskoczy, niech się najpierw zajmą warunkami pracy a później wymaganiami

Pelikan
@Mewa

Jakie zasady??? Haha a wymagania są od niektórych tylkobo od innych Strach i to nieprrawda że ludzie nie odchodzą Zostają emerytki .

@Cb

A są jakieś konkretne wymagania, które trzeba zrealizować, aby móc otrzymać tę premię? I w jakiej wysokości ona jest? Co miesiąc?

ooo Nowy wpis
@Pati

myśle że firma nie tonie, wrecz przeciwnie, jest coraz wiecej towaru na magazynie i produkcji bo jest coraz wieksza sprzedaż pewnie stad wrazenie chaosu i przepełnienia ale obroty rosna i widac to po premiach i podwyzkach przeciez nie zaprzeczysz a co do szefostwa produkcji.. to juz inna kwestia spychologia na kazdym kroku i szukanie winnych od szefa oczekuje sie pomocy i kompetencji a nie odpowiedzi Prosze robic tak zeby bylo dobrze

mmm Nowy wpis
@ooo

Olga Nowy wpis

Z tego, co jeszcze na początku stycznia było w ogłoszeniu na operatora wtryskarki, to minimalna krajowa jest (27,70 pln godzina, 160 godzin miesięcznie). To premia jak znalazł jest, a 650 zł to nie kij dmuchał. Tylko, że jak piszecie, że uznaniowa, to pewnie można ją stracić. No i brak umów o pracę, tylko śmieciówka albo usługi. Skąd takie coś w ogóle?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Brandbull Polska S.A.?

Firma Brandbull Polska S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kontroler jakości. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Tarnów
ELPLC S.A.
Papito

@Papito

A skąd się bierze ten bałagan o którym piszesz? Kierownictwo nie umie zapewnić odpowiednich warunków? Czy pracownicy to zgłaszali, pytali co z tym zrobić, czy zarząd to w ogóle kontroluje? Może by znajomy tam się zgłosił, bo poza tym to z tego co czytam, to chyba z atmosfery jesteście zadowoleni i umowa ok i dodatkowe bonusy

@Papito

Firma mała, ale jak na rejon kaliski zarobki są wporzadku można porównywać do dużych zakładów, premia kwartalna wszystkie dodatki socjalne oraz paczki świąteczne są bardzo miłym akcentem, myślę że firma jest godna polecenia, oczywiście raz jest lepiej raz gorzej każdy ma swoje zdanie na temat tej firmy, uważam że najlepszą opcją jest spróbować swoich sił może dla kogoś praca w tej firmie będzie czymś fajnym i ciekawym

Helena
@DB

A możesz powiedzieć ile wynosi ta premia kwartalna? Ktoś kilka miesięcy temu zapytał, ale widzę że nie doczekał się odpowiedzi... a dodatki socjalne to masz na myśli opiekę zdrowotną? Finansują ją w całości, czy pracownik musi dopłacać? A co w tych paczkach świątecznych dostaje pracownik?:)

@Helena

Premia kwartalna jest uznaniowa raz większa raz mniejsza ale zadowalająca na pewno więcej niż 500 czy 700zl zdecydowanie więcej co do świadczeń socjalnych są to tzw wczasy pod gruszą czy pieniążki na święta Bożego Narodzenia razem z paczkami a paczki to najczęściej wędliny itp

Edzia
@DB

A jakie czynniki wpływają na to, że tą premie uznaniową raz ma się 500 zł a raz 700? No i na co zwracają uwagę przy przyznawaniu jej? Fajnie, że jest tyle świadczeń, ale jak wiadomo, one występują tylko kilka razy w roku, dlatego też jestem ciekawa czy te kwoty premii, które wymieniłeś są netto czy brutto?

Domi
@Edzia

Poczytaj wcześniejsze komentarze. Tam ktoś świetnie opisał jakie to czynniki wplywaja

Niunia
@Wiktoria

Na jakie wsparcie w Brandbull Polska S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy w Brandbull Polska S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak

gość

Praca dla emeryta jak ktos chce sobie dorobic za najnizsza krajowa ale poza tym szkoda tracic czas

Worker
@gość

Na początku za najniższą krajową ale po okresie próbnym to się zmienia. Szkoda, że nie piszesz o premiach i całym socjalu, który mały nie jest.

Bomba

Premie są uznaniowe czyli jak uzna kierowniczka haha I napewno nie za wyniki twojej pracy co wszyscy wiedzą . To od lat sie nie zmienia

śliwka

atmosfera jak w kazdej firmie, czasem dobrze czasem źle. wielkim plusem jest socjal, uczciwe umowy + pelne ubezpieczenie, dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne, pelny zus, kwartalna premia, dodatki swiateczne i wakacyjne, wiec do podstawowej wyplaty jest sporo dodatkowych pieniedzy

Kompot
@śliwka

To prawda, zarobki nie są złe, socjal jest na bardzo przyzwoitym poziomie, premie zawsze na czas, wynagrodzenia również. Jak komuś nie pasuje to niech idzie tam gdzie mu dadzą furę kasy najlepiej za nieróbstwo... Wszystkim tak źle a jakoś się nie zwalniają.

@Kompot

A jednak nie są takie złe? Bo wcześniej widziałam, że na zarobki mocno narzekali. Ale z tego co opisujesz nawet racjonalnie to wygląda. A nie odchodzą, bo pewnie atmosfera nadrabia? Dogadują się tu?

Gruby
@Kompot

No bardzo dobrze powiedziane premię na czas,szkoda tylko że nie wszyscy je dostają,i nie wspomniałaś o tym że pracuję się na premie 3 miesiące a można ją stracić w jeden dzień... Twierdzisz że się ludzie nie zwalniają no jak się mają zwalniać jak dostają umowy zlecenie które nie są przedłużane więc się nie zwalniają tylko umów nie dostają...i nie twierdzę że wszystko jest źle tylko przy takim nakładzie pracy i intensywność wydaje mi się że pensję powinny być nieco wyższe niż minimalna krajowa

Iwo
@Gruby

Zapomniałeś dodać że premie przydziela kierowniczka. Jeśli nie masz układów nie masz co liczyć..... premia nie jest za pracę niestety Nie polecam, praca bardzo niesprawiedliwa , dla jednych jest praca zmianowa dla innych niekoniecznie. To też zależy od układów. Jedni mają duży naklad pracy inni szwędają się po zakładzie dla zabicia czasu i tego tez sie nie widzi.

Jakub
@Iwo

Słabo trochę. Ile wychodzi premia jak już się ją dostanie? Szczególnie że jest kwartalna. Z 500 zł czy więcej?

Bomba
@Iwo

Potwierdzam. Zależy jak nisko kłaniasz się kierowniczce a wtedy i pracowac nie musisz. Kierowniczka na niczym sie nie zna a dyrektor chodzi, widzi i nic z tym nie robi. Alkoholu spozywanego przez niektorych tez sie nie widzi. Ciekawe co zrobia gdy sie cos stanie albo kontrola wpadnie i te chore zmiany. Cała Hala oświetlona i ogrzewana dla trojga ludzi na drugiej zmianie. Taka to oszczędność Ten zaklad to parodia

ooo
@śliwka

pieniądze też zawsze na czas

Taki tam

Super FIRMA. Kierowniczka przy zatrudnieniu okłamuje nowo zatrudnionych pracowników co do zakresu ich obowiązków. Jej córeczka po znajomości jest kierownikiem magazynu. Dotego dochodzi (usunięte przez administratora) jak krtos sieodezwie i powie że podczas przyjęcia była inna rozmowa na temat obowiązków. Do tego Aga duża z kontroli mówi pracownikom że sie nie nadają do tej pracy co jest również (usunięte przez administratora) Krzysiu cukrzyk monter przygotowuje materiały do produkcji ale jak mu siektoś nie podoba to mówi że robie je dla wszystkich tylko nei dla ciebie, co jest (usunięte przez administratora) Taki tam stary kolego kierowniczki jak nie masz takich jak on poglądów politycznych chodzi i kłamie kierowniczce bo przecież kłucić siez dziadem nie wolno bo on ma racje nawet jak siemyli Robert ma na imie. Andrzej obmacuje żone kolegi zza ściany szyjącej paski anity czemu przyglądają sie wszyscy pracownicy i nikt nic się do chłopa z wtryskarek nie odezwie. TEN ZAKŁAD TO Banda rodzinnych układów i kolesiowskich i każdy kto ma od nich odmienne zdanei poglądy i walczy o swoje prawa jest zwalniany. Aha jeszcze jedno. Osoby co pracują tam już od lat mówią że firma nie szanuje ich i mimo ciężkiej pracy płaci im stanowczo za mało. Chyba że te osoby są z poza układu rodzinno kolesiowskiego i im się nie należy lepszy zarobek. Tak czy siak Dyrektor pewnie wie o wszystkim bo Kierowniczka z dumą móiła żeby iść do Dyrektora na skargę. NIE POLECAM TAM PRACY i wszyscy co znam maja tą samą opinie co ja. Dla chetnych polecam zatrudnić się i zobaczyć to wszystko na własne oczy :) Śwqiąteczne paczki są dpoko Firma w tym zakresię jest na wysokim poziomie.

Taki Tam
@Taki tam

Zapomniałem dodać ze pisze o odziale w Kalisz.

Kolo
@Taki tam

To nie opinia o firmie tylko o ludziach a poziom pracownika taki jak widać po opini

Danuta
@Kolo

Też tak myślę po przeczytaniu, nic o pracy i płacy, tylko prywatne rzeczy kolegów i koleżanek. Może Ty byś napisał, jakie są zarobki na produkcji? Człowiek się nie chce pchać, póki nie wie za ile ;)

Gruby
@Danuta

Kokosów nie ma

@Gruby

No to słabo ale znasz może aktualne stawki? Podasz?

Wiktoria

No jak klimy brak to faktycznie słabo, pewnie niefajnie jest jak ta wszyscy przepoceni siedzą. :( Ok piszesz, że stawki małe czyli co, najniższa?

Zostaw merytoryczną opinię o Brandbull International S.A. Oddział w Polsce - Kalisz

• Jak się pracuje w Brandbull International S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Brandbull International S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brandbull International S.A. Oddział w Polsce?

Brandbull International S.A. Oddział w Polsce
  • Przybrzeżna 37