Opinie o Professional HR w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Professional HR. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Professional HR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Professional HR w Bydgoszcz

Szymon Nowy wpis

Dzień Dobry z tej strony Szymon jestem zdziwiony postawą Pana działu transportu Ponieważ na rozmowie kwalifikacyjnej informowałem że nigdy nie ładowałem się w Polsce dlatego mogę nie wiedzieć jakie zasady panują na firmach w kraju(jeździłem do Niemiec tam firma miała bazę i ruszalismy najczęściej na Holandie) . Na pierwsze miejsce dali mi załadunek w Świeciu i zdziwieni że nie znam zasad panujących na Mondi obwinili mnie za brudną i mokrą podłogę bo nie sprawdziłem bo nie wiedziałem jakie zasady panują tam i podziękowali mi za współpracę po tym

Jaro Nowy wpis
@Szymon

No to słaba firma!!! A MONDI jest szczególna firmą i nie poinformowali kierowcy o zasadach postępowania na firmie jak znali temat.

Zorba Nowy wpis

Fajna agencja, znają się na tym co robią i pewnie dlatego tak rzadko zostawiane są tu opinie?

Jacek Nowy wpis

Wiecie czy agencja normalnie funkcjonuje, czy w związku z zaistniałą sytuacją są jakieś ograniczenia?

Pedro

Bardzo niepokojące informacje, miałem chęć pracować ale trzeba to będzie przemyśleć.

Beata
@Pedro

Czy zdecydowałeś się aplikować do firmy Professional HR? Jeżeli tak to fajnie, gdybyś podzielił się doświadczeniami z przebiegu procesu rekrutacji. Firma często publikuje ogłoszenia, opinie na temat warunków pracy są średnie i zastanawiam się jak to obecnie wygląda z przyjmowaniem nowych pracowników.

Brałeś udział w rekrutacji do Professional HR. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
SMUTNA

Myślę, że moja opinia może okazać się przydatna dla osób, które planują nawiązanie współpracy z firmą Professional HR. Osoby zatrudnione na stanowisku Prezes Zarządu, Dyrektor handlowy, Dyrektor Personalny wcześniej pracowały również w spółce, w której ja zostałam skrzywdzona. Jak osoba zatrudniona w innej spółce przez kilka lat miałam bardzo dobry kontakt z osobami zarządzającymi spółką - są to osoby, które sprawiają wrażenie osób empatycznych, przyjaznych, skłonnych do pomocy i uczciwych. Niestety czar prysnął, kiedy to po kilku latach współpracy okazało się, że była to fikcja. Osoby zrzeszone w " zarządzie " miały kilka spółek na które przerzucały pracowników wewnętrznych. Po 3 latach mojego zatrudnienia okazało się, że ostatnia spółka miała zadłużenia w US i ZUSie przez co ogłoszono upadłość. Prezes zarządu wiedział, że jest bardzo źle - mimo tej wiedzy prosto w oczy mówił nam, że sytuacja jest pod kontrolą i nie mamy obawiać się o swoje miejsce pracy ( dobrze wiedział, że mamy kredyty, zobowiązania etc.) Nie poinformował nas natychmiast o upadłości, a dopiero po tygodniu i to przez syndyka, który został nam przydzielony. Wcześniej dzwonili do nas klienci, ponieważ do nich zostało wystosowane pismo dotyczące upadłości - tak po ludzku było nam po prostu wstyd, ponieważ to my nawiązywałyśmy kontakt z pracodawcami użytkownikami i pracownikami tymczasowymi, których w samej Bydgoszczy było około 160 w skali miesiąca. Frustracja pracowników była wylewana na pracowników administracji, nie na "zarząd." Osoby z " zarządu " nie pofatygowały się do biura w Bydgoszczy nawet po to by wyjaśnić i przeprosić. Własnych pracowników potraktowali bardzo przedmiotowo, ponieważ byli zajęci rozwijaniem swoich pasji sportowych, o których można poczytać na stronie internetowej. Pracownicy najbardziej oddani - Ci, którzy byli w upadłej spółce do samego końca, starali się o dobro pracowników tymczasowych, chcieli zachować się uczciwie wobec nieuczciwego pracodawcy zostali potraktowani tak jak wspomniałam wcześniej - bardzo przedmiotowo. Oczywiście "wybrani" otrzymali propozycje zatrudnienia, wiadomo gdzie. Powyższy komentarz nie ma na celu zniesławienia, a jedynie ujawnienie prawdy,o której mogą nie wiedzieć osoby planujące nawiązanie współpracy.

Zenek
@SMUTNA

Potwierdzam powyższe informacje. Sytuacja ma/miała miejsce we wszystkich spółkach Małżeństwa B.

Agnieszka

@Maciej, czy mógłbyś napisać o warunkach pracy i zatrudnienia w firmie? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Pracodawca oferuje dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Czy jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami? Piszesz, że obecni pracownicy są związani z zarządem. Co masz na myśli? Podziel się swoim doświadczeniem, będzie cenne dla osób poszukujących zatrudnienia.

Maciej
@Agnieszka

Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z ta firma. Ich aktualne ogłoszenia znajdują sie na pracuj.pl. Zalecam szczegółową weryfikację właścicieli w instytucjach państwowych. Więcej nie powiem, bo jestem mylnie odbierany, jako maruder. Zatem radze sprawdzić

Zosia
@Maciej

Niestety chyba nie prowadzą zbyt wielu rekrutacji, nic ciekawego nie znalazłam na pracuj.pl.

Edward
@Zosia

Prowadzą dużo rekrutacji. Ja znalazłem dużo aktualnych ofert pracy w różnych lokalizacjach. Szukają miedzy innymi: koordynatora produkcji, konsultanta SAP w logistyce, handlowca w branży usług porządkowych, inżyniera do spraw produkcji i wiele, wiele innych ogłoszeń. Jesteś zainteresowana pracą i chcesz aplikować na któreś z tych stanowisk? Odezwij się i napisz, czy znalazłaś zatrudnienie przez tę agencję i jakie masz doświadczenia z tym związane?

Biorąc pod uwagę, że na forum piszą przeważnie maruderzy to pewnie nie będzie nic pozytywnego.

Maciej
@Adam

Idąc dalej tym stereotypem. Maruderzy piszą na forum (choć w tym przypadku mają sensowne argumenty) a obecni pracownicy, którzy szczególnie są związani z zarządem bronią organizacji.

Tonik

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Mama
@Tonik

nic.

Zarząd tej spółki w poprzedniej firmie nie oplacal podatku i ZuSu

Zarząd tej spółki w poprzedniej firmie nie oplacal podatku i ZuSu

Czujna

Banda (usunięte przez administratora) założyła kolejna spółkę. Zarząd, sumnie nazwany bedzie sie wzbogadzal na krzywdzie innych

Czujna

Przed podjęciem współpracy z firmą proponuję sprawdzić w ZUS-ie, US i KRS zarząd spółki. Właściciele ostatnimi czasy doprowadzili do upadku kilku spółek, przez dłuższy czas nie oplacali składek społecznych!

Zostaw merytoryczną opinię o Professional HR - Bydgoszcz

Professional HR