Opinie o Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. w Sosnowiec

Ona

Czytałeś regulamin bo poniesiesz konsekwencje za ten wpis!!!

Nieznajoma

Smerfetka między tobą i Brygadzistki konflikty są od samego początku. A sama powiedz ile razy tak było. Ze we dwie stałyście na tasmie i głupia rznełyscie. Nie mów na Brygadzistki bo sama dokładnie robiłaś to samo

Czy administrator tego serwisu nie kontroluje wpisów pod kontem ochrony danych osobowych? Przypominam że ustawa RODO obowiązuje i ewidentnie jej zapisy w wypowiedziach niektórych osób jest łamana za co grożą kary finansowe i kara pozbawienia wolności, dla umieszczające go wpis i publikującego również! Umieszczanie wpisów mogących mieć wpływ na identyfikację osób , poprzez publikację pełnych imion i nazwisk nie jest dobrym pomysłem , proszę o usunięcie części wpisów które takie dane zawierają.

Iwa291

Nie wiem o którą Panią chodzi, ale z babka coś nie chalo nie wiem co ona chce od Brygadzistki Ani i jak domiewam jej zastępczy i Anetki. Świetne dziewczyny miło wspominam pracę z nimi i z chęcią bym wróciła gdyby była możliwość przejścia pod firmę a nie przez Ladora były pracownik

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Papa Smerf

Na wstępie chciałem zauważyć, że opinie które się tu znajdują dotyczą: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Spółka z o.o. w Sosnowcu,41-216 Sosnowiec, ul. Grenadierów 21. Prosiłem już moderatora o zmianę powyższego, gdyż wraz z pojawieniem się niekorzystnych opinii dla MPGO Sosnowiec, dane zakładu zostały zmienione. Natomiast jeśli chodzi o możliwości rozwoju w tym zakładzie, to po zmianie zarządzającego ścieżka kariery jest jak najbardziej otwarta :) Zwłaszcza dla kolegów, znajomych i znajomych znajomych. Wystarczy być w odpowiedniej partii, klubie, związku zawodowym, być związanym towarzysko z zarządzającym lub jego kolegami i można czuć się docenionym. Reszta pracowników jest do codziennej roboty(usunięte przez administratora)Nawet wieloletni pracownicy nie są doceniani i awansowani, o szkoleniach można zapomnieć. Do tego po zmianach w zarządzie które nastąpiły na początku 2018 r., w zakładzie przeprowadzono szereg zwolnień pracowników, głównie na administracyjnych stanowiskach. Więc tak wygląda tu sprawa "rozwoju".

Franek

Dzis dostałem 1740 zl wyplaty na reke w tym było 250 zl premii wiec jeżeli ktoś ma ochote tyrac jak w (usunięte przez administratora) za taka wyplate to zycze powodzenia. ja już szukam nowej pracy

Dżentelmen
@Franek

Franek byle tak takiej nieźle zarabiasz, utrzymasz rodzinę z tego, czemu nie jesteś zadowolony , lato się kończy lodów nie musisz kupować już Pozdrawiam byli pracownicy

@Franek

To jest efekt tych dobrych zmian które przyszły z nowym zarządem. Ale pewnie średnie wynagrodzenie w zakładzie to 6500 zł/netto ;) niektórzy bardzo korzystają na tych zmianach - co nie jest trudno zauważyć. Może po wyborach w mieście będzie mniej "czerwono" i nadejdą kolejne zmiany, oby lepsze.

Papa Smerf

Czy nowy dyrektor rozwiąże problem kolesiostwa, układów, mobbingu i przedmiotowego traktowania pracowników, które weszło do zakładu z końcem 2018 r.?

@Papa Smerf

Zapewne rozwiąże wszystkie problemy związane ze sobą. Ta firma jest już na dnie nawet wody nie chcą dawać.

kaka
@Papa Smerf

to jest chore co oni robią z ludzmi i jak ich traktują mam znajomą co tam pracuje pare lat po niecalym roku pracy zachorowala na przewlekłe zapalenie blony śluzowej żołątka pare miesięcy puzniej na przewlekłe zapalenie jelita a oni twierdzą że niema żadnych szkodliwych czynników i że wszystko jest w normie jagby tak każdy z pracowników sortowni zrobil badania gastrologiczne to mogę założyc się że wiecej pracowników jest chorych

kaka
@ja

a ludzie pracują w upaly co na kabinie jest 36 i 38 stopni jeden pracownik odmówil wykonywania pracy w takiej temperatuze to na drugi dzien dyspozytor zapytał się kiedy odrobi te godziny

Marke

Byłem na rozmowie w tej firmie jak usłyszeli ile chce zarobić to o mało co nie spadli z krzesła;-) chyba szukają taniej siły roboczej. Pozdrwiam

smerf

Polowa ludzi planuje zwolnienia za taka harówe i pieniadze.bo prezes jezdzi na wycieczki a premie zabiera. Nie którzy by juz odeszli ale pewne sytuacjie zyciowe nie pozwalaja im zwolnic sie odrazu bo w porównaniem ile zarobi pracownik a ile prezes co zabiera premie to jest ruznica nie mala prawda

@smerf

W ostatnim czasie została zabrana premia pracownikom, którzy pracują w firmie MPGO? Czy prezes firmy informował, dlaczego podjęto taką niekorzystną decyzję dla zatrudnionych osób? Ma to związek z gorszymi wynikami całego zakładu, czy może wpływają na to zupełnie inne czynniki? Przedstaw proszę, jak to realnie wygląda.

@Janusz

Powiem tak zyskow nie bylo bo nie taka byla sytuacja.we wrzesniu byla premia calkiem calkiem.potem zaczeli schodzic coraz nizej ale nie podajac konkretnych powodów.teraz bylo ze p.kierownik dostala taka pule i musi ja rozdzielic na 20 pare osób i na tym tyle.a czy w nastepnym miesiacu wogule bendzie nie wiadomo zalezy od prezesa z tego co mi wiadomo.prezes sobie na wycievzki a ludziom resztki

@Smerf

Czytając Twoją wypowiedź, nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie, otóż chciałbym dowiedzieć się, czy firma MPGO daje możliwości rozwoju zawodowego zatrudnionym pracownikom? Można liczyć na kursy i szkolenia, które będą podnosiły nasze kwalifikacje? A jeśli tak, to kto finansuje takie szkolenia? Proszę, abyś opisał, co wiesz na ten temat. To dość istotna kwestia zatrudnienia.

@Janusz

W tej firmie nie ma rozwoju i nie będzie, przynajmniej za tego prezesa.

@smerf

Oj to prawda a harowa od jakiegoś czasu ładna nie warta tego grosza jeszcze trochę i padnie y na tych kabinach

@Smerf

Powiem tak pieniążki może małe przepisy zaostrzone podczas ostatnich wizyt z alkomatem. Załoga ok zero mobbingu pracować trzeba i najwspanialszą brygadzistka pod słońcem Ania

Papa Smerf

Zgodnie z UWAGĄ pod dodawanym komentarzem prosiłbym aby również pamiętać o "jak najbardziej merytorycznym" prowadzeniu tego serwisu, aby inni użytkownicy/przyszli pracownicy "mogli dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie" MPGO. Wszystkie komentarze znajdujące się poniżej od jakiegoś czasu zmieniły niestety właściciela. Nie dotyczą one Związku Zawodowego Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. tylko Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. 41-216 Sosnowiec ul. Grenadierów 21 Czy ten błąd/zmiana wynika z tego jak pracownicy oceniają warunki panujące w MPGO? Przypadek :)

smerf

Przywoza jakies smieci nie wiadomo skad.tu cos niegra a p.p...s na wycieczki a ludzia premie co miesiac zabiera.a pan m.s ksienciunio z pod ciemnej gwiazdy.sobie tak a ludzia ukracaja żalosne

smerf

Zaczyna sie chyba (usunięte przez administratora) smieciowa.pracownicy haruja a premie na dnie a podobno pan p....s na wycieczki sobie jezdzi.

Prawdomówny

Problemem są też uległe ,układowe i byle jakie związki zawodowe - chcesz zostać brygadzistą zapisz się do związków, chcesz pić lub przychodzić do pracy w stanie wskazującym albo coś nabroić w pracy -jesteś w związkach zawodowych -ujdzie Ci to płazem ,preferowane jest też aby się opieprzać w pracy bo niektórzy mogą a jak ich ktoś zmusi do roboty ,to niech uważa na siebie i samochód bo zrobią ,, lifting''a przełożeni się ich boją .

Medalista NTO
@Prawdomówny

Związki zawodowe o nazwie solidarność to tylko nazwa nie mają nic wspólnego z ochroną i dbałość o pracowników tej firmy tylko chodzi o układy polityczne najlepszym przykładem jest ze założyciel tych niby związków Pan M:S radził i przekonał Pana prezesa żeby zabrał ludzia premię którzy się starają żeby był jak najlepszy odzysk w imię czego żeby jeden Pan z drugim Panem mogli wyjechać za granicę za nasze premie miało być coraz lepiej a jest gorzej na pierwszym miejscu jest ich miska i swoich znajomych którzy są z reguły bez żadnych kompetencji zawodowych na dane stanowisko a szary pracownik któremu zależy żeby działał ten zakład i się rozwijał jest tak bardzo doceniany że po prawie 4latach pracy dla tego zakładu ma poctawy 2200 A ludzie którzy mają jakieś znajomości w związkach czy też w zarządzie maja raz tyle którzy dopiero zaczynają nie polecam nikomu tej firmy

@Medalista NTO

Rzeczywiście zabrano premię pracownikom, którzy pracują w firmie MPGO? Jeżeli tak to, czy firma podała jakiś powód, przez który zdecydowała się na zabranie tego dodatku do wynagrodzenia? Rozumiem, że teraz wynagrodzenie składa się z samej podstawy? Chyba że występują jeszcze inne pozapłacowe świadczenia, o których nie wspomniałeś? Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda.

Solidarny marek
@Prawdomówny

Ciekawe czy pan Solidarność zrobiłby strajk i pokazał co potrafi w walce o pracownika bo narazie to walczy o swoje cztery litery a widać że prezesik jest zadowolony z pieska i ludziom mówi że kasy brak a kupuje pierdół z zabranych pieniędzy ciężko pracujących ludzi. CBA powinno sprawdzać te wszystkie sortownie bo to przewały i mafie dzisiejszych czasów

@Solidarny marek

Jesteś w stanie odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie związane z rzekomym zabraniem premii zatrudnionym pracownikom? Rzeczywiście tak było i możesz potwierdzić podaną wcześniej informację? Najbardziej ciekawią mnie powody, dlaczego tak się stało, więc jeżeli coś wiesz na ten temat, to proszę o odpowiedź.

Sosnowiec

firma MPGO nie przyjmuje nikogo do pracy tylko wybierają osoby w firmie nie ma wcale ludzi do roboty co to za kierownik tam siedzi biorą inną firmę pod wykonawczą żeby inni pracowali na ich zlecenie to jest nie do pomyślenia co się tam dzieje ja też byłem na rekrutacji i wybrali tylko dwie osoby a reszta poszło z kwitkiem

@Sosnowiec

Firma MPGO wybrała dwie osoby do pracy spośród ilu kandydujących? Czy pozostałe osoby były informowane o tym, że w przyszłości mogą znów próbować aplikować do pracy w tej firmie? Chciałbym, abyś przedstawić, jak to wyglądało.

Ulala

Po ostatnim przewrocie "politycznym" firma stała się firmą rodzinna, większość ludzi z poprzedniego porządku "politycznego" została wysłana na wczasy, i pojawili się nowi "lepsi" czyli wszyscy znajomi,koledzy wraz z żonam, kochankami i nie wiadomo jeszcze jakie powiązania występują pomiędzy nimi. Oczywiście nie ma to żadnego pozytywnego wpływu na funkcjonowanie tego zakladu, czyli tzw. smutnych szarych pracowników. Myślę że po wyborach w zależności od tego kto w gminie obejmie stery będzie kolejny przewrót i mablowanie ciepłych posadek rozpocznie się na nowo...

@Ulala

W ostatnim czasie miały miejsce jakieś konkretne zmiany w funkcjonowaniu firmy MPGO? Jesteś w stanie opisać, jakie dokładnie decyzje zapadły, które mają szczególny wpływ na dalsze funkcjonowanie firmy? Zachęcam do dalszej dyskusji.

@Ulala

Przed wyborami to obiecuja niewiadomo co pchaja sie do koryta jak świnki i zapewniaja ze bendzie dobrze.A potem sie okazuje jedna wielka klapa bo obiecywali a (usunięte przez administratora) wyszło.Tak jest zawsze

@Ulala

Możesz przybliżyć, jakie konkretnie zmiany nastąpiły po tym, jak w zarządzie firmy MPGO doszło do zmian na głównych stanowiskach? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie, czy są takie same jak przed tymi zmianami? Napisz, jak to wygląda.

Smerf

Najpierw niech ludzie nauczą sie segregacji smieci i dopiero niech oceniaja.sami wywalają co popadnie.A cieżko narzekaja.A jak pusci baka to nie smierdzi niech nie przesadzaja.Wszyscy idealni ciekawe

Smerf

Jesli jestes pracowita to ok.poradzisz sobie a jesli nie to trudno odpadasz.Duzo ludzi gada wiele glupot,zajmuja sie plotkami bo nic innego nie potrafia tylko tyłki obrabiac.A sami nie patrza na siebie jacy sa naprawde.Nie słuchaj plotek.

Alicja

@Prawdomówny, skupiłeś się w swoim komentarzu na związkach zawodowych, jednak ja chciałabym, żebyś napisał swoją ogólną opinię o pracy w firmie MPGO. Jak ocenisz obecnie oferowane warunki zatrudnienia? Są szansę na to, że w najbliższym czasie będą jakieś przyjęcia do pracy w tej firmie?

Alicja

@Roman, warunki, które oferuje firma MPGO swoim zatrudnionym pracownikom nie są satysfakcjonujące? Twierdzisz, że lepiej poszukać innej pracy, jednak nie uzasadniasz tego w żaden sposób. Chciałabym również poznać, co pozytywnego można napisać o tym miejscu pracy? Możesz swoją wypowiedź odpowiednio sprecyzować? @zły, skąd masz informację o tym, że rzekomo kierownik w firmie MPGO w taki sposób traktuje swoich pracowników? @nie chce takiej pracy, chciałabym, żebyś odpowiednio uargumentował swoje zdanie na ten temat, ponieważ również w żaden sposób nie poparłeś swoich słów konkretnymi przykładami.

Roman

Tak obiektywnie to lepiej szukać innej pracy , ja tak zrobiłem i nie żałuję. Traktowanie pracownika gorzej niż śmieci... itd. Mam pytanie do pracowników , to prawda że co chwilę przychodzą nowi kierownicy? :)

zły
@Roman

pracowałeś na sortowni? to może napisz swoją opinię na temat z-cy kierownika Pana (usunięte przez administratora), warunków pracy, podejścia kierownika do pracowników i inne swoje odczucia

nie chce takiej pracy
@Roman

łysy wyzyskiwać i tyle w temacie

właśnie chciałem się przyjąć do pracy w sosnowcu we firmie MPGO przy ul grenadierów na sortowni odpadów komunalnych mają ofertę na stanowisko sortowacza i spotkało mnie takie coś że kierownik bierze łapówki za przyjęcia do pracy ja temu myślę że tam biorą łapówki bo palcem skazują kogo do pracy przyjąć a kogo nie kierownik sortowni w sosnowcu wybiera osoby chyba te po wybierał co mu do kieszeni wręczyli kasę cała grupa odeszła z kwitkiem

o którym kierowniku mówisz? możesz podać inicjały?

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.?

Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Grota Roweckiego 44
    43-100 Sosnowiec
  • REGON: 240477147 KRS: 0000159505

Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.