Opinie o Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. w Sosnowiec

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.?

XXX Nowy wpis

Umowa o pracę

Anonim Nowy wpis

Obłędny zakład . Jak to się dzieje , że wchodząc do głównego budynku gdzie użytkuje kierownictwo jest ciepło a nawet gorąco , a w budynku pracowników w szatniach i stołówce grzejniki są zimne ? Na jadalni w oknach nie ma rączek . Więźniowie w ZK mają lepsze warunki . Nooo taaaaak... trzeba było uzbierać na solidne dodatki do wypłaty , kpina ...

Hokej.net Nowy wpis

Witam Czy firma mpgo poszukuje osoby na stanowisko przeglądu prasy ? Doszły mnie słuchy że aktualnie osoba na stanowisku będzie odchodziła na emeryturę. Zajmuje się szczególnie przeglądem prasy tylko w internecie. Interesują mnie wiadomości sportowe oraz polityczne. Moje wymagania co do osoby aktualnie zatrudnionej na tym stanowisku są mniejsze więc myślę że moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona. Dziękuję i czekam na odpowiedz.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.?

Aaron

Nie ,wymyślanie że człowiek powolny jest a co oni by chcieli żeby trzecia ręka sobie zamocował,albo jak pan chce to może sobie pan w sierpniu złożyć ponownie cv a do tego czasu co

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Operator

Chory zakład dlaczego ktoś trzyma operatora ładowarki skoro ma zabrane prawo jazdy kategorii (B) nie powinien pracować na sprzęcie ponieważ ma zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi ktoś nie zna przepisöw wyraźnie pisze na książęce operatora do poruszania się jest potrzebna kategoria (B)

Iwa291

Czy są przyjęcia na stanowisko sortowacz odpadow

Iwa291

Sa przyjecie do sirtowanie

Skoro operatorowi ładowarki zabrano prawo jazdy to dlaczego jezdzi ładowarka i nie został jeszcze zwolniony zakładu pracy

Bezrobotny

Czy są przyjęcia do pracy na jakiś sprzęt np.ładowarke

Kodnxbej

Czas najwyższy zabrać się za kontrolę trzeźwości pod kątem alkoholu i narkotyków w firmie . Co drugi oczy jak ping pongi , a co trzeci trzęsie się jak żelki Haribo. Kiedyś dojdzie na tym zakładzie do wypadku

Szatnia

Gościu rozumiem ze byłeś głodny i zabrałeś słoiki z szafki ale żeby kogoś skarpetki wyprane zabierać???

MEZOPOTAM
@Szatnia

Same (usunięte przez administratora) i donosiciele w tej firmie pracują

Iwona

Atmosfera dramat

Waclaw

Dlaczego samochody czy ładowarki wyjeżdżają na parking gdzie pracownicy trzymają auta bo to nie jedno krotnie widać co oni wyprawiaja czegoś zapomnieli ludziom nie dajecie zarobić a oni co robią

Zaś.

Jedyne dobrego co może kierownik TE zrobić dla tego zakładu to iść za przykładem kolegi prezesa dawnego i się z niego wynieść. Tak jak zmiana Prezesa wyszła na dobre tak i zmiana tego też wyjdzie na dobre.

Najgorsze co mogło się przytrafić w MPGO to ściągnięcie przez poprzedniego prezesa swojego koleżki i zrobienia go kierownikiem technicznym. Koleś pisać nie umie, nic nie wiem swoją robotę spycha na kogo się da przy tym kawał (usunięte przez administratora) z kompleksami i ta jego przymulony żonka która siedzi jak mimoza i tez nic nie wie ale ważna jakby kij połknęła. Też oczywiście kierowniczka zrobiona. Psują ten zakład, atmosferę i ludzi w nim pracujących.

.sas

Jesteś w zupełnym błędzie kolego lub koleżanko. Jak już masz takie opowieści opisywać na tym forum dla dzieci z przedszkola które mają więcej rozumu od takiego człowieka jak ty to idź powiedz to prosto w twarz A nie opisujesz gowno burze na forum.

Nowość

Synku! Może w twoich oczach pan M. Przedstawia jakąś wartość , w oczach większości Pracowników niestety nie! Pomijając fakt że bez pracowników, którzy pracują w tej firmie więcej lat niż M. ma lat życia, i bez ich wiedzy , znajomości oraz umiejętności , to M. nie znalazł by piasku na pustyni. Jego podejście do pracowników pozostawia wiele do życzenie , (usunięte przez administratora) jakim obrzuca ludzi , szukanie dziury w całym , szukanie i tworzenie afer z niczego...to wszystko co potrafi robić tego nauczył go A.T bo był takim samym człowiekiem jak M. to wychodzi mu bardzo dobrze, szkoda że właśnie to! Więc zasadniczo jak masz zamiar go bronić , to przyjmij inną linie obrony, bo tą tylko pogrążasz siebie i M. Żeby powiedzieć komuś coś w oczy to musisz widzieć że te oczy muszą sprawiać wrażenie że głową w której się znajdują rozumie wypowiadane przez ciebie słowa , a w tym przypadku nie ma na to szans...

@.sas

Heh powiedzieć prosto w twarz a to dobre. Szkoda mi rozmowy z takim burakiem, który umie tylko wywalić się nogami na biurku albo chodzić po zakładzie i myśleć kogo tu udupić i za co. Ja z burakami nie gadam bo to nie ma sensu i tu nie ma co rozmawiać bo to człowiek ograniczony. Bez niego zakład miałby zdrową atmosferę bo on to akurat nic nie wie i nie umie tylko mina zawsze naburmuszona i myśli co komu wrzucić żeby robić nie musiał. Zero odpowiedzialności taki z niego kierownik ze mógłby z dozorca się zamienić. Żenada zakładu. Nic dla niego nie robi wręcz odwrotnie byle by się nie narobić i wszystkich zgnoić i swoje kompleksy w ten sposób leczyć. Nigdy nigdzie na żadnym zakładzie nie miałem do czynienia z tak perfidnym typem i tak beznadziejnym kierownikiem!!!

.sas

To weź się Za robotę A nie nadajesz jak uposledzony boli Cię (usunięte przez administratora)I tyle. Ja w życiu nie widziałem na zakładzie żeby nie było takiej ameby jak ty.

@.sas

Nie wiesz kim jestem to jak możesz ocenić i cokolwiek powiedzieć? Jesteś tak samo ograniczony jak kierowniczek albo nim jesteś proste. Rude fałszywe i wszystko w temacie!!!

Pesos123

Gadać każdy dużo potrafi , zapewne jakbyś ty został kierownikiem , to poprowadził byś cały dział techniczny , razem z serwisami i całą resztą dużo lepiej . Ego masz kolego wystrzelone w kosmos . Każdy widzi wady drugiego człowieka ale nigdy nie widzi ile zrobił dobrego . Niech każdy pilnuje swojej działki to kazdy bedzie zadowolony , Życze Ci dużo dobrego, obyś ty nigdy nie musiał zostać kierownikiem

@Pesos123

Nie musiał zostać kierownikiem????Się uśmiałem????????????????Rudy nie musiał, on odrazu został ustawiony na kierownika przez czerwonego Prezesa tak jak jego żona. Są kierownicy w tym zakładzie którzy są nimi z prawdziwego zdarzenia. Znają zakład i przede wszystkim maja wiedzę i potrafią kierować zespołem, a jedyne co umie rudy to mścić się, knuć i uprzykrzać wszystkim życie i przeszkadzać innym w pracy zrzucając na nich swoje obowiązki, bo jak to mówi jemu się nie chce niech inni (usunięte przez administratora) .

Czy są przyjecia u was w zakładzie na operatora ładowarki jaka jest umowa o pracę?

Żeby cię zaraza dopadła na nowym stołku czerwonolicy krasnalu. Kolesiowskiego cyrku ciąg dalszy...

Moje miasto Sosnowiec

A gdzie to poszedł nasz szanowny „Krasnal”??? Pewnie do Remondis:)???, wiemy ciś o tym??.... Jak tak to gratulacje dla PM Sosnowiec... może czas na inne działania w końcu....

@Moje miasto Sosnowiec

Przyszedł i przygotował przekazanie części udziałów Miejskiego zakładu - wybudowanego z budżetu miejskiego i dotacji - remondisowi. Ściągnął kolegów z MPGK usuwając starych pracowników. Teraz zwolnił stołek dla kolegi a sam grzeje w remondisie. Brawo dla władz miasta, związkowców i PM. Świetnie dbacie o siebie nawzajem...

Z okazji zbliżających się Świąt, życzę wszystkiego najgorszego czerwonolicemu krasnalowi i jemu podobnym z MPGO Sosnowiec. W nowym roku niech życie was traktują tak jak wy traktujecie pracowników. Natomiast reszcie załogi, życzę jak najlepiej, spokoju i pomyślności w nowym roku.

Jasiek

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma , firma spoko tylko pracujcie!

kaka
@Jasiek

czlowieku ile ty tam pracujesz chyba krutko

Wstyd dla miasta
@Jasiek

Albo zbyt krótko tam pracujesz, albo jesteś kolejnym "kolesiem z ekipy MPGK K-ce" (kolega, bratanek, może żona kolegi). Wtedy na pewno jesteś zadowolony bo nie jesteś tam do pracy, od tego są starzy pracownicy którzy jeszcze zostali. To co się dzieje w tym miejski zakładzie jest wstydem dla Sosnowca. Dobrzy wieloletni pracownicy sami odchodzą, inni "sami rezygnują" z błogosławieństwem jaśnie pana (a wszystko pod czujnym okiem związkowca). Kolesiostwo, układy, mobbing i przedmiotowe traktowanie ludzi.

moje misato Sosnowiec
@Wstyd dla miasta

Proszę przybliż wszystkim układy, kolesiostwo, bo nabiera to absurdalnych rozmiarów za chwilę całe "Katowice" będą pracowały w Sosnowcu, Pan Prezes podejmuje nie racjonalne decyzje uprawia mobing oraz nepotyzm a władze włącznie z Panem prezydentem zamiatają pod dywan....nie mówiąc o podmiotach gospodarczych powiązanych w których odpowiednią rolę pełnią bliscy Pana prezesa (do sprawdzenia oczywiście bez wysiłku)...

Pracowałem tam ponad 2 lata. Co tam się (usunięte przez administratora) wyprawialo to ludzkie pojeci przechodzi... masakra

Grzegorz

Oczywiście masz prawo do swojej opinii, ale Twój komentarz nie zawiera właściwie żadnych informacji dotyczących warunków pracy, a przede wszystkim tym się zajmujemy na forum. Czy mógłbyś napisać jaka jest obecnie atmosfera w pracy i czy relacje między współpracownikami i przełożonym są dobre? Chętnie się tego dowiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.?

Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Grota Roweckiego 44
    43-100 Sosnowiec
  • REGON: 240477147 KRS: 0000159505

Związek Zawodowy Pracowników Mpgo Master Sp. z o.o.